Survivor 36 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Nie było wśród nich też zwycięzców. Tak czy inaczej Anderson odpada.

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 84
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Post autor: CH23 »

Skoro już tak gdybacie o FvsF w tym sezonie, napiszę listę osób których z chęcią bym zobaczył w jednym plemieniu po stronie Faworytów:

Eddie Fox- Caramoan
Cydney Gillon- Kaoh Rong
Neal Gottlieb- Kaoh Rong
Jenn Brown- Worlds Apart
Rodney Lavoie- Worlds Apart
J'Tia Taylor- Cagayan
Jefra Bland- Cagayan
Reed Kelly - SJDS
Baylor Wilson - SJDS
David Wright- MvsG
Brałem pod uwagę sezony od 26-34
Ogólnie całkiem fajnie to wygląda z tym syndromem "6" (16,26,36?)
I połowa cast również nowa, więc jak najbardziej jestem na TAK! :)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 36 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

Nie będzie Fans vs Favorites! Będzie Ghost Island! XDXDXD

http://insidesurvivor.com/survivor-seas ... aled-28030

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 36 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Mam nadzieję, że patronką Ghost Island zostanie Purple Kelly <33

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 36 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: tombak90 »

Tytuł powabny, ale pewnie będzie to coś w stylu Exile, czy innych szczochów.

Może Russell, Rupert i Cochran będą czekali na śmiałków w owym przytułku i oferowali im jakieś cheaty do wyboru, tak jak to miało miejsce w S34. Zdaje się, że Jeff był wtedy zachwycony twistem, motywem i w ogóle swoją daleko idącą zajebistością.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 36 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

Mój typ to:

Ghost Island zastąpi Ponderosę i będą jakieś interakcje między graczami a jurorami.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 36 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

http://insidesurvivor.com/survivor-30-g ... ened-28061

Polski skrót artykułu jest na naszym fejsbuku.

Jakże się cieszę, że ten twist nie doszedł do skutku. Powrót 30 graczy tylko po to, żeby 10 podziękować na dzień dobry. Niech oni skończą z tymi twistami i wrócą do podstaw gry.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 36 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

Ten twist mógłby się okazać tak tragiczno-komiczny, że aż się rozmarzyłem. To znaczy, mógłby się okazać, gdyby nie to, że powracającym graczom pewnie by zapłacili grubą kasę za sam powrót, więc wszyscy by się dostosowali do tego jak producenci wyobrazili sobie to reality show.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 36 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: tombak90 »

O. No to zdaje się, że zagwozdka rozwiązana i pewnie będzie właśnie tak, jak wieszczą w tym mądrym artykule, tylko w wersji new players. Tylko nie sądzę, żeby nam wciskali aż trzydziestkę poborowych - może pójdą kangurzym szlakiem i zrobią system 24 (8-8-8).

Nie byłaby to w sumie aż taka do końca spartaczona idea, jeśli tylko będą nam zapewniali w związku z tym plemieniem straszydeł jakieś inne atrakcje niż kręcenie przez 37 dni jak siedzą niczym Mattus Chrystus z S22, modlą się żeby nie stracić hartu ducha i jęczą o tym, że pamiętajcie widzowie, ju siut newer giw ap. Może tak regularne wejścia do gry/wymiany jeszcze na etapie plemiennym?

Tak naprawdę, przy odpowiednim układzie, bycie w plemieniu straszydeł może być nagrodą a nie karą. Wgryzając się w ten wstrząsający scenariusz, widzimy, że przewidziano przynajmniej trzy okazje do wejścia do gry, a i niekoniecznie pojedynczo. A na co dzień nie będą musieli się babrać w IC-kach i być narażeni na eliminacje na Radach. No chyba, że ci odpadający też będą trafiali do plemienia duchów, ale to byłby już kompletny syfilis.

Frasiek, twój szczwany pomysł z tym jury niby miałby sens, ale coś mi się widzi, że skoro nazywają od tego twistu cały sezon, to raczej będzie to coś, co zacznie funkcjonować już od początku, żeby już w pierwszym epie rzucić nas na kolana i wsadzić głowy między jeffowe krocze.

Jeszcze mam taką ewentuaaalną teorię, że duchy po prostu będą zwykłym, trzecim plemieniem, tyle że pozostali nie będą ich widzieli na czelendżach i ujrzą ich piękne lica dopiero po mergu. A kwestie IC-kowe będą rozstrzygać nie wiem, na przykład tak, że dwa plemiona układają pazzls symultanicznie, a duchy przychodzą potem oddzielnie i muszą ułożyć pazzls w lepszym czasie niż przynajmniej jedno plemię, bo jak nie, to sio na Radę. W sumie już widzę, że to debilne, no ale co mi tam, kliknę "wyślij".

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 36 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

Ech, a jeszcze kilka lat temu RI wydawała nam się jakimś wielkim udziwnieniem. Też myślę, że może to być coś w stylu wyspy wygnanych z jakimś Russellem/Robem/innym "ą-ę mentorem" wszystkich, który doradza i wręcza wygnanemu jakieś cheaty.
Jeszcze mam taką ewentuaaalną teorię, że duchy po prostu będą zwykłym, trzecim plemieniem, tyle że pozostali nie będą ich widzieli na czelendżach i ujrzą ich piękne lica dopiero po mergu. A kwestie IC-kowe będą rozstrzygać nie wiem, na przykład tak, że dwa plemiona układają pazzls symultanicznie, a duchy przychodzą potem oddzielnie i muszą ułożyć pazzls w lepszym czasie niż przynajmniej jedno plemię, bo jak nie, to sio na Radę. W sumie już widzę, że to debilne, no ale co mi tam, kliknę "wyślij".
W sumie można upiąć pod Qutcastsów. Generalnie coś w tym stylu było w brytyjskim BB17. Poza 12 zawodników była jeszcze 6 Innych mieszkająca w drugim domu, o której nie wiedziała 12. Ich zadaniem było mącić w domu uczestników, a po jakimś czasie w nagrodę mogli wejść do gry jako pełnoprawni uczestnicy i konkurowali z tamtymi o immunitet.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 36 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: tombak90 »

Ano właśnie. Też mi się to od początku skojarzyło z motywem wymyślonym przez naszych walczących z nożownikami przyjaciół na potrzeby BB. Co prawda nie oglądałem, bo czuję, że jeszcze bodaj jeden sezon brytyjskiego BB, a dostanę szkorbutu, no ale słyszałem mniej więcej z czym to się je.

Gdyby nasze plemię zombie też mogło w jakikolwiek sposób podgryzać innych w dupsko, to byłoby całkiem wesoło. Pytanie tylko jak. Obserwowanie Rady z ukrycia i trollowanie immunitetami dla najsłabszego ogniwa tuż przed głosowaniem? Kradzież czyjegoś głosu? Porwania? Grabienie obozu pod nieobecność gospodarzy? Smarowanie masłem równoważni na IC-ku, żeby wszyscy powybijali zęby? Ach, tyle możliwości.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 36 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

tombak90 pisze:
12 cze 2017, 10:42
Co prawda nie oglądałem, bo czuję, że jeszcze bodaj jeden sezon brytyjskiego BB, a dostanę szkorbutu, no ale słyszałem mniej więcej z czym to się je.
Ja postanowiłem oglądać jeden sezon na ruski rok. Także niczego nie powinienem dostać.

No w BB było tyle łatwiej, że mogli ich obserwować i te akcje miały jakiś tam sens. Mam nadzieję, że to całe GI nie pójdzie w kierunku tej ach-och wspaniałej łączonej rady z GC na zasadzie: "przychodzą duchy, głosują z wami, ale hej, wy nie możecie oddawać głosów na nich".

Zaraz jeszcze okaże się, że twist z Dżefem z "fanficka" marinhosa nie był daleki od prawdy XD

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 36 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

Mamy logo

Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 36 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: tombak90 »

No pięęękne. Te haszcze na tle księżyca u góry flagi mają chyba symbolizować czaszkę i budzić w nas grozę, ale mnie przypominają bardziej pandę-anorektyczkę, której coś urżnęło uszy.

Zastanawiam się też, co to za szczerzuje na zdjęciu. Jakaś namiastka castu?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 36 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Masz rację. Najpierw jak spojrzałem na to logo to najpierw zobaczyłem czaszkę, a dopiero później odkryłem, że to są drzewa :D
W dodatku po obu stronach mamy ogień. Tyle ukrytych motywów w tym logo. Wow.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości