Morgan Ricke

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Morgan Ricke

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Morgan Ricke
Wiek: 29 lat
Miejsce zamieszkania: Orlando, Florida
Zawód: Trenerka zwierząt morskich

Hobby: Spanie, kibicowanie South Carolina Gamecocks, binge'owanie seriali dokumentalnych o zbrodniach.

Irytują mnie: Stopy, kiedy jest zimno, mało keczupu.

Trzy słowa, które cię opiszą: Żywa, uparta, zdeterminowana.

Osobisty powód do dumy: Spełnienie mojego marzenia jakim było zostanie trenerką wielorybów w SeaWorld Orlando!

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moi rodzice. Są ze sobą od trzydziestu dwóch lat i wychowali piątkę szczęśliwych, zdrowych dzieci. Są ze sobą na dobre i na złe i nigdy się nie poddali.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Pomadkę - jestem od nich uzależniona, ogrzewacz, żeby było mi ciepło i super wygodne dresy.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Kelley Wentworth. Była dobrym strategiem, była też silna, podstępna i waleczna. Nie bała się wielkich ruchów. Grała swoją własną grę i nie chowała się w niczyim cieniu.

Powód bycia w Survivor: Bycie w Survivor od zawsze było moim marzeniem. Jestem fanką programu od drugiego sezonu i wiem, co trzeba robić aby wygrać. Fajnie by też było zobaczyć nową część świata. Milion dolarów też nie byłby taki zły.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Bycie elastyczną, silną i nieustraszoną to rzeczy, które na pewno przydadzą się na wyspie. Na przykład w młodości byłam gimnastyczką, ale moją karierę zakończyła kontuzja. Doktorzy powiedzieli mi, że nie mogę być gimnastyczką ani uprawiać sportu. Na szczęście w liceum udało mi się dotrzeć do stanowych zawodów w siatkówkę i nurkowanie, co dało mi stypendium sportowe w Uniwersytecie Południowej Karoliny. Dalej Gamecocks!

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Morgan Ricke

Post autor: tombak90 »

Jestem fanką programu od drugiego sezonu
:o :o :o
Spłoń, nieczysta. Mark, Phill, jak już będziecie kleić te scenki, to pamiętajcie, żeby wam nawet nie przyszło do głowy dać jej więcej niż jedną konfę na cztery odcinki.

Ogólnie, panna wygląda trochę jak poborowa Jenna Bowman trzy godziny po tym, jak jakaś szalona psiapsia powiedziała jej "chodź, zrobię cię na bóstwo i śmigamy na miasto". Dostrzegam pewną villain face, aczkolwiek pewnie już w pierwszym odcinku zacznie opowiadać o tym, czego nauczyły ją wieloryby, że dzięki nim jest lepszym człowiekiem i w ogóle uświadomię sobie, że jednak chujnia.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Morgan Ricke

Post autor: Kamel »

Ogromny plus za porównanie się do Kelley...ale ile w tym prawdy?
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Morgan Ricke

Post autor: Maw »

Jestem chyba jedną z nielicznych osób, które ją polubiły, bo jak przeglądam rankingi innych to prawie zawsze grzeje tam doły. :D Podoba mi się jej sposób mówienia i jest przy tym bardzo sympatyczna. Pewnie będzie mocnym zawodnikiem w konkurencjach.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Morgan Ricke

Post autor: tombak90 »

A gdzie masz te "rankingi"? Chyba nie chodzi Ci o typera, bo to zupełnie inna para kaloszy i tam lubienie ma najmniej do rzeczy. Ja idąc za dżefowym ideałem piękna obstawiłem tam na topkę bodaj Brendana, Kellyn, Bradleya i Donathana.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Morgan Ricke

Post autor: Maw »

Chodzi mi o takie pre-season rankingi na insta w stylu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Morgan Ricke

Post autor: Anja »

Zapowiada się nieźle, może nawet mogłabym jej kibicować. Jej zawód też interesujący. XD Go girl!
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości