Jenna Bowman

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jenna Bowman

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Jenna Bowman
Wiek: 23 lata
Miejsce zamieszkania: Venice Beach, California
Zawód: Pracowniczka agencji reklamowej

Hobby: Bycie wolontariuszką w Wish Upon a Teen, podróże, bycie na świeżym powietrzu.

Irytują mnie: Ludzie, którzy zbyt wolno osiągają swoje cele, osoby mówiące "kupa", jeżeli ktoś kłamie bez powodu, internetowe trolle, nieprzyjemny oddech oraz osoby, które denerwują się na drogach (wszyscy muszą wyluzować).

Trzy słowa, które cię opiszą: Kreatywna, otwarta, żądna przygód.

Osobisty powód do dumy: Najlepiej czuję się, kiedy sprawiam, że czyjś dzień staje się lepszy lub wywołam uśmiech na ich twarzy. Ważne jest zachowanie zdrowych relacji z rodziną i przyjaciółmi, ale równie ważne jest wywołanie zmian w życiu obcej osoby. Nie obchodzi mnie jaki jesteś - zobaczenie jak czyjeś życie zmienia się na lepsze dzięki czemuś, co zrobiłeś sprawia, że stajesz się lepszy. Róbcie coś dla innych! Nawet najmniejsza rzecz może mieć wielki wpływ.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moje codzienne marzenia są inspirowane wyjątkowymi stworzeniami, kulturami oraz natura, która nas otacza.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Po pierwsze - cytryny, aby nadać smaku wodzie i jedzeniu oraz do wybielania włosów. Drugie były mentosy, trzecią rzeczą byłby papier i długopis, aby opisać swoją przygodę i pisać listy miłosne do przystojnych uczestników.

Powód bycia w Survivor: Dlaczego nie? Naprawdę nie mogę wymyślić powodu dla którego ktoś miałby odmówić udziału w tak wyjątkowym doświadczeniu. Życie jest zbyt krótkie żeby nie mówić "TAK".

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Udało mi się zdobyć wszystko co chciałam w życiu. Nie żebym się przechwalała, ale jeżeli coś chcę to to dostaję, więc mam nadzieję, że mówiąc "Przetrwam" sprawię, że wygram albo chociaż odejdę z programu zadowolona ze swoich osiągnięć.

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jenna Bowman

Post autor: Duncan »

Póki co najciekawsza uczestniczka! Po wywiadzie stwierdzam, że będzie bystra i zajdzie daleko w tym sezonie :D Jedna z osób którym kibicuje!

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Jenna Bowman

Post autor: Kobra »

Czy ona przypomina jakiegoś uczestnika, czy odmówiła odpowiedzi na to pytanie przez ogólną fajność?

Mam wrażenie, że to już któraś osoba w tym sezonie grająca rolę "wolnego ducha".

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jenna Bowman

Post autor: Maw »

Wydaje się nudna. Niby mówi sensownie, ale jakoś mnie do siebie nie przekonała. Trochę przypomina mi Sarah z twarzy, jeśli grałaby podobnie to mogłaby być jedną z moich faworytek, ale pewnie będzie kolejną słabo widoczną blondynką.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jenna Bowman

Post autor: Meciek »

Kobra pisze:
03 lut 2018, 19:26
Czy ona przypomina jakiegoś uczestnika, czy odmówiła odpowiedzi na to pytanie przez ogólną fajność?
Na stronie CBSu nie pojawiło się to pytanie w jej opisie.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Jenna Bowman

Post autor: tombak90 »

Irytują mnie: (...)osoby mówiące "kupa", (...) internetowe trolle (...) oraz osoby, które denerwują się na drogach.
To bym sobie nie poruchał :lol:

Babeczka na jakiś tam plus, acz obawiam się, że zbytnia naiwność i ten sposób myślenia Calineczki mogą jej w tego typu programie rozciąć bebechy całkiem szybko.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jenna Bowman

Post autor: Kamel »

Lemons! Pewnie je będzie wyciskać ludziom prosto w oczy
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jenna Bowman

Post autor: Anja »

Wydaje mi się, że ma potencjał, byleby tego nie overplaynęła. Imo, mentosy są dość ryzykownym pomysłem, jeszcze plomba jej wypadnie. :(
Btw. Zazdroszczę mieszkania w Venice Beach, może też dlatego aż tak pozytywnie nastawiona. xd
Obrazek

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jenna Bowman

Post autor: Duncan »



Jenna i Sebastian założyli własny kanał na youtube, ich pierwszy vlog ma już ponad 50 tysięcy wyświetleń. ;)

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Jenna Bowman

Post autor: tombak90 »

Wyglądają na tym zdjęciu jakby jakiś kosmita wyssał im mózgi, no ale niech się wiedzie.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość