Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Jack pisze:
26 kwie 2019, 12:06
Wczoraj info na oficjalnej stronie oraz na decyduj.online że głosowanie zostało zakończone. Sprawdzałem też dzisiaj rano i było wyłączone, a teraz ponownie można oddawać głosy XD
Po odcinku nadal zachęcali, żeby głosować na grubą Kasię. Wszedłem na ich stronkę i tam głosowanie również śmigało.
Wniosek jest prosty. Pewnie coś popsułeś i dlatego nie było.

Wczorajszy odcinek powinien nosić tytuł: "Co odpierdoliło Justysi?". Widzę, że jako autorytet w sprawie drobiu muszę zabrać głos - kury muszą mieć budkę, w której będą nocować. Wybieg faktycznie mają mały, a przynajmniej na taki wygląda, ale co to za problem, aby za kilka dni, kiedy trochę się oswoją, otworzyć im kurnik i pozwolić im chodzić po podwórku? Na noc wrócą do kurnika i wtedy je zamkną. Oczywiście, jeśli wielkiej czubi nie będzie takie rozwiązanie przeszkadzało, hahah, kogo ja oszukuję? Na pewno będzie przeszkadzało i za karę dopierdoli im kolejne kilometry.

Pucka nie będę komentował, chociaż nasuwa mi się jedno pytanie, czy on naprawdę był w szkole wojskowej i ją ukończył? Bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że osoba po szkoleniu wojskowym ma taki problem ze zrozumieniem, że ma wykonywać polecenia wielkiej czubi.

Że Justysi rzuca się na głowę to już wiemy, ale chciałbym zatrzymać się na chwilę przy Łukaszu. Ok, koleś to drama queen, niby nie kłóci się z nikim ostatnio, ale zachowuje się jak pięciolatek.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Kobra pisze:
26 kwie 2019, 12:54
Jack pisze:
26 kwie 2019, 12:06
Wczoraj info na oficjalnej stronie oraz na decyduj.online że głosowanie zostało zakończone. Sprawdzałem też dzisiaj rano i było wyłączone, a teraz ponownie można oddawać głosy XD
Po odcinku nadal zachęcali, żeby głosować na grubą Kasię. Wszedłem na ich stronkę i tam głosowanie również śmigało.
Wniosek jest prosty. Pewnie coś popsułeś i dlatego nie było.
Następnym razem zrobię screeny. Obiecuję :D

Według bukmacherów faworytem do odejścia w niedzielę jest Oleh. Tuż za nim znajdują się Nowa i Kasia.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Według bukmacherów faworytem do odejścia w niedzielę jest Oleh.
Biedny Maw :(

Wstyd dla hejterów Łukasza, że nawet nie jest w top 3.
Moje marzenie to podwójna eliminacja Oleha i Nowej ze względu na ostatni nieeliminacyjny tydzień. Serio, już tyle to leci, a jakoś nie widzę, żeby coś się przerzedzało.

Typy na nominacje?
1. Pucek
2. Gruba Kasia
Na dalszych miejscach Marudna Dżela i, tu zaskoczę, Igor może za jakiś czas oberwać nominację. Mam wrażenie, że od kiedy w domu są nowi to olewa resztę na rzecz tego swojego fanklubu złożonego z Nowej, Marudnej Dżeli i Pucka.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Kaska <3


Wgl dzisiaj była gruba impreza. Tyle akcji co się działo na live to od początku się nie wydarzyło. Komedia :D

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 84
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: CH23 »

Akcja z szybą mega! :D
Kasia WIN! PLIS! :D

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Mam nadzieję że jutro odpadnie ten 5 letni rozpuszczony dzieciak. Jak ktoś taki może funkcjonować wśród ludzi?

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

Ja też mam nadzieję, że odpadnie Łukasz (chociaż już trochę się przyzwyczaiłem do jego stylu bycia i aż tak mnie nie wkurwia, ale nadal wkurwia), ale niestety pewnie odpadnie Oleh, który ma dużo hejterów, nawet tu na forum. Niektórzy mają na jego punkcie obsesję. Ludzie wolą oglądać aktorów od prawdziwych ludzi. Jednak dopóki nie odpadnie to nie odpadnie, więc zobaczymy jutro co się stanie. ;) Aczkolwiek odpadnięcie Łukasza niestety wykluczam.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Maw, ale Oleh to też aktor :D

Ciriefan, czy to co słyszałeś o Angelice się sprawdziło z tym jaka jest w programie? heheheh

marceli
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:33
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: marceli »

moim zdaniem dzisiaj powinny odpaść 2 osoby, Kasia i Łukaniu

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kamel »

To kogo obstawiacie do wylotu? :D
Ja mam nadzieję, że odpadnie Oleh, ale ilość krytycznych komentarzy o Kasi jest powalająca :(

Wgl oglądając to co się działo na tej imprezie (xD) to muszę powiedzieć, że trochę przychylniej patrzę na Radzia, coraz gorsze zdanie mam O Decybel i Igorze,którego po prostu nie znoszę i niestety okazało się, że Angela, która wcześniej pokazała smarowanie piersi lukrem z pączków potwierdziła, że to było najwięcej co ma do zaoferowania:( ale licze ze sie poprawi troche nooo
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Oczywiście stawiam na Łukasza. Liczę na to że skoro głosowanie jest na to kogo chcesz wyrzucić to jego ekscesy przekonały wystarczająco dużo widzów.
Ale szczerze mówiąc to spore znaczenie będzie miało to kogo nie chce widzieć w programie produkcja i jak wyedytują dzisiejsze pierwsze 30 minut Areny. Podejrzewam że to w ostatniej chwili najwięcej głosów ludzie oddają.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

marceli pisze:
28 kwie 2019, 13:38
moim zdaniem dzisiaj powinny odpaść 2 osoby, Kasia i Łukaniu
Kasię zostawcie w spokoju. Dla niektórych może jest i nudna. Ktoś inny powie że cały dzień leży i je i zabiera tylko miejsce, ale jej niektóre teksty/zachowanie są wręcz przezabawne :)

Mam nadzieję, że jeżeli wylatują dzisiaj dwie osoby to będą to Oleh i Łukasz, ewentualnie Iza.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Boję się że podczas dzisiejszej areny odpadnie Kasia. Ostatnio w odcinkach została pokazana w niekorzystnym świetle, co niezbyt dobrze zwiastuje przed dzisiejszym dniem. Łudzę się że odpadnie Magda, której nie lubię lub ewentualnie Oleh. A znając życie padnie na Kasię. Ona jest cudowna z tymi swoimi niektórymi tekstami. A to jak przywaliła w tą szybę było epickie :D Tą sceną wygrała cały program.
Łukasz nadal irytuje, ale mimo wszystko chce zeby jeszcze trochę został. Z nim jak zawsze jest ciekawie. Natomiast w pierwszej kolejności niech odpadają Kuba i Magda. Liczę że dziś zbiorą trochę nominacji. Nie znoszę ich :x . Andżela też nic ciekawego nie wnosi do programu, ale jest jeszcze nadzieja że dojdzie do seksu pomiędzy nią a Igorem, więc niech zostanie. Z dnia na dzień coraz goręcej pomiędzy nimi. Tak swoją drogą niezłą sobie opinie wystawia dziewczyna. A jeszcze niedawno była taka happy że niejaki pan Tomasz jej składa życzenia. A tu tak ładnie mu doprawia rogi. O Magdzie też szkoda gadać. Mam nadzieję że rodzinka na czele z córeczką widziała jak mamusia zachowuje sie po pijaku.

Jestem ciekawy czy odpadnie dziś jedna czy dwie osoby. Najbardziej o swój los powinni się martwić Kasia i Oleh, a w dalszej kolejności Łukasz i Magda. Co do dzisiejszych nominacji to przewiduje że sporo głosów zbiorą Łukasz/Kasia o ile zostaną oraz Kuba i Magda.

W tym tygodniu wydarzyło się kilka ciekawych rzeczy. Między innymi Łukasz zaczął cos czuć do Madzi. Niby wszyscy mają go za geja,ale on sam otwarcie przyznał że jest bi z przewagą na homo. Więc jednak coś tam z hetero ma i zaczyna to pokazywać.
No i mam bekę z Justyny, która na tle weganizmu dostaje w głowę. Już nawet zaczyna kury nazywać imionami swoich koleżanek weganek :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Chyba nie będzie podwójnej eliminacji, ale mamy kolejny twist. Paweł wchodzi do domu :D Justyna nie będzie już osamotniona. Czekam na podwójną ilość dram <3

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Nie podobał mi się komentarz Magdy Ohme. Łukasz nie odpadł przez to że jest gejem a przez swoje zachowanie i dziecinne dramy (jak ktoś jego pokroju może być psychologiem?)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 0 gości