100 oryginalnych fanów

Dozwolone wszystko i nic.
Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: jonek95 »

Proponuje taką nazwijmy to trochę zabawę. Jako że od września tłumy zaczną walić do nas dzwiami i oknami xd ( przynajmniej mam taką nadzieję). Proponuje więc taką zabawę by zrobić listę np 100 (liczba umowna) oryginalnych fanów Survivor, oryginalnych czyli mam na myśli tych przed WP. Jak macie jakieś propozycje do zasad zabawy by była ciekawsza to piście. Jak dla mnie to wcale nie muszą być "aktywni" forumowicze, gracze i nie tylko ludzie zwązani z Survivors fora ale i Castaways, Nidą,Farmeramą czy Nightwood.

batiooo
7th voted out
Posty: 135
Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: batiooo »

Po co? xdddd

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: Meciek »

jonek95 pisze:
08 sie 2017, 13:14
Proponuje więc taką zabawę by zrobić listę np 100 (liczba umowna) oryginalnych fanów Survivor, oryginalnych czyli mam na myśli tych przed WP.
Proszę bardzo

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: patrycja9922 »

Jonek chcesz stworzyć taką listę po to aby Twój nick na niej był?
A jak ktoś ma więcej nicków to może zająć sobie więcej pozycji?

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: XanderDE »

batiooo pisze:
08 sie 2017, 16:34
Po co? xdddd

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: tombak90 »

Zdaje się, że pomysł zmarł męczeńską śmiercią :lol:

Nie no, ogólnie fajno, panie władzo, że masz chęć & zapał, mam nadzieję, że wykorzystasz je kiedyś do naprawy świata i pozbycia się dziury ozonowej, tylko niestety ja również nie widzę, co "zabawowego" może być w tym, że dwie osoby powrzucają kopiujwklejem jakieś listy userów z kilku stron.
Castaways (...) Farmeramą czy Nightwood
Łałała, to ja myślałem, że w polskich survointernetach istniejemy tylko my + jeszcze jedno forum castaways, które tu kiedyś linkowali, gdzie konserwatorzy zabytków grają w Survivor przez GaduGadu :P A tu się okazuje, że jesteśmy zaledwie marnym trybikiem w całej zorganizowanej polskiej survomachinie, si?

Co robią ci drudzy i trzeci? Hejtują probstowe odcinki, tak jak my? Czy grają w Survivor dla odmiany przez opcję priv-wiadomości na fotka.pl?

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: frasiek »

Ja poproszę o listę oryginalnych krytyków Rusella Hantza.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: Kobra »

1. Pierwszy oryginalny fan zmoczył się podczas blajndsajdu na Grechen.
2. Drugi oryginalny fan potrafi zacytować całą mowę jurorską Sue Hawk.
3. Trzeci oryginalny fan dyskutuje na temat symbolizmu w Survivor.
4. Czwarty oryginalny fan jest oryginalny, bo ubiera się oryginalnie i jest oryginalny.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: MD »

tombak90 pisze:
08 sie 2017, 19:18
Zdaje się, że pomysł zmarł męczeńską śmiercią :lol:

Nie no, ogólnie fajno, panie władzo, że masz chęć & zapał, mam nadzieję, że wykorzystasz je kiedyś do naprawy świata i pozbycia się dziury ozonowej, tylko niestety ja również nie widzę, co "zabawowego" może być w tym, że dwie osoby powrzucają kopiujwklejem jakieś listy userów z kilku stron.
Castaways (...) Farmeramą czy Nightwood
Łałała, to ja myślałem, że w polskich survointernetach istniejemy tylko my + jeszcze jedno forum castaways, które tu kiedyś linkowali, gdzie konserwatorzy zabytków grają w Survivor przez GaduGadu :P A tu się okazuje, że jesteśmy zaledwie marnym trybikiem w całej zorganizowanej polskiej survomachinie, si?

Co robią ci drudzy i trzeci? Hejtują probstowe odcinki, tak jak my? Czy grają w Survivor dla odmiany przez opcję priv-wiadomości na fotka.pl?
Nightwood umarł dawno temu śmiercią naturalną, ale mieli swoje realne edycje (Realni Robinsonowie), a na farmeramie możesz wygrać marchewki grając w edycji, polecam. Niestety wszyscy zaliczają się do konserwatorów zabytków - gadu gadu nadal mocno się trzyma.

A co do pomysłu Jonka, to na profilach widać numer użytkownika i tak jak "nowi nawalą", to będziemy mogli wyciągnąć - a kija wiesz i widziałeś, ja na tym forum siedzę od 7 lat gówniaku ;)

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: frasiek »

MD pisze:
09 sie 2017, 01:42
A co do pomysłu Jonka, to na profilach widać numer użytkownika i tak jak "nowi nawalą", to będziemy mogli wyciągnąć - a kija wiesz i widziałeś, ja na tym forum siedzę od 7 lat gówniaku ;)
Tyle, że to forum jest młodsze od survivora o jakąś dekadę, a według wikipedii wszystkie sezony starsze niż to forum były wyemitowane w Polsce.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: XanderDE »

"1. Pierwszy oryginalny fan zmoczył się podczas blajndsajdu na Grechen."

No raczej pierwszy oryginalny fan oglądał to intro w tv:

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: Kobra »

MD pisze:
09 sie 2017, 01:42
A co do pomysłu Jonka, to na profilach widać numer użytkownika i tak jak "nowi nawalą", to będziemy mogli wyciągnąć - a kija wiesz i widziałeś, ja na tym forum siedzę od 7 lat gówniaku ;)
Strasznie nie lubię być nowym na jakimś forume. Wiadomo, trzeba się wbić, poczuć atmosferę, "dokleić się do kogoś", ale co mnie niekiedy denerwuje to jak "starzy" użytkownicy zachowują się względem nowych.
Dajmy na to, że po wyspie... wyspie przetrwania przyjdą nowi i nie chciałbym, aby ktoś sobie łechtał ego tym, że jest tu od 7 lat i jest przez to ważniejszy od kogoś tam. Przyjmujmy ludzi serdecznie i nie twórzmy z tego forum jakiejś "elitarnej grupy wybranych". Apeluję o ogarnięcie się.

XanderDE, nie umiesz się bawić :( .

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: XanderDE »

Kobra pisze:
09 sie 2017, 11:01
XanderDE, nie umiesz się bawić :( .
Obrazek

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: Fighter »

Ja tam powiem, a raczej napiszę w tym przypadku po sobie - to, że ktoś zarejestrował się dajmy na to w 2016 czy 2017 roku nie oznacza, że z produktem, który w tym wypadku zwie się "Survivor", ma tyle wspólnego, ile nie przymierzając coroczny napływ fanów klubu, który triumfuje w rozgrywkach Ligi Mistrzów (tzw. sezonowcy, którzy identyfikują się z danym klubie tylko dlatego, że w tym momencie są na topie). Równie dobrze może im wystarczać wchodzenie na forum przez x lat i czytanie zacnych postów Tombaka, bądź też kontrowersyjnych też takiego fraśka (jak nieprawidłowa odmiana, to sry), lub też po prostu są tacy leniwi jak ja, lecz w końcu się przemogli! :D Takie więc z góry przerzucenie kogoś do koszyka z napisem 'LAIK' mija się z celem, bo ów taki user może zaskoczyć swoją wiedzą podczas jakiegoś quizu(jeżeli takowe tutaj są) i tylko głupio się zrobi. :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: Jack »

Pewnie różne czynniki miały wpływ na to czy jesteśmy fanami czy też nie.
O ile pamiętam to oglądałem na TVP2 IV i V edycję Survivor jakoś w roku 2005 czy 2006. I dopiero, w 2010, przez przypadek, odkryłem, że program emitowany jest również na AXN. Również przez przypadek zarejestrowałem się na starym forum i jestem do dzisiaj :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości