Jacob Derwin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jacob Derwin

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Jacob Derwin
Wiek: 22 lata
Miejsce zamieszkania: Brooklyn, New York
Zawód: Nauczyciel muzyki

Hobby: Pisanie oraz śpiewanie własnych piosenek, opowiadanie historii - na scenie lub prywatnie przyjaciołom - gotowanie z moją mamą. Nic nie mówcie, to mnie uszczęśliwia! Słucham miliona podcastów, chodzę na tyle koncertów, na ile tylko mogę i w wolnych chwilach panikuję na myśl o obecnej sytuacji politycznej.

Irytują mnie: Kiedy ludzie pozwalają drobnym szczegółom na zepsucie całego doświadczenia, kiedy ludzie czują potrzebę ciągłego narzekania, nawet jeśli nie mają na co. Najgorsza rzecz? Osoby, które nie mają poczucia humoru. Śmiejcie się, cholera!

Trzy słowa, które cię opiszą: Mam dystans do siebie, jestem czarujący i uprzejmy, chociaż niektórzy powiedzieliby, że chcieliby mi przywalić.

Osobisty powód do dumy: Nie ma nic lepszego od słuchania swojej piosenki milionowy raz, ale mimo tego wciąż czerpania z tego przyjemności. Jeszcze lepsze jest to, kiedy widzisz kogoś płaczącego po wysłuchaniu twojej muzyki pierwszy raz. Nie można czegoś takiego udawać. To jest najlepsze. Tandetne? Może. Prawdziwe? Zdecydowanie.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Mam kilka inspiracji, ale najbardziej znaną jest Robin Williams. Kiedy byłem małym dzieckiem dżin z Alladyna był moim całym poczuciem humoru. Jego zachowanie, sto żartów na minutę - oczarował mnie. Wraz z wiekiem zacząłem doceniać jego inne role oraz występy stand-upowe. Często słyszę, że jestem za głośny. Obwiniam o to Robina Williamsa.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Pierwszą rzeczą byłaby moja gitara, bo dzięki niej mógłbym skupić się na czymś innym niż gra. Kolejny byłby kalendarz z żartami na każdy dzień, bo mógłbym zachować rachubę czasu oraz, w razie potrzeby, wykorzystać żarty w nim do poprawy humoru - warto jest mieć do tego sprawdzone źródło. Ostatnią rzeczą byłby balsam do brody, pierwszy raz kupiłem go rok temu i to był genialny zakup. Poza tym, zabawnie jest odpowiedzieć na pytanie "czy to jest woda kolońska", mówiąc "nie, to tylko balsam do brody".

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Najwięcej z siebie widzę w Stephenie Fishbachu, chociaż jest też coś we mnie z Davida Wrighta. Jestem zabawnym, neurotycznym nerdem oraz żydem w showbiznesie. Jestem sprytny (a przynajmniej tak sądzę) i myślę logicznie, ale spędziłem dużo czasu płacząc na osobności.

Powód bycia w Survivor: Marzyłem o byciu w Survivor od ponad dekady. W tej chwili głównym powodem jest udowodnienie tego, co mówiłem, że mogę zrobić od dziecka: wygrać Survivor. Po części przez dumę, ale też trochę aby dopiec dzieciakom, które mnie dręczyły. Coś w stylu "Co osiągnąłeś?", obiecuję, że z reguły się tak nie mszczę!

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - To brzmi głupio, ale bardzo łatwo ze mną rozmawiać. Chcę się tak ustawić, aby każdy wiedział, że może przyjść do mnie i porozmawiać, że mogą liczyć na moje wsparcie niezależnie od ich sytuacji w grze. Jestem jak misiek do przytulania. Oprócz tego - nie jestem słaby. Mogę nosić drzewo i podążać za instrukcjami jeśli chodzi o budowę szałasu. Wiem jak rop ogień i rozwiązywać supły i tak dalej.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Jacob Derwin

Post autor: tombak90 »

Zabawny ludek i nawet mu sobie wstępnie pokibicuję, chociaż ten Robin Williams trochę niepokoi. Pozostaje mieć nadzieję, że nie przestrzeli sobie czaszki jak ktoś zaskoczy go ajdolem.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jacob Derwin

Post autor: Kamel »

Mam do niego takie odczucia jak do Ryana przy S35...czyli złe
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jacob Derwin

Post autor: Anja »

3 RAZY NIE. Nie lubię tego typu osobowości, imo będzie on irytujący. Czytając to zdążyłam się poirytować. Omg, niech odpadnie jak najszybciej.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości