Chris Noble

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Chris Noble

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Chris Noble
Wiek: 27 lat
Miejsce zamieszkania: Brooklyn, New York
Zawód: Model

Hobby: Podróżowanie, sport, jedzenie, poszukiwanie wrażeń, ćwiczenie, randki.

Irytują mnie: Irytują mnie konkretne cechy w ludziach. Jeżeli jesteś leniwy i jesteś też kłamcą - nie polubię cię. Denerwują mnie ludzie, którzy są leniwi i próbują manipulować innym i niszczą wszystko dookoła. To wszystko będzie też prawdą w świecie Survivora. Dobrze, że umiem sobie z tym radzić. Przez całe życie byłem przy takich ludziach, więc wiem jak trzeba postępować, więc mój tytuł Najbardziej Dramatycznego, w twarzy grupy kłamców, będzie... interesujący.

Trzy słowa, które cię opiszą: Ambitny, charyzmatyczny, czarujący.

Osobisty powód do dumy: Moim największym życiowym osiągnięciem jest bycie na bilbordzie Versace na 5th Avenue! To nie jest wszystko, co chcę osiągnąć w życiu, ale to wielkie osiągnięcie. To było takim spełnieniem wszystkiego na co pracowałem. To ogromny symbol wytrwałości i szczęścia. Polegam na sobie jeżeli chodzi o motywację i osiągnąłem rzeczy, które wymagały bycia upartym. Wygrana Survivor to wszystko przebije.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moja mama jest moją bohaterką, ale nie zawsze tak było. Kiedy dorastałem nie mieliśmy najlepszych relacji. Zachorowała na stwardnienie rozsiane w wieku dwudziestu siedmiu lat i urodziła mnie mając trzydzieści cztery lata. Wiele skutków ubocznych stwardnienia rozsianego nie tylko wpływa na ciało, ale także na mózg - na przykład poprzez depresję. Jako dziecko nie umiałem zrozumieć ani poradzić sobie z tym, co się działo. Kiedy myślę o swoim dzieciństwie widzę, że wiele moich wspomnień z mamą było... trudnych. Miała ataki padaczki podczas moich gier w baseball, w mojej szkole w której pracowała, a skutki uboczne leków sprawiły, że ciężko było mieć z nią normalne relacje.

Kiedy miałem dwanaście lat moi rodzice się rozstali i te lata były szczególnie trudne. Jej choroba się rozwijała. Gdyby mój ojciec nie powiedział mi, że muszą przestać tkwić w przeszłości i dorosnąć - dalej bym miał problemy. Kiedy dowiedziałem się, że zostały jej dwa miesiące życia zdecydowałem, że w wieku siedemnastu lat nadszedł czas by dorosnąć, a nasze problemy sprawiły, że byliśmy bliżej siebie. Przez lata nasze relacje się poprawiały, tak samo jak wzajemna miłość i szacunek. To nie byłoby możliwe, gdyby nie udało jej się walczyć z chorobą przez prawie dziesięć lat.

Zawsze będę podziwiał jej wytrwałość oraz wiarę w Boga. Jest największą bohaterką jaką ktokolwiek mógłby mieć i żyję przez nią. Nigdy się nie poddała, nawet wtedy gdy powiedziano jej, że zostały jej dwa miesiące życia, więc dlaczego ja miałbym się poddawać kiedy "jest ciężko"? Chcesz mówić o prawdziwym przetrwaniu? Porozmawiaj z moją mamą.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Pierwszą rzeczą byłby naszyjnik, który ma przynosić szczęście, który dostałem od swojej mamy, kiedy prawie umarła. Noszę go od tamtego czasu i niesamowicie dobre rzeczy przydarzyły mi się dzięki niemu. Balsam, abym mógł masować innych i budować relacje z seksownymi dziewczynami w moim plemieniu oraz druga butelka balsamu - mam w planach trochę pobyć na wyspie i jeżeli dobrze to rozegram - może ktoś zrobi mi masaż?

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Z sezonu 33 - jestem połączeniem Kena i Michaeli. Zapewniałbym jedzenie jak Ken, ale w przeciwieństwie do Kena moja gra socjalna byłaby dobra. Miałbym zapał, determinację oraz siłę Michaeli. Byłbym też szczery tak jak ona, ale lepiej budowałbym relacje. Patrząc na wcześniejsze sezony - miałbym grę socjalną oraz kontakty z dziewczynami jak Joe. Joe jest przystojny. Chciałbym grać z kimś takim jak on. Byłby moją tarczą, a potem pozbyłbym się go. Jeżeli chodzi o sezon trzydziesty szósty - nie wiem czy grałbym jak pantera - w ukryciu, czy jak lew - dominując swoje plemię. Możliwe, że będę łączył te style ze sobą, zależy od sytuacji w grze.

Powód bycia w Survivor: Gra sama w sobie. Chcę także powiedzieć innym o stwardnieniu rozsianym. 2,3 miliona ludzi na całym świecie na nie choruje i nie ma na to lekarstwa! Przez całe życie znajdowałem sposoby na przetrwanie. Chcę to wszystko sprawdzić na ludziach, którzy mają różne charaktery. Chcę walczyć i chcę wygrać. To jest sprawdzian przetrwania - a ja nie cierpię przegrywać. Skupiam się na wygranej, a nie ma nic takiego jak Survivor.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Dzięki swojej sile mentalnej, zdolności dostosowywania się, mojemu pozytywnemu nastawieniu wobec pomocy słabszym oraz dzięki woli przetrwania. Mogę nie wiedzieć jak coś zrobić, ale znajdę sposób aby zjeść oraz napić się wody. Niezależnie czy będzie to dzięki mojej kreatywności, urokowi osobistemu czy relacjom z innymi. Niektórzy mężczyźni nie będą zadowoleni z mojego bycia "alfą", co będę ukrywał na początku gry w celach strategicznych. Ludzie mówią, aby "nie gryźć ręki która cię karmi". Dorastałem na wyspie, więc jestem jednym z niewielu, którzy wiedzą jak sobie poradzić. Nikt nie będzie chciał "mnie ugryźć". Będę rządził.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Chris Noble

Post autor: tombak90 »

może ktoś zrobi mi masaż?
O tak, najlepiej jak najszybciej i taki w caramoańskim stylu Jeffa i Brandona. Inaczej czeka nas 13 epizodów pipciowania o stwardnieniu rozsianym.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Chris Noble

Post autor: Maw »

Kolejna osoba, która porównała się do Michaeli. :D Jak wszyscy jest bardzo pewny siebie. Trochę dziwne, że tak irytują go ludzie manipulujący innymi, bo w Survivorze czasami to konieczne. Tak dużo gada o tym socjalu, a mi się wydaje, że właśnie to będzie jego słaba strona...

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Chris Noble

Post autor: Kobra »

Wszedłem do tematu na chybił trafił i...

Dziękuję. Jestem na nie.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Chris Noble

Post autor: Kamel »

To chyba najgorsze bio ze wszystkich jakie widziałem
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Chris Noble

Post autor: Anja »

Już widzę jak mi się przelewa od tego stwardnienia rozsianego. Po przeczytaniu tego bio się zirytowałam.
Masowanie seksownych dziewczyn? Prędzej w pysk dostanie niż go któraś dotnie.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości