Libby Vincek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Libby Vincek

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Libby Vincek
Wiek: 24 lata
Miejsce zamieszkania: Houston, Texas
Zawód: Strateg mediów społecznościowych

Hobby: Ćwiczenie (boks, biegi, ciężary), podróże, gotowanie.

Irytują mnie: Kiedy ludzie nie odkładają rzeczy na miejscy, głośne przeżuwanie, wolne chodzenie.

Trzy słowa, które cię opiszą: Silna, towarzyska, żądna przygód.

Osobisty powód do dumy: Trenowanie i ukończenie maratonu! Próbowałam podczas swojego pobytu na Florydzie, a mój trener był w Texasie. Przebiegnięcie przez linię mety w krótszym niż zaplanowałam czasie było świetne.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Elisabeth Filarski-Hasselbeck. Była moim idolem od czasu, gdy zobaczyłam ją w Survivor w wieku dziewięciu lat. Mimo młodego wieku była dla mnie wzorem nie tylko z powodu swojego piękna zewnętrznego, ale także dzięki jej pięknemu sercu oraz etyce pracy. Śledziłam jej postępy w życiu, od bronienia swojej wiary po pracę z ludźmi, którzy są po jej stronie. Wiara jest dla mnie ważna. Jeżeli chodzi o politykę, muszę powiedzieć, że jestem prawdziwą dziewczyną z południa. Ona jest silną blondynką, ale pokazuje, że wiara i rodzina są najważniejsze. Dawanie sobie rady z tym wszystkim tak jak ona sprawia, że jest bohaterką w moich oczach.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Biblia, bo wiara jest dla mnie wszystkim, czapka bejsbolowa oraz wielką torbę szarpanego indyka robionego przez moją rodzinę.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Moja gra będzie połączeniem gier Jenny Morasci i Kim Spradlin z odrobiną Natalie White. Jenna dzięki jej strategii na flirtowanie do końca. Nie bała się praktycznie niczego i używała swoich mocnych stron - na przykład urody, umiejętności społecznych oraz mózgu aby dojść na szczyt. Kim dzięki temu, że potrafiła zachować spokój w każdej sytuacji oraz jej sprawności fizycznej. Natalie, bo wykorzystała swój urok aby przekonać innych do siebie. Jej gra socjalna była genialna.

Powód bycia w Survivor: Żeby wygrać milion dolarów. Chcę też udowodnić, że blondynka z południa to coś więcej niż ładna twarz. Kocham przygody. Kocham wyzwania i uwielbiam je wygrywać. Wygrana pokazałaby osobom, które męczyły mnie w szkolę, że nie jestem już małą Libby. To szansa na pełne wykorzystanie moich umiejętności i mocnych stron. Bycie w Survivor to moje marzenie. Wierzę, że przez całe moje życie Bóg szykował mnie na grę w Survivor.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Bo wiem, że mogę ograć innych! Dużo ćwiczę. Jestem wytrzymała, tańczyłam przez dwanaście lat. Mam dobre poczucie równowagi. Ukończyłam biegi przełajowe, maratony i inne wyścigi, więc dam sobie radę w zadaniach. Moja gra socjalna jest mocna. Zaprzyjaźnianie się z innymi i zakładanie sojuszy nie będzie dla mnie żadnym problemem. Mimo tego, że moja praca skupia się na technologii i mediach, to dorastając spędziłam dużo czasu na obozach, polowaniach i łowieniu ryb. Kocham naturę, więc wiem, że mogę wykorzystać te doświadczenia aby ograć innych i przetrwać trzydzieści dziewięć dni. Jestem silna, sprytna i ładna i wiem jak to wykorzystać.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Libby Vincek

Post autor: Maw »

Ona mi się wydaje najbardziej bezbarwną osobą, a jej wypowiedzi najgorsze z całej dwudziestki. Nie rozumiem zbytnio czemu ma już taką fanbazę, to chyba tylko przez wygląd, bo fakt, jest ładna, ale nic poza tym. To ciągłe gadanie o Bogu... Nie jest fanką, ale wszystko dzieje się z jakiegoś powodu, to dzięki Bogu tutaj jest. No i jej wybór przy the one trait every Survivor should have - "fishing". :))) Powodzenia. Wygląda na niezbyt mądrą blondynkę, która dojdzie daleko, bo nie będzie żadnym zagrożeniem. Mam nadzieję, że mylę się co do niej i jednak pokaże trochę gry, ale takie jest moje pierwsze wrażenie.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Libby Vincek

Post autor: Kobra »

*3-5 Jury Member*
Widzę to tak: nic ciekawego nie powie, a nawet jeśli powie to dostanie edit bezbarwnej idiotki z liczbą konf 0 na pierwsze trzy odcinki. Dalej; będzie ładna, będzie głosowała z sojuszem, zostanie wyeliminowana jako zagrożenie średniego szczebla zaraz za swoim facetem czy komu tam będzie lojalna.
Plusy? Nie powiedziała, że jest podobna do jakichś super popularnych graczy typu Parvati/Sandra/Cochran/Malcolm. Szczerze porównała się do nudnych Natalie i Kim.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Libby Vincek

Post autor: tombak90 »

Już chciałem pisać sonety o ślicznej buźce, ale potem zguglowałem niższe partie tej damy. Zaczynam mieć bardzo silne podejrzenia, że głównych castingowców jest dokładnie dwóch, z czego jeden preferuje buźki, a drugi cycki. Nic pomiędzy.

Ale oczywiście fajnie, że ukończyła maraton i tak dalej, go girl!
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Libby Vincek

Post autor: Kamel »

Niestety wygląda na dość pustą :(
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Libby Vincek

Post autor: Anja »

Za dużo Boga. Poza tym mało interesująca, nie sądzę, żeby popisała się swoją grą.
Obrazek

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Libby Vincek

Post autor: MaciekRS »

Jej edit nie istnieje więc raczej nie wygra ale z tego co się słyszy (np o jest zachowaniu na pierwszej radzie i to jak ładnie podegrala morgan) to akurat jest BARDZO intersująca i potrafi grać.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Libby Vincek

Post autor: Maw »

MaciekRS pisze:
11 mar 2018, 12:33
Jej edit nie istnieje więc raczej nie wygra ale z tego co się słyszy (np o jest zachowaniu na pierwszej radzie i to jak ładnie podegrala morgan) to akurat jest BARDZO intersująca i potrafi grać.
Lubię Libby, ale akurat eliminacja Morgan nie miała dla niej większego sensu, a gdyby flipnęła to byłby tragiczny ruch. Mogła bardziej naciskać na Wendell'a albo Domenick'a skoro z Morgan była tak blisko i Morgan byłaby jej lojalna. Na razie nie pokazała się jako jakiś rewelacyjny gracz. Poza tym eliminacja Morgan to był pomysł James'a, a ona nie była do tego zbytnio przekonana jak wynika z odcinka. No ale plus za to, że potrafi odróżnić emocje od gry.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Libby Vincek

Post autor: ciriefan »

Libby w reklamie batoników.

Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Libby Vincek

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości