Survivor Legends 2

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor Legends 2

Post autor: tombak90 »

No to beka :lol: Probst for the win!

Chociaż nie, bluźnię, oczywiście Probst for the czwarte miejsce, tuż za Hantzem, Hatchem i Bostonrobemmariano.

Widzę, że nie cały cast jest jeszcze odkryty, więc niechaj będzie mi wolno coś doradzić. Skoro zemściłeś się już na Sandrze, pożegnanej groźnym "wynoś się" (ten fan fik powinien być dozwolony od osiemnastego roku życia), to dlaczego by nie zrobić tego samego z pozostałymi osobami, które w przeszłości śmiały nabruździć naszym Bohaterom? Chętnie przeczytałbym o Natalie White, która dostaje ciastem w pysk, ściągają jej gacie, oblewają smołą z pierzem i w rezultacie biedna decyduje się quitnąć, a gdy ucieka przez plażę, trzej amigos wytykają ją palcami, śmieją się do rozpuku i przybijają high five.

Mikroskopijny PS: Słowo, którego wszyscy szukacie, to raczej "szowinizm". Maskulinista kojarzy mi się bardziej z kimś, kogo wkurwiają ceregiele w walkach o prawa ojcowskie, nierówne ceny wstępu na baletach i reklamy, w których tata pokazany jest jako lebiega, którym dzieci muszą się opiekować, gdy wszechmogąca mama wyjdzie do fryzjera.

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

Survivor Legends 2

Post autor: marinhos »

Episode5.Survive.The.Love

Parvati nie potrafiła kochać. Żadnego ze swoich partnerów nie darzyła uczuciem, co najwyżej sympatią. Kierowała się głównie materialnymi aspektami. W związku liczyło się tylko, aby zyskiwała coś dla siebie. W grze postępowała identycznie. Flirtowała z każdym, kto mógł jej dać choć odrobinę władzy. Z zimną krwią wykorzystywała swe wrodzone piękno, aby zyskać to, czego potrzebuje. Kłamstwo było dla niej czymś naturalnym. Ktoś kto mówił tylko prawdę i był uczciwy wydawał się jej frajerem. Szczerość uważała za wadę i dziwactwo. Wiedziała również jak jej ciało działa na widzów i była z tego dumna.

Siedziała teraz przy ognisku na przeciwko oryginalnej Czarnej Wdowy i uśmiechała się przyjaźnie, a tak naprawdę nienawidziła jej z całego serca. Jakimś cudem Jeff poświęcał jej więcej uwagi. To było dla Parvati nie do pomyślenia. Probst będzie mój, przysięgła w myślach i puściła oczko do oryginalnej Czarnej Wdowy.

Boston Rob Mariano chowając się w krzakach, uważnie obserwował łysą, szkaradną, brązową postać, poruszającą się na czterech kończynach. Miłośnik fauny i flory z dziką furia wyrywał młode, nierozwinięte drzewka. Decyzja Jeffa Probsta o wejściu do gry wywołała ogromną falę paranoi. Boston Rob Mariano po raz pierwszy przyłapał się na myśli, że nie wie, co dalej począć.

Russell Hantz umieścił celownik na plecach Jeffa Probsta. Cieszył się, że będzie mógł pokonać swojego odwiecznego wroga, który chciał wyrzucić go z telewizji.

Rich udał się na wieczorny spacer nudysty. Zastanawiał się czy udział Jeffa Probsta jest rzeczywisty. To nie miało żadnego sensu. Co teraz? Co będzie dalej?
Ostatnio zmieniony 13 cze 2020, 16:40 przez marinhos, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor Legends 2

Post autor: Jack »

Czy mogę zadać pytanie?
Kim jest ta tajemnicza blondynka z tatuażem, która odpadła w pierwszym odcinku?
marinhos pisze:
29 paź 2016, 12:56
Młoda, blondwłosa dziewczyna z tatuażami na ramionach, wstaje z płaczem, aby zgasić swoją pochodnię. Richard oddycha z ulgą. Ciągle ma to coś.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor Legends 2

Post autor: Kobra »

Russell Hantz umieścił celownik na plecach Jeffa Probsta. Cieszył się, że będzie mógł pokonać swojego odwiecznego wroga, który chciał wyrzucić go z telewizji.
XXXXXXXXXXDDDDDDDDD
Jack pisze:
12 kwie 2017, 21:05
Czy mogę zadać pytanie?
Kim jest ta tajemnicza blondynka z tatuażem, która odpadła w pierwszym odcinku?
marinhos pisze:
29 paź 2016, 12:56
Młoda, blondwłosa dziewczyna z tatuażami na ramionach, wstaje z płaczem, aby zgasić swoją pochodnię. Richard oddycha z ulgą. Ciągle ma to coś.
Miałem swój typ, ale musiałem sprawdzić jak się nazywała i przy okazji odkryłem brak tatuażu. Tak z miejsca to kojarzy mi się tylko babka z Worlds Apart. Chociaż nie jestem pewien czy także Quitter nie miała tatuażu z tamtego sezonu.
W ogóle to fanfikszyn to jakiś kosmos. Strumień myśli cały czas płynie jakby ktoś zapomniał zakręcić kurka świadomości.

Ważniejsze pytanie, kiedy to się dzieje? Bo jedynka rozgrywała się, prawdopodobnie, w okolicach HvsV.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor Legends 2

Post autor: Maw »

Czekam na 3 sezon Survivor Legends z Eddiem Foxem i Sierra Dawn Thomas jako zwyciezcami. <3 Kiedy kolejny odcinek?

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor Legends 2

Post autor: Kamel »

jak Sierra ma się pojawić to ja czekam z utęsknieniem na Hali <3 i Jenne Legende Louise z Australian Survivor. (i Sue, i Phoebe, i Brook, i Flick, i Kristy, i Puzzle Queen Kat ale to juz za legendarnie by było)
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor Legends 2

Post autor: tombak90 »

No "Sierra Dawn Thomas" to musi się pojawić obowiązkowo, ja też będę się o to pluł do upadłego i w ogóle nie rozumiem, jak mogło jej zabraknąć w pierwszym sezonie, no marinhos :lol: Przecież pasuje tu jak ulał - jej ruchy są takie "legendarne", że trudno znaleźć ich żyjących świadków.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor Legends 2

Post autor: Kamel »

Kiedy kolejny sezon?
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

Survivor Legends 2

Post autor: marinhos »

Kamel pisze:
11 lut 2018, 20:20
Kiedy kolejny sezon?
Dziękuję za zainteresowanie. Od wyjazdu z Polski stracilem możliwość legalnego oglądania Survivor. Wciąż mam w pamieci emocje jakie dostarczył mi ten show. Postaram się stworzyć najlepszy fanfic season of Survivor ever made. Pozdrawiam Fanów.

PS. Tombak90 to najlepszy forumowicz ever. Obdarzony inteligencją, ironią over 9000, ciętym językiem definiuje największy telewizyjny eksperyment spoleczny.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2020, 02:39 przez marinhos, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Survivor Legends 2

Post autor: MD »

Omg Marinhos żyje! Chłopie, mogę Ci linki do googledrive'a na PW podsyłać, weź nam pisz coś :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor Legends 2

Post autor: Kobra »

Spoiler potwierdzony: poza Probstem do gry wejdzie tombak.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor FanFiction”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość