Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: MD »

frasiek pisze:
24 kwie 2017, 00:10
MD pisze:
23 kwie 2017, 23:34
Bo widzisz frasiek, jak już ustaliliśmy, dużo osób stąd grało w internetowych edycjach i tam się gg nadal używa.
Z tego co pamiętam to w gg łatwo było pomylić to kogo się wysyła wiadomości, więc nie wygląda na przemyślaną opcję. No, chyba, że celowo, aby dodać nieco dramaturgii do gry ;)
Przez 7 lat tylko raz mi się zdarzyło i jeszcze ta osoba nie ogarnęła :D Pozdrawiam ciriefana ;)

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Maw »

#TeamJonek

Dzień bez pisania o Jonku to dzień stracony. <3

Więc:
Wyobraźcie sobie Jonka na Exile Island albo na Redemption Island. <3
Wyobraźcie sobie Jonka w Heroes vs. Villains jako hero. <3
Wyobraźcie sobie Jonka w prawdziwym Survie. <3
Wyobraźcie sobie Jonka w Blood vs. Water. <3
Wyobraźcie sobie Jonka znajdującego HII. <3
Wyobraźcie sobie Jonka wygrywającego wszystkie indywidualne immunitety. <3
Wyobraźcie sobie Jonka jedzącego jakieś larwy czy coś. <3
Wyobraźcie sobie Jonka zmieniającego tego brzydkiego avka na SurvivorPolska. <3
Wyobraźcie sobie Jonka będącego robbed w F4. <3

Jonek, wygraj to dla nas. <3

Jestem dumny z tego, że jestem największym fanem Jonka. <3

Jak myślicie, jaki nasz faworyt zrobi big move w następnym odcinku? Mam nadzieję, że wygra jakiś immunitet, który da mu automatycznie finał, a potem zgarnie wszystkie głosy jurorów. <3

Jonek, kochasz swoich fanów? #wszysxynormalniludziepowinnikibicowaćjonkowi <3 Miłego dnia Jonek. Liczę, że kiedyś wystąpisz w prawdziwym Survie. <3 I jak będziesz kiedyś czuł się źle to pomyśl o swoich fanach. <3

Go Jonek!

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: ciriefan »

Przez 7 lat tylko raz mi się zdarzyło i jeszcze ta osoba nie ogarnęła :D Pozdrawiam ciriefana ;)
Hahaha też pozdrawiam :*

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: jonek95 »

Maw pisze:
24 kwie 2017, 07:56
#TeamJonek

Dzień bez pisania o Jonku to dzień stracony. <3

Więc:
Wyobraźcie sobie Jonka na Exile Island albo na Redemption Island. <3
Wyobraźcie sobie Jonka w Heroes vs. Villains jako hero. <3
Wyobraźcie sobie Jonka w prawdziwym Survie. <3
Wyobraźcie sobie Jonka w Blood vs. Water. <3
Wyobraźcie sobie Jonka znajdującego HII. <3
Wyobraźcie sobie Jonka wygrywającego wszystkie indywidualne immunitety. <3
Wyobraźcie sobie Jonka jedzącego jakieś larwy czy coś. <3
Wyobraźcie sobie Jonka zmieniającego tego brzydkiego avka na SurvivorPolska. <3
Wyobraźcie sobie Jonka będącego robbed w F4. <3

Jonek, wygraj to dla nas. <3

Jestem dumny z tego, że jestem największym fanem Jonka. <3

Jak myślicie, jaki nasz faworyt zrobi big move w następnym odcinku? Mam nadzieję, że wygra jakiś immunitet, który da mu automatycznie finał, a potem zgarnie wszystkie głosy jurorów. <3

Jonek, kochasz swoich fanów? #wszysxynormalniludziepowinnikibicowaćjonkowi <3 Miłego dnia Jonek. Liczę, że kiedyś wystąpisz w prawdziwym Survie. <3 I jak będziesz kiedyś czuł się źle to pomyśl o swoich fanach. <3

Go Jonek!
Łał dzięki Maw
Odpowiadając na twoje pytanie:
Tak wszystkich 😃

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: frasiek »

Nie wiem czy to kwestia mini edycji, ale większość rozmów o strategii jest taka jakaś niezręczna, że od samego patrzenie moje fobie społeczne się aktywują.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Veron »

więcej strategii było w jednym odcinku RR niż tu :c

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: MD »

Ach, no ten odcinek mocno oberwał mini edycją, działo się naprawdę dużo więcej, ale taki mamy klimat i trudno. Z resztą po zakończeniu tej mini, tak rozmawialiśmy i stwierdziliśmy, że szkoda że tak krótko trwała, bo pomimo tego że cast się nie uzbierał gra była naprawdę ciekawa, a dużo rzeczy zwyczajnie fizycznie nie mogło być nagranych.

Veron, na rady było na prawdę po 40 minut, a do tego dwie kamery, więc nie wszystko da się złapać :(

Jakoś żałuje, że wgl nie było moich rozmów z Satis, oprócz tego odcinka po przemieszaniu, bo to jedna z rzeczy, którą jakoś tak lepiej i śmieszniej wspominam z Nidy - to intensywne patrzenie się w oczy i ciągłe okłamywanie <3 Ale to chyba moja wina i latania ze szlugiem i zapalniczką w ręce :D

Tak wgl to Satis twardo przez większość czasu twierdziła, że to ona na Woytasa głosowała a nie Wujt, Jonek otworzył biuro dużo wcześniej niż nagrywana rozmowa i to całkiem zabawne było, no ale niestety też się nie załapało.

Trochę pech z tą szyszką, bo nie rozkładając głosów i potencjalnie idąc na kamienie losowaliby je jedynie Kamil i Konrad, co najmniejszego sensu nie miało.

No i co do pecha i HII Jonka, to jak wstałam rano dokładnie tam gdzie był go szukałam, ale jeszcze Produkcja nie wrzuciła go tam </3

No i jeżeli Stach by zdecydowałby się zrobić w przyszłym roku Nidę i myślę, że po Wsypie Przetrwania cast na pewno by się znalazł, to forumowiczów serdecznie zachęcam do wzięcia udziału, bo gra grą - wszyscy ją lubimy i można się fajnie bawić grając, ale takie spędzenie czasem pod plandekami czy namiotami też ma swój urok i wbrew pozorom jest mega wygodne.

Aaaaa i jeszcze taki fun fact: Jonka w grze jakoś nie lubiłam, nie wiem dlaczego, tzn. może wiem, za każdym razem jak z nim próbowałam rozmawiać, nie tylko o grze, to miał minę jakbym śmierdziała (może to te papierosy? ;) ), ale oglądając mu naprawdę kibicuję. Zupełnie odwrotnie mam z Wujtratorem i Konradem, nie wszystkim kamera służy. Kamil i Satis imo wypadają dosyć realistycznie.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Maw »

4x05
Ten odcinek zdecydowanie nalezal do Jonka. Znalazl HII i dobrze, bo mu kibicuje. Oprocz niego kibicuje jeszcze Kamilowi, ktory tez prowadzi fajna gre i wydaje sie byc ciekawa osoba. Satis na pewno nie jest mastermindem, ale jest na swoj sposob pocieszna i jakos tez ja lubie. To jej chodzenie do wszystkich z osobna. <3 Nie moge zniesc Konrada, irytujacy jest. Wujtratora tez nie lubie, szkoda, ze znowu wygral II. Obawiam sie, ze ma szanse wygrac cala gre... Obym sie mylil. Jonek ma ladny usmiech. :D Zauwazylem, ze on sie ciagle usmiecha, czego np. Konrad nie zrobil chyba nigdy w swoim zyciu. Szkoda MD, bo byla jedna z moich faworytek i po pierwszym odcinku obstawialem, ze ma duze szanse na zwyciestwo, no ale niestety nie udalo sie. :( Na pewno na tle innych prowadzila interesujaca gre i wiedziala na czym polega.

Momenty odcinka:
- mokra Satis bez koszulki <3
- Jonek poprawiajacy swoje wlosy na radzie po dostaniu glosow <3
Obrazek

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: frasiek »

Maw pisze:
25 kwie 2017, 19:59

- Jonek poprawiajacy swoje wlosy na radzie po dostaniu glosow <3
Obrazek
Pomyliłeś gify
Obrazek

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: jonek95 »

ał łał w końcu coś mi się udało xd

Motyw biura
Generalnie chodziło oto że mam jakieś dejavu z N2. I stwierdziłem, że po co chwytać się brzytwy jak mogę to rozegrać, więc oznajmiłem tam mam biuro i czekałem na klientów, miałem dużo czasu na obmyślenie ruchów bo po 20 minutach podeszła MD. Osoba którą chciałem wywalić xd To była rozmowa od której nie oczekiwałem nic.. Patrząc po odcinku gdyby ktoś z tamtej grupy zaproponował nawet nie szczere wywalenie kogoś z big3 zamiast mnie to Satis by przezkoczyła. Od początku rozmów z Satis widziałem, że nie ma konkretnej opcji na radę i muszę ją przekonać choćby tym, że zagram Hii na niej ( naprawdę się wahałem). Kluczem jak dla mnie był Wujotrator i fakt, że wygrał II bo nic nie ryzykował.

Zadanie wiedziałem, może mi dać przewagę i dało.Moim zdaniem zadanie najlepsze w historii, nikt kto nie brał udziału w zadaniu nie zdaje sobie sprawy jaki to był wysiłek. Znalezienie hii wyglądało tak że na wywiad poszedliśmy do starego obozu, przeczytałem podniosłem wzrok i o jest. Zagrałem hii bo wcale nie byłem pewny Wojtka i tego czy rozłorzą faktycznie. Myślę, że w takiej sytuacji większość z was by zagrała.

Faktycznie taki śmieszek edycji jestem xd

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: jonek95 »

MD nigdy nie dałaś mi dobej propozycji napewno nie w tym odcinku bo wywalenie Satis nic mi nie dawało. A w poprzednim do końca rozwarzaliśmy z Woytasem twoją propozycję a wiemy jak się skończyło. Plus fakt że byłaś faworytem do wygrania gry.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: MD »

jonek95 pisze:
25 kwie 2017, 21:38
MD nigdy nie dałaś mi dobej propozycji napewno nie w tym odcinku bo wywalenie Satis nic mi nie dawało. A w poprzednim do końca rozwarzaliśmy z Woytasem twoją propozycję a wiemy jak się skończyło. Plus fakt że byłaś faworytem do wygrania gry.
Ja wiem, ale nawet jakbym Ci powiedziała Konrad i tak chyba byś za tym nie był, przynajmniej taki vibe od Ciebie miałam, bo już wcześniej byłam w "biurze" i zupełnie nie byłeś chętny na rozmowę, jedyną moją szansę na uratowanie się było trzymanie się Kamila i Konrada, a jakby Konrad usłyszał że rzucam jego imię, to by spanikował. Wujtowi w mojej (chyba naszej z resztą, bo dodam tu Kamila i Konrada) głowie słabo opłacało się znowu przeskakiwać dokładnie dlatego co mu mówiłeś, czyli: będzie że robisz duże ruchy etc. :D No ale i tak mój los przedłużył się o 40 nieplanowanych minut xD

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Maciej-os »

MD odpadłą ;( nie ma po co oglądać

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Veron »

MD, dlaczego odpadłaś?! :c :c :c
Nie rozumiem dlaczego wszyscy chcą tak kurczowo utrzymać w grze Kamila?
Jestem w szoku, że Wujtrator znowu przeskoczył, ale na dobrą sprawę nie miał szans na finał z MD i Kamilem.
Tak btw. z kim zamierzałaś iść do finału?

Jonek brawa dla Ciebie, jednym ruchem odkupiłeś całą NIDĘ 2, tak samo jak Wujtrator.
Eliminacja była potrzeba dla gry, bo coś się dzieję.
Szkoda, że zostały pominięte pewnie kluczowe rozmowy, bo plan Jonka wydawał się wręcz nierealny z nastawieniem Satis.

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Duncan »

Veron pisze:
25 kwie 2017, 22:44
Nie rozumiem dlaczego wszyscy chcą tak kurczowo utrzymać w grze Kamila?
Miało się dobry social <3
Nie no sam jestem trochę zdziwiony, że jeszcze ani razu nie pojawił się pomysł mojej eliminacji. Nawet słowa nikt póki co o tym nie wspomniał albo nie zostało to pokazane. :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycje fanowskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości