Laurel Johnson

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Laurel Johnson

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Laurel Johnson
Wiek: 29 lat
Miejsce zamieszkania: Minneapolis, Minnesota
Zawód: Konsultantka finansowa

Hobby: Oglądanie Survivor, granie w siatkówkę plażową, niedzielne krzyżówki w New York Times.

Irytują mnie: Niekompetencja, brak zdecydowania, osoby, które przeżuwają z otwartą buzią.

Trzy słowa, które cię opiszą: Zdeterminowana, skupiona, wyrachowana.

Osobisty powód do dumy: Wygrana ligi siatkówki plażowej przez moją drużynę. Jedną rzeczą jest walka na najwyższym szczeblu, ale zupełnie inną jest wygrana na nim.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moi rodzice - za ich oddanie, wsparcie i wszystkie wartości, których mnie nauczyli.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Książeczkę z krzyżówkami, abym mogła ćwiczyć umysł, nie oszalała i mogła zapomnieć na chwilę o innych, kamerę żeby wszystko nagrać oraz kopertę z moim adresem, aby nikt nie miał wątpliwości dokąd wysłać czek.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Todd. Będę sprytnym graczem i będę pociągać za sznurki, będę "wężem" (ale nikt inny nie będzie o tym wiedział). Przegadam każdego podczas finałowej rady plemienia. Druga jest Sophie. Nie boję się działać, bronić się i mówić facetom co mają robić. Będę najmądrzejszym graczem.

Powód bycia w Survivor: Tytuł Sole Survivor oraz wyzwanie.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Jestem potrójnym zagrożeniem w grze - byłam sportowcem na studiach, skończyłam szkołę z Ivy League i znam tę grę lepiej niż wszyscy inni. Jestem superfanem, który nie pozwoli na to, by gra działa się obok niego i będę walczyć o wszystko.

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Laurel Johnson

Post autor: Duncan »

Obrazek
Claudette z gry Dead by Daylight w survivor <3

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Laurel Johnson

Post autor: Maw »

Nie polubiłem jej. Fajnie, że jest wielką fanką (a nawet nie umie rozpalić ognia), ale jest chyba trochę zbyt pewna siebie. Wydaje się irytująca. Jest trochę crazy i na tle castu nie wydaje się być najsprawniejsza fizycznie, myślę, że może być od początku na uboczu i szybko wylecieć. Może przynajmniej będzie z nią zabawnie.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Laurel Johnson

Post autor: tombak90 »

Irytują mnie: osoby, które przeżuwają z otwartą buzią.
No nic dziwnego. Jak się ma takie końskie zęby jak na zdjęciu, to trudno sobie wyobrazić, żeby mogła w pełni "otworzyć buzię" bez połamania żuchwy.

Osobowość raczej miałka, ale tak na gorąco rzucę jej pół propsa za te krzyżówki, bo akurat pizgałem dzisiaj trochę w Technopole :mrgreen:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Laurel Johnson

Post autor: Kamel »

które przeżuwają z otwartą buzią.

będzie pyskatą murynką, która komuś przywali, bo zje kokosa z otwartą gębą <3
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Laurel Johnson

Post autor: Anja »

No nieźle, skończyła szkołę z Ivy League, czego w sumie zazdroszczę. xD Siatkówka plażowa na pewno dużo jej da podczas zadań, zarówno takich z bieganiem jak i wytrzymałościowych. Imo bardzo trudny sport. xd Niech lepiej tego nie overplaynie, bo jest potencjał.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość