Big Brother 19

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kobra »

Chociaż w poprzednim sezonie było przebudzenie Bridgette, która z ameby stała się faworytką, więc może cud się wydarzy.
Z tym będzie trudno, bo ci ludzie niespecjalnie rozmawiają ze sobą, a jedynie Paulem. Poprzednio Bridżet zwołała ludzi, z którymi miała "wspólne sprawy". Bridżet miała Paula i Natalie. Natalie przyprowadziła Jamesa, Paul Victora. Każdy miał jedną zaufaną osobę. A tutaj? W BB19 wszyscy mają jedną zaufaną osobę w postaci Paula.
Myślę, że największym problemem jest duża liczba uczestników. Czy tego programu nie można skrócić i zrobić z 12 osobami? Przy 17 osobach nie wszyscy wchodzą ze sobą w jakieś interakcje, bo i po co? Masz cztery-pięć osób z którymi trzymasz i nie obchodzą cię jacyś tam Ramses czy Jillian. Założę się, że przyszła, finałowa 2 nie miała żadnych interakcji z pierwszymi trzema wyeliminowanymi, bo i po co?
Czuję, że do finałowej trójki dojdą Paul, Raven i Josh. #najczarniejszykurwascenariusz
Jessica ze swoim tygodniem po prostu zawaliła wszystko. Nominowała jedną osobę, która w pewnym sensie była po jej stronie. Paul może odhaczyć sobie kolejny tydzień, który poszedł po jego myśli. Imao też zrobiła błąd z tym, że powiedziała o swojej pokusie. Może HH nie uratowałoby jej gry jakoś diametralnie, ale gdyby użyła go z zaskoczenia to mogłaby dokonać chociaż niewielkiej szkody na tym... hm czy to w ogóle można nazwać sojuszem czy po prostu królestwem Paulem? A tak Paul będzie przygotowany na niespodziankę.
Smutne, ale Jessica, cokolwiek teraz nie zrobi to i tak już nie wygra. Nikt z nią nie chce grać, wszyscy są wpatrzeni w Paula jak w obrazek. Elena i Mark mogą co najwyżej obudzić się z ręką w nocniku. Pamiętam, jak kilka tygodni wcześniej podczas zadania Elena biegała z piłkami i podawała je Paulowi, żeby tylko wygrał głowę domu i pozbył się swojego wroga. Taka wierna psinka i teraz została kopnięta? Mam nadzieję, że niedługo odpadnie. Ostatnią nadzieją jest Jason.
Podoba mi się ten nowy twist.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kamel »

Sezon na początku zapowiadal się dobrze! teraz się go nie da oglądać. pa.
pol i josh psują tam dosłownie wszystkie, oboją się tak drą w konfach ze nie da się ich słuchać, a pol jeszcze dostaje je co chwile. halo, produkcja, nie widzicie tych hejtów na fb na niego?
Kibicuje Codyemu, którego nie znosiłem, Jessica, która jest moją ulubiona zawodniczką na ten czas i Markowi i Elenie, bo zostali zblindsideowani, więc może nie będą paul-friendly.
Jedyne co uratuje ten sezon to eksmisja paula.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5715
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

19x16
W sumie nudny odcinek, ale pokazał jak ludzie bezgranicznie ufają Paulowi. Taki Matt. Mówi, że jak Paul każe mu rywalizować w Temptation Challenge to może rywalizować. Jak każe mu głosować tak, to głosuje tak. Ciekawe co by było gdyby Paul kazał mu skoczyć z mostu... Kolejny przykład Alex. I te jej wypowiedzi, że dla jej i Paula gry najlepiej będzie gdy... albo Paula i moim planem jest...
Ci ludzie nawet nie próbują w jakiś sposób myśleć o tym co będzie na etapie F8 czy nawet F10. Podążają ślepo za Paulem. Poza Marleną i Jody nikt w tym tygodniu nawet nie udawał, że czuje się zagrożony...
Kevin pewnie nawet nie zna imion uczestników i dlatego mówi, że odpada "little kid with the glasses" :D

Myślałem, że Christmas o coś powalczy, ale chyba zmęczona jest operacją, albo po prostu też chce ślepo podążać za Paulem.

I jeszcze jedno, nie rozumiem dlaczego Jason chciał rywalizować w tym dodatkowym zadaniu. Też zaczyna podążać za Paulem?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Roxy »

Przecież Jason od dawna jest w 'grupie Paula', więc to nie jest nic dziwnego że brał udział ;) dziwię się, że każda z osób które głosowały na to żeby Josh pozostał, nie brała udziału w tym zadaniu ;)

ogólnie to co zapowiadało się na fajny sezon, zepsuło pojawienia się Paula... dzięki CBS...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5715
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

Wcześniej Jason chciał ochronić Jessicę, więc wydawało mi się, że próbuje grać na 2 fronty i w razie czegoś może przeskoczyć na tę "dobrą stronę" :D

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kamel »

19x16

Pol show continues, nie mam ochoty sluchac jego konf, zawsze jak mowi to przyciszam, bo krzyczy, ludzie to debile, a największym z nich jest Matt ("I'll do whatever u want"); josh jest niezrównoważony, elena jednak głupia, wątek christmas skończył się na jej stopie, alex rozczarowywuje, jason pokazał, że nie umie w kręgle, kevin owija, nawet nie w bawełnę, tylko siebie w folię, a z twarzy raven da się wyczytać tylko głupotę. fajnie

pls jess/cody/mark wygrajcie ten następny hoh
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5715
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

19x17-18

Nie wiem czy warto komentować ten tydzień. Jedyne co mnie zainteresowało to te wszystkie kłótnie i przemoc psychiczna nad Markiem, Codym i Jessicą. Ludzie w CBS tak bardzo chcą przestrzegać poprawności politycznej i kilka osób nieźle musiało się tłumaczyć z jakichś rasistowskich komentarzy. Nie spoilerując, to kilka sezonów temu jednego z uczestników wykluczono z gry bo uderzył swojego rywala.
Tutaj Paul, mistrz ceremonii i całego zamieszania, prowokuje innych, głupszych od siebie (Josha/Raven) aby starali się uprzykrzyć życie Jessice i Cody'emu. Czy to jest normalne? Czy stacja nie powinna zareagować?
"Najśmieszniejsze" jest to, że większość osób popiera to o robi Paul, Josh i cała reszta. Specjalnie przejrzałem twittera i piszą, że Paul taki świetny, tak super gra, a Cody zasłużył sobie na takie traktowanie bo o wszystko się obraża? Serio? To, że Cody się obraża jest powodem, żeby tak się zachowywać?
Ten sezon dla mnie właściwie już się skończył. Będę w ogromnym szoku, jeżeli Paul tego nie wygra. Oczywiście nie życzę mu wygranej, na 99% ale ta banda idiotów będzie nadal wykonywać wszystkie jego polecenia. A Julie na finale zachwalać będzie Paula, jego osobowość i grę ;)

Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Szewik »

Aż mi się ciężko ogląda. Uwielbiam dobrych graczy, ale Paul to wyjątek, nie trawie go po prostu jako człowieka. tak jak Jack pisał prowokowanie głupszych do obrażania i wkurzania innych jest wg mnie bez klasy. Tolerancja innych na te zachowania sprawia ze nikogo tam nie lubie, jak można nie miec jaj żeby zareagować. Jess jedyna nadzieja tego sezonu

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: ciriefan »

18x16-18

Wow. Nie sądziłem, że coś jest w stanie w swojej beznadziejności pobić ostatnie dwa sezony, ale ten sezon jest po prostu katastrofą. Ci ludzie są tak beznadziejni, żałośni, bezmózgie ameby. Nie mogę się doczekać, aż tacy Raven czy Matt wyjdą i zobaczą ilość czasu antenowego, jaką dostali oni w porównaniu z Paul'em XD I mean, serio, jak można być takim bezmózgiem i dać się całkowicie zmanipulować i to jeszcze weteranowi. I jeszcze żeby to była jedna osoba, ale cały dom...

Tydzień był bardzo ciężki w oglądaniu. Oczywiście ilość Paul'a ogromna aż do porzygu - w odcinku z eksmisją on dostał 10 konf, a 7 osób dostało 0. Rzygam. To, co zrobił w tym tygodniu, było tak słabe. Manipulował ludźmi, żeby nękali innych. Josh i Raven oczywiście go posłuchali. A już po prostu szczytem dna była scena: Paul do Raven "szczekaj na Cody'ego", a ona zaczęła szczekać... Brak słów. A cała reszta tylko stała i patrzyła. Okropne to było, aż się traci wiarę w ludzi.

Josh wygrał HOH - spełnił się najczarniejszy scenariusz, że wygra ktoś z trójki Josh/Matt/Raven. Zapowiada nam się powtórka z rozrywki w tym tygodniu. Może to być kontrowersyjna opinia, ale myślę, że Jessica popełniła błąd używając pokusy. Powinna była pójść na układ z Paul'em: użyj na mnie veto, a nie użyję pokusy. Myślę, że dałoby to jej bezpieczeństwo na jakieś 2-3 tygodnie, bo wszyscy ze strachu przed pokusą baliby się dać ją na blok, a ona sama nawet jakby trafiła na blok to byłaby bezpieczna co najmniej jeszcze jeden tydzień. No a tak to może odpaść już teraz. Jessica jest jedyną osobą w tym sezonie, której da się kibicować, ale teraz, jak wypowiedziała otwartą wojnę Paul'owi, może odpaść nawet i przed Cody'm. Oglądam tylko dla niej i nie wyobrażam sobie dalszych odcinków bez niej. Oby wygrała veto albo safety competition :/

Cała reszta to bezmózgie ameby. Nawet szkoda jest im poświęcać miejsce w tym poście. Powiem tylko, że Jason mnie strasznie rozczarował swoją przemową na veto meeting.

Konfy:
Paul - 12+7+10=29 (153)
Cody - 5+2+0=7 (115)
Jessica - 4+5+7=16 (97)
Alex - 6+1+2=9 (72)
Josh - 3+1+0=4 (68)
Jason - 9+4+0=13 (65)
Mark - 9+1+2=12 (51)
Christmas - 0+2+0=2 (42)
Elena - 7+2+0=9 (36)
Kevin - 1+1+0=2 (33)
Matt - 4+0+1=5 (23)
Raven - 0+2+0=2 (18)

Ramses - 44, Dominique - 33, Jillian - 24, Megan - 18, Cameron - 12

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5715
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

Sprawa ostatniego odcinka jest komentowana w amerykańskich mediach, m.in.w E! Online.
Artykuł na ten temat ukazał się również w "Latin Times". Społeczność latynoska nie jest dumna z zachowania Josha. http://www.latintimes.com/big-brother-u ... oud-421760

Ciriefan, nie używanie Hexa w żadnej sposób nie pomogłoby Jessice. Straciłaby swojego jedynego sojusznika - Cody'ego i tyle.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kobra »

Jack pisze:
05 sie 2017, 10:35

Ciriefan, nie używanie Hexa w żadnej sposób nie pomogłoby Jessice. Straciłaby swojego jedynego sojusznika - Cody'ego i tyle.
Też mi się tak wydaje. Zresztą Jessica chyba już dała sobie spokój i przestała się starać, bo i po co?

Generalnie, darowałem sobie dalsze oglądanie. Mam jednak nadzieję, że kilka osób będzie przywitane buczeniem widowni i że Jessica lub Cody wygrają FF.

Jeszcze jedno:
Konfy:
Paul - 12+7+10=29 (153)
Cody - 5+2+0=7 (115)
Jessica - 4+5+7=16 (97)
Alex - 6+1+2=9 (72)
Kogo będą pokazywać jeśli Paula jakimś cudem szlag jasny trafi zaraz po Jess i Codym?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5715
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

Odpowiadając na twoje pytanie. Pewnie będą pokazywać Alex albo Jasona :D Chociaż nie sądzę, że Paula trafi szlag. Na ten moment nie widzę w programie nikogo kto byłby w stanie pozbyć się Paula.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Anja »

Tragizm totalny. Po prostu aż szkoda słów. Chociaż w tym weeku mam wrażenie, że Christmas budzi się namawiając Josha do podejmowania własnych decyzji. Jest jednak jedno ALE. Po co używała pokusy? To jakoś nie wpłynęło na jej grę, nie przynosiło jej korzyści, a jednak zrobiła to. Nie rozumiem do końca tego zachowania, niby miała umowę z Joshem, ale to była w pełni jej przewaga. Myślę, że później mogłoby się to bardziej przydać. Gdyby naprawdę chciała wywalić Elenę to nie miałaby nic przeciwko wygranej Jessici czy Cody'ego. No ale najwidoczniej argument Paula o braku korzyści z obecności Cody'ego i Jessicy razem w jury ją przekonał. Teraz jestem prawie pewna, że Jessica odpada. To byłby dla niej ogromny cios, bo przy swoim HOH jej celem był Josh.
Ogółem ten cast jest okropny, wszyscy już wczsniej napisali, że gromadka ameb, bezmózgi itd. Ten week jak Paul był HOH to chyba najgorszy w historii BB. On mówi co mają robić... I nawet nie dyskutują. Pełną kontrolę ma Paul, a jedyne osoby, które są przeciwko niemu to Cody i Jess. Niestety Jessica w moich oczach już się spaliła. Mogła swoją grę jakoś jeszcze ratować jak była bez Cody'ego, a teraz pogarsza swoją sytuację. Nawet po jego powrocie nie powinna się izolować od reszty. A powiedzenie o pokusie było słabe, tak to mogłaby ich zblindsidować. Cóż, było minęło, o tym weeku nawet nie ma co mówić, bo po pierwsze był bez eviction, po drugie Paul dostawał pierdyliony konf... Był w swoim żywiole. Prawdę mówiąc nie powinno mnie to dziwić, bo jako jedyny prowadzi grę.
Nie będę wspominać o tym najeżdżaniu na siebie, o prowokacjach Josha, manipulacjach Paula, bo to jest żenujące. No przesadzają, tylko sprawiają, że ten sezon jest gorszy jeszcze bardziej. Na początku można było się pośmiać z głupoty niektórych, ale później to było tego za dużo plus zaczęły się personalne ataki.
Jedyne co może odmienić grę to HOH Cody'ego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5715
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

19x19-20
O jej, w niedzielę program osiągnął najlepszy wynik oglądalności w tym sezonie. Brawo...
Chrimstas zrobiła to, ponieważ woli być w lepszych relacjach z Paulem, który steruje wszystkimi niż z niezrównoważonym psychicznie Joshem :D
To przykre, ale nie ma już ratunku dla Jessici. No i nie będzie showmance'u w Jury House. Najbardziej przeraża mnie fakt, że do etapu f7 mogą dojść takie ameby jak Raven, Matt czy inny Kevin. To będzie masakra. Czekam kiedy Ci ludzie przejrzą w końcu na oczy i zaczną próbować zrobić jakiś ruch.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5715
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

19x21
Najważniejsza informacją tego odcinka jest to, że nikt w tej edycji nie wróci już do gry. YAY. Może produkcja tym sposobem otworzyła uczestnikom furtkę do eliminacji Paula? :D Swoją kasę za powrót i tak dostanie, więc niech ryzykują i próbują się go pozbyć.
Zachowanie Josh'a... Nawet nie chce mi się tego komentować. Oczywiście Jessica musiała z nim walczyć - dzięki temu CBS nabija sobie oglądalność :evil: ale już miałem dość tych kłótni.
Alex wygrała HoH i po ogłoszeniu zwycięzcy zachowała się jak debilka. Zaczęła tarzać się tym konfetti... (To najlepszy przykład na potwierdzenie tej tezy, że we wcześniejszych sezonach ludzie w tym programie zachowywali się normalnie, a teraz wyglądają jak osoby mające problemy psychiczne).
Nie spodziewałem się, że CBS w goodbye messages da wypowiedzi Josh'a. :shock: A tutaj proszę i to jakie. Ciekawe czy publiczność będzie buczeć po jego eliminacji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości