Donathan Hurley

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Donathan Hurley

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Donathan Hurley
Wiek: 26 lat
Miejsce zamieszkania: Kimper, Kentucky
Zawód: Opiekun

Hobby: Odkrywanie nowej muzyki na Spotify, zbieranie płyt winylowych, binge'owanie Survivor na CBS All Access, fotografowanie natury oraz robienie portretów.

Irytują mnie: Ludzie, którzy myślą, że wszystko wiedzą. Osoby, które nie szanują innych bez żadnego powodu oraz tacy, którzy oceniają książkę po okładce (przez całe życie jestem tak traktowany), ludzie, którzy mówią "dosłownie", kiedy coś takie nie jest. Osoby, które nie są bezpośredni, kiedy powinni oraz złe wymawianie mojego imienia. D-O-N-A-T-H-A-N, nie Jonathan ani Donovan.

Trzy słowa, które cię opiszą: Zdeterminowany, kapryśny, niezwykły.

Osobisty powód do dumy: Byłem częścią zespołów tanecznych wygrywających stanowe oraz krajowe zawody. Tańczyłem hip-hop. Jestem dumny z bycia gejem i tańczenia przed tysiącami ludzi. Moim celem jest zmiana opinii ludzi na temat LGBTQ poprzez taniec. Otworzyłem ramiona wielu.

Nigdy nie będzie nikogo takiego ja, więc czuję się spełniony. Bycie jedynym facetem wśród koszykarzy, graczy footballu oraz baseballu, który wygrał zawody krajowe - to niesamowite uczucie!

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moją bohaterką jest moja babcia, Deloris Bentley. Zawsze nią była i zawsze nią będzie. Moja babcia miała siedmioro dzieci w latach 1960-1968, moja mama była najmłodsza. Wychowała ich wszystkich z bardzo ograniczonym jedzeniem oraz bez prądu aż do 1975 roku, bez łazienki w domu, ale w przybudówce - cały czas zajmując się problemami życia codziennego oraz mężem alkoholikiem.

Przez lata jej sytuacja się poprawiła. Wychowała swoje dzieci oraz rozwiodła się i znowu wzięła ślub (dwa razy), była niezależna i otwarta! W 2006 roku miała tętniaka mózgu. Poleciała na swoją operację. Wiecie co ją uratowało? Jej krew była tak gęsta od palenia trzech paczek papierosów dziennie, że tętniak nie miał jak się rozprzestrzenić.

Po swojej operacji następnego dnia już jadła lód. Jeśli to nie jest inspirujące, to nie wiem co jest! Zawsze była klejem, który łączy naszą rodzinę. Jest dla mnie bohaterką przez jej wszystkie poświęcenia, determinację oraz bezinteresowność. Pewnie wszyscy wybierają jakichś celebrytów czy coś, ale dla mnie moja babcia jest bohaterką.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Mój krzyżyk, który dostałem od babci, okulary (jeśli się liczą), żebym mógł je połamać do rozpalenia ognia i ubrania na moich plecach.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Jest mnóstwo osób z którymi się utożsamiam, zwłaszcza z kręgów LGBTQ (Colton, Todd, Tia) oraz wsi (Keith, Sandy, JT), to zawsze najbardziej utożsamiam się z Cirie.

Nikt nie spodziewał się gry, jaką Cirie zaprezentowała w swoim pierwszym sezonie. Znalazła się na wyspie, nienawidziła liści i nie wiedziała zbyt wiele o grze. Ale wiecie co? Poradziła sobie. Była cicho kiedy musiała, wykonywała wielkie ruchy kiedy było trzeba i dobrze odczytywała myśli innych.

Jest typem gracza do którego się zaliczam. Uwielbiam ją. Nie przeszkadza też to, że ma urodziny osiemnastego lipca - moje są dziewiętnastego. My raki mamy w sobie coś takiego, co jest czarujące, ale pozwala też manipulować innymi. Nasze noże zawsze są gotowe do wbicia w plecy!

Powód bycia w Survivor: Dla mnie i mojej rodziny. Zawsze byliśmy biedni. Było nam ciężko, ale dzięki temu jesteśmy silniejsi, ale wiecie co? Jestem już tym zmęczony.

Chcę mieć wielki wpływ na moją rodzinę - chcę udowodnić, że jeżeli się próbuje to można coś osiągnąć. Musisz włożyć nogę w drzwi, nikt inny. Nie chcę żyć w starej przyczepie. Chcę więcej dla mojej rodziny, zwłaszcza mamy i babci, chciałbym też pomóc tym, którym gorzej się powodzi.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Życie we wschodnim Kentucky ma swoje zalety. Żyjemy na świeżym powietrzu. Kochamy jeziora, uwielbiamy chodzić po różnych trasach oraz górach. Nauczyłem się wiele o przetrwaniu oraz naturze. Mimo tego, że nigdy nie musiałem wykorzystywać tych umiejętności to wierzę, że jeżeli zajdzie taka potrzeba to będę mógł wiele zaoferować.

Nie jestem też żadnym drwalem, ale mogę zaoferować zdrowy rozsądek w obmyślaniu rozwiązań, które pomogą wzmocnić plemię. Planuję już zniszczenie swoich okularów żeby rozpalić ogień i udowodnić innym, że ten gej-nerd ze wsi nie boi się natury! Myślę, że zaskoczę wiele osób.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Donathan Hurley

Post autor: Kobra »

Niby wydaje się ogarnięty, noale nie mogę pozbyć się wrażenia, że to będzie jedno wielkie rozczarowanie. Wiecie, ktoś zaczyna z wielką historią, jakimś planem, a potem staje się irytującym ciulem, na którego eliminację wyczekujemy.
Znalazła się na wyspie, nienawidziła liści i nie
Bała się?

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Donathan Hurley

Post autor: tombak90 »

Cleeeeoooooo! Do-na-taaaaan!!!
Musiałem :mrgreen:

Ogólnie, dość odpychające indywiduum. Neurotyczne dziecię numer 645273, które "niespodziewanie" przełamie swoje słabości i którym mamy się jarać, bo jak nie, to w ryj. Myślę, że bez F6 to się nie obejdzie co najmniej.
Powód bycia w Survivor: (...) Nie chcę żyć w starej przyczepie. (...)
No tak.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Donathan Hurley

Post autor: Kamel »

historia o babci...taki trochę adam z s33 ale pokolenie później.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Donathan Hurley

Post autor: Anja »

Oj, z takim storyline może zajść daleko. W sumie nie wiem, co o nim sądzić, przekonam się.

"Imię i nazwisko: Domenick Hurley", a Meciek nawet jego imienia nie potrafi poprawnie zapisać. :'( xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Donathan Hurley

Post autor: Meciek »

Anja pisze:
09 mar 2018, 18:43
Oj, z takim storyline może zajść daleko. W sumie nie wiem, co o nim sądzić, przekonam się.

"Imię i nazwisko: Domenick Hurley", a Meciek nawet jego imienia nie potrafi poprawnie zapisać. :'( xD
Już poprawiłem! :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości