Najlepszy i najgorszy strateg

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Najlepszy i najgorszy strateg

Post autor: ciriefan »

NAJLEPSZY

Chrissy 7 -
Devon 23 +

NAJGORSZY

Cole 20

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Najlepszy i najgorszy strateg

Post autor: Maw »

NAJLEPSZY

Chrissy 6 -
Devon 24 +

NAJGORSZY

Cole 20

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Najlepszy i najgorszy strateg

Post autor: tombak90 »

NAJLEPSZY

Chrissy 5 -
Devon 25 +

NAJGORSZY

Cole 20
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Najlepszy i najgorszy strateg

Post autor: Kobra »

NAJLEPSZY

Chrissy 4 -
Devon 26 +

NAJGORSZY

Cole 20

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Najlepszy i najgorszy strateg

Post autor: XanderDE »

NAJLEPSZY

Chrissy 3 -
Devon 27 +

NAJGORSZY

Cole 20
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Najlepszy i najgorszy strateg

Post autor: ciriefan »

NAJLEPSZY

Chrissy 2 -
Devon 28 +

NAJGORSZY

Cole 20

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Najlepszy i najgorszy strateg

Post autor: Maw »

NAJLEPSZY

Chrissy 1 -
Devon 29 +

NAJGORSZY

Cole 20

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Najlepszy i najgorszy strateg

Post autor: Maw »

NAJLEPSZY

Chrissy 0 -
Devon 30 +

NAJGORSZY

Cole 20

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Najlepszy i najgorszy strateg

Post autor: tombak90 »

Chrissy - runner up na wieki i we wszystkim :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Najlepszy i najgorszy strateg

Post autor: Kobra »

tombak90 pisze:
01 lut 2018, 20:06
Chrissy - runner up na wieki i we wszystkim :lol:
Trochę mnie drażniło, że niektórzy głosują na Chrissy we wszystkim i ostatecznie zajęła drugie miejsce, ale teraz, z postem tombaka, jej drugie miejsce nabrało dla mnie nowego znaczenia i cieszy mnie, że znalazła się na drugim, a nie gdzieś w ogonku :lol:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Najlepszy i najgorszy strateg

Post autor: ciriefan »

Nagrodę specjalną masterminda sezonu 35 otrzymuje Jeff Probst. Najlepszym strategiem został Devon, a najgorszym Cole.

Wyniki z poszczególnych sezonów:

1 - Richard, Sean
2 - Tina, Kimmi
3 - Ethan, Brandon
4 - Rob, Gabriel
5 - Brian, Jan
6 - Rob, Matthew
7 - Sandra, Lillian
8 - Rob, Alicia
9 - Chris, Dolly
10 - Stephenie, Willard
11 - Stephenie, Blake
12 - Danielle, Bobby
13 - Yul, Brad
14 - Earl, Mookie
15 - Todd, Denise
16 - Parvati, Jason
17 - Corinne, Randy
18 - Stephen, Coach
19 - Russel H., Brett
20 - Sandra, Tyson
21 - Brenda, Dan
22 - Rob, Natalie
23 - Jim, Brandon
24 - Kim, Christina
25 - Malcolm, Jeff
26 - Cochran, Brandon
27 - Tyson, Katie
28 - Tony, Woo
29 - Natalie, Drew
30 - Carolyn, Nina
31 - Kelley, Keith
32 - Cydney, Tai
33 - David, Taylor
34 - Sarah, JT
35 - Devon, Cole

Australian Survivor
3 - Phoebe, Kylie
4 - Michelle, Ziggy

Survivor New Zealand
1 - Barb, Sala

Wyspa Przetrwania
1 - Farmer, Bartosz

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Najlepszy i najgorszy strateg

Post autor: ciriefan »

Rozpoczynamy składanie propozycje na najlepszego i najgorszego stratega za Survivor Ghost Island.

Termin składania propozycji to sobota 30 czerwca godz. 12.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Najlepszy i najgorszy strateg

Post autor: Kobra »

Mam wrażenie, że najlepsi byli w Malolo, ale z racji tego jak sezon się potoczył nie mieliśmy okazji ich zobaczyć w pełni. Naviti byli bardzo przeciętni, noale:
Najlepsi:
Michael - szału nie robił, ale ogarniał zasady i nie robił jakichś tam głupot
Nowa Franczeska - nieco za stawką, ale trzymała rękę na pulsie, w sumie miała świadomość, że należy dokonać ruchu o krok wcześniej niż przeciwnik, ale zdarzyła się dredziara
Stephanie J - zbyt wcześnie odpadła, aby móc wręczyć jej tytuł "da best", no ale wyróżnić trzeba
Laurel - bardzo pasywna, ale nie oszukujmy się bez niej ani Dominick, ani Wendell nie zaszliby do finału, to do niej każdy przychodził z propozycją jakiegoś ruchu i w sumie przez nią odpadał, a nie przez wybitną grę wyhajpowanych panów

Najgorsi:
Laurel - trochę ironicznie, ale najlepsze z f3 jest też najgorszym z f3, no właśnie... każdy przychodził z jakąś propozycją, a ona uparcie nie chciała zmienić kursu gry i mam wrażenie właśnie tym zwalała swoją pozycję
Chris - mój faworyt w tegorocznej kategorii. Kiepski socjal to połowa sukcesu. Na drugą złożyła się jego ostatnia rada.
Kellyn - Naviti Strong?
Angela - aż musiałem sprawdzić jej imię, bo kompletnie nie pamiętałem kobieciny, o grze nie wiem wiele po programie, ale uzupełniając odcinki wiedzą z wywiadów z naszego wspaniałego portalu potwierdziłem przypuszczenia, tej gry wiele nie było. Bardzo pasywna zawodniczka i dobry kandydat na F3.
Sebastian - kolejny mądry inaczej wierzący w jakąś jedność i siłę 10-osobowego sojuszu

Tyle. Resztę chcę zapomnieć. Kończmy ten sezon.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Najlepszy i najgorszy strateg

Post autor: Maw »

Najlepsi:
Wendell - razem z Domenickiem prowadzili bardzo dobrą grę, chociaż on miał trochę lepszy social. Kontrolowali prawie wszystkie głosowania. Co prawda duża w tym rola przewag, które były im podrzucane przez produkcje, ale w takim sezonie jak Ghost Island i tak zasługują na nominację.
Domenick - prowadził bardzo podobną grę do Wendella, a nawet wydawał się bardziej zaangażowany w strategię, chociaż miał od niego trochę gorszy social i słabo wypadł na FTC, kiedy wchodził innym w słowo.
Chelsea - jak na kogoś kto przez cały swój pobyt dostał tylko 4 konfy to prowadziła bardzo dobrą grę. To ona wpadła na pomysł, by głosować na faceta, bo Malolo nie będą się tego spodziewać. Świetny ruch z wywaleniem Bradleya. W dodatku miała dobry social i niektórzy nawet bezgranicznie jej ufali (Kellyn).
Michael - serio nie wiem jakimi ludzie są idiotami, że krytykują Michaela za to, że jest debilem, bo nie zagłosował na Laurel, a tak by został w grze. Przecież on nie miał pojęcia, że głosy polecą na nią. I to nie jego wina, po prostu Kellyn jest nieprzewidywalna. Mimo że był w mniejszości to pokazał się z o wiele lepszej strony od takiej np. Jenny czy Libby. Walczył z całych sił i wymyślał całkiem wiarygodne historie, w stylu tego kłamstwa z HII na radzie czy do Kellyn, która nawet mu uwierzyła i zaczęła panikować. Tak naprawdę od początku merge był skazany na klęskę, a zaszedł i tak najdalej z Malolo nie licząc Laurel i Donathana.
Stephanie - przez pierwsze dni to ona była jedną z osób, które rozdawały karty w Malolo. Można nawet powiedzieć, że miała tam najlepszą pozycję. Świetnie zmanipulowała Jacobem, by potem go wywalić, a nawet sprawiła, że powiedział jej prawdę o HII. To czego jej zabrakło to po prostu szczęście. Trafił się jej niefortunny swap i tyle. Walczyła z całych sił, ale nic zbytnio więcej nie mogła zrobić.
James - to on był głównym powodem przez który Morgan odpadła. Był to świetny ruch, bo osłabił Naviti. Podobnie jak Stephanie nie miał szczęścia przy swapie. Był w wyraźnej mniejszości, ale i tak mądrze próbował wykorzystać jego relacje z Angelą na jego korzyść.
Desiree - miałem problem czy ją nominować czy nie. W tym sezonie było jednak tak dużo słabych graczy, że uznałem, że zasługuje na nominacje. Prowadziła dość logiczną, ale i agresywną (grzebanie w torbie, dyskusje z Laurel) grę. Jako pierwsza zdała sobie sprawę z tego jakim zagrożeniem jest duet Wendell+Domenick, więc pobiegła do Malolo. Wszystko zepsuła Laurel. Desiree nie miała pojęcia o jej sojuszu z nimi (jak większość castu), więc była pewna, że Malolo przystanie na jej propozycje, bo co innego mieli do stracenia? Myślę, że jej gra aktorska też była całkiem wiarygodna, ale niestety inni jej nie uwierzyli. Zdecydowanie nie była biernym graczem, popełniła kilka błędów, ale w takim sezonie jak Ghost Island moim zdaniem zasłużyła na nominacje.

Najgorsi:
Jacob - jak dla mnie zdecydowanie najgorszy strateg tego sezonu. Chociaż pewnie ludzie nie będą chcieli na niego głosować dlatego, że szybko odpadł. Podczas tych sześciu dni w których był w grze, wszystko co robił było tragiczne. Jedyna osoba z którą miał bliższe relacje to była Stephanie. Nie dość że miał słaby social to jeszcze słabo kłamał i ogólnie rozegrał wszystko chyba najgorzej jak się dało.
Laurel - niby taka superfanka, a miała dużo szans na zrobienie jakiegoś big move. Jako fanka powinna wiedzieć, że w dzisiejszych czasach ludzie głosują właśnie na takie osoby, które nie boją się ich wykonywać. Ona założyła sojusz z Wendellem i Domenickiem, a potem nie robiła już nic. W dodatku prawie co odcinek dostawaliśmy jej konfy, że wie, że nie pokona ich w finale i musi coś z tym zrobić. :D A nawet jeśli myślałaby, że ma jakieś szanse co wynika z wywiadów to tym bardziej pokazuje jaka jest delusional.
Kellyn - pewnie niektórzy będą chcieli nominować ją do najlepszego, ale jak dla mnie ona była tragiczna. Ślepe trzymanie się Naviti strong, zdanie sobie sprawy, że jest na dnie, kiedy było już za późno. Jeszcze uwierzenie w kłamstwo Michaela i sianie paniki. Ogólnie ona była mega emocjonalnym graczem. ZBYT emocjonalnym. Jedyne co muszę jej przyznać to że z większością uczestników miała dobry social.
Chris - jego pewność siebie oczywiście bardzo przeszkadzała takim osobom jak np. zakompleksionej Laurel. Bardzo się różnił od typowych alpha males w stylu John Rocker. Przede wszystkim nie był delusional. Wiedział, że jest na celowniku przez Domenicka, ogólnie przez pierwsze dni prowadził dość mądrą grę. Po swapie próbował na swój sposób zbondować się z Donathanem. Wszystko przez co go nominuje to tylko i aż to HII. Wiedział, że jest na dnie, a i tak postanowił nim nie grać. Osobiście trochę go rozumiem dlaczego, bo nie tylko on był zblindsidowany tym głosowaniem, ale też Desiree czy Angela były w 100% przekonane, że leci Libby, ale z tego co zostało pokazane w odcinku zasłużył na nominacje - tym bardziej, że to HII było ważne tylko do pewnego momentu, a nie do F5.
Angela - niestety mimo mojej sympatii do niej ją też muszę nominować. Była bardzo ciekawą osobą. Nigdy nie było wiadomo o czym ona tak naprawdę myśli. Jej najgorszy ruch to zdradzenie Domenickowi planu Sebastiana za który zasłużyła na nominację.
Gonzalez - za to co odpieprzyła na radzie na pewno zasługuje na nominacje. :D
Donathan - przez pierwszą połowę gry słuchanie się Laurel i robienie to co ona uważa za słuszne (czyli kurczowe trzymanie się swojego sojuszu). Potem w końcu postanowił zawalczyć o swój los i zauważył jakim zagrożeniem jest duet Wendell+Domenick. Doceniam jego wolę walki, ale trzeba przyznać, że zabrał się do tego tragicznie. W dodatku z wywiadów wynika, że miał naprawdę słaby social.
Sebastian - z pierwszych odcinkach wynikałoby, że jego głównym sojusznikiem jest Chris. Co zrobił? Oczywiście pobiegł za większością i go wywalił, by zostać numerkiem dla Wendella i Domenicka przez połowę gry. Gdy w końcu się obudził było już dużo za późno.
Bradley - osobiście lubię Bradleya i ciekawie się go oglądało. Nie był wcale takim beznadziejnym graczem, po swapie miał nawet kontrolę nad kilkoma głosowaniami. Po kolejnym swapie jednak nawet jego sojusznik Domenick postanowił się od niego odwrócić. Miał beznadziejny social i był zbyt pewny siebie. Tacy ludzie jak Donathan, Chelsea, Brandon czy Stephanie nie mogli go znieść. Sposób w jaki grał nie przysporzyłby mu wygranej, jedynie głos Kellyn na FTC. :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Najlepszy i najgorszy strateg

Post autor: tombak90 »

Jeśli Wielka Cirie w swej wielkoduszności przyjmie jeszcze spóźnialskiego:

NAJLEPSI:
1. Chelsea - najpierw chciałem wybierać między Wendellem a Domenickiem, ale w końcu dochodzę do wniosku, że obaj za bardzo przykisili ogóra z tym, że pozwolili wejść do finału sobie nawzajem, więc stawiam na trzecią w kolejce. Pani Editowa Duszyca miała silną pozycję w sojuszu, ładne akcje przed mergem, a na koniec dwie ciekawe próby pałacowego przewrotu, które udałyby się, gdyby nie ta zębata kobyła i jej dzikie pragnienie trzeciego miejsca.
2. Wendell - w F2 wygrał zasłużenie. Miał mimo wszystko trochę mniej leśnoskrzatowego wsparcia od kolegi (podrzucili mu tylko jednego ajdola?), więc było odrobinę trudniej. Lepiej ustawił się w sojuszu mącąc Laurel w miejscu, w którym teoretycznie powinien był mózg. Ta z kolei miała pod sobą Neurotyczne Dziecię. Z takim zapleczem minionsów aż się jednak prosiło, żeby sieknął przed finałem Domenicka, bo w finale szli łeb w łeb i zwycięstwo wyszło mu bardziej na zasadzie entliczek pentliczek, tak więc daję go jako drugiego.
3. Domenick - godna gra przez cały sezon, było mu jednak łatwiej przez probstowe amory. Miałem wrażenie, że w pewnym momencie spadną mu gacie od kitrania tych wszystkich ajdoli, przewag i innego arsenału. Podobnie jak kolega, przydziadził z tym, że nie wszedł do finału bez niego. W F4 było już za późno.
4. Piaskogłowa - podobna gra do Chelsea, z tym, że miała nieco bardziej nagrzaną japę, co raczej nie pomogło jej w całym przedsięwzięciu. Te lata walki o życie na dworcu robią jednak swoje.
5. James - za ładne dymy w trzeciej rundzie, no i ogólnie całkiem niegłupi koleś. Dołącza do plejady swapowych męczenników.

NAJGORSI:
1. Żołnierzyca - tu nie powinno być wątpliwości. O ile te wszystkie leluje typu Sebastian, Donathan, czy Kellyn budziły się na samym końcu, kiedy już widziały wycelowaną w siebie lufę pistoletu i uruchamiały resztki kory mózgowej, żeby ułożyć jako taki plan obronny, o tyle to indywiduum naoglądało się na froncie tyle broni, że nawet ten widok nie był w stanie nią wstrząsnąć i dalej brnęła w przepaść jak leming. Cały sezon przespała, obudziła się wyłącznie w F6 po to, żeby sprzedaniem Sebka ostatecznie dojechać grę wszystkim i sobie przy okazji.
2,3,4. Sebastian, Donathan, Kellyn - byli strategicznymi liliputami przez całą grę, a gdy się ocknęli, było już po frytkach.
5. Laurel - w przeciwieństwie do całego wymienionego wyżej planktonarium, była graczem aktywnym. Poza tym, jakkolwiek tragicznie to zabrzmi, wydaje mi się, że powinniśmy w swoich prężnych, akademickich badaniach survostrategii wprowadzić nową kategorię - kierowanie się sympatią Jeffa. Na początku ewidentnie i pozornie z dupy chciała zsojuszyć się właśnie z Domenickiem i Donathanem moim zdaniem dlatego, że jest fanką i od początku zauważyła w nich #JeffPersonalities, wiedziała więc, że gospodarz nie da im zginąć i sama także może trochę na tej imprezie zyskać rykoszetem. Gdyby na końcu dokonała przewrotu, byłoby to zwycięstwo w dobrym stylu, ale że tego nie zrobiła i w dodatku pochrzaniła innym plany, to zdecydowanie musi się tu znaleźć.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim, ale o Survivor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości