Stephanie Gonzalez

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Stephanie Gonzalez

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Stephanie Gonzalez
Wiek: 26 lat
Miejsce zamieszkania: Ocala, Florida
Zawód: Sprzedaż grafiki

Hobby: Paintball, ćwiczenia, bieganie, freediving, nurkowanie, bycie na świeżym powietrzu, wszystko związane z oceanem i KOCHAM drag racing. Tak, jestem trochę chłopczycą i się tego nie wstydzę.

Irytują mnie: Jeśli ktoś narzeka! Ludzie, którzy uważają, że wszystko im się należy. Denerwujący śmiech, aroganccy faceci, rasizm, nękanie innych i pięknisie.

Trzy słowa, które cię opiszą: Wygadana, strategiczna, mam silną wolę.

Osobisty powód do dumy: Zostałam starszą technik chirurgii po ledwie roku długich godzin i nieprzespanych nocy. Dodatkowo zajmowałam się czternaściorgiem dzieci (końmi) w zamian za czynsz.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Nie chcę być sztampowa, ale jest to moja matka, powodem jest to, że nie byłoby mnie tutaj gdyby zdecydowała się na aborcję (z powodów zdrowotnych była ona zalecana przez lekarzy). Dzięki za bunt, mamo! Jestem wdzięczna za to, że mam taką mamę i za to, że nauczyła mnie bycia waleczną. Niedawno pokonała raka skóry. Musiała ciężko pracować i przebudować swoje życie po problemach zdrowotnych i stracie bliskich członków rodziny. Jest naprawdę dobrą kobietą z płomieniem w sercu. Pomaga niepełnosprawnym dzieciom, co jest jej marzeniem. Przypomina mi o głębszym sensie życia.

Zawsze doceniałam to jak nie wspiera i zachęca mnie do bycia wyjątkową. Innymi słowy - posiadanie silnej osobowości i bycie dziwną jest dla niej spoko. Normalne jest nudne. a co więcej - normalne kobiety z reguły nie przechodzą do historii. Żeby zawsze robić wszystko całym sobą. Dla mojej mamy życie toczy się według zasady "wszystko albo nic". Nie mogę się z nią bardziej zgodzić.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Mała pluszowa panda, którą dostałam od mamy. Jest wyjątkowa, bo mama mówi, że to mój anioł stróż. Naprawdę ważne są małe rzeczy. Mała butelka wody kolońskiej mojego ojca. Zawsze zachęca mnie do bycia lepszą, silniejszą. Zapach jego wody kolońskiej sprawi, że będę czuła się, jakby był tuż obok i zachęcał mnie do działania. Zawsze byłam córeczką tatusia, mam też bransoletkę z napisem WYGRAĆ MILION (bo tytuł Sole Survivor jest zbyt tandetny nawet dla mnie), Jest złoty na czarnych smyczkach, przypomina mi jak bardzo muszę wygrać. Nigdy jej nie ściągam.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Moja gra byłaby połączeniem kilku osób. Tony Vlachos, bo chodzi i szuka ukrytych immunitetów gdy nikt nie patrzy. Następnym byłoby wymiatanie w zadaniach jak Kelly Wiglesworth. Mam też zamiar wygrać cztery zadania z rzędu. Dodałabym też Brendę Lowe, która jest ekspresywna, miła, ale jest genialna w zadaniach. No i Sandra, z którą mam wspólny cięty język i manipulowanie innymi.

Powód bycia w Survivor: Milion dolarów bardzo mnie motywuje. Możliwość chwalenia się przed innymi tytułem Sole Survivor i byciem jedną z szesnastu kobiet, które wygrały byłyby cudowne, ale milion dolarów zmieniłby moje życie! Dałoby mi to wolność na zamieszkanie w domu, nie musiałabym się przeprowadzać z jednego beznadziejnego mieszkania do drugiego. Mogłabym zainwestować i wzbogacić się, co pozwoliłoby mi na zostanie filantropką, co jest moim życiowym celem.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Dzięki mojej determinacji. Wkładam serce we wszystko co robię. Chciałam pójść do szkoły, więc miałam trzy prace by za nią zapłacić, łącznie z tysiącem godzin stażu aby ukończyć studia. W biznesie chciałam pomóc mojemu bratu - udało nam się go rozrosnąć z jednego sklepu do trzech. W sercu wiem, że mogę wygrać. Przyjmuję wszelkie wyzwania z otwartymi ramionami i umiem "czytać" ludzi.

Ze strony socjalnej fajnie będzie zobaczyć jak będę potrafiła się zmieniać aby zbudować relacje z innymi. Muszę dostosować się do osobowości innych żeby czuli się komfortowo z robieniem tego, co chcę. Kiedy postawię sobie cel nic mnie nie zatrzyma przed jego osiągnięciem. Osiągam swój cel mimo krwi, potu i łez. Wiem jak manipulować numerami, używać immunitetów tak, jak się powinno ich używać. Wejdę to gry skupiona i czujna.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Stephanie Gonzalez

Post autor: Kobra »

Szczerze: mam zamiar jej kibicować i wmawiać wszystkim na forum, że to super osobowość i super strateg, tylko dlatego, że jest ładna.

Pewnie okaże się beznadziejna, noale Survivor wreszcie trafił w mój typ.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Stephanie Gonzalez

Post autor: tombak90 »

moja matka, powodem jest to, że nie byłoby mnie tutaj gdyby zdecydowała się na aborcję (z powodów zdrowotnych była ona zalecana przez lekarzy). Dzięki za bunt, mamo!
Sibiesy zmieniły linię polityczną? Bo jeśli nie, to coś czuję, że leśny skrzat Probsta, który dopuścił ten fragment do internetów, właśnie w tym momencie stoi w kolejce w pośredniaku, kombinując, czy sprawdzi się przy nalewaniu piwa, czy jednak bardziej na wózku widłowym.

Stefka ogólnie na plus. Mocno liczę tutaj na ten ich latino silniczek w jadaczce - jest trochę bardziej wdzięczny niż murzyński, a wciąż potrafi zdrowo kopnąć.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Stephanie Gonzalez

Post autor: Kamel »

Trzy słowa, które cię opiszą: Wygadana, strategiczna, mam silną wolę.

No zobaczymy czy taka strategiczna. Ale trochę jednak jej tez kibicuje.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Stephanie Gonzalez

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości