Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Kamel mnie też to śmieszy. W ogóle to wytykanie jedzenia Kasi jest żałosne. No bo kto z nas nie lubi podjadać, albo kto z nas nie jest czasem leniwy. No kurde to są normalne ludzkie zachowania. Ale oczywiście dla ludzi to największy grzech i tylko sie czyta że Kasia żre i nic nie robi, za chwilę będzie mega gruba. Naprawdę przykro się to czyta. Tym bardziej jak patrzę na te profile i widze że ci co piszą też nie są idealni. Ale oczywiście najlepiej komuś wytykać pewne rzeczy. Naprawdę weganizm Justyny czy lenistwo Kasi to pikuś przy tym co prezentuje banda patusów.

Bardzo mnie śmieszy że w necie jest spore grono fanów Igora i Radka, którzy nie potrafią dostrzec jacy to okropni ludzie. Na Kubę i Oleha leci spory hejt, ale o tej dwójce mało kto mówi złe rzeczy. To mnie bardzo zastanawia, bo niczym się w zachowaniu nie różnią od psychola Kuby czy fałszywego Oleha.

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 86
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: CH23 »

Porażka to co zobaczyliśmy teraz po eliminacjach.
Tekst w kierunku osoby która odpadła typu "ciepluch" itd. kompletny brak szacunku do sytuacji.
Madzia dopiero na oczy musiała spojrzeć jak ten idiota sobie głowę ogolił!
Kuba to w czasie rozmowy z Iza to myślałem, że naprawdę zaraz jej z tej butelki pierdyknie!
Koleś jest niezrównoważony psychicznie. Coś czuję, że go szybciej produkcja z programu wyrzuci niż będzie eliminowany.

Masakra, co tam się porobiło. Zaczęło brakować osób to normalnych rozmów i zachowań, a zaczęły się durne, prostacki, dziecinne.
Strasznie szkoda patrzeć jak Iza i Bartek(mój ulubieniec) biorą w czymś takim udział. Ale widać, że idą za większością. Pamiętajmy, że jest to nadal gra i akurat tą dwójkę rozumiem :)

Czekam, aż wejdzie nowy(chłopak Justyny) i zacznie się zgrzyt w stronę Kuby, uważam, że jest to nieuniknione! :D

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

Kamel pisze:
29 kwie 2019, 22:10
O tak, gang słodziaków do boju! :D Ale wśród widzów poparcie ma tylko Madzia. Ja nie rozumiem jak głupim trzeba być, żeby od początku programu wytykać Justynie, że "filozuje weganizmem" (nawet jeśli już tego tak bardzo nie robi xD) lub co jest jeszcze bardziej idiotyczne- wytykać Kasi, że tylko je i się leni. Już naprawdę dzieją się tam gorsze rzeczy niż żarcie Kasi, ale jak czytam komentarze na facebooku to ta kwestia wraca jak bumerang, nawet przy początkowym uniesieniu na patologiczne zachowania i komentarze Kuby, Andzeli, Igora, Radzia, Oleha ktoś po chwili napisze,że i tak najgorsza jest Kasia, bo je xD nie potrafię tego zrozumieć, a tłumaczenie innym, że to nie jest najgorsze nic nie daje i tylko dostaje wrrrr za reakcje XD najlepszy był koleś, który żałował że nie jest w programie bo poznałby Kubę bo czuje ze on by sie z nim dogadał...no nie wiem czy ten facio się żali,czy chwali ale cytując łukaszka "żenujące" xd
Też praktycznie jedyne komentarze jakie spotykam to obrażanie wagi Kaśki i że dużo je, i krytykowanie zachowania Justyny odnośnie weganizmu. :D Może rzeczywiście przesadza, ale krzywdę komuś tym robi? Dziewczyna ma takie spojrzenie na świat i już. Nie uważam, żeby jednak przekroczyła jakieś granice jak to zrobili Łukasz, Maciek czy Kuba. A hejty na Kasię to już w ogóle komedia, niech ludzie lepiej na swoją dupę spojrzą, dużo bab tak pisało, więc może po prostu zazdroszczą, bo Kasia ma ciekawą urodę. Nawet Madzię ludzie zaczynają krytykować, która ok, może jest trochę naiwna, ale naprawdę ma złote serce i jest cudowną osobą, każdy chciałby taką przyjaciółkę/dziewczynę i jej jedynej należą się te pieniądze. Ale serio myślę, że wygra to Radek lub Igor (Igora naprawdę na początku lubiłem, ale zaczyna mu odpierdalać). :D A może Kuba zwycięzca BB6? Najlepszy winner w historii? We stan. <3

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Nie zgodzę się, że nadal hejtowane są Justysia i Kasia. Wydaje mi się, że wręcz przeciwnie, nagle stały się bohaterkami, a zwłaszcza ta pierwsza. Może nawet nie bohaterkami, ale prawdziwy kipisz robi się z czterema pancernymi - Igorem, brodaczem, Olkiem i Imbecylem Kubą. Podobna sytuacja miała miejsce z Łukaszem, którego wszyscy bronili przed Maciejem. Wydaje mi się, że bierze to się z hejtogenności tej grupy i poparcie każdej osoby skacze w zależności od tego, co, kto odpierdoli w danym tygodniu.
Naprawdę nie rozumiem braku reakcji ze strony stacji. Gdyby był to Polsat - nie zdziwiłaby mnie taka patologia, ale TVN?

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kamel »

Oj nadal są hejtowane, jeszcze wczoraj czytałem hejty w stronę Kasi za jedzonko, ale fakt faktem na razie przez te grubą akcję patusów to oni są w centrum uwagi.Zastanawia mnie czy TVN będzie to dalej tolerowac; z tego co pamiętam to w UK jak znaleźlina twitterze jednej uczestniczki jeden rasistowski komentarz to od razu poleciała xd mówiąc szczerze licze na to samo razy 4 bo to się przykro ogląda w tym momencie.

Wgl dziś wyczytałem, że dostali jakieś ostrzeżenia niby, w tym dostała je też JUSTYNA, za to że powiedziała coś w stylu "To TVP czy TVN?" xD no tak, jest to komentarz tak samo zły jak wszystko co mówią miniony igora, isnt it.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Kamel pisze:
30 kwie 2019, 17:27
z tego co pamiętam to w UK jak znaleźlina twitterze jednej uczestniczki jeden rasistowski komentarz to od razu poleciała
I to takie postępowanie jest chore. W UK im kompletnie odbiło na punkcie PC i lepiej żebyśmy nie szli w tą stronę.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

No to wszystko zamiecione pod dywan. Odcinek pocięty, zmanipulowany do granic możliwości. Wszystko pokazywane od dupy strony i nie w kolejnosci tak jak to miało miejsce. W sumie to kto wie z oglądających odcinki na TVN7 za co "karę" dostał Oleh czy Igor? W sumie to głowny winny to Kuba, który zwyzywał Kaśkę. No i tam trochę wczoraj było o spaleniu łóżka. A tego wszystkiego było o wiele, wiele więcej.

Pozytyw odcinka to Kaśka która próbowała jedzenie i jej komentarz. Co raz bardziej ją uwielbiam <3 "Jedzenie jak u mamy" - mówiła wcześniej, że jej mama nie umie gotować :D - i jeszcze później w PZ, że tak naprawdę to jej nie pasowało to jedzenie Radzia i wolałaby jeść wege. A ten pewnie cały uradowany, bo go Kaśka pochwaliła. No nie mogę :D

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

I dokopywanie się starych tweetów jak ktoś napisał coś głupiego kiedy miał 16 lat, i pozwalanie obrażać innych bez konsekwencji jest równie żałosne. Najlepiej jakbyśmy nie byli nadwrażliwi, ale też dostrzegali krzywdę innych. Niestety jak na razie króluje chamstwo.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: ciriefan »

No to wszystko zamiecione pod dywan. Odcinek pocięty, zmanipulowany do granic możliwości. Wszystko pokazywane od dupy strony i nie w kolejnosci tak jak to miało miejsce. W sumie to kto wie z oglądających odcinki na TVN7 za co "karę" dostał Oleh czy Igor? W sumie to głowny winny to Kuba, który zwyzywał Kaśkę. No i tam trochę wczoraj było o spaleniu łóżka. A tego wszystkiego było o wiele, wiele więcej
Muszę przyznać, że bardzo mnie to wszystko dziwi, że akurat TVN robi takie manipulacje przy tematach, które zazwyczaj piętnują. Tym bardzie dziwne jest, że robią to w sytuacji, gdy mleko się rozlało i piszą o tym wszystkie portale w internecie, a oni pokazują, że nic takiego się nie stało. W ten sposób TVN udowadnia, jak bardzo jest niewiarygodną stacją (co wiadome jest od dawna), ale no zakrzywianie rzeczywistości, gdy ludzie ją znają i jest ona dostępna, jest wg mnie co najmniej niedorzeczne. Ok, nie muszą ich od razu wywalać karnie, bo by musieli wyeliminować 4 osoby na raz, ale... kara z mięsem wydaje się być po prostu śmieszna. Moim zdaniem powinni pokazać im filmiki z ich zachowaniem, żeby zobaczyli, jak się zachowują. Dzięki temu mogliby wyciągnąć wnioski, a i to byłoby dobre TV, no i TVN by wypadł lepiej. A tak to mięsa nie zjedzą przez tydzień, a za 2 dni znowu będzie to samo. Bo w ich mniemaniu to jest przesada i nic takiego się przecież nie stało.

Mój aktualny ranking pod kątem sympatii wobec mieszkańców: 1. Kasia 2. Madzia 3. Bartek 4. Iza 5. Nowa Magda 6. Angela DŁUGO NIKT 7. Justyna 8. Igor DŁUGO NIKT 9. Oleh 10. Radek 11. Kuba

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

MaciekRS pisze:
30 kwie 2019, 17:42
Kamel pisze:
30 kwie 2019, 17:27
z tego co pamiętam to w UK jak znaleźlina twitterze jednej uczestniczki jeden rasistowski komentarz to od razu poleciała
I to takie postępowanie jest chore. W UK im kompletnie odbiło na punkcie PC i lepiej żebyśmy nie szli w tą stronę.
To akurat z ich strony jest takie kopanie studni, gdy już wszystko płonie. Jeśli dobrze pamiętam to sytuacja z twitterem miała miejsce w ostatniej edycji UK, gdzie chcieli "powracać do korzeni" programu i wszystko miało być cacy. Co nie zmienia faktu, że przez wiele edycji mieli przytępiony wzrok/słuch na różne zachowania, np. był jakiś skandal z CBB, gdzie któraś z gwiazdek używała "n-word" i telewizja nie wyciągała z tego żadnych konsekwencji.

Okropny odcinek. Pomijając nerwową i sztuczną atmosferę przy zadaniu, w którym silili się na grzeczności, brodacza zgrywającego najlepszego przyjaciela dużej pupci, wszystko kręciło się wokół jakiejś afery - gdybym nie czytał artykułu, nie zaglądał na fb to nie wiedziałbym o co tak naprawdę chodzi.
Wydaje mi się, że mniej więcej pokazano to w ten sposób: Justysia z pomocą wielkiej siostry odnajduje w sobie odwagę do przeciwstawienia się pato-grupie, mówi głośno o tym co jej się nie podoba, a Imbecyl Kuba wychodzi na debila i prowokatora (którym w rzeczywistości jest). Oleh stwierdza, że to było bezmyślne, a Igor po rozmowie z Justysią i Marudną Dżelą przyznaje, że nie miał racji i bardzo bezpiecznie wycofał się. No i finał; wspólny posiłek, gdzie każdy jest miły do każdego i znowu są najlepszymi przyjaciółmi, a tylko w powietrzu unosi się atmosfera napięcia i złości.

Wnioski ogólne:
Teraz mam wrażenie, że przypadkowo dodany twist z chłopakiem Justysi może okazać się najlepszym, co może być dla tego programu. Imbecyl Kuba - powinien bezapelacyjnie opuścić dom - nie oszukujmy się, to on psuje atmosferę. Telewizja czując, że top popularni panowie aka brodacz, Igor dostali poważnie po dupie od widzów postanowiła odciągnąć od nich uwagę i skierować ją na nową inwestycję - Blondyna. Myślę, że Iza będzie w finale tj. nie uważam, że wygra, czy będzie rozwalać w nominacjach, ale na luzie będzie osobą, która niezauważenie dotrwa do końca, jeśli oczywiście będziemy mieli normalny finał z trzema uczestnikami.

Moje top 3: 1.gruba Kasia 2.Blondyn 3.duża pupcia
Jaki przewiduję finał: 1.Blondyn 2.duża pupcia 3.Iza/brodacz

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Już w innych stacjach mówi się o patoBB TVNu
https://www.tvp.info/42433980/nazistows ... gramie-tvn

A TVN nadal milczy w tej sprawie

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: maniana92 »

Ale tego hajlowania nie ma na żadnym nagraniu, chyba że cos mnie ominęło.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kamel »

oj to sie zadziało no i co sądzicie o akcji? Kuba poszczekał i zrobił papa xd
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Kuby nie da się żałować :) Obrzydliwie chamski typ.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

A już chciałem się zarzekać, że jeśli nie on odpadnie w niedzielę to rezygnuję z oglądania, a tu taka niespodzianka przed weekendem. Mam nadzieję, że jego postać trafi w eter i nie pojawi się w jakimś nocą/arenie/innym gównie.
Przyszedł do programu pewny siebie, och-ach, wkręcił się w fajną ekipę patoli i wszystko cacy, a teraz wyjdzie i odczuje skutki swoich zachowań. Mógł sobie cwaniakować tam, a teraz będzie się tłumaczył tu.
Najlepszy okres jak do tej pory dla BB to były tygodnie pomiędzy wyjściem Łysego, a wejściem nowych. Także liczę, że za moment wybiorą nową drama queen na miejsce Łukasza, kijowa atmosfera nieco opadnie i show znowu będzie zdatne do oglądania.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość