SURVIVOR LOGO

ODPOWIEDZ
damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

SURVIVOR LOGO

Post autor: damian300d »

Przeglądając Internety można znaleźć mnóstwo wersji logo zrobionych przez fanów do różnego rodzaju fanficów, internetowych edycji itp. i trzeba przyznać, że niektóre z nich są świetne. Jako, że lubię pobawić się trochę programami graficznymi, zawsze chciałem zrobić własne logo. I w końcu się się zebrałem :D.
Wyobraźmy sobie, że Survivor trafia na nasz kontynent, do kolebki europejskiej cywilizacji - Grecji. Wiem, że szanse na coś takiego są zerowe, ale wybrałem to miejsce bo uwielbiam grecką kulturę, klimat i wszystko co związane z tym krajem. W logo starałem się umieścić jak najwięcej charakterystycznych greckich elementów, a jest z czego wybierać.
Chciałem zapytać o opinie - jak Wam się podoba, plusy, minusy, co by można dodać, zmienić. Od razu też dodam, że nie jestem ekspertem w dziedzinie grafiki. Opanowałem podstawowe funkcje programu na podstawie własnych prób i błędów, i zdaję sobie sprawę, że są pewne niedoróbki. Dlatego właśnie chciałem, żeby jakieś obiektywne oko na to zerknęło :).

Jeśli ktoś jest ciekawy, posługiwałem się Photoshopem 2015. Przygotowałem 2 wersje (z jasnym i ciemniejszym tłem). Link poniżej:
https://imgur.com/a/lDUEIo1

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

SURVIVOR LOGO

Post autor: Meciek »

Kurcze, super wyszło! Bardziej podoba mi się wersja z jasnym tłem, jedyne co, to może usunąłbym te pochodnie na dole, a tak to nie mam większych zastrzeżeń. Paleta kolorów dopasowana, pasuje do lokalizacji tego "sezonu", więc serio - jest super. :D

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

SURVIVOR LOGO

Post autor: damian300d »

Meciek pisze:
24 mar 2019, 17:36
Kurcze, super wyszło! Bardziej podoba mi się wersja z jasnym tłem, jedyne co, to może usunąłbym te pochodnie na dole, a tak to nie mam większych zastrzeżeń. Paleta kolorów dopasowana, pasuje do lokalizacji tego "sezonu", więc serio - jest super. :D
Dzięki za opinię :). Właśnie w pierwotnej wersji też nie umieściłem tych pochodni. Potem zastanowiłem co by jeszcze można uwzględnić i właśnie przyszło mi to do głowy. Nie dlatego, że jak Survivor to musi być pochodnia, ale bardziej w odniesieniu do znicza olimpijskiego. Wiadomo, że Igrzyska były mega ważnym wydarzeniem dla starożytnych Greków. Poza tym, idealnie się złożyło, że ten element jest spójny i nawiązuje jednocześnie i do ich kultury, i do programu.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

SURVIVOR LOGO

Post autor: Eska »

wow - logo robi wrażenie - mi osobiście bardziej jasna wersja logo przypadła do gustu :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim, ale o Survivor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość