Domenick Abbate

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Domenick Abbate

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Domenick Abbate
Wiek: 38 lat
Miejsce zamieszkania: Nesconset, New York
Zawód: Nadzorca budowlany

Hobby: Crossfit, poker, narciarstwo.

Irytują mnie: Fałszywi ludzie, rozmowy o niczym na imprezach, oraz osoby, które oceniają innych i myślą, że są lepsi ode mnie.

Trzy słowa, które cię opiszą: Wyrachowany, intuicyjny, empatyczny.

Osobisty powód do dumy: Moim największym osiągnięciem były narodziny mojej córki w 2008 roku. Przed jej urodzeniem byłem otyły, paliłem papierosy i interesowałem się hazardem, praktycznie codziennie grałem w pokera. Pamiętam jeden dzień, kiedy moja córka miała około roku. Poprosiła mnie o to, żeby pójść z nią na huśtawki, było zimno, więc musiałem się ciepło ubrać. Pamiętam, że po założeniu butów zacząłem sapać ze zmęczenia.

W tamtej chwili wiedziałem, że muszę coś zmienić, żebym żył długo dla niej i moich innych dzieci. Przez ostatnie siedem lat przestałem palić, straciłem trzydzieści kilogramów na wadze. Od czasu do czasu gram w pokera, ale zmieniłem źródła moich przychodów oraz wydatków - nimi głównie są rachunki oraz sportowe ubrania dla mojej żony.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Mój ojciec. Wychował dziewięcioro dzieci przy pensji budowlańca, nauczył swoich synów jak być dżentelmenami oraz swoje córki jak być damami.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Zdjęcie mojej żony, zdjęcie moich urwisów, bo są niesamowici oraz leki antyhistaminowe, które będę mógł wrzucić do czyjejś wody jeżeli będą denerwować mnie lub plemię.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Wiem, że oczekujecie jednej osoby, ale ja podam trzy. Głównie Cirie, bo jest bardzo empatyczna w stosunku do innych graczy. Ma niesamowitą zdolność "wyłączania" ludzi. Mam nadzieję, że będę w stanie grać tak jak ona. Drugi jest Cochran. Jego inteligencja emocjonalna pozwala dostosować się do sytuacji wokół niego. Rozumie też jak ważne jest schlebianie innym. Mam nadzieję, że jestem w stanie to zrobić. Ostatni jest Rob Mariano z prostego powodu - oboje pochodzimy z włoskich rodzin z przeszłością w budowlance. Najważniejsze jednak jest to, że patrzy na cel całej gry, co jest bardzo ważne i mam nadzieję, że też taki będę.

Powód bycia w Survivor: Wiadome, że jest to życiowa szansa, ale jest to też jedyna szansa na taką przerwę od życia codziennego. I nie mówię, że chcę mieć przerwę od swojej rodziny albo pracy, ale ta gra zmusi mnie do bycia z dala od tego co znam przez określony czas, co mam nadzieję, że pokaże mi co tak naprawdę jest ważne w życiu. A, no i te pieniądze są moje!

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Dorastałem w domu z ósemką rodzeństwa. Brak jedzenia, ubrań oraz prysznica jest czymś, do czego się przyzwyczaiłem. Ta gra powinna być jak spacer w parku.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Domenick Abbate

Post autor: Kobra »

Jedyna osoba, która zrobiła na mnie wyjątkowo złe wrażenie. Patrząc na wiek, mam nadzieję, że nie zgra się z grupą. Mam tylko ogromną nadzieję, że Dżefowi nie przyjdzie do głowy właśnie jemu wciskać wszelkie HII, bo tego już nie przeżyję.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Domenick Abbate

Post autor: tombak90 »

Ja trochę propsnę, ale mimo wszystko trąci mi tu typowym figofago kawa marago, którego wyniosą na butach przy pierwszym lepszym blindsidzie. O ile oczywiście Probst nie zacznie do niego zbyt mocno wzdychać.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Domenick Abbate

Post autor: Maw »

Wydaje się taką osobą, którą Jeff będzie się mocno jarać. Jakoś nie przekonuje mnie do siebie. Pewnie będzie jednym z najbardziej irytujących dla fanów zawodników.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Domenick Abbate

Post autor: Kamel »

Najbardziej intrygujące w nim jest to, ze ma na imie Domenick, a nie Dominick
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Domenick Abbate

Post autor: Anja »

Jego największym sukcesem są narodziny córki. XDDD No jak tam sobie chce, ale już wiem, że go nie będę lubić.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości