Big Brother Canada 5

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

Roxy pisze:
11 kwie 2017, 19:31
ma się jeszcze ten skill :lol:
To może podasz kto wygra tę edycję? :D

Gdzie polecacie śledzić jakieś tekstowe relacje z live feed? Strona której zawsze używałem podaje dość mało informacji z BB Kanada.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: ciriefan »

5x09-11

Jak dla mnie twist wyszedł dosyć słabo, tydzień był nudny, poszło wszystko po myśli sojuszu Nedy. Plusem jest to, że wyeliminowany został Gary. Jedynym powodem jego pozostania, który byłby na plus, było to, że był sojuszem Iki. Nie przepadam za nim, jest irytujący i cieszę się, że nie będzie trzeba już go oglądać.

Najciekawszym momentem tygodnia było zadanie o have not. Jak Gary dostawał te wszystkie ciasteczka, zrobiło mi się go żal, bo aż na taki hejt sobie nie zasłużył. Ciężko się na to patrzyło, ale zadanie na plus, zawsze jakaś drama.

Neda z jednej strony prowadzi tam najlepszą grę, bo wszyscy słuchają się jej jak pod wpływem zaklęcia, a jeśli już ktoś ją przejrzał, to nie potrafi wygrywać zadań i szybko staje się jej celem do eliminacji. Z drugiej strony Neda w tym sezonie jest taka arogancka, ma ogromne ego i jest tak nieprzyjemna, że ciężko jest jej kibicować. Mam nadzieję, że odpadnie od razu po tym, jak wygaśnie jej immunitet. Nie mogę znieść jej przewracania oczu, gdy tylko księżniczce coś się nie spodoba. Chyba w tej chwili nie lubię jej tam najbardziej.

Ika za to jest królową i mam nadzieję, że dojdzie do samego końca.

Sezon jak na razie najgorszy z wszystkich, prawie nikogo tam nie lubię.

Konfy:
Demetres - 0/6/8 = 14 (54)
Neda - 8/2/3= 13 (54)
Ika - 3/1/8 = 12 (35)
Karen - 1/1/3 = 5 (28)
Dillon - 0/2/2 = 4 (27)
Dre - 6/4/4 = 14 (27)
Kevin - 7/1/4 = 12 (23)
Emily - 0/1/0 = 1 (21)
William - 4/4/0 = 8 (20)
Jackie - 0/1/0 = 1 (18)
Bruno - 2/0/1 = 3 (16)
Sindy - 0/1/1 = 2 (11)

Gary - 9/9/4 = 22 (50)

Cassandra - 41
Dallas - 22
Mark - 9

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: MD »

Jack pisze:
11 kwie 2017, 19:34
Gdzie polecacie śledzić jakieś tekstowe relacje z live feed? Strona której zawsze używałem podaje dość mało informacji z BB Kanada.
Reddit? Od razu linki do klipów i wgl.

No i na Jokers piszą pod koniec dnia takie pełne podsumowania.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Kamel »

Jack - ja czytam transkrypcje feedsów na onlinebigbrother. podają też linki do filmików, wiec nawet polecam.

5x12

Nominacje..szkoda ze nie Bruno, ale w końcu strona, którą lubię: Ika, Dem, Will, Karen, Dre mają władzę. Tak dlugo jak oni będą w grze tak długo bede zadowolony. Najciekawszą rzeczą w odcinku była misja Kevina i Karen, a zwłaszcza sposoby jej wykonania, po swapie z Bruno w jacuzzi myslalem ze juz mnie nic nie zaskoczy, do czasu, az Ika nie dała stanika Karen. Oby więcej tych dodatkowych zadań.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

Najpierw dziękuję za linki :) Też korzystałem z onlinebigbrother, ale nie opisują edycji kanadyjskich tak szczegółowo jak te amerykańskie :)

5x13
I mamy zmarnowane HoH. William w końcu przejrzał na oczy, ale troszkę za późno :D Szkoda, że nie udało się w tym tygodniu nominować kogoś z trójki Sindy-Kevin-Bruno, bo mam już ich serdecznie dość. Tempo akcji w tej edycji trochę siada. Mam nadzieję, że double eviction nas wszystkich pozytywnie zaskoczy.
Jestem ciekaw jak długo Karen i Jackie utrzymają się w tej edycji. Pewnie każdy będzie chciał ciągnąć je ze sobą jak najdłużej, chyba, że jakiejś osobie typu William znów zabraknie odwagi, by dokonać jakiegoś ruchu.

Wszyscy tak hejtują Nedę, ale ona jako jedna z nielicznych osób w tym sezonie nie boi się podejmować odważnych decyzji, które mogą, ale nie muszą okazać się dla niej korzystne.
Muszę pochwalić też Dre. Ona nieźle ogarnia to wszystko co dzieje się wokół niej. Szkoda, że nie sprzymierzyła się z mądrzejszymi ludźmi :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

5x14
Wow. Jaki odcinek. Najpierw eliminacja Emily, a później Nedy :!:
Po pierwsze, zaskoczyła mnie postawy Dillona. Tak blisko był z Emily, a poźniej knuł za jej plecami, żeby tylko zostać w grze. Chyba to już koniec showmance'u :D
Po drugie, zaskoczyła mnie decyzja Sindy. Najpierw jej nominacje: Jackie i Dillon. Pomyślałem sobie. Ale głupi ruch. Takie dwie osoby. Nie lepiej pozbyc się Iki i Demetresa? (Podobno taki był plan sojuszu w przypadku wygranej). Gdy zobaczyłem zadanie o PoV to byłem pewien, że wygra je Sindy albo Ika. (Btw, śmiesznie wyglądał Dillon plątający się w tej linie). A tutaj wyskakuje Jackie i wygrywa :D
Później kłótnia pomiędzy Iką i Neda :o Wreszcie coś się dzieje :D Te reakcje publiczności :D To był szalony odcinek.

Najbardziej w tym wszystkim szkoda mi Nedy. Wiem, że w tym sezonie jej gra nie wszystkim się podobała, ale chyba nie zasłużyła na eliminację w ten sposób :?

Jestem ciekaw jak teraz ułożą się te wszystkie sojusze i relacje między uczestnikami. Ten sezon jeszcze da się uratować :)

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Mikki »

Obrazek
Moje odczucia idealnie może podsumować widownia. <3
BYE NASTY NEDA!

Obrazek
Jaka szkoda. Neda by się tam załamała </3

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

I tak się załamała po swojej eliminacji. Nie każdemu zdarza się płakać.
Te eliminacje też są nagrywane kilka godzin przed emisją, więc reakcje publiczności pewnie i tak zostałyby wyciszone gdyby ktoś "buczał".

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Duncan »

Ta drama po PoV <3 Ika tak jak powiedziała, tak też się stało. Adios Neda!
Najlepsza eliminacja jak do tej pory zaraz po Dallasie! :D
Oczywiście po werdykcie szkoda mi jej było i ten płacz, ale z drugiej strony pomyślałem, jak ona zachowywała się przy nominacjach czy eksmisjach. Ogólnie była za pewna siebie z tym immunitetem, jej zachowanie czasami stawało się za bardzo irytujące, ciesze się że odpadła. Reakcja publiczności na każdy głos oddawany na nią przy eksmisji też była dobra. Ika nadal może rozdawać karty! William i Dre też może teraz zaczną odgrywać kluczowe role. William po spalonym HoH myślę że przejrzał na oczy. Nie mogę doczekać się nominacji Bruno/Kevin. Do osób którym najbardziej kibicuje należy Ika, Dre i Karen zaraz po nich Demetres, William i Sindy za tą nominacje zasługuje na lepszy los! XD

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Meciek »

Ogólnie, to Neda nie miała jeszcze tak źle.

Gdyby wzięła udział w brytyjskim Big Brotherze to by ją buczeli, słyszałaby "GET NEDA OUT!!!!", a przy wyjściu widownia by krzyczała do niej "OFF OFF OFF!" i "WHO ARE YA?!", więc i tak miała łagodne powitanie. xD

Cieszę się, że Neda odpadła, Emily w sumie była mi obojętna, bo nie wyróżniała się zbytnio. Mam nadzieję, że w odpadną nudne osoby typu Bruno, Kevin, bo nie są ciekawymi postaciami.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Kamel »

5x14

KOCHAM TEN ODCINEK <3 Queen Ika <3. Publiczność po prostu wygrała ten odcinek; te okrzyki jak Neda odpada z zadania, jak głosują na Nede, jak Neda mówi swoją final speech (Ika: THANK U CANADA) i jak odpada. xD Gdy się popłakała to było mi jej trochę szkoda, ale no...gdyby nie robiła tam dyktatury i była miła dla tych ludzi to by jej tak nienawidzili, so...niektórzy to naprawdę powinni grać tylko raz, żeby nie zepsuć sobie reputacji.

Kibicuje ofc Ice <3 Demetresowi, Karen, Williamowi i Dre. I trochę Sindy po dziś xd. Nie mogę się doczekać aż wywalą Bruna; nie mogę go znieść, jest taki nudny że mam ochotę go przewijać. Przy Kevinie to chociaż miło popatrzeć jak się kompromituje i niszczy swoją grę (now, u're gonna be my boy toy <3).
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: bobaas »

Oglądając dzisiaj Prison Break dobrze myślałem, że epizod zagrała Neda...


Co do sezonu... Jak się cieszę, że Neda odpadła. Nie lubiłem jej w tym sezonie. Ika rządzi i dzieli <3 No i 100 razy bardziej wolę tą stronę domu, gdzie mamy Williama, Dre, Karen i gdzieś tam po środku Ikę i Demetresa. Bruno i Kevin są bardzo irytujący.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

Który to sezon Prison Break? :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Roxy »

Jakie odmienne zdanie mam od większości osób ;) ja właśnie lubiłam Nedę, choć jej zachowanie nie było do końca fair w stosunku do innych. Żałuję że odpadła, ale dobry ruch ze strony domu, bo pewnie nie prędko by się jej pozbyli. I też nie kibicuję Ice, w zasadzie nikomu tam teraz nie kibicuje xd teraz to dal mnie oglądanie z przyzwyczajenia będzie ;p

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: bobaas »

Jack pisze:
14 kwie 2017, 19:57
Który to sezon Prison Break? :D
Najnowszy. Dokładnie sezon 5, zwany też Prison Break Sequel, odcinek 2.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości