Brendan Shapiro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Brendan Shapiro

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Brendan Shapiro
Wiek: 41 lat
Miejsce zamieszkania: Herndon, Virginia
Zawód: Nauczyciel wychowania fizycznego

Hobby: Trenowanie oraz oglądanie moich dzieci w ich sportach, tailgating podczas gier Redskinsów, bieganie oraz rąbanie drewna.

Irytują mnie: Kiedy ktoś jest "passive-aggressive", kiedy ludzie zwalniają aby zmienić pas, płaczki oraz czekanie.

Trzy słowa, które cię opiszą: Rozważny, optymistyczny, zdeterminowany

Osobisty powód do dumy: Nie boję się ryzyka oraz zmian. Podczas recesji rzuciłem dobrze płatną, ale niesatysfakcjonującą pracę. Ryzykowałem wszystkim co mam zaczynając swój własny biznes. Po ponad dwunastu latach, w wieku czterdziestu lat sprzedałem firmę aby zająć się swoim innym hobby, jakim jest bycie nauczycielem.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moja żona, bo przetrwała wypadki, urazy oraz inne przeszkody aby zostać triatlonistką (w międzyczasie wychowując dwoje dzieci oraz prowadząc firmę).

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Zdjęcie mojej żony oraz moich dzieci aby "trzymały" mnie na ziemi, piłkę footballową do rzucania na plaży oraz szarpany bekon, bo jest pyszny i nie musi być przechowywany w lodówce.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Jeremy Collins oraz Tom Westman, bo rozumiem ludzi i wiem jak zjednoczyć ich dla wspólnego celu. Jestem też całkiem wysportowany jak na kogoś starszego.

Powód bycia w Survivor: Wygrana.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Jestem silny, szybki, wytrzymały i dobry z rękoma. Umiem "czytać" innych. Wiem jak sprawić, że ludzie będą czuli się bezpiecznie i komfortowo. Moi współplemieńcy będą chcieli pozostawić mnie w grze.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Brendan Shapiro

Post autor: tombak90 »

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Jestem silny, szybki, wytrzymały i dobry z rękoma.
Niby taka szczęśliwa rodzinka, inspirująca żonka i pierdzenie na jednorożcu, a tu masz - te survowywiady to jednak zawsze odkryją w człowieku drugie dno i skłonią do intymnych wyznań co tam się jednak w związku nie układa.

Ogólnie porównania do Jeremy'ego i tony family spamu w każdej wypowiedzi powodują, że pozostanę przy dyplomatycznym, acz stanowczym WON.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Brendan Shapiro

Post autor: Maw »

Wydaje się być dość ogarnięty, ale pewnie będzie dostawał po 100 konf na odcinek, że w końcu zacznie denerwować widzów swoją obecnością. Fajnie, że porównał się do Toma, który jest jednym z moich ulubionych uczestników ever.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Brendan Shapiro

Post autor: Kamel »

Shapiro? czy on ma coś wspólnego z Hannah?! + jeremy? SERIO?
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Brendan Shapiro

Post autor: Anja »

Typowy facet po 40stce. Porównanie do Jeremy'ego dobrze nie wróży. Ciągłe wspominanie o rodzinie tym bardziej.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości