S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

maiti
Posty: 3
Rejestracja: 19 cze 2013, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: maiti »

A ja ciągle nie rozumiem tego poruszenia. Co mnie obchodzi, że ktoś jest gejem, lesbijką, rowerem, krową czy świnią? Jego życie i jego problem. Dziwi mnie tylko promowanie ludzi nie przez to, co osiągnęli, tylko przez to, że są wypaczeni.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: tombak90 »

Varner told Gordon Holmes that Zeke did not tell him, and said:
“I don’t want to talk about how I knew, because in respect to Zeke, I don’t think that’s the right direction to go.”
Varner, jak się okazało, też tęczowy, więc pewnie go sobie obczaił jak prali majciochy w oceanie i wykminił, że coś tu nie halo :lol: Nie mam zbytniej ochoty googlować jak prezentują takie pooperacyjne cudactwa, ale zgaduję, że naturalnie to to wyglądać nie ma prawa. Ostatecznie, kobieta pozostanie kobietą, nawet jeśli jakiś niewierny Hipokratesowi cudotwórca doprawi jej farfocla. W drugą stronę zresztą też, jak chociażby Grodzkie, czy ten pawian od Kardashianek.

Btw, po ponownym przemyśleniu wszystkich tych wiekopomnych wydarzeń oraz po przeczytaniu kilku oświadczeń, sprostowań i not dyplomatycznych ze strony wszystkich zainteresowanych, stwierdzam, co następuje: Zeke to jest w tej całej borucie akurat najmniej poszkodowany. Wszyscy zgodnym chórem szczebiocą, że miał pełen wybór odnośnie tego, czy ten fragment Rady ma pójść w świat, czy nie. Ten osioł dardanelski wyoutował go jedynie przed pięcioma osobami, które w dodatku zatrzepotały uszami, że bycie transem jest takie super. Tak więc to madame Zeke, a nie nikt inny zdecydował o pochwaleniu się przed nami doprawionym farfoclem. Nie rozumiem, co to był za problem urwać Radę tuż przed varnerowskim "There is more", dokręcić głosowanie, przypudrować im mordy, żeby ukryć to, że są ciutkę bardziej zdenerwowani niż "sekundę" temu i hasta la vista.

Pójdę nawet dalej, a co się będziemy w tangu pierdolić: Otóż, jakby nie patrzeć, to Zeke swoją decyzją nabruździł Varnerowi w życiorysie, a nie odwrotnie.

A Sia to niech się przypadkiem nie zesra, bo przez te kłaki nic nie widzi i kto to potem sprzątnie, ja na pewno nie zamierzam.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: MD »

tombak90 pisze:
14 kwie 2017, 22:49
Varner told Gordon Holmes that Zeke did not tell him, and said:
“I don’t want to talk about how I knew, because in respect to Zeke, I don’t think that’s the right direction to go.”
Varner, jak się okazało, też tęczowy, więc pewnie go sobie obczaił jak prali majciochy w oceanie i wykminił, że coś tu nie halo :lol: Nie mam zbytniej ochoty googlować jak prezentują takie pooperacyjne cudactwa, ale zgaduję, że naturalnie to to wyglądać nie ma prawa. Ostatecznie, kobieta pozostanie kobietą, nawet jeśli jakiś niewierny Hipokratesowi cudotwórca doprawi jej farfocla. W drugą stronę zresztą też, jak chociażby Grodzkie, czy ten pawian od Kardashianek.
A może powinieneś zguglować i spróbować poczytać żeby chociaż mieć jakąś wiedzę na temat, na który się wypowiadasz? :) To samo do dwóch osób powyżej - jaka obecnie jest sytuacja trans osób w Ameryce i dlaczego z tego zrobił się głośny temat i dlaczego być może on faktycznie wywołuję pozytywną dyskusję, która może uratować życia?
Btw, po ponownym przemyśleniu wszystkich tych wiekopomnych wydarzeń oraz po przeczytaniu kilku oświadczeń, sprostowań i not dyplomatycznych ze strony wszystkich zainteresowanych, stwierdzam, co następuje: Zeke to jest w tej całej borucie akurat najmniej poszkodowany. Wszyscy zgodnym chórem szczebiocą, że miał pełen wybór odnośnie tego, czy ten fragment Rady ma pójść w świat, czy nie. Ten osioł dardanelski wyoutował go jedynie przed pięcioma osobami, które w dodatku zatrzepotały uszami, że bycie transem jest takie super. Tak więc to madame Zeke, a nie nikt inny zdecydował o pochwaleniu się przed nami doprawionym farfoclem. Nie rozumiem, co to był za problem urwać Radę tuż przed varnerowskim "There is more", dokręcić głosowanie, przypudrować im mordy, żeby ukryć to, że są ciutkę bardziej zdenerwowani niż "sekundę" temu i hasta la vista.

Pójdę nawet dalej, a co się będziemy w tangu pierdolić: Otóż, jakby nie patrzeć, to Zeke swoją decyzją nabruździł Varnerowi w życiorysie, a nie odwrotnie.
Nie. Probst powiedział, że nie było nigdy dyskusji na temat czy to pokazać czy nie, jedyne na co Zeke miał wpływ, to pod jakim kątem i co dalej z tym zrobić i w jakim kierunku pójść. A Jeffa trochę szkoda, bo ludzie popełniają błędy, jego błąd zobaczyły miliony na całym świecie i wczoraj stracił pracę.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: frasiek »

MD pisze:
15 kwie 2017, 00:46
A Jeffa trochę szkoda, bo ludzie popełniają błędy, jego błąd zobaczyły miliony na całym świecie i wczoraj stracił pracę.
A mnie jest szkoda ludzkości.

Jeff nie postąpił właściwie i on o tym wie i za to przeprasza, więc cierpi, ale jest też cała masa ludzi, którzy nie uznają tego za błąd, nic im się z tego powodu nie stanie i gdyby Verner był odpowiednio cyniczny to dzięki istnieniu takich ludzi mógłby się ustawić do końca życia.

No i oczywiście muszę pożałować siebie, bo jestem zmuszony narzekać na poprawność polityczną przez co znajduję w towarzystwie w Polsce składającym się głównie z ignorantów, którzy nawet nie rozumieją czym jest poprawność polityczna.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: tombak90 »

MD pisze:
15 kwie 2017, 00:46
A może powinieneś zguglować i spróbować poczytać żeby chociaż mieć jakąś wiedzę na temat, na który się wypowiadasz? :) To samo do dwóch osób powyżej - jaka obecnie jest sytuacja trans osób w Ameryce
No ale wolnego, czy ja mówię, żeby ich spalić na stosie, zmielić na kawę albo poucinać im te doszyte skarby/ przykleić z powrotem te urżnięte? A otóż nie mówię. Bo i nie moja broszka, że ktoś na rozdrożu szpitalnych korytarzy, stojąc przy automacie z foliowymi kapciami w kulkach, zastanowił się o sekundę za krótko i skierował swe kroki na oddział chirurgii zamiast psychiatrii. To ich autonomiczne wybory, oni będą z tym żyli i nie zamierzam w to nigdy pod żadnym pozorem wchodzić z buciorami; nikt dla nich Treblinki nie otwiera, czy w Ameryce, czy tutaj, tylko jak widać dostają nawet solidny support, więc już tak nie molenduj. I akurat nie muszę gorszyć Wujaszka Google pytaniami o szczegółowe zobrazowanie tego, co dokładnie im po tych operacjach między nogami na mszę dzwoni, bo najmniej mnie to w tym wszystkim interere.

Jedyne, o co drę tu pysk, to fakt, że Survivor wchodzi w politykę, czego robić nie powinien. Nie zdziwię się, jeśli cały Reunion będzie jedną wielką, lidlową promocją takiego a nie innego stylu życia, a pomnij, że program oglądają też najmłodsi. Tylko tak dalej, a jakaś Amelka z drugiej ce wymyśli sobie, że w sumie to woli bawić się samochodzikami i wtłucze do łepetyny to, że jak dorośnie, to drugą rzeczą, którą zrobi po osiemnastce, tuż po najebaniu się Reddsami w parku, będzie urozmaicenie swojego krocza o dodatkowe pyszności. I nie mów, że to będzie naturalne, bo pobłądzisz i to okrutnie.
MD pisze:
15 kwie 2017, 00:46
...wywołuję pozytywną dyskusję, która może uratować życia?
Nie no, zajebiście pozytywna dyskusja :lol: :lol: :lol: Ziomek właśnie stracił pracę, całą karierę i dostał brzemię na resztę życia tylko przez to, że ma parę klepek mniej niż statystyczny Janek i memla ozorem szybciej, niż myśli, nie mając przy tym złych intencji. Masz rację, dawaj to ci poleję, chcesz czystą czy kolorową - rzeczywiście "Jeffa trochę szkoda". Ale tylko odrobinę, prawda? O wiele bardziej szkoda oczywiście Zekeliny - ja naprawdę nie wiem, jak ta biedna dusza poradzi sobie emocjonalnie z tym całym wsparciem i słowami gratulacji, które płyną do niego zewsząd, począwszy od całego jego otoczenia, poprzez wszystkich fidżańskich współbraci z Varnerem włącznie, skończywszy na Sii i tych innych lewackich świrusach, które już dobrze przypilnują, żeby każdy, kto odważy się go najdelikatniej skrytykować, spłonął w ogniu piekielnym wraz z całą familią do trzeciego pokolenia i wszystkimi zwierzętami domowymi. No dobrze, bez kurczaków. Sia lubi kurczaki. Chociaż ich nie widzi.
MD pisze:
15 kwie 2017, 00:46
Probst powiedział, że nie było nigdy dyskusji na temat czy to pokazać czy nie, jedyne na co Zeke miał wpływ, to pod jakim kątem i co dalej z tym zrobić i w jakim kierunku pójść.
Śmiem wątpić, ale już dobrze, kto by to nie był, to trzeba mieć naprawdę wodę w deklu, żeby przez rok czasu nie uświadomić sobie, że to zrujnuje człowieka, który nic szkaradnego zrobić nie chciał. Wspomnij zresztą jutro przy jajku Lindsey z cagayańskich wertepów, która podobno śmirnęła Trish łupnia w zęby i producenci na prośbę winowajczyni zgodzili się tego nie rozgłaszać, żeby jej mała córa nie musiała na to patrzeć. No ludzie kochani, nie wszystko dla telewizji!

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Kobra »

Czytam... czytam i nie myślałem, że kiedyś to stwierdzę, ale frasiek ma rację. Reszta, zaprzestać się produkować XD

Wracając do słowa "METAMORPHOSIS", nie wiem jak ja tępy oglądałem, ale nawet na radzie Zeke powiedział coś w deseń, że słowem odcinka była metamorfoza (w odniesieniu do konkursu). Także barwa dla tombaka za spostrzegawczość.
Przy okazji Michaela wykonała ładny skok do wody po zadaniu <3 Generalnie, wracając do decyzji Nuku - Zeke mówił z sensem, że lepiej trzymać Ozzyego do połączenia, także Sarah chyba uratowała się od błędu. I jestem ciekawy, czy w historię z ostatniej rady zostaną "wtajemniczeni" ludzie z Mana.

Sorek
3rd voted out
Posty: 20
Rejestracja: 04 mar 2014, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Sorek »

Jestem naprawdę zniesmaczony.Cytując Mariana Paździocha - A co mnie to gówno obchodzi ? Po cholerę mi to wiedzieć,niech ten cały Zeke będzie wykolejony jak chce ale po co mieszać w to Survivor ?

Nie wierzę,że to nie było ustawione.Chcieli wywołać sensację i to zrobili.Teraz oglądalność następnego odcinka pewnie skoczy do góry a w nim zaczynamy serial Ozzy - naszyjnik albo powrót do domu i tak co tydzień .

PS Hali w tym różowym kostiumie wygląda świetnie.

aya
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2017, 19:40
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: aya »

Świetnie, ze varner strzelil sobie w kolano. Ozzy to moj faworyt, jedyna osoba, która zasługuje na wygraną. Przystojny, sympatyczny, dobry w zadaniach, no i dyplomatyczny, bo powiedział trochę do słuchu varnerowi choć było widać po jego minie że nie ma w głowie tak mocno nasrane jak reszta lewackiej ekipy i zrobił to pod publiczkę. To takie śmieszne, że osoby chore psychicznie uznaje się za święte i odważne. Wybiórczo zresztą, bo gdyby któryś z zawodników sobie tam wąchał brudne skarpetki albo się z nimi całował to na bank by było poruszenie, że to nienormalne. Ot, podwójne standardy. Gdyby każde wypaczenie uznawano za cool, to nic by mi to nie przeszkadzało.

Probs wiele stracił w moich oczach bo powinien być totalnie bezstronny, a on ostygmatyzował gejnera. W dupach sie poprzewracało tym amerykancom.

Oprócz Ozzego kibicuję też Mikejli. A najbardziej nienawidzę taia, forsowany przez producentów szczur. I najgorszy hipokryta z nich wszystkich.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Jack »

aya pisze:
15 kwie 2017, 19:53
To takie śmieszne, że osoby chore psychicznie uznaje się za święte i odważne.
Na jakiej podstawie twierdzisz, że Zeke jest chory psychicznie? Nie znamy jego historii oraz podstaw do podjęcia takiej, a nie innej decyzji. Wpływ na to być może miała jego biologia. Można np. być kobietą, a posiadać chromosomy XY, czyli pod względem genetycznym być mężczyzną. Wystarczą jakieś tam mutacje genów. Coś w rodzaju hermafrodyty.
aya pisze:
15 kwie 2017, 19:53
Ozzy to moj faworyt, jedyna osoba, która zasługuje na wygraną. Przystojny, sympatyczny, dobry w zadaniach, no i dyplomatyczny, bo powiedział trochę do słuchu varnerowi choć było widać po jego minie że nie ma w głowie tak mocno nasrane jak reszta lewackiej ekipy i zrobił to pod publiczkę.
Wydaje mi się, że jak niektórym brakuje argumentów to piszą, bo osoba X jest lewakiem. Trochę empatii. Każdemu należy się chyba trochę szacunku. Wszyscy jesteśmy ludźmi. Każdy jest inny. Może warto bronić słabszych? Spróbować zrozumieć ich sytuację? Pocieszyć? Wesprzeć? W naszym kraju większość osób to chrześcijanie, ale chyba tak naprawdę nie wiedzą co to do końca oznacza. Mnie na religii zawsze uczono, że wszyscy są równi i szacunek należy się każdemu, pomimo jego życiowych wyborów/problemów/trudnej sytuacji.

aya
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2017, 19:40
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: aya »

homo to choroba psychiczna, niezgodność płciowa kontrowersyjna, ale wiadomo że fizyczna i skoro może być naprawiona to przestaje nia byc.
Ja jestem ateistką, nie mam szacunku do żadnych mniejszości odkąd wszyscy ich wielbią tylko za sam fakt bycia mniejszością. Ponadto to smutne, że zewsząd, nawet z programu rozrywkowego jakim jest survivor, wylewa się propaganda. To ingeruje w wolność tych, którzy nie lubia byc manipulowani;)

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Kamel »

Mysle ze racjonalna dyskusja konczy się na stwierdzeniu "homo to choroba psychiczna"
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Maw »

Dla mnie to jest w ogole chore i nie do pomyslenia, ze wzieli do Survivora takie osoby... Swiat schodzi na psy. Zeke jest chory psychicznie, co jesli komus stanie sie krzywda? Ludzie chyba sobie nie zdaja z tego sprawy, ze on jest wypaczony i takie cos powinno sie leczyc, a nie pozwalac mu normalnie funkcjonowac w spoleczenstwie! Moze zaraz beda brac pedofilow i psychopatow?

edit: moj post to ironia jakby ktos nie zauwazyl
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2017, 23:17 przez Maw, łącznie zmieniany 1 raz.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: frasiek »

Maw pisze:
15 kwie 2017, 22:30
Moze zaraz beda brac pedofilow i psychopatow?
Pedofila już wzięli na pewno, a czy nie było żadnego psychopaty to nie da się z całą pewnością stwierdzić.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Jack »

Ayu, kończąc ten temat. Kiedyś dowiedziałem się (również na religii), że w większości przypadków homoseksualizm to jest coś z czym człowiek się rodzi, a nie choroba psychiczna. Ale nieważne. To w końcu temat poświęcony odcinkowi programu, a nie polityczno-społeczny. Może niektórzy wielbią mniejszości za to, że są mniejszościami. Ich sprawa. Może zabrzmi to trochę patetycznie, ale warto patrzeć na to jaki człowiek jest w środku. Chyba osoba homoseksualna może być szanowana np. za to, że pomaga bezdomnym/chorym?

Nie wiem czy to propaganda. Pewnie w jakimś stopniu tak. Oczywiście Varner stracił po tym odcinku pracę, mnóstwo fanów, uznanie wśród wielu widzów itd. Zeke dla ludzi z jego społeczności został bohaterem. Cała ta sytuacja zależy od tego kto to ocenia. Po prostu, każdy jest inny. Mnie nie obchodzi życie prywatne osoby X czy Y. Castingowy do każdej edycji szukają różnych osobowości i często dobierają ich według pewnych schematów. Oczywiście temat Zeke'a pewnie będzie głównym wątkiem przez kilka kolejnych odcinków "Survivor" i wpłynie na jego dalsze losy w tej edycji. Jednak jak kogoś interesuje gra to skupi się na oglądaniu gry. Jak kogoś interesują wątki społeczne czy socjologia to będzie to analizować pod zupełnie innym kątem ;)
Nie podoba mi się to, że Varner z takiego powodu stracił pracę/znajomych itp. ale nie mam na to żadnego wpływu.

Z mojej strony to koniec wypowiedzi w tym wątku.
Oczywiście każdy ma prawo patrzeć na tę sprawę inaczej.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Bartosh »

tombak90 pisze:
15 kwie 2017, 10:22
Nie zdziwię się, jeśli cały Reunion będzie jedną wielką, lidlową promocją takiego a nie innego stylu życia, a pomnij, że program oglądają też najmłodsi. Tylko tak dalej, a jakaś Amelka z drugiej ce wymyśli sobie, że w sumie to woli bawić się samochodzikami i wtłucze do łepetyny to, że jak dorośnie, to drugą rzeczą, którą zrobi po osiemnastce, tuż po najebaniu się Reddsami w parku, będzie urozmaicenie swojego krocza o dodatkowe pyszności. I nie mów, że to będzie naturalne, bo pobłądzisz i to okrutnie.
Myślę, że program nie propaguje zachowań, tylko bierze do programu osoby, które są ciekawe. Nie wezmą Ci do programu randomowej osoby z osiedla, tylko kogoś, kto się wyróżnia, a Zeke jest charakterystyczny, a jak już się okazało, że to trans to Jeff się na pewno podjarał. Bo ludzie to oglądają, a CBS zarabia. No ale nieważne. Faktycznie, masz rację, że za chwilę Reunion będzie Reunionem Zeke'a, a nie Survivor. Ale jeśli sądzisz, że Amelka z drugiej ce po obejrzeniu programu w TV pomyśli, że chce aby jej coś dyndało pomiędzy nogami... zresztą, pewnie napisałeś to w ironii, bo nie sądzę, żebyś myślał, że zmiana płci to kwestia humoru i nastawienia, "o, a może dziś sprawię sobie penisa?", więc jeśli Amelka z drugiej ce mózg posiada, to będzie wiedziała, że to TV, a ten Pan w telewizji, to nie ona, a jak poczuje się psychicznie, że jest facetem, to wtedy okaże się, że jej mózg ma inną płeć. (mózg to piękny narząd, który też ma swoją płeć. Ale to na biologii było.)
aya pisze:
15 kwie 2017, 19:53
To takie śmieszne, że osoby chore psychicznie uznaje się za święte i odważne.
Chyba tłumaczyć terminu "choroby psychicznej" Tobie nie trzeba, ale nie rozumiem w takim razie, co według Ciebie jest święte? Nikt nie uznał go świętym, tylko odważnym. Za Zeke'm nie przepadam jako za osobą, ale propsuję jego podejście do sprawy. A no i lepiej przecież żyć wbrew sobie, być kobietą, mimo że czuje się mężczyzną, może jego mózg funkcjonuje jak mózg mężczyzny (o nie, nie, to nie stereotyp, że można myśleć "jak kobieta" czy "jak mężczyzna") i w biologicznym aspekcie po prostu dusi się w tym ciele? :) Pewnie jesteś osobą, która żyje w schemacie cebulandii i nie ma innych perspektyw niż to, co społeczeństwo narzuca, a co odstaje od "normy" - ZŁE.
aya pisze:
15 kwie 2017, 22:21
Ja jestem ateistką, [...] To ingeruje w wolność tych, którzy nie lubia byc manipulowani;)
I wszystko jasne. Skoro cenisz sobie wolność, to nie dasz się być zmanipulowana, a jeśli tak, to mówisz od rzeczy i to nie ma sensu. Mówisz, że jesteś ateistką i coś tam o ingerencji w wolność, nie wierzysz widocznie w nic, więc skoro ty chcesz być wolna, to daj wolność innym.
aya pisze:
15 kwie 2017, 22:21
homo to choroba psychiczna
Twoje wtrącanie racji własnych jest chorobą psychiczną, która w Cebulandii jest na porządku dziennym.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34: Game Changers”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości