Stephanie Johnson

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Stephanie Johnson

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Stephanie Johnson
Wiek: 34 lata
Miejsce zamieszkania: Chicago, Illinois
Zawód: Instruktor yogi.

Hobby: Triatlon, bieganie, yoga, medytacja, wspinaczka górska, podróże i pisanie. Czy wino też się zalicza?

Irytują mnie: Kiedy kończy mi się wino.

Trzy słowa, które cię opiszą: Dzika, zdeterminowana, porywcza.

Osobisty powód do dumy: Ironman. Jestem najbardziej dumna nie tylko z przekroczenia mety, ale też ze swojego oddania treningom, mimo bycia samotną matką. Dzięki temu jestem lepszym człowiekiem, zmieniło to życie moje i moich dzieci. Wyścigi zawsze zajmują całą rodzinę i nie byłabym w stanie tego zrobić bez moich dwóch małych cheerleaderów. Wiele sama podróżowałam. Odwiedziłam dwadzieścia cztery kraje i sześć kontynentów. Samotne podróże z plecakiem i wędrówki zaspokajają moją dusze podróżnika. Jest to czasami szalone, ale dzięki temu jestem taka, jaka jestem.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Bob Scott. 87 lat. Jest moim aniołem. Poznałam go w tygodniu mojego rozwodu i dwa tygodnie po śmierci jego żony. Myślę, że jego żona w niebie chciała naszego spotkania. Nauczył mnie jak pływać, bo chciał, abym była szczęśliwą i wysportowaną mamą dla moich chłopców. Nauczył mnie jak jeździć na rowerze triatlonowym. Dzięki niemu poznałam świat triatlonu, co zmieniło moje życie. Razem ze mną brał udział w Ironmanie i po dziś dzień bierze udział w zawodach. Bob nauczył mnie, że sport to zabawa i przyjaźnie. Co tydzień razem trenujemy i mierzymy się w różnych zawodach.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Szminka! Noszę ją nawet podczas wyścigów Ironman! Moje stopery do uszu, bo mam bardzo lekki sen i nienawidzę, gdy ktoś chrapie. Wzięłabym też kawałek różowego kwarcu, bo to mój ulubiony kamień i przypominałby mi, aby iść za sercem i ufać mojej intuicji.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Połączenie Parvati za jej serce i siłę wewnętrzną, Tysona za jego sarkazm, Ozzy'ego za jego miłość do przygód, Courtney za jej cięty język i Mama C za bycie silną matką.

Powód bycia w Survivor: Przygoda. Widziałam każdy odcinek Survivor od chwili, gdy zaczął się osiemnaście lat temu. Przygoda, jaką jest ten program sprawia, że cały czas do niego wracam i wciąż się do niego zgłaszam! I gra socjalna! Chciałam zagrać socjalnie od czasu pierwszego sezonu. Kiedyś uczyłam angielskiego w Rosji i zostałam wysłana na Syberię z grupą losowych dziewczyn. Uwielbiałam grę socjalną, jaka wiązała się z poznawaniem odmiennych osobowości. Dlatego też uwielbiam podróżować w pojedynkę, bo lubię poznawać ludzi, którzy mają odmienne wierzenia i historię.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Bo każdego dnia przez ostatnie dziesięć lat patrzyłam na naklejkę na moim lustrze z napisem "Outwit. Outplay. Outlast. Survivor". Nigdy nie przestałam wierzyć, że to marzenie się spełni. Mogę mieć cała strategię świata! Ale to,
czego nauczyłam się z programu, moich przygód, pracy to to, że nic nigdy nie jest takie, jakim się wydaje. Umiem dopasować się do sytuacji, do ludzi i do nieoczekiwanych sytuacji. Plan A szybko staje się planem C i to mi nie przeszkadza. Mogę przetrwać ból psychiczny i fizyczny z uśmiechem na twarzy. Adaptacja. Poczucie humoru. Wielkie marzenia. To właśnie ja!

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Stephanie Johnson

Post autor: tombak90 »

Kiedyś uczyłam angielskiego w Rosji i zostałam wysłana na Syberię z grupą losowych dziewczyn.
:lol:
Nie wiem, czy to Meciejowi się już lekko przysypiało po dwudziestym wywiadzie, czy to ona tak odpłynęła, ale te ich nagłe przeskoki tematyczne ściskają mi mózg. I w ogóle cały ten wywiad jest jakiś taki poświrowany; wygląda mi na wynurzenia osoby z Zespołem Kogośtam, kto nie rozumie, że odbiorca nie ma pojęcia o kim, o czym i dlaczego jest mowa :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Stephanie Johnson

Post autor: Maw »

Jest bardzo żywa, wygadana i pozytywna. Sądząc po jej biografii raczej będzie osobą, która będzie lubiła rywalizację i dobrze odnajdzie się w zadaniach. Polubiłem ją, ale myślę, że przez swój charakter może szybko zacząć irytować innych. Fajnie też, że jest tak wielką fanką. Mam jednak nadzieję, że nie stanie się drugą Shirin.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Stephanie Johnson

Post autor: Meciek »

tombak90 pisze:
03 lut 2018, 23:19
Kiedyś uczyłam angielskiego w Rosji i zostałam wysłana na Syberię z grupą losowych dziewczyn.
:lol:
Nie wiem, czy to Meciejowi się już lekko przysypiało po dwudziestym wywiadzie, czy to ona tak odpłynęła, ale te ich nagłe przeskoki tematyczne ściskają mi mózg. I w ogóle cały ten wywiad jest jakiś taki poświrowany; wygląda mi na wynurzenia osoby z Zespołem Kogośtam, kto nie rozumie, że odbiorca nie ma pojęcia o kim, o czym i dlaczego jest mowa :lol:
Tak palnęła. xD Właśnie też mnie to zdziwiło, ale jak tak mówi to no ok. xD

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Stephanie Johnson

Post autor: Kamel »

Irytują mnie: Kiedy kończy mi się wino.

jak tu jej nie kibicować <3
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Stephanie Johnson

Post autor: Meciek »

Stephanie napisała książkę.

Link

Opis z Amazon:
Not all those who wonder . . . are lost.

Do you ever feel a tugging in your soul to travel?
A longing in your heart for places you’ve never been to and people you haven’t met yet?

Living in wonder brought a solo female backpacker from a cold winter in Chicago to a magical journey through Vietnam. By listening to the tugging in her soul and letting intuition and wonderlust guide her adventure in Southeast Asia, she returned with the self-discovery of liberation and empowerment.

During these travels, she reawakened love in a charming town near the sea, found courage on top of a mountain overlooking hundreds of islands, and discovered passionate romance deep in the lush Vietnamese mountains. Her path continually crossed with perfect strangers who became close friends and teachers; and serendipity brought her a lover unexpectedly, at first glance.

Wonderlust shows the beauty of solo travel: that you are never really alone. The ones who are supposed to cross your path always do, and your life is forever enriched. You will see how flirting with wonder and intuition can catapult you bravely into the unknown and on adventures beyond your wildest dreams.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Stephanie Johnson

Post autor: tombak90 »

Wykminiłem key words zanim jeszcze zerknąłem na ten cytat: soul, heart, self-discovery, love, wildest dreams :lol: Ot, typowy obraz uczestniczki surwajworów 2018. Oni naprawdę są już tylko odrobinę mniej wkurwiający niż Świadkowie Jehowy.

Gdzie się podziali Hatch, Corinne, Randy, Naonka, czy nawet złamany Russell? Czas umierać :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Stephanie Johnson

Post autor: Roxy »

http://robhasawebsite.com/survivor-ghos ... l-preview/ o tutututtu masz Corinne <3 nawet wyśmiewa Stephanie xd i w sumie większość castu xd

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Stephanie Johnson

Post autor: Anja »

Trochę za dużo gadania, ale podoba mi się. Silna, niezależna kobieta. xD Takim zawsze kibicuję. Poza tym już w premierowym odcinku zwróciła moją uwagę. No i miłość do wina <3 Mam nadzieję, że zajdzie daleko.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość