Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Nie wiem w sumie na czym polega fenomen Olka... Jego tam po prostu każdy lubi, w sumie nie wiadomo za co. Ani on jakoś wiele nie gada ani nie odwala żadnych akcji. Tak sobie tam jest i tyle. Jak chorągiewka na wietrze tam gdzie zawieje wiatr tam jest. Ostatnio nie lubił whiskt, a wczoraj pił aż miło. Zauważyłem, ze stara się być z każdym i coś porobić. Taki floater z niego. Myśle, ze jak odpadnie Broda to sobie znajdzie innego przyjaciela. Wcale się nie zdziwię jak on i Madzia dojdą daleko. Swoją droga jestem ciekawy co pomyśli jak zobaczy, ze Tomasz którego odpadnięcia tak żałował go nominował i uważał za nudnego.
Na ten moment kibicuje Madzi, uwielbiam takie życiowe nieogary jak ona 😂

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kamel »

Czy tylko mnie irytują na facebooku te komentarze, zę jak radzio odpadnie to zginą z głodu? xd serio pod kazdym postem od nominacji o tym piszą, to smieszne juz jest xd

Na razie moją fawrotyką jest Madzia, taka situation. Mam nadzieję ze nie bedzie nigdy nominowana bo wtedy bede a bit stressed :(. Za Madzią od razu Justyna i Kasia. Justyna za robienie dram i Kasia za to, że ostatnio ma śmieszne komentarze. Reszta ludzi jest nudna albo irytująca.

Oby odpadł Radek w tym tygodniu, a po nim Igor; nudzi mnie juz jego poczucie humoru;

PS chwila chwały Kasi

Obrazek
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Nie wiem, czy to dzisiaj zrobili z tym żarciem specjalnie, ale odcinek zaczął się od śniadania robionego przez Blondyna. I masakra, ile on tych talerzy z plędzami zrobił XD Także z głodu nie zginą po odejściu Brodacza. Imao, głupim ludziom od siedzenia na fejsie mózgi już wyżarło. Oczywiście, mogą zginąć z głodu, ale musiałaby zajść konkretna sytuacja: duża pupcia, gruba Kasia i Justysia w f3. Duża pupcia nie ugotuje niczego co nie jest daniem z paczki, gruba Kasia zeżre wszystko poza paczką, a Justysia nie dotknie niczego, co nie jest trawą.
Klaudia zrobiła dramę, ale jakikolwiek negatywny jej wydźwięk został ukryty za jej historią i obrażonym Brodaczem. Po tej dzisiejszej rozmowie mam wrażenie, że dni panów w tym domu są już policzone. A tak serio, widać, że Łukasz boi się Igora. Myślę, że jakby ryknął na niego to Łukasz zacząłby chodzić jak w zegarku.
Niezmiennie Duża pupcia jest moją faworytką.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Bardzo fajne zadanie tygodniowe z tą całą szkołą. Idealnie wpasowało się w panujący w tym tygodniu strajk nauczycieli :lol:
Ciekawa też jest sprawa z tym immunitetem dla Justyny. Jeśli wywiąże się ze swoich obowiązków dyżurnej to go dostanie. Choć na początku wydawało sie to łatwe zadanie do spełnienia, tak teraz słabo widzę jej szanse. Grupa się jej w ogóle nie słucha, a myślę że z dania na dzień będzie gorzej. Nie do końca mi się podoba że to ją obdarowano tą szansą. Powinno być jakieś losowanie, a nie że z góry narzucono że Justyna ma szanse na immunitet.

Klaudia jest mega dziwna. Do zeszłego tygodnia wszystko było spoko. Mało sie udzielała, ale nie marudziła i chętnie brała udział w zadaniach. A od zadania z hot-dogami coś jej odwaliło. Cały czas coś się jej nie podoba. Wszystkie dziewczyny ubrały spódnice, a ona nie chciała. Nikt tak naprawdę nie wie jaki jest konkretny powód, bo wcześniej chodziła w krótkich sukienkach.
Poruszyła mnie jej historia i podziwiam że zajęła się bratem po śmierci matki. Niestety chyba psychicznie nie wytrzymuje udziału w programie. Szkoda, bo wiązałem z nią spore nadzieje. Oprócz smutnej historii rodzinnej nic ciekawego na razie nie wniosła.

Radek jest coraz bardziej okropny. Cały czas chodzi naburmuszony i marudzi. Przejął pałeczkę po Macieju i teraz to on jest najbardziej irytujący.

Kaśkę kocham za to jak wczoraj podsumowała kilku uczestników. Idealnie ich wszystkich rozgryzła :D Z Olehem trafiła w samo sedno, mówiąc że podczepia się pod mocnych uczestników. O Radku też trafnie się wypowiedziała.
Kasia, Madzia i Bartek to nadal trójca moich największych faworytów.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Zachowanie Łukasza jest po prostu obrzydliwe. Nie mógłbym mieszkać z takim kłótliwym brudasem.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Po dzisiejszym odcinku chyba możemy sobie darować przewidywania następnych nominacji, nie?

Ok, ja rozumiem, że jak Łukasz mieszka sobie w swoim domu to jak przychodzi sprzątać pani Krysia/Zdzisia/Grażynka to wystarczy, że raz w tygodniu ogarnie toaletę i jest czysto, ale kurwa, tam mieszka przeszło dziesięć osób i jak dziesięć osób dziennie korzysta z kibla to jest potrzeba częstszego sprzątania. Ten oczywiście musi zrobić dramę o gówno, jakby kazali mu samemu codziennie sprzątać. W ogóle śmieszne było to odwracanie kota ogonem, że nie chodzi o to, że każą mu sprzątać, tylko o to, że "skłamali". Zamiast siedzieć w pokoju i przekonywać swoje koleżanki do popierania go mógł być na zebraniu od początku. No, kuźwa, taki pokrzywdzony, że poleciał do pokoju zwierzeń upewnić się, czy to prawda, że muszą sprzątać XD Najlepsza była scena z "dlaczego oni wszyscy mnie nie lubią", a duża pupcia jak zwykle głaszcze go po główce i daje żreć, jakby mu ręce odjęło XD
Najśmieszniejsze są komentarze grubej Kasi, że zła, niedobra grupa tyranizuje Łukasza i zmusza go do przepraszania chociaż to on ma rację. Miałem wrażenie, że nawet Justysia tym razem nie była po jego stronie. Niby mu przytakiwała, ale jakoś tak bardziej z lojalności niż przekonania. Zresztą, kit z tym, na 90% dadzą jej ten immunitet. Mam tylko nadzieję, że nie przerzucą tej nietykalności na niego. Bo Big Sis wspomniała, że jeśli Justysia przejebie zadanie to immunitet dostanie ktoś inny.
Szacun dla Blondyna, że mimo wszystko ze spokojem starał się dyskutować, chociaż też genialnie mu dowalił, że z takim zachowaniem to sobie nikogo nie znajdzie. I mały plusik dla Izy. Wreszcie miała swój odcinek - najpierw drama z Łukaszem, gdzie mu cisnęła, potem talk... talk show i lekcja.

Zadania w tym tygodniu są bardzo fajne. Generalnie fajny odcinek.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kamel »

Czekam na hejty po dzisiejszym odcinku w stronę Kasi na temat jej dywagacji o serniku <3
Obrazek
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Przecież to było mega śmieszne. Półgodzinna konfa o serniczkach, aby na końcu płynnie przejść do potrzeby założenia rajstop XD
Bardzo pozytywny odcinek. Strajk nauczycieli, Brodacz przedstawiony w pozytywnym świetle, Justysia dostaje immunitet, Łukasz wchodzi na drogę dobra, przebaczenia i innych kołczingowych pierdół, gruba Kasia gada o sernikach, Blondyn dostaje nagrodę. Nawet mamuśka Iza dostała jakąś konfę, a co za tym idzie jedyną nieistniejącą osobą w domu jest Oleh. Marchewa miała krótkiego focha, ale poza tym bardzo fajny odcinek.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Kasia to ikona i mam nadzieję, że zostanie w programie jak najdłużej, chociaż wiemy że będzie chciał odejść, bo ma wyjazd i musi ogarnąć formalności wcześniej.
Łukasz pewnie będzie nominowany w tym tygodniu bo wszyscy mają go dość.
Marchewce coraz bardziej odbija. Różne stany emocjonalne, raz płacze, później nie chce brać udziału w zadaniu, później skacze po "chmurkach" i się śmieje sama do siebie. Dla jej zdrowia psychicznego mam nadzieję, że odpadnie.

A co do nominacji to postaram się później coś napisać jeszcze, jednak Łukasz IMO jest pewniakiem, druga osoba to może Radek albo nowa Magda.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: jonek95 »

Super odcinek, ( tydzień w sumie cały bo trochę zaległości miałem przez wyjazdy służbowe) mega pozytywny. Duża pupcia wiele zyskała w moich oczach w tym tygodniu. Z nominowanych to raczej bym chciał by odpadła Marchew. Nie rozumiem tego Imunitetu dla Justy, może dlatego że nie jestem jej zwolennikiem. Po tej dramie z kiblem to mam wrażenie jak by produkcja kazała to robić specjalnie Łukaszowi.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Kasia to ikona i mam nadzieję, że zostanie w programie jak najdłużej, chociaż wiemy że będzie chciał odejść, bo ma wyjazd i musi ogarnąć formalności wcześniej.
Biedna Justysia. Łukasz odpadnie za tydzień, chyba, że nominują go z Olkiem. Gruba Kasia wyjdzie, a ona zostanie samotnym underdogiem na placu boju... Ale jej szkolenie zrobią XD Nie, no, mam nadzieję, że Grubą Kasię wywalą za nim dojdzie do jej rezygnacji.
Nominacje... Mamy 11 osób. Wszyscy zagłosują na Łukasza poza nim samym, grubą Kasią, dużą pupcią i Justysią. Czyli 7 głosów otrzyma Łukasz. Drugi głos tych osób może być bardziej randomowy - rozejdzie się pomiędzy nową i ewentualnie grubą Kasię - 4 i 3. Łukasz i jego grupa pewnie będą głosowali podobnie, na któregoś z facetów. Także spodziewam się, że może trafić się Igor/Oleh/Blondyn z 3 głosami i nową z kolejnymi 4. Duża pupcia odda głos na nową i drugi pewnie totalnie randomowo na Marchew/Brodacza.
Nie rozumiem tego Imunitetu dla Justy, może dlatego że nie jestem jej zwolennikiem.
W edycjach UK czasem dają komuś immunitet z dupy. Wydaje mi się, że dostała za te wszystkie "cierpienia" jakich musiała doznać. Po tej wojnie na poduszki urządziła dramę i ględziła do kamery coś w stylu "dlaczego wielka czubi ciągle ją testuje i zmusza do robienia tych rzeczy" - noszenie aureoli z piór, żarcie hot dogów na czas, wojna na poduszki - wydaje mi się, że temu dostała immunitet na odczepne.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Ja czekam aż Broda, Olek i Ci wszyscy, którzy nominują dla "dobra" grupy, nominują Izkę ;) Kapitalnie zwaliła zakupy. Za krewetki się Ciepłemu dostało, Wege za złamanie regulaminu.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: ciriefan »

Nie wierzę. Znam nową uczestniczkę. Wprawdzie tylko z widzenia, ale zawsze. Pochodzi z mojego miasteczka rodzinnego, chodziliśmy do tych samych szkół, tylko ona kilka lat wyżej XD

ALE JAJA

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Hmm, Angelika które chce złapać "flow" z uczestnikami. Może być zabawnie.

Co do wylotu to dobrze że odpadła Klaudia. Nic nie wnosiła do programu.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

Szkoda, że Klaudia odpadła. :( Była dużo sympatyczniejsza od Radka.

Nominacje - o nie, Kasia nie może odpaść! Łukasza i Magdę to najchętniej na raz bym wywalił, bo obu nie lubię, ale wolę odpadnięcia Łukasza.

Oleh strategic king. <333 Jakby to był format US to by się wykazał, a tak nie ma zbyt dużego pola popisu. :( Musi wygrać!

Oleh, Madzia, Natalia, Justyna - moje wymarzone F4. Każdy z nich zasłużył na wygraną. Ale patrząc, że Klaudia odpadła w starciu z tym idiotą to pewnie wygra jakiś Radek czy inna Iza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości