Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Meciek »

Jack pisze:
31 mar 2019, 21:25
Maciek i Karolina. Myślałem, że Meciek jednak trochę się ogarnął i nie zdobędzie tylu głosów, a jednak. Nie zmienia to faktu, że na 90% zostanie w programie, a wyleci bezbarwna Karolina.
Ale mnie to proszę w to nie mieszać :D

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Duncan »


Tutaj macie fragment reakcji Maćka i Karoliny od razu po nominacjach. ;) Wczoraj te dramy trwały około 3-4h śledziłem całość i to jaka tam była atmosfera to XD Magda biedna 4 razy się rozpłakała jak nie więcej.
Od siebie dodam, że dawno nie widziałem tak tępej laski jak Karolina, nie mającej własnego zdania, przytakując wszystko co powie Maciek + obraża wszystkich domowników i widzów przy nim, a tak to siedzi jak grzeczna szara myszka xD Maciek typowy burak który jest "najmądrzejszy", a jak ktoś ma inne zdanie na dany temat niż on ma to od razu jest skończony dla niego.
Zawiódł mnie bardzo też Oleh. Typowa chorągiewka - łaził za nimi, chciał obrażać też domowników, razem z Mackiem, żeby sie mu przypodobać tylko chyba nie zna jeszcze na tyle polskich słów i słabo mu to wychodziło. Oleh dodał tez, że może wyjść razem z Maćkiem i Karoliną, bo dla niego najważniejsze było przetrwanie pierwszego tygodnia. xD
Radek - ten to przynajmniej gra. Trzymał sie głównie z Mackiem/Karolina, a teraz po wyjściu udaje najlepszego przyjaciela innych i nawet słowa nie zamienił chyba z tą laska, bo ona nic juz chyba w tym programie nie powie.
Trójka Karolina, Radek i Oleh myślę, że poleci w najbliższym czasie o ile pokażą zachowanie Radka i Oleha w odcinku.
Obojętni są mi Łukasz i Klaudia - niech sobie pobędą jeszcze na chwile, ale nie chce aby zaszli do końca programu, nie przekonują mnie sobą w ogóle.
Najbardziej kibicuje Magdzie, Justynie, Kasi i Izie - chociaż Izka ostatnio mnie wkurza, z chłopaków najbardziej lubie tego rapera Bartka? Jest spoko. Igor tez może być, śmieszny jest i w końcu przeciwstawił się Maćkowi!
Czekam na dzisiejszy odcinek, co zostanie w nim pokazane oraz na nowych uczestników ;) Oby wnieśli coś pozytywnego do programu!

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Meciek pisze:
01 kwie 2019, 15:12
Jack pisze:
31 mar 2019, 21:25
Maciek i Karolina. Myślałem, że Meciek jednak trochę się ogarnął i nie zdobędzie tylu głosów, a jednak. Nie zmienia to faktu, że na 90% zostanie w programie, a wyleci bezbarwna Karolina.
Ale mnie to proszę w to nie mieszać :D
Jedna literka, a jak zmienia sens zdania XD
I tak wiemy że jesteś w to zamieszany. Pewnie razem z Ohme wybierałeś uczestników 😁

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Ja wiem, że musimy dla zachowania pozorów mantrować, że pierwsza edycja była najlepsza, bo była najlepsza, ale kuźwa, ten sezon jest tak bekowy z tymi akcjami, że XD. Pomijając odcinki o niczym, oglądając naprawdę mam radochę. Imao, trochę za bardzo obawiają się pokazywać dramy, które właśnie są esencją tego programu.
W ogóle to po tych nominacjach żałuję, że nie mamy formatu US, wtedy mielibyśmy jeszcze piękniejszy blindside i zasłużone spagongowanie tamtej części domu.
Od samego początku jestem za dużą pupcią. Wiem, że ona raczej z kategorii duża pupcia vs rzeczywistość, ale w tym swoim odrealnieniu jest fantastyczna. Łukasza i Justysi nie lubię, ale nie oszukujmy się wolę ich od bandy Łysego, a koleś sam sobie strzelił w nogę w zeszłym tygodniu.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Zgadzam się ze wszystkim co mówisz :D Szkoda, że nie ma formatu z US bo drama byłaby tutaj jeszcze większa - tak czuję.

Najlepszy był tekst Karoliny, że się cieszy z nominacji, bo przynajmniej jest jakaś i nie jest bezbarwna oraz sądzi, że otrzymała tyle głosów, bo wszędzie jej pełno :D
Kasia w tłumaczeniu, że głosuję na Karolę, bo "dzieci, ryby i Karolina głosu nie mają" <3

Drama z Maćkiem pokazana całkiem ciekawie. Chociaż to nie było tak dramatyczne jak akcja z Józkiem i drzwiami, którym żyła cała Czwórka i zrobili wydanie specjalne z tego powodu :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Śmiesznie będzie jak jutro powiedzą, że ta drama to prima aprilis i Łysy wróci. Myślę, że mina Łukasza byłaby bezcenna. Generalnie, jak mu pokazali materiał to przestał być taki mądry. Uwielbiam te zawstydzające kary od wielkiej Czubi.
Dzisiaj poświęcili trochę czasu grubej Kasi i dramie śniadaniowej, bo jakaż inna mogłaby się jej tyczyć. Lol, komentarz lektora: "Kasia zmiękła i zjadła jajko na twardo". Podobało mi się też jej stwierdzenie, że chciałaby kosz owoców tylko dla siebie albo nie, chciałaby 6 pączków XD Jestem ciekawy, jak będą rozchodziły się głosy w przyszłości, bo na razie mnóstwo osób dostaje zero, a w końcu zabraknie pieniaczy. Generalnie mam wrażenie, że duża pupcia wbiła się do nowego teamu Igora i już się odkleiła od Łukasza, którego psiapsiółką numer jeden stała się Justysia. Na przyszły tydzień obstawiam, że nowy, kimkolwiek jest, otrzyma nominacje.
btw. dlaczego Wielka Czubi mówi dostałeś 5 nominacji, zamiast dostałeś 5 głosów, jesteś nominowany.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

W końcu Maciek został wywalony z programu. No nie mogło być dzisiaj lepszej informacji. Dobrze że to nie żart Primaaprilisowy, bo przez chwilę przeszło mi to przez myśl.
Ten osobnik pokazał że jest na poziomie dna. Nic sobą nie prezentuje. Współczuję jego rodzinie i znajomym, bo mi byłoby wstyd za kogoś takiego. Ale on sam sobie wystawił opinie w tym programem. Oj bardzo długo będzie płacił cenę za udział w BB. Spadł na niego taki hejt że biedny Maciuś może sobie nie poradzić. Śmiać mi się chce z tych głupich ludzi którzy wybrali jego zamiast Agnieszki. Dziewczyna była naprawdę spoko, ale ludzie dali sie nabrac na jego wizytówkę.
Karolina to jest jedno wielkie nieporozumienie. Ona jest tak bezbarwna i pozbawiona swojego zdania, że brak słów. Ona na serio zabujała sie w Maćku i chyba chciała z nim stracić dziewictwo. Szkoda że nie zauważyła że on w ogóle nie zwraca na nią uwagi i po wyjściu z domu będzie miał ją głęboko w dupie. Ale dziewczyna jest naiwna i tępa. Aż mi jej szczerze szkoda, bo dawno nie widziałem tak bezradnej życiowo osoby. Jak to ona powiedziała " jestem nominowana, bo jest mnie wszędzie pełno i nie jestem bezbarwna". A tak naprawdę jest całkowitą odwrotnością tego co powiedziała :lol: Ten tydzien będzie miała ciężki, ale w niedzielę raczej na pewno wyleci z wielkim hukiem z programu. Ona sama stwierdziła że chce już odejść, bo nie ma jej braciszka(kochanka) Maćka.

Sporo było w odcinku Kasi, co mnie bardzo cieszy. Afera o jajko żałosna i na poziomie dna. Dziewczyna chciała tylko jedno jajko, a faceci wywołali mega dramę. Nawet Bartek stanął w jej obronie, mówiąc że decyduje cała grupa, która tak naprawdę składa sie z trzech osób. Super że Kasia mogła pogadać z mamą i dowiedzieć sie że jest zdrowa. To na pewno doda jej sił do dalszego uczestnictwa. Maciek oczywiście po raz kolejny pokazał klasę nabijając się jak Kaśka rozmawiała z mamą.


Ciekawe kiedy wprowadzą nowych uczestników. Miało to nastąpić dzisiaj, ale nic o tym nie mówią. Oby nastąpiło to szybko, a nie w połowie lub pod koniec tygodnia. Nowi powinni mieć trochę czasu na poznanie się z innymi, bo w innym przypadku będą na straconej pozycji przed nominacjami. Tak sobie myślałem, że w miejscu Macka powinna wrócić Agnieszka. Zaskarbiła sobie sympatię domowników, ale też widzów. Myślę że wpasowałaby sie w grupę.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

Duncan pisze:
01 kwie 2019, 18:15
Zawiódł mnie bardzo też Oleh. Typowa chorągiewka - łaził za nimi, chciał obrażać też domowników, razem z Mackiem, żeby sie mu przypodobać tylko chyba nie zna jeszcze na tyle polskich słów i słabo mu to wychodziło. Oleh dodał tez, że może wyjść razem z Maćkiem i Karoliną, bo dla niego najważniejsze było przetrwanie pierwszego tygodnia. xD
Wow Oleh strategic legend pracuje nad socialem i głosami jurorskimi w razie twistu. <3 On ma już każdy scenariusz w głowie opracowany i teraz gra. Ostatnio nie dostał żadnej nominacji, więc jego strategia działa!

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Jack pisze:
01 kwie 2019, 21:04
Najlepszy był tekst Karoliny, że się cieszy z nominacji, bo przynajmniej jest jakaś i nie jest bezbarwna oraz sądzi, że otrzymała tyle głosów, bo wszędzie jej pełno :D
Kasia w tłumaczeniu, że głosuję na Karolę, bo "dzieci, ryby i Karolina głosu nie mają" <3
Ona jest delusional :D

Wgl niezły montaż zrobili z "koszykiem marzeń". Tego, że mieli go dostać to nie pokazali. Dzisiaj wkleili, że rezygnują z kosza w zamian za wiadomość dla Kaśki. A to nieprawda. Mieli dostać na drugi dzień to wszystko. Nie wiem po co to robią. Manipulują uczestnikami, oszukują ich. Bo to, ze nas widzow probuja robic w ch.ja to wiadome nie od dziś.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Ta sytuacja była dość dziwna. Nie wiem czemu miało to służyć. Na pewno Maciek się z tego powodu nie ucieszył i znów oberwało się Kasi, bo to przez nią nie dostali koszyka...

Druga rzecz, wejście nowym uczestników. Aga w sumie niesprecyzowała w który poniedziałek ma wejść ktoś nowy jednak część widzów wczoraj na to czekała i nic z tego nie wyszło xd


Edit:
z twitterów:

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

A więc weszła nowa uczestniczka o imieniu Magda. Ciężko cos o niej powiedzieć, ale pierwsze wrażenie wywarła niezłe. Jest wygadana, inteligentna i myślę że będzie sie dobrze bawić. Sprawia wrażenie takiej normalnej, a nie sztucznej. Zobaczymy po kilku dniach jak będzie sobie radziła. Ciekawe czy przetrwa pierwsze eliminacje, bo te będą dla niej najtrudniejsze. Zadanie ma trudne, ale uważam że to typ osoby który szybko się zintegruje z grupą.

Odcinek ogólnie przyjemnie się oglądało. Jak nie ma Macka to od razu lepiej. Widać że uczestnicy sie pewniej czują bez niego. Choc Łukaszowi to chyba niezbyt pomaga, bo stał się przez to irytujący i docina innym. Karolina bez Maćka ledwo żywa i siedzi wielce obrazona na cały świat. Niech ją wywalą w niedzielę i będzie po kłopocie. Śmiać mi sie chce jak mówi że traktowała Macka jak brata, choć z tego co można było zauważyć to darzyła go jakimś głębszym uczuciem.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

A ja wyczuwam podskórnie, że nowa ma potencjał dramotwórczy.
Moje top 4:
1. Blondyn
2. Igor
3. duża pupcia
4. gruba Kasia
Niestety Marchewa wypada, bo ostatnio coś przysnęła, ale czekam na jej wielki powrót.

Do odpadki w najbliższym czasie:
1. Maciejowa
2. Oleh
3. Łukasz / Justysia

Coś czuję, że niedługo nominowana zostanie także babcia Iza. Generalnie zauważyłem, że wszystkie osoby, których bardzo nie lubiłem już odpadły. Zostały osoby, które lubię lub są mi obojętne, lub mniej wkurzające w skali ogólnej rozjebiozy edycji.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Justynę to powinni tam w programie nakarmić trochę mięchem. Z pewnością by jej to pomogło bo widac że ta dieta wege to tak troszke za mało.
A najbardziej irytującą osobą która jest programie jest w tym momencie dla mnie Łukasz.Wydaje mi się że poszedł do programu po aby odgrywać ofiarę różnorakich prześladowań.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Live feed:

Z rozmowy Marchwi, Ciepłego i Madzi można wywnioskować, że Marchwia jest lesbijką. Pytali ją czy nowa Magda jej się podoba fizycznie.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: frasiek »

bobaas pisze:
03 kwie 2019, 11:39
Live feed:

Z rozmowy Marchwi, Ciepłego i Madzi można wywnioskować, że Marchwia jest lesbijką. Pytali ją czy nowa Magda jej się podoba fizycznie.
No homo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości