Anna Urbańska

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Anna Urbańska

Post autor: tombak90 »

Wiem, sprawdzałem czujność "zadeklarowanych fanów". Brawo, możesz wysłać zgłoszenie do drugiego sezonu.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Anna Urbańska

Post autor: frasiek »

Fighter pisze:
20 sie 2017, 20:06
Obrazek

Czyli mamy pierwszą zadeklarowaną fankę, nie będę ukrywał, że zyskała na tym w moich oczach, bo do tej pory, pomimo koloru włosów wydawała mi się taka niewyrazista.
Rudy kolor włosów i marzenia o udziale w programie? Nie podoba mi się takie kombo.

Urbanka
Posty: 4
Rejestracja: 06 sie 2017, 12:04
Kontakt:

Anna Urbańska

Post autor: Urbanka »

Hej! Tak się czaję, zaglądam, czytam Wasze teorie i się zastanawiam- napisać coś, czy nie pisać... Ale jak już Cebula przełamała pierwsze lody to też się przywitam!
Niezwykle dziwne uczucie stać po drugiej stronie i zamiast oceniać uczestników po kilku zajawkach, samemu być ocenianą 😃 podoba mi się nominacja na murzynkę edycji 😂

Swoją drogą nieźle ktoś mi podniósł ciśnienie na kilka sekund wstawiając na forum ten link do profilu na FB, który przekierował na własny profil 😆 już myślałam, że mnie także zdemaskowaliście w jakiś magiczny sposób.
Powiem Wam, że nie powinniście być zawiedzeni! 😉

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Anna Urbańska

Post autor: Maw »

Witamy na forum Aniu! :) Ja dla odmiany bardzo często kibicuję rudym kobietom, więc twoja postać na pewno nie będzie wyjątkiem. <3 I bardzo cieszy mnie, że jakiś fan gry dostał się do programu, już za sam ten fakt trzymam za ciebie kciuki. <3 Czuję, że może być ciekawie.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Anna Urbańska

Post autor: frasiek »

urbanka pisze:
23 sie 2017, 01:26
Hej! Tak się czaję, zaglądam, czytam Wasze teorie i się zastanawiam- napisać coś, czy nie pisać...
Napisz esej o Wyspie Przetrwania.

batiooo
7th voted out
Posty: 135
Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
Kontakt:

Anna Urbańska

Post autor: batiooo »

Kolejna moja faworytka zagląda na forum :D Ja tam mam słabość do rudych kobiet, zawsze okazują się być ciekawymi charakterami i w twoim przypadku mam nadzieję że będzie podobnie :]

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Anna Urbańska

Post autor: Eska »

Cześć Aniu :)

To skoro już mamy okazję - to może zaspokoisz naszą ciekawość - fanka amerykańskich edycji czy tylko polskiej? Jeśli amerykańskie to jaka ulubiona edycja? Gracz? :)

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Anna Urbańska

Post autor: Kamel »

moja druga faworytka!

Kate Onion & Ania 4 the win
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Anna Urbańska

Post autor: ciriefan »

Witamy Aniu serdecznie! Bardzo nam miło, że postanowiłaś zagadać :)
podoba mi się nominacja na murzynkę edycji
Jestem największym fanem survivorowych murzynek, więc teraz mam duże oczekiwania! :)

Urbanka
Posty: 4
Rejestracja: 06 sie 2017, 12:04
Kontakt:

Anna Urbańska

Post autor: Urbanka »

Nie śmiałabym się nazywać fanką po oglądnięciu tylko polskiej edycji ;) widziałam wszystkie anglojęzyczne: amerykańskie, australijską+ trwającą, nowozelandzką. Jedne z moich ulubionych edycji, które teraz przychodzą mi na myśl to China, Cambodia Second Chance, Cagayan, Heroes vs Villains i Micronesia. Jeśli chodzi o graczy, to moje ulubienice to: Cirie, Andrea, królowa Sandra, czy Parvati.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Anna Urbańska

Post autor: Kamel »

omg xD nie spodziewałem się w ogóle, że do polskiego surva trafi ktoś kto serio zna te grę xD
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Anna Urbańska

Post autor: Anja »

Wow, też się nie spodziewałam, że będą w tym programie osoby, które znają survivora z zagranicznych edycji. xD W takim razie mamy nadzieję, że wykorzystałaś swoją wiedzę na temat gry w praktyce. <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Anna Urbańska

Post autor: Roxy »

no dobra tą Parvati to mnie kupiłaś ;p stwierdzam że nawet mogę ci kibicować :D chyba że jakoś mega zlamisz :lol: <powiedziała Roxy, która przeżyła tylko Nidę :lol: >

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Anna Urbańska

Post autor: Eska »

Ania, myślę, że szacunek co najmniej połowy tego forum pozyskałaś zapewne swoją wypowiedzią ;)

Mam nadzieję, że będziesz się razem z nami wypowiadać odnośnie nowych sezonów ;)

Vico
6th voted out
Posty: 75
Rejestracja: 14 sie 2017, 23:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Anna Urbańska

Post autor: Vico »

Już po zwiastunach Ania była jedną z osób, które najbardziej przypadły mi do gustu. Mam nadzieję, że jej obeznanie z realiami gry w zagranicznym wydaniu pomogło jej przetrwać na Fidżi jak najdłużej. I duże plusy za ulubione edycje i graczy, a szczególnie za ulubionych graczy, bo wszystkie te dziewczyny uwielbiam i są dla mnie ikonami Survivor :D.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspa Przetrwania - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości