Survivor NZ: Thailand - Odcinek 10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 10

Post autor: Maw »

Premiera: 24 czerwca

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 10

Post autor: Maw »

Renee. :( Była moją totalną faworytką w tym sezonie. Mega szkoda, że odpadła, ale przynajmniej walczyła na radzie z całych sił, nawet mimo że wydawało się oczywiste, że nie ma numerków po swojej stronie. Ten odcinek podobał mi się bardziej niż poprzedni, bo każdego pokazali, NAWET Tare. :o Tara w tym odcinku. <33 Dlaczego ona była tak INV? Ten jej randomowy negatywny edit był zabawny i to jak każdy zaczął na nią najeżdżać, a sama Tara jest delusional i myśli, że ma władzę, a tak naprawdę jest na dnie sojuszu. Fajnie ją Renee exposnęła na radzie. Chociaż muszę przyznać, że szkoda mi się jej zrobiło jak Adam zaczął na nią tak najeżdżać w konfach. Jakby to była tylko jej wina, na rewardzie grali zespołowo, więc każdy przyczynił się do porażki, a nie tylko Tara. Oczywiście jak zawsze ma ból tyłka o to, że nie poszedł na nagrodę. :roll: Najgorsze jest to, że jego konfy są takie wymuszone. Myśli, że jest zabawny. Mnie one w ogóle nie śmieszą. Nawet polubiłem za to Tess, mam nadzieję, że jakoś uda jej się przetrwać. Lisa dostała w tym odcinku edit i pozostaje mi liczyć, że ona jakimś cudem wygra, bo po odpadnięciu Renee jest moją faworytką.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 10

Post autor: ciriefan »

Szkoda Renee, lubiłem ją tam najbardziej.

Odcinek taki sobie, w sumie przewidywalny. Dużo czasu zajęły płacze nad nagraniami z domu na nagrodzie. Nowa większość wyeliminowała najmocniejszego gracza z mniejszości. Renee zaryzykowała, zmieniła strony, źle odczytała sytuację i się to na niej zemściło. Tyle.

Produkcja z jakiegoś powodu nie cierpi Tary XD Niewidzialna 9 odcinków i nagle w 10 jest jej dużo, ale nie może być zadowolona z tego powodu, bo po prostu robili sobie z niej żarty i pokazali ją jak kogoś totalnie beznadziejnego XD Chociaż Adama i jego konf nie cierpię, to uśmiałem się na jego konfie o tym, "jak Tara odkurzała ławkę podczas gdy Lisa układała puzzle" - to było akurat trafione i zabawne XD

Cóż, Rennee odpadła. Kibicuję teraz Lisie i Dave'owi, ewentualnie Mattowi.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 10

Post autor: Saw »

Jestem bardzo zawiedziony tym odcinkiem. Sam w sobie był nudny, dopiero przed radą zaczęło coś się dziać. Niestety najbardziej zasmucił mnie wynik rady plemienia. Renee ostatnia moja faworytka pożegnała się z grą. Jeszcze na początku wydawało mi się że uda się jej jakoś obronić. Ale już na radzie wiedziałem że nadszedł jej koniec. Fajnie że się nie poddała i do końca walczyła, ale na nic się to zdało. Teraz pozostaje mi trzymać kciuki chyba tylko za Tess, bo jako jedyną z tego grona jeszcze lubię. No i może jeszcze trochę od biedy pokibicuję Tarze, ale to dlatego że ma marny edit a w tym odcinku wszyscy się z niej śmieli i jej dogryzali. Co mi się zresztą bardzo nie podobało.
Pozostałych nie lubię i ich los jest mi całkowicie obojętny. Mam tylko wielką nadzieję że nie wygra Adam, bo go nie znoszę. Ja nie wiem po co mu dają tyle konf. Przecież ten gościu jest dobijający ze swoimi żartami. Ani to śmiesznie, ani ciekawe. Ja kilka razy przewijałem jego wypowiedzi, bo mnie szlak trafiał jak go słuchałem. Boję się że ten laluś dojdzie do samego końca, a przez to że inni go lubią będzie sie liczył w walce o wygraną.
Wkurza mnie jeszcze ta cała relacja Matt'a i Dave'a. Niech już jeden z nich odpadnie, bo mam serdecznie dosyć tej całej ich historii.
Eve straciła głos czy co? Nawet jak pada jej imię do eliminacji, to dziewucha nie dostaje wypowiedzi. To już nawet nad Tarą się zlitowali i pozwolili powiedzieć kilka zdań do kamery.

Podobała mi się nagroda w postaci pójścia do kina. Filmiki od bliskich męczące, ale chyba to i tak lepsze od wizyt, które często zabierają sporo czasu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Thailand”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość