Australian Survivor 2017 ep 14

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 14

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 10 września
WIDOWNIA: ?

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 14

Post autor: XanderDE »

No jednak szkoda, że nie doszło do głosowania. Naprawdę chciałbym zobaczyć co się wydarzy.
Decyzja Petera całkiem zrozumiała, chociaż jeśli w następnym odcinku będzie połączenie lub jakimś sposobem Sarah przetrwa w Asanga do niego to nie wiem czy będzie chciała z nim dalej grać.
Tara normalnie perfekcyjnie sabotuje to plemię swoją obecnością ;)

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 14

Post autor: patrycja9922 »

Odcinek bardzo ciekawy, zwłaszcza Rada. Zadania jak zwykle na najwyższym poziomie. Szkoda, że nie doszło do rady plemiennej. Według mnie Sarah miała by większą szansę na przetrwanie teraz, a nie na kolejnej Radzie, gdzie nie będzie przy niej Petera. Peter zrobił to co było najlepsze dla jego gry, i przeszedł do Samatau, szkoda tylko, że kosztem Sarah.
Luke powinien jak najszybciej odpaść, bo jest mess. Zaczyna mnie coraz bardziej wkurzać tym zachowaniem. I nie przewiduję, aby zaszedł daleko w mergu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 14

Post autor: Maw »

Pati, taki Luke ma sposób na grę i wydaje mi się, że w tym całym nieładzie jest metoda. :) Wszyscy wiemy jaką Chaos Kass prowadziła grę, a udało jej się dojść do etapu F3, więc możliwe, że Luke nie odpadnie tak szybko - oczywiście jest już od kilku odcinków targetowany, tylko jakoś i tak nie dostaje głosów i inni niby chcą, a jednak nie mogą go wywalić...

King Luke na zwycięzce!!!

Sarah niby coś tam gra, ale nie wydaje mi się, żeby targetowanie Luke'a miało teraz jakiś sens - tym bardziej, że nie będzie u jej boku już Petera. Mogła zaczekać z tym do merga. Zdecydowanie jestem #TeamLuke, bo to mój ulubiony uczestnik tego sezonu i miłość mojego życia, wspieram go całym sercem i mam nadzieję, że zajdzie jak najdalej.

W ogóle szkoda, że Asaga przegrali, bo im kibicowałem - Luke, Odette i Tara to moi faworyci, a w przeciwnym kibicuję najbardziej Annaliese i Tessie, które, z tego co pokazano, nawet nie były zagrożone. W Samatau na dnie jest Michelle, która targetuje Henry'ego. Bardzo mi się to podoba, bo go nie znoszę. Zasługuje na jakiś bolesny blindside. Teraz jednak są na to małe szanse, fajnie jakby się w mergu jej udało, chociaż wątpię w to. Raczej Michelle szybko odpadnie, a szkoda, bo ostatnio zacząłem jej kibicować. Oby Henry jak najszybciej stracił swoją pozycję w grze, bo jest irytujący.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 14

Post autor: Kamel »

Prawie cały odcinek był fajny, ale zepsuł go końcowy ruch Pete'a. No cmon, teraz Sarah, która ładnie zdobywala władze przez caly odcinek jest fucknięta i to przez takiego nołnejma, a razem z nią Tara. To, że teraz ich los będzie zależeć od takiej osoby jak Whodette jest straszne. Zaczne jej kibicować jak okaże się ze wybierze stronę Sary, jeśli pójdzie do messy Luke'a, na którego patrzeć już nie mogę i irytuje mnie jego głos, jego komentarze i jego wszystko to tragizm totalny.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 14

Post autor: Anja »

Odcinek jak zwykle dobry, ale ta końcówka...
Jednak zaczęło się świetnie, bo Sarah w dobrym momencie zaczęła celować w Luke'a, który z odcinka na odcinek wypada coraz gorzej. Z underdoga stał się topdogiem po odejściu Henry'ego. Niestety od niedawna zaczął być too cocky. Olewa wszystkich, nie przyjmuje tego, że ktoś mógłby zgarnąć jemu numbers. Uważa się za kinga, ale nie widzi, że jeśli dojdzie do merga to będzie w totalnej dupie. O ile na początku o nim się bardzo dobrze wypowiadałam <wydawało mi się, że może mieć tak silną pozycję jak Henry>, to teraz już przesadza + strategicznie też gorzej wypada.

Wracając do Sarah, no spoko, że chciała wykorzystać Petera do wywalenia zagrożenia, ale chyba minęła się z celem mówiąc Luke'owi, że Pete mógłby być w mergu ich "informatorem". Cieszy mnie też postawa Tary, która w końcu daje się znosić. Chciała exposnąć Luke'a przed Jericho, który miał nie wiedzieć o głosowaniu na Sarah, ale tamten idiota stworzył sobie swoją wyimaginowaną "armię pionków/sojuszników" i nawet nie chciał słuchać. Stupid or dumb? Wcześniej jeszcze Tara poinformowała Sarah o planach. <3 Dzięki jej był dwa razy większy chaos niż zwykle. Potem w związku z tym, że było Luke vs Sarah, to Jericho próbował ratować sytuację. xD Co według mnie było pointless.

Nikogo raczej nie dziwi, że Samatau wzięli na reward Petera i Sarah. Dla nich na korzyść, jeśli dotrwają do połączenia. Sarah queen odświeżyła swoje stare connections. Good, ale oczywiście Luke miał ból dupy i myślał, że Sarah powie mu wszystko, co wie. xd

Przed zadaniem pokazali jak Michelle zaczyna targetować Henry'ego, ale wątpię, że cokolwiek zdziała w tym kierunku. Tym bardziej, że głównie wszyskie swoje podejrzenia mówiła Locky'emu i Annaliese. Pewnie niedługo odpadnie, bo nie wiem czy drugi raz kogoś endnie na radzie.

No wiadomo, zadanie przegrało Asaga... Mess jak nie wiem. Już wcześniej o wszystkim pisałam. Szczególnie na radzie, kiedy z trzech opcji ciężko było wybrać niektórym. Jericho musiał wybrać między dwoma sojusznikami <ostatecznie tego nie zrobiłby>. Te szepty Jericho, żeby nie strzelała sobie w stopę, a ona, że wie, co będzie się działo w mergu. Potem "zmiana zdania" Sarah, niby znowu decyzja, żeby głosować na Petera. Wcześniej swing votami były Tara i Odette. Jednak myślę, że Tara zostałaby z Sarah przy pierwszej opcji, bo doskonale widziała jak Luke próbował z niej zrobić swojego pionka. Dlatego na plus jej wypowiedź na radzie. Odette pewnie dałaby vote na Petera razem z Jericho, bo mówiła, żeby wybrać najłatwiejszą opcję. No cóż, nie było głosowania tylko KTO PIERWSZY TEN LEPSZY. Wstajesz, idziesz do Samatau. I omg jakiś random Pete uciekł... teraz Sarah jest in trouble. ;( A jestem na 90% pewna, że odpadłby Peter, chociaż nie wiadomo mógłby być remis.
W next episode Sarah vs Luke. I can't wait.
Obrazek

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 14

Post autor: r&b »

A ja kiedyś myślałem, że jak dojdzie do Merge'a, to Asaga będzie miała przewagę nad Samatau... kiedyś XD. Australijczycy coś mają do tych twistów, żeby tylko zwiększyć różnicę między liczebnością plemion.

Sam bunt był ciekawy, ale po tych wszystkich dwuosobowych wymianach, to nie było szokujące, że akurat zgłosiła się osoba, która chciała wrócić do swojej starej drużyny. Pete zostawił Sarę na pastwę losu, dla niego to był dobry ruch, dla niej już niezbyt.

Minusem twistu jest to, że gdyby nie mutiny, to najprawdopodobniej odpadłby Luke. No może jego gra jest ciekawa, ale no nie wiem... po prostu go nie lubię (zbyt pewny siebie, bla bla bla). Z drugiej strony, jeśli nie wyleci w następnym odcinku (a wydaje mi się, że Odette i Jericho do jego eliminacji nie dopuszczą), to będzie jedną z pierwszych ofiar Merge'a, bo Jericho jeszcze ma szansę się uratować układami z Henrym, nawet Odette ma jakieś niewielkie szanse wbicia się między sojusze Samatau, w przypadku Luke'a nie widzę za wiele opcji. xD

Lol, w sumie to wygląda, jakby ten pierwszy flip Henry'ego do Samatau jednak był dla niego dobry, nawet jeśli przez to wypadli jego najbliżsi sojusznicy. Teraz Asaga tonie a Samatau trzyma się dość mocno, no i Henry jako jeden z nielicznych ze starego Asaga będzie w bardzo dobrej sytuacji.

Sarah nieźle kombinowała i teraz będzie musiała kombinować jeszcze bardziej, bo ona i Tara chyba nie są na najlepszej pozycji. W sumie to ucieszę się bardzo, jeśli uda się jakoś ocalić Sarze, niech wygrają jakiś immunitet czy coś :D.

W Samatau, po tym, co ostatnio odwaliła Michelle, nie wydaje mi się, żeby udało jej się to powtórzyć. Chociaż Michelle powalająca Henry'ego byłaby ciekawa do oglądnięcia, już od jakiegoś czasu ją lubię, ale z każdym odcinkiem coraz bardziej.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 14

Post autor: ciriefan »

No powiem wam, że to był naprawdę dobry odcinek! Trzymał w napięciu do samego końca i na koniec zonk XD Peter - z jednej strony to było oczywistym ruchem dla niego, żeby odejść, no ale zaszkodziło to Sarah, której teraz mega kibicuję! I te jej łezki w oczach i ta smutna minka na koniec i słowa "I'm screwed". Ajajaj...

Vico
6th voted out
Posty: 75
Rejestracja: 14 sie 2017, 23:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 14

Post autor: Vico »

Z jednej strony cieszę się, że nie doszło do tej rady, bo pewnie odpadłby ktoś z dwójki Luke - Sarah, a zasługują oni na dojście do połączenia, z drugiej jednak chciałbym zobaczyć jak ta rada potoczyłaby się, gdyby Peter pozostał w tym plemieniu i na co zdecydowaliby się pozostali członkowie plemienia. Asaga pokazała Samatau, że zbyt spokojnie to u nich nie jest, nie wiem jaki wpływ na grę będą miały wydarzenia z tej rady, jednak moim zdaniem Sarah mogła sobie zarówno zaszkodzić jak i pomóc swoimi decyzjami.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 14

Post autor: Jasasiek »

Jeden z najbardziej intense odcinków tej edycji :D Rada była świetna i szkoda, że nie doszło jednak do głosowania, chciałbym zobaczyć jak rozłożyłyby się głosy i kto by poleciał.
Przykro ogląda się rywalizację dwóch ulubionych zawodników z plemienia xD Chociaż w tej sytuacji bardziej kibicowałem Sarah, bo Luke zaczął być zbyt pewny siebie i arogancki. Oskarża Sarah granie po dwóch stronach, a sam poniekąd to zrobił, okłamując Jericho. Jedno spaghetti sojuszu nie czyni, więc nie wiem dlaczego aż tak bardzo uczepił się tej nagrody. Równie dobrze Sarah mogłaby zdobyć informacje cenne dla Asaga, wcale nie musiała rozpowiadać o wszystkim ludziom z Samatau. Poza tym nie miała żadnego wpływu na to, kto idzie na nagrodę. Nie zgłosiła się - po prostu ją wybrano, więc miała odmówić?
Tara na radzie postąpiła znacznie gorzej, wygadała wszystko przy wszystkich xD Nawet Odette zwróciła na to uwagę, czego się nie spodziewałem.
Możliwość zmiany plemienia była dla Petera najbardziej korzystna i wcale nie jestem zdziwiony, że podjął tę decyzję. W Samatau ma stabilny sojusz z Tessą, Jarradem i Ziggy, a w Asaga właściwie nie mógł do końca liczyć na nikogo. Oby ta zmiana nie odbiła się na Sarah, mam nadzieję, że jakoś wygrzebie się z tej słabej sytuacji. Tak jak powiedziała - she's screwed, ale jestem dobrej myśli :D
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość