Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Dobra, Daniel wypad, Maciek wypad, bo mnie denerwują straszliwie.
Miłe jest to że ci ludzie zaczynają wzbudzać jakieś emocje , brakowało mi tego w Wyspie Robinsona

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: jonek95 »

Dobry odcinek dziś, Maciek choć się wkurzył nie potrzebnie o śmieci, to i tak wygrał gadaniem do kwiatków i tancem w basenie, się uśmiałem.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Jakoś ten program się rozkręca powoli, ale się rozkręca.
Jedyne na co będę narzekać to odcinki. Na playerze pojawiają się nieregularnie. Chciałem zobaczyć środowe nominacje i w środę tego odcinka się nie doczekałem xD

Z tego co czytałem to bardzo często na strimie przełączają kamery gdy uczestnikom coś się nie podoba / narzekają na jakoś sprzętu w domu / mówią coś o programie / zasadach / braku regulaminu itd.

Najlepsze to chyba jednak BB Nocą. Program jest na żywo i Ohme o dziwo mądrze mówi. Tam opowiadają o bieżących wydarzeniach z dzisiejszego dnia, a nie o tym co pokazano o 20 w odcinku dotyczącym poprzedniego dnia.

Nadal będę śledzić ten sezon. Pewnie nie każdy odcinek z 20, ale ze trzy tygodniowo pewnie tak :D

Co do zaproszeń do programu dla gwiazdek youtuba i ludzi z TVN to szefem redakcji programu jest laska, która przez długi czas prowadziła na TVN telegry. Więc pewnie stąd to zaproszenie do udziału w programie dla Klaudii Klary, która prowadząc telegry miała najwyższą oglądalność no i ludzi związanych ze stacją jak Łukasz czy Iza.

Edit; I też się uśmiałem jak Meciek ogłaszał kwiatkom że nadeszła wiosna. To było genialne :D

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

Serio ten program jest tak nudny, że jeden z większych wątków teraz to homoseksualizm Łukasza? :D Ja też mu się nie dziwię, że się nie przyznawał, bo niektórzy sami przyznali, że po dowiedzeniu się, że jednak nie jest gejem zaczęli traktować go inaczej. I w Polsce oczywiście ten temat NADAL wzbudza takie kontrowersje. Już się niedobrze robi. Niech jeszcze będzie więcej o Justynie i jej weganiźmie, bo coś mało tego! I inni ludzie nie będą tego akceptować, bo to przeciwko ich religii. Ale nie winię za to Łukasza, bo to w sumie nie jego wina tylko to inni ciągle o tym gadają.

Moi faworyci to:
Natalia - ciekawa osobowość.
Oleh - legend. <3 Bycie prawie nominowanym za to, że nie ma osobowości i nic nie wnosi do programu. <3 Oby to wygrał! Inaczej ten sezon jest niestety cancelled.
Justyna - za tą scenę jak sobie wyszła podczas kazania Daniela i internauci zaczęli ją hejtować. xD

Najbardziej nie znoszę Daniela, który jest naprawdę jakiś chory psychicznie i te jego akcje nawet nie są zabawne. Nienawidzę takich ludzi jak on. No i jeszcze Maćka nie da się oglądać. Reszta jest mi na razie obojętna.

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: maniana92 »

W ogóle ciekawa historia z dzisiaj, uczestnicy grali dzisiaj w gre i zadawali sobie różne pytania, i Natalia zapytała Macka czy teraz po tych paru dniach zmieniłby zdanie na jej temat i czy ich relacja mogłaby wyglądać inaczej, a on jej odpowiedział przy 16 osobach, że teraz by raczej jej nie nominował i w ogóle, ciekawe czy jakies konsekwencje tego poniesie.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

I w Polsce oczywiście ten temat NADAL wzbudza takie kontrowersje.
W Polsce ten temat będzie wzbudzał kontrowersje bardzo długo, a przez sytuację polityczną jaką teraz mamy pewnie zrobimy nawet kilka kroków do tyłu.

Najlepszy motyw odcinka: wielka bratowa mów w pokoju zwierzeń do łysego - jestem zadowolony z tego jak zajmowałeś się kwiatkami. Jego reakcja bezcenna - facepalm i kurwa pod nosem - bo już wiedział, że znowu będzie musiał gadać z kwiatkami.

Daniel - drama odcinka, mistrzostwem wykazują się ci wszyscy ludzie, którzy robią wielką dramę, że odchodzą, że ostatecznie, a po chwili się rozmyślają. I też mnie denerwuje to jego mentorstwo i rozkazywanie innym, gdy sam w sumie niewiele robi poza zarządzaniem.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: jonek95 »

https://youtu.be/w3TfQovjI0g
Jak by ktoś szukał piosenki Marchewki
Ogólnie to dobrze sprzedana historia i Klaudia może wygrać ten program, a do tego jest najbardziej autentyczną osobą jak dla mnie w BB do tej pory.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

Mnie denerwują te paskudne okulary Marchewy. Nie powinna się raczej brać za robienie muzyki, bo ciężko się tego słucha (z całym szacunkiem do niej i jej historii).

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

maniana92 pisze:
23 mar 2019, 01:33
W ogóle ciekawa historia z dzisiaj, uczestnicy grali dzisiaj w gre i zadawali sobie różne pytania, i Natalia zapytała Macka czy teraz po tych paru dniach zmieniłby zdanie na jej temat i czy ich relacja mogłaby wyglądać inaczej, a on jej odpowiedział przy 16 osobach, że teraz by raczej jej nie nominował i w ogóle, ciekawe czy jakies konsekwencje tego poniesie.
Pewnie żadne. Z tego co czytałem wynika, że niektórzy otrzymali już po jednym ostrzeżeniu za rozmowy o nominacjach (a Justyna chyba dwa). Pamiętam jak w czwartej edycji wyrzucili jedną z uczestniczek za rozmowę o nominacjach już czwartego dnia :D

Edit: I nie rozumiem jak kogoś mogą denerwować czyjeś okulary XD

Edit 2: Jakiś krótki ten BB Raport. Cały show poświęcili Danielowi i jego odejściu, a miały być rodziny nominowanych i zadanie live za zakupami na następny tydzień :D

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Myślę że jutro może zostać wbity jeden z ostatnich gwoździ do trumny polskiego BB.
Jeśli KOLEJNE wyjście będzie wyglądało tak jak dwa dotychczasowe, do tego dalej będzie brak jakichkolwiek zadań to program po prostu umrze.
Nie bardzo rozumiem czemu producenci są tak kompletnie nieprzygotowani. Przecież chyba nikt nie oczekiwał że w dzisiejszych czasach widzowie będą obserwowali innych ludzi którzy siedzą na kanapie i się po prostu nudzą w jakimś domu.
Muszą być jakieś zadania, zadania powodują że w domu dzieje się jakaś drama (skoro nie ma strategii jak w US czy CAN) no a wyjścia mają być WIDOWISKIEM, świętem, mają pokazywać że COŚ się dzieje.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

MaciekRS pisze:
23 mar 2019, 21:42
Myślę że jutro może zostać wbity jeden z ostatnich gwoździ do trumny polskiego BB.
Jeśli KOLEJNE wyjście będzie wyglądało tak jak dwa dotychczasowe, do tego dalej będzie brak jakichkolwiek zadań to program po prostu umrze.
Chwila. Jeszcze nie było odcinka eliminacyjnego. Pierwsza osoba nie została wybrana i odeszła przy wejściu pozostałych, a Daniel sam sobie zdecydował, że wyjdzie - wyszedł jako quitter, przypadek, że wyjście pokryło się z tym śmiesznym odcinkiem sobotnim.
Jutro powinniśmy dostać pierwsze odejście z pierdami.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Generalnie to uczestnicy jadą po produkcji jak po łysej kobyle i generalnie są wkur.ieni, że to jedna wielka lipa. Że nic nie mają, żadnych zadań, jedna wielka nuda. Jednak i TVN potrafi spieprzyć coś.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Dokładnie, odnośnie tych narzekań to podobno narzekają też na jakość sprzętów i notoryczny brak ciepłej wody.

Spoiler o rezygnacjach:
Marlena powiedziała, że podjęła już decyzję i chce odejść. Nad odejściem zastanawiają się też Natalia, Iza i Tomek.

Dzień 7 - BB Nocą:
Co za cyrk.
Wielka Siostra pyta czego najbardziej potrzebują mieszkańcy ze sklepu, a Ci krzyczą, że ciepłej wody XD Genialne.
Teraz padła propozycja: Napijmy się i uciekajmy wszyscy z tego programu.

Koło 23:10 zaczęli w końcu te zakupy, na które czekali cały dzień i przez to siedzieli w salonie ponad 3 godziny nic nie robiąc. Produkcja krzyczy, że skończył się czas i mają opuścić spiżarnię, a Ci nadal wynoszą zapasy. Co tam się dzieje.
Później pokazywanie każdego produktu i ceny do kamery, żeby produkcja mogła to wyliczyć XD
Po kilku minutach dali reklamy. Po przerwie nadal liczą wartość tych produktów. Część z nich nawet nie miała przyczepionej ceny. Ktoś tam naprawdę nie ogarnia. Miało być nowocześniej, w prawdziwym domu, z prawie 70 kamerami z interakcją między widzami a uczestnikami, a jest gorzej niż tragicznie.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

No właśnie słyszę to wszystko. Większość chce odejść i panuje wkurw na wszystko. Nie ma ciepłej wody pod prysznicem... Nie ma przez jakiś kłopot natury technicznej czy nie zasłużyli bo mają kare? Ogólnie to to wszystko jedna wielka prowizorka. Beznadzieja straszna. Wydali tyle kasy na takie gówno. Byłyby jaja jakby się wszycy zbuntowali i dali nogę :D

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Meciek »

W sensie no, ja rozumiem, że uczestnicy narzekają, ale jak czytam opinie między innymi Jacka to mam wrażenie, że nigdy w życiu nie widziałeś żadnej edycji Big Brothera. xD Brak ciepłej wody to standard w edycjach US, jakichkolwiek, uczestnicy mają jej ograniczoną ilość, tak było od zawsze również w edycjach polskich. Z zakupami - sami wzięli za dużo produktów, to teraz będą za to odpowiadać, wiadome, że produkcja nie da im umrzeć z głodu, po prostu pewnie w trakcie tygodnia dostaną podstawowe racje żywnościowe i tyle.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość