Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Małgosia nawet w jednym z odcinków BB Nocą trochę naśmiewała się z Łukasza jako psychologa. Chyba nie chciała tego mówić tak otwarcie przy nim, dlatego zaczęła gadać nie o jego dramach i lenistwie, a o tym jak będzie go brakować w programie :D

Tradycyjnie wrzucam głosy uczestników:
Madzia -> Angelika, Kuba
Oleh -> Justyna, Kasia
Magda Nowa -> Kasia, Bartek
Iza -> Angelika, Kuba
Kuba -> Kasia, Madzia
Angelika -> Oleh, Bartek
Igor -> Kasia, Justyna
Radek -> Kasia, Justyna
Justyna -> Angelika, Kuba
Bartek -> Oleh, Justyna
Kasia -> Kuba, Angelika

Niespodzianek raczej nie ma. 4 nominowane osoby w tym tygodniu: Kuba, Angelika, Kasia i Justyna.
Mam nadzieje, że z programem pożegna się Kuba. Jakoś mnie irytuje i jak dla mnie jest trochę taką gorszą wersją Maćka. Takiego uczestnika już tam nie potrzeba.

Najlepsze momenty z dzisiejszego odcinka:
*Prowadzący mówiący o Natalii per "Marlena" :D Naprawdę mogliby nauczyć się imion swoich gości XD
*Wieczne pomyłki Agi z ilością oddanych głosów
*Justyna i Iza pytające czy ten program nigdy się nie skończy.
Poza tym raczej nudy, dużo rozmów z Łukaszem, i to jen jego filmik "The best of" trwał z 7-10 minut tak mniej więcej, czyli bardzo długo. Zgaduję, że teraz jak Maciek będzie się tłukł od DDTVN przez BB Nocą, po jakieś czaty internetowe, relacje na insta i wejścia w każdą niedzielę w Arenie xd Ah, Ci celebryci :D

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

Zgadzam się z Maćkiem. Chyba Łukasz musiałby wygrać, żeby nie było, że odpadł z powodu homofobii. :D Widać, że innych taki rezultat zaskoczył, mnie trochę też, zwłaszcza aż 40%, ale jestem zadowolony, bo Łukasz był nie do zniesienia i strasznie over the top. A poza tym, nawet jak jacyś homofobi głosowali, skąd wiemy czy to były czyste pobudki homofobiczne czy jakby nie byli homofobami też by na niego głosowali? Powinniśmy być wdzięczni, że Oleh i Madzia nadal z nami są i będą nas zachwycać swoimi wspaniałymi osobowościami. 😍😍😍

Haters gonna hate, a Oleh nigdzie się nie wybiera! <3 His power is undeniable. #Slayleh #winnerofBBPoland (wstawiłbym tu jego zdjęcie, ale mi się nie chcę, jak ktoś mógłby to zrobić za mnie to byłbym wdzięczny)

Oby Kuba odpadł. To za to, że głosował na Madzię. Idiota. Zadzierasz z Madzią = zadzierasz z Madzianators.

Mam nadzieję, że Polska nie okaże się ksenofobiczna i Oleh wygra program.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Ale zaskakujący wynik głosowania :shock: Byłem pewien że odpadnie ktoś z dwójki Kasia/Oleh a odpadł Łukasz i to ze sporą przewagą. Robił wiele dram i sporo osób go hejtowało, ale sądziłem że mimo wszystko jeszcze trochę pobędzie w programie. Mi jest go szczerze szkoda. Czasem wkurzał strasznie, ale bez niego BB już nie będzie taki sam. Chłopak jaki był to był, ale wniósł sporo kolorytu do programu. Widać że sam nie dowierzał że odpadł.
Madzia miała tylko 1% głosów :D To tylko potwierdza że widzowie ją bardzo lubią i na razie jest bezpieczna. Oby tak szła do samego finału.

Eliminacje poszły po mojej myśli. Kasia było wiadomo że będzie nominowana. Ale było ogromne zagrożenie że stanie do pojedynku tylko z Justyną, z którą raczej byłaby bez szans. Ale Kasieńka wykazała się geniuszem i wskazała dwójkę nowych uczestników. To był naprawdę świetny strategiczny ruch. Doskonale sobie zdawała sprawę z tego że będzie nominowana, więc wskazała osoby, które oczywiste było że trochę głosów uzbierają.

Nowa dwójka dała immunitet Magdzie 2 :x Po prostu można zwymiotować. Utworzyła się głupia paczka nowych + Igor, który coraz bardziej traci w moich oczach. A do nich ciągną Radek i Oleh niestety.

Do domu wchodzi chłopak Justyny :lol: To już naprawdę zaczyna wyglądac komicznie. Za chwilę połowa programu, a nadal będzie 12 uczestników. Co do chłopaka Justyny to czuję że będą z nim niezłe jazdy. On nie daje sobie w kaszę dmuchać. Ostro pojechał po Oleh'u i Radku. Nie wiem jak to będzie wyglądało po jego wejsciu, ale czuję że to pójdzie tylko na niekorzyść Justyny.

Jeszcze kilka słów o prowadzących. Woźniak-Starak i Jędrzejak są fatalni. Agnieszka od poczatku prowadzi słabo, ale myślałem że po krytyce się poprawi. Ale jest coraz gorzej. Zero zaangażowania z jej strony i wieczne pomyłki. No i na koniec jeszcze sie ośmieszyła z tym bananem. Myślałem że nigdy tego nie powiem, ale nawet Rusi przy niej wygląda dużo lepiej.
Pogodynek też dziś popłynął ostro. Prowadzi rozmowę z Natalią i zwraca się do niej Marlena :lol: Ku*wa, czy tak ciężko jest sie przygotować do programu. Trochę profesjonalizmu by się przydało dwójce prowadzących. Ohme próbuje ratować sytuacje i jak jedyna pokazuje jakiś poziom w BB.
No i na koniec mega beka z tych fanów witających odpadającą osobę.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: ciriefan »

Po zachowaniu Obleha w sumie chciałem, aby to on ostatecznie odpadł w tym tygodniu. Ten brak szacunku do kobiet jest obrzydliwy. Dziwi mnie, że produkcja go tak wybiela w odcinkach. Powinni pokazać jego komentarze, że kobiety nie trzeba pytać o zdanie, tylko do niej podejść i ją wziąć.

No ale nie narzekam, bo Łukasza też nie cierpiałem. Mnie też wkurzył komentarz Ohme, że odpadł przez panującą w Polsce homofobię. Łukasz zapracował sobie na tak duży hejt swoimi dramami, przerysowaniem, niechlujstwem. Uważam, że ironicznie swoją obecnością w tym programie tylko szkodził mniejszości homoseksualnej w Polsce potwierdzając wszystkie stereotypy, a nawet pokazując się jeszcze gorzej. A jaki był zszokowany, że odpadł - był pewnie przekonany, że ludzie go uwielbiają. Nope.

Mamy czwórkę nominowanych. Mam nadzieję, że odpadnie Kuba, który jest wulgarny i prostacki. A jeśli nie on, to weganka, która przechodzi samą siebie ze swoimi dramami. To jej pieprzenie o tych kurach, jakby tam się nad nimi co najmniej znęcali, bili je, kopali i podduszali. Drama o SZTUCZNĄ krowę. Choć osobiście argumenty wegan mnie nigdy nie przekonywały i nadal nie przekonują, to jednak miałem do tego jakiś tam szacunek. Z Justyną jest jednak jak z Łukaszem - robi więcej szkody społeczności wegańskiej w Polsce zamiast pomagać, bo widząc te jej dramy z kosmosu trudno być pozytywnie nastawionym. Jest strasznie hejtogenna.

Immunitet dla Magdy 2 - yass, uwielbiam ją i cieszę się, że jest bezpieczna.

Wejście chłopaka Justyny to z pewnością mocne zagranie ze strony produkcji. Czy mi się ono podoba? Nie wiem. Raczej nie. Mam wrażenie, że aby przyciągnąć widzów powoli tymi zagrywkami zaczynają schodzić na coraz większe dno. Nie sądzę, aby to było dla niej dobre. Po prostu chcą nakręcić dramę. Słabe to.

Poziom areny żenada. Wieczne pomyłki Agnieszki. Jędrzejak tragedia. Myślałem, że się wyrobi, ale jest po prostu tragiczny. Jego teksty i pytania są na poziomie 8-letniej dziewczynki. I jeszcze ten banan na koniec. Nie wiem, chyba nie załapałem żartu. Dla mnie to był szczyt żenady.
Ciriefan, czy to co słyszałeś o Angelice się sprawdziło z tym jaka jest w programie? heheheh
Ciekawe pytanie i trudna odpowiedź. Słyszałem, że Angelika ma od dawna ogromne parcie na szkło. Podobno grała w tym wszystkich paradokumentach TVN typu Anny Marie Wesołowskie i Ukryte Prawdy. Podobno próbowała się już wybić jako dziewczyna jakiegoś zawodnika MMA, ale jej nie pykło. Także pod kątem parcia - sprawdziło się. Ogólnie wszystkie opinie naszych wspólnych znajomych na jej temat nie były pozytywne, aczkolwiek nikt z nich raczej nie przyjaźnił się z nią blisko. Ja do tego podchodzę z dystansem, bo wiem, jak działa małe miasteczko i jacy podli potrafią być ludzie obgadując innych. Byłem przekonany, że Angela będzie mocnym, ciemnym, sukowatym charakterem, a wg mnie takim nie jest. Jestem zaskoczony, bo nawet ją polubiłem. Być może to jest gra z jej strony i nie pokazuje swojej twarzy, ale co w tym złego? Widzę te ogromne hejty na jej osobę i nie rozumiem ich. Wiem, że sporo osób uważa ją za fałszywą, bo zaczęła swój udział od obgadywania innych w tajemniczym pokoju, a potem była dla nich miła. Cóż, tak robi 90% osób na tym świecie, dla mnie to hipokryzja. Afera, że kręci z Igorem a ma chłopaka? Z tego, co mówiła o tym Tomaszu, to jakoś nie widać było między nimi poważnej relacji. Sam fakt, że ma showmance, nie jest dla mnie czymś negatywnym. To, że zrobiła handjob Igorowi po imprezie? Nie zdziwiłbym się, gdyby większość osób krytykujących ją za to robiła takie rzeczy po imprezie po pijaku (albo i gorsze) - znowu hipokryzja. Dyskusyjne dla mnie jest jedynie to, że zrobiła to w telewizji i to jest jedyny minus, jaki w tym momencie widzę. Ona sama z resztą po pytaniu wielkiej siostry w pokoju zwierzeń też wydawała się przerażona tym, jak ją pokazują. Ciekawy jestem, czy teraz będzie z Igorem na dystans. Także jestem zaskoczony, ale nawet pozytywnie mnie zaskoczyła i polubiłem ją w tym programie.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Ja szczerze mówiąc jestem Angelą jak na razie pozytywnie zaskoczony. Jasne, widać parcie na szkło ale normalne, bez żadnych przegięć które by mnie negatywnie do niej nastawiły.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Komentarz Ohme nietrafiony. Taka jest gra i ktoś musi odejść. Każdy uczestnik pracuje na własny rachunek i nikt się do nikogo nie uprzedza bez powodów. Gdy w domu był Łysy domownicy jak i widzowie stanęli po stronie Łukasza, a więc o żadnej homofobii mowy nie ma. Łukasz odpadł, bo był irytujący.

Wejście chłopaka Justysi - mam mieszane uczucia. Z jednej strony cieszę się, bo na ten moment wygląda jakby było 9-2. Z drugiej strony japierdole ten program jest już na półmetku, a tu mamy 3 tydzień i cały czas jest 12 osób w domu. To jest już śmieszne. Potem przyjdzie ostatni tydzień, a w domu będzie 6 osób. Takie sytuacje zawsze mnie irytowały.

Nominacjami jestem trochę rozczarowany. Imbecyl Kuba albo Marudna Dżela - wisi mi które. Już jestem rozdrażniony grupką, która tworzy się wokół Igora. Niestety przez ten super twist z chłopakiem Justysi obawiam się, że ona może odpaść, a nie oszukujmy się - Łukasz, Justysia i gruba Kasia bez względu na sympatię czy antypatię ludzi kradną czas antenowy tymi wszystkimi dramami. Jak ich zabraknie to co będziemy oglądać? Widzę, że producenci wyczuli potencjał dużej pupci i dostaje więcej wejść z pokoju zwierzeń, ale tak poza tym? Iza zacznie się udzielać? Będziemy słuchać wynurzeń życiowych Oleha?

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

Kobra pisze:
29 kwie 2019, 00:07
Będziemy słuchać wynurzeń życiowych Oleha?
Oby tak.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Oby nie. Mam wrażenie że on te swoje historie życiowe po prostu wymyśla. Gdy ktoś wraca do jakichś rozmów albo pyta o szczegóły to często długo się zastanawia, a jego odpowiedź w dodatku jest wymijająca.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Jack pisze:
29 kwie 2019, 07:38
Oby nie. Mam wrażenie że on te swoje historie życiowe po prostu wymyśla. Gdy ktoś wraca do jakichś rozmów albo pyta o szczegóły to często długo się zastanawia, a jego odpowiedź w dodatku jest wymijająca.
Dokładnie. I nie potrafi jeszcze patrzeć prosto w oczy :D Na ognisku szczerości miał problem ze złożeniem kilku zdań i każdemu słodził. Kasie, Justynę i Madzię uwielbia, są wspaniałe i wyjątkowe, hahahah

Co do wczorajszej Areny to wynik nie był jakimś wielkim zaskoczeniem, widząc to co się działo w internetach, to jak męczący Łukanio stał się z tymi dramami, to w jaki sposób byli pokazywani nominowani. Nie dziwne, że akurat wraz z Kaśką mieli 60% wszystkich głosów.

Muszę powiedzieć, że co raz bardziej zaczynam lubić Kaśkę. Aż mi szkoda, że została stłamszona i nie dzieli się już tak ochoczo swoimi przemyśleniami i obserwacjami na temat sytuacji w domu. Jej wizyta w PZ i to przeglądanie się w lustrze choć to live <3 Kaśka to moja druga favorite.

Madzia myślę, że z czasem będzie tracić na poparciu, ludzie przestaną wierzyć w jej autentyczność. Jednak wczorajsze 1% robi wrażenie.

Patogang wczoraj osiągnął poziom depresji.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

O, pojawił się post bobaasa, myślę sobie, pewnie ma jakieś ciekawe newsy, bo słyszałem, że... chyba nazwanie tego dramą nie jest właściwym słowem, ale ponoć było i jest grubo.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: ciriefan »

Też właśnie czytałem, co tam się dzieje. I za tą całą patologię karą jest oddanie mięsa. Produkcja tego programu się ośmiesza.

Casting tej edycji to porażka roku. Tak chcieli przekrój społeczeństwa, a nie dość, że przekroju nie ma, to 80% uczestników reprezentuje dokładnie ten sam poziom, jak się okazuje najgorszą patolę. I to jeszcze do TVNu im się trafił taki skład, którego zachowanie jest tak sprzeczne z polityką stacji - tym bardziej szok, że nie ma ostrzejszych reakcji ze strony produkcji. Kuba i Obleh prezentują poziom gorszy od Maćka. Brawo TVN! Radek i niestety Igor niewiele lepsi.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kamel »

Szkoda mi Kasi, Justyny i Madzi oglądając to co tam się dzieje :(. Ci ludzie to tam patologia jakaś skupiona wokół stinky Igora. Dobrze, że się nie zgłaszałem xD
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2019, 22:04 przez Kamel, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Ja już naprawdę nie wiem, jak to skomentować. Jestem ciekawy komentarzy Ohme, chociaż... nie, nie jestem, bo co powie? Jak zwykle będzie usdprawiedliwiała głupotę. Takiego czegoś prędzej spodziewałbym się po tv4. TVN ośmiesza się, że wielce występuje przeciwko cenzurze sztuki i każe Starakowej żreć banana na wizji na znak protestu, a z zamiast ogarnąć problem na własnym podwórku udaje, że nic wielkiego się nie wydarzyło.

Dzisiejszy odcinek skomentuję od końca; Kuba jest psychiczny. W ogóle komu on, kurwa, chce się przypodobać z tymi tekstami, aby pprzywrócili Macieja? Kaśka świetnie podsumowała uczestników - najlepiej jest się nie narażać. Reszta odcinka to było w zasadzie pożegnanie Łukasza. Na sam koniec otrzymał coś w rodzaju "hero edit", także odszedł bez kwasów.

A przy okazji sprzątania, przedwczoraj był odcinek, w którym Dżela zrobiła aferę o to, że w lodówce pod dzbankiem było rozlane mleko. Oczywiście, całe kółko poza znaną trójcą jej przytakiwało. Potem Justysia albo Kasia dała dobry komentarz - jak po pieczeniu Igora i Dżeli cztery dni w zlewie stały przypalone foremki to nikt nic nie mówił.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Niestety BigBrother zmienia się w coraz większą patologię. Szkoda mi Kasi, Madzi i Justyny że muszą przebywać z tą bandą idiotów. Oprócz tej trójki jeszcze normalni są Bartek i Iza, którzy widać że są pomiędzy dwiema grupami. Ale zachowują się normalnie i nie mogę im nic zarzucić. Natomiast Banda Patusów to jedno wielkie dno. Z tego co słyszę co sie dzieje na live, to aż nie mogę uwierzyć co ci ludzie sobą prezentują. Przecież widzowie to zobaczą i wyrobią sobie o nich opinię że głowa mała. Myślałem że nie może być nikogo gorszego od Maćka, jednak TVN po raz kolejny zaskoczył, bo mamy Kubę. Ja zaczynam sie tego człowieka bać, bo wygląda na niezrównoważonego psychicznie. Jego wzrok i sposób wypowiadania jest przerażające. Ja bym go na miejscu produkcji wysłał na jakieś badanie, bo jeszcze kogoś tam zamorduje w nocy.
Igor coraz bardziej sie pogrąża i już na dobre zaginął ten zabawny facet z pierwszych tygodni. Radek po raz kolejny pokazał jaki jest fałszywy, ale oczywiście zawsze sie znajdzie grono osób, które będzie stało za nim murem. Stary facet a prezentuje zerowy poziom. Najpierw jarał się Maćkiem, a teraz wpatrzony w Igora i Kubę.
Oleh już całkowicie stracił w moich oczach. Nie ma to jak się przypodobać grupie ścinając włosy na łyso. Na prawdę super pomysł. Ukrainiec pokazuje jakim jest pustakiem.

Fajnie że są jednak w programie jeszcze prawdziwe osoby takie jak Kasia, Justyna czy Madzia. One nikogo nie udają. Mają swoje wady, ale nie ukrywają tego i możemy zobaczyć jakie są naprawdę. Dopóki one będa w programie to będę oglądał. Chciałbym żeby gang słodziaków wygrał tą wojnę. Kasia to naprawdę mega inteligentna dziewczyna. Dziś trafiła w punkt z tą swoją opinią o pato teamie. Mam nadzieję że dziewczyny nie dadzą sie zdominować tym gburom i będą broniły swoich racji. Czekam teraz na wejście chłopaka Justyny, bo czuje że wtedy to się dopiero zaczną dymy.

Ohme naprawdę sie nie popisała podczas castingów. Wybrała straszną patologię do programu. Naprawdę nie był normalnych ludzi i musiała dać wariata, który zamiast w programie powinien aktualnie przebywac w zakładzie psychiatryczny.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kamel »

O tak, gang słodziaków do boju! :D Ale wśród widzów poparcie ma tylko Madzia. Ja nie rozumiem jak głupim trzeba być, żeby od początku programu wytykać Justynie, że "filozuje weganizmem" (nawet jeśli już tego tak bardzo nie robi xD) lub co jest jeszcze bardziej idiotyczne- wytykać Kasi, że tylko je i się leni. Już naprawdę dzieją się tam gorsze rzeczy niż żarcie Kasi, ale jak czytam komentarze na facebooku to ta kwestia wraca jak bumerang, nawet przy początkowym uniesieniu na patologiczne zachowania i komentarze Kuby, Andzeli, Igora, Radzia, Oleha ktoś po chwili napisze,że i tak najgorsza jest Kasia, bo je xD nie potrafię tego zrozumieć, a tłumaczenie innym, że to nie jest najgorsze nic nie daje i tylko dostaje wrrrr za reakcje XD najlepszy był koleś, który żałował że nie jest w programie bo poznałby Kubę bo czuje ze on by sie z nim dogadał...no nie wiem czy ten facio się żali,czy chwali ale cytując łukaszka "żenujące" xd
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości