Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Post autor: tombak90 »

Eska pisze:
24 paź 2017, 23:09
- Jesteśmy w Polsce i mówimy po polsku, nie wstydźmy się tego,
Plus jeden dla tej Pani :)

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Post autor: frasiek »

Zamieniłem

Kod: Zaznacz cały

przewagi
na

Kod: Zaznacz cały

"przewagi"
bo, sam kontekst to najwyraźniej za mało.
tombak90 pisze:
24 paź 2017, 23:49
Eska pisze:
24 paź 2017, 23:09
- Jesteśmy w Polsce i mówimy po polsku, nie wstydźmy się tego,
Plus jeden dla tej Pani :)
To ja Tobie zacznę dawać minusy za każdym razem, gdy na forum użyjesz jakiegoś obcojęzycznego potworka.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Post autor: tombak90 »

To ja Tobie zacznę dawać minusy za każdym razem, gdy na forum użyjesz jakiegoś obcojęzycznego potworka.
:lol:
No stary, tak w tym momencie powiało grozą, że aż mi po prostu tupecik sfrunął, leć mi go teraz szukać po tych polach i wąwozach.
Jak to ktoś mądry wyżej napisał, "sam kontekst to najwyraźniej za mało", więc zwrócę Twoją szlachetną uwagę, że to trochę co innego wstawiać na forum dla survoświrków pojedyncze wtręty (jeszcze w moim przypadku ze spolszczoną składnią i pisownią), które wiążą się z programem i są dla nich zrozumiałe, a co innego kwestia, żeby nasz polski Stachu siedział na tle tej swojej pięknej, polskiej szafeczki i kręcił z Polakami videocast (ups, przepraszam, internetową audycję recenzencką) o polskim programie, używając do tego mowy naszego alianckiego pseudosojusznika.
No ale chcesz, to się baw, nie będę Ci zabierał rozrywek w te smutne jesienne wieczory. Lepsze łapanie mnie za słówka, niż jakbyś znowu miał siedzieć i biadolić na shutboxie (ups, przepraszam, platformie szybkodyskusyjnej) o rudych :lol:

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze:
25 paź 2017, 17:21
Jak to ktoś mądry wyżej napisał, "sam kontekst to najwyraźniej za mało"
(...)
a co innego kwestia, żeby nasz polski Stachu siedział na tle tej swojej pięknej, polskiej szafeczki i kręcił z Polakami videocast (ups, przepraszam, internetową audycję recenzencką) o polskim programie, używając do tego mowy naszego alianckiego pseudosojusznika.
Czyli dla Ciebie, nawet kontekst i cudzysłów, to za mało...

No to specjalnie dla Ciebie napiszę wprost: Nie ma kwestii, żeby ten videocast był robiony po polsku.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Post autor: MD »

Polska szafeczka? Przecież widać, że Ikea :D

Już się pogubiłam jaki w tym jaki jest wgl sens tej dyskusji, ale tak wracając do kwestii RHAPu, to jednak oni swoją markę od lat budują, już abstrahując od tego, że zwyczajnie potencjalnych widzów mają więcej. Jak dla mnie jest to po prostu rozmowa ze znajomymi o odcinku, jak ktoś ma ochotę posłuchać i dodatkowo jeszcze ma jakieś sugestie, to jest nam bardzo miło i tyle. Jeżeli komuś się nie podoba, to nie musi oglądać, a ilość wyświetleń jest sprawą mocno drugorzędną.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Post autor: frasiek »

MD pisze:
27 paź 2017, 16:12
zwyczajnie potencjalnych widzów mają więcej.
Czy ma to jakiś związek z tym, że program jest angielsku, dotyczy amerykańskie wersji i jest prowadzony przez osoby znane z programu?

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Post autor: MD »

frasiek pisze:
27 paź 2017, 21:15
MD pisze:
27 paź 2017, 16:12
zwyczajnie potencjalnych widzów mają więcej.
Czy ma to jakiś związek z tym, że program jest angielsku, dotyczy amerykańskie wersji i jest prowadzony przez osoby znane z programu?
I tak i nie, są inni ex uczestnicy, którzy sobie robią podcasty czy filmiki na jutubie z recapami i mają po tysiąc wyświetleń. Rozumiem o co Ci chodzi, ale akurat jeżeli poruszyłeś kwestię RHAPu, to to jednak laaaata pracy i budowania marki. Mój punkt jest taki, że oni akurat są ewenementem, bo reszta tak dobrze sobie nie radzi.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Post autor: frasiek »

MD pisze:
27 paź 2017, 21:29
ale akurat jeżeli poruszyłeś kwestię RHAPu, to to jednak laaaata pracy i budowania marki. Mój punkt jest taki, że oni akurat są ewenementem, bo reszta tak dobrze sobie nie radzi.
No, właśnie o to chodzi, że jeżeli RHAP, który jest na samym szczycie w tej niszy ma z reguły poniżej 30 tysięcy, to Nida po prostu nie ma szans na kilkaset tysięcy.

Czy polskie szkoły w pewnym momencie przestały uczyć argumentowania?

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Post autor: tombak90 »

Nida po prostu nie ma szans na kilkaset tysięcy.
... a że właśnie to było głównym celem Stacha, gdy tworzył ten videocast, to na pewno chłop teraz płacze i gryzie poduchę po przeczytaniu Twoich cennych i wiele wnoszących analiz :lol:

Widzisz Stachu, nie ma - nie ma, już Ci się marzył domek na Lampeduzie i włoskie prostytutki nacierające Cię olejkiem figowym, a tutaj Frasiek jednym cięciem ukrócił Twoje magnackie zapędy na youtubową fortunę.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Post autor: Stach »

Mam wrażenie, że coś się nie dogadaliście hyh, ja tam rozumiem zarówno stanowisko Tombaka jak i Fraśka ;)

Nida Videocast WP odcinek 8

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze:
27 paź 2017, 22:46
Nida po prostu nie ma szans na kilkaset tysięcy.
... a że właśnie to było głównym celem Stacha, gdy tworzył ten videocast, to na pewno chłop teraz płacze i gryzie poduchę po przeczytaniu Twoich cennych i wiele wnoszących analiz :lol:

Widzisz Stachu, nie ma - nie ma, już Ci się marzył domek na Lampeduzie i włoskie prostytutki nacierające Cię olejkiem figowym, a tutaj Frasiek jednym cięciem ukrócił Twoje magnackie zapędy na youtubową fortunę.
Nie pisałem nic o celach Stacha, odpowiadałem Jackowi, który oceniając potencjał Nidy porównał ją do nieodpowiedniego filmu.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Post autor: Stach »

Ostatnio zmieniony 15 lis 2017, 16:47 przez Stach, łącznie zmieniany 1 raz.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Post autor: frasiek »

Stach pisze:
07 lis 2017, 22:08
Podsumowanie finałowego odcinka oraz programu:
Nida Videocast WP odcinek 10
Jak można równocześnie chwalić pierwszą konkurencję i ganić Kasię za strategię, którą ta konkurencja na kimś wymuszała?

Czwórka graczy, trzy wskazówki, a znalezienie wskazówki nie kończyło gry, więc co ta czwarta osoba miałaby robić jak nie sępić przy kimś kto znalazł wskazówkę?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Post autor: Jack »

Stach pisze:
07 lis 2017, 22:08
Podsumowanie finałowego odcinka oraz programu:
Nida Videocast WP odcinek 10
Już jest ostatni odcinek? Post z 7 listopada, więc myślałem, że to do 9 odcinka :D

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Post autor: frasiek »

To musi być jakaś magia ;P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim, ale o Survivor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość