Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Na razie się nie zanosi na to by to było zdatne do oglądania i nie wiem co by musiało się stać by było. W domu wszyscy siedzą jak na tykającej bombie, która lada moment wybuchnie. A produkcja tylko dokłada do pieca. Uczestnicy natomiast łykają każda manipulacje jak pelikany.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: ciriefan »

Czasami to się zastanawiam, czemu ja to jeszcze oglądam XD Bo aż wstyd o tym mówić głośno. Producenci wprawdzie załapali o co chodzi z manipulacjami, ale ci ludzie tam są tak okropni, że wychodzą z nich jedynie same najgorsze cechy, ogląda się to z zażenowaniem i trudnością.

Mamy 3 nominowane i niestety obawiam się, że odpadnie Kasia, a wtedy to już dla mnie program straci jakąkolwiek wartość. No i mamy też Angelikę i Justynę. Ten ogólny hejt na Angelę jeszcze mnie nie dosięgnął, a jedynym powodem za jej odejściem jest dla mnie to, że to osłabiłoby grupę patusów. Z drugiej jednak strony czasami zastanawiam się, czy warto jest kibicować słodziakom, gdy połowa tej czwórki to duet wege. Justyna nie przekonywała mnie jako pojedyncza jednostka, ale we dwójkę z Pawłem są nie do zniesienia. Ten koleś jest gorszy od niej. Jest taki creepy, że aż ma się takie nieprzyjemne odczucie na żołądku, gdy się na niego patrzy. Także w sumie osobowościowo to najbardziej chciałbym odejścia Justyny, ale obawiam się, że wtedy Paweł będzie miał immunitet, a pato grupa nominuje Kasię i Madzię, co by zniszczyło cały ten program. Zostanie Justyny zagwarantowałoby jej nominację w kolejnym tygodniu i może ochroniłoby którąś z nich. No i co jest mniejszym złem - zostanie Angeli i wzmocnienie grupy pato czy też kolejny tydzień męczarni z duetem wege. Nie wiem, co jest gorsze, ale dla mnie chyba jednak wege.

Beka z tym listem Stefanii ogromna. Oleh jak dla mnie powinien się leczyć, on żyje w wyimaginowanym świecie. Nie zdziwiłbym się, gdyby miał jakieś psychopatyczne cechy osobowości. Żenada, że TVN tak manipuluje tą historią i robi z tego love storyline, jest to niesmaczne biorąc pod uwagę fakt, że jak dla mnie Madzia jest ofiarą psychola. Z kolei w tym tygodniu mocno zaplusowała Iza.

Jeśli chodzi o mój aktualny ranking, to oczywiście na 1 miejscu jest Kasia i potem nie ma długo nikogo. Na dalszych miejsca są w tym momencie Madzia, Iza, Bartek, Magda Z i Angela - w takiej kolejności, ich w miarę lubię. Potem zaczyna się zło. Z całej reszty najbardziej lubię Igora, który też miał gorsze, kontrowersyjne teksty, no ale też nie możemy oceniać tego zero-jedynkowo. Jakie by nie były jego poglądy, ma prawo je mieć, a że jest głupiutki, to gada głupoty często bez zastanawiania się. No i teraz mamy osoby, których kompletnie nie cierpię. Radeh i Oleh tydzień temu byli na dnie mojej tabeli, ale duet wege jako para jest dla mnie w tym momencie najmniej strawnym tworem w domu WB. Mam nadzieję, że Paweł nie dostanie immunitetu i odpadnie za tydzień.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Te nominacje Kasia przejdzie niezauważona. W tym tygodniu miała pozytywny odbiór. Cały hejt rozkłada się na Marudną Dżelę i Justysię. Wolałbym odejście Marudnej. Słodziaki nawet będąc w mniejszości głosowały jako tako razem i zawsze udało im się nominować chociaż jednego patusa. Jak zostanie sama Kasia i duża pupcia to będą w mniejszości, no... plus minus Iza i Blondyn, którzy cały czas są pomiędzy.
Warto wspomnieć o justysiowym, który nie wnosi nic do programu. Jedyne co robi to jeszcze bardziej separuje Justysię od grupy. Wczoraj w programie Nocą, cała grupa odpowiadała na pytania widzów, a oni spali na górze, także bekaXD Myślę, że justysiowy otrzyma immunitet/nominację od Blondyna, bo chyba jeszcze nikt jej nie otrzymał. W ogóle wreszcie dostali jakieś śmieszne zadanie z tym, żeby mieszkańcy irytowali Blondyna i co? I nic. Cały tydzień pokazywali nam "wielkie rozterki miłosne" Oleha, mądrości życiowe Dżeli i śpiących wege.
Obstawiam nominacje: Kasia, Oleh, Decybelowa, ewentualnie duet wege w zależności jak to dzisiaj się rozstrzygnie.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Wege team był wtedy w sekretnym pokoju. Mieli tam kolację i noc. Mieszkańcy wybrali Justynę na talent show. Pewnie chcieli od nich odpocząć :D

Co do dzisiaj. Obawiam się, że odpadnie Justyna, ktora została przez WB zrobiona na szaro. Wejście jej chłopaka to był gwóźdź do trumny.
Jeśli tak się stanie i Justyna poleci to obstawiam, że Paweł będzie miał immunitet od nominacji i to nie ten od Bartka. Bartek może chcieć nominować w takim wypadku kogoś kto nie ma szansy by być nominowanym w regularnych nominacjach. Brody, Izy, Igora, Madzi nie biorę pod uwagę. Zostaje Decybel, Oleh, Kaśka/Angelika/Justyna. Ostatnio Decybel spaliła jego żart (już za to nominował Oleha) i myślę, że może na nią paść. Oleh i Angelika też są na zawężonej liście.

Nominowana bedzie znowu Kaśka/Justyna i możliwe, ze Decybel/Angelika. Oleh jeszcze przez trochę będzie bezpieczny, tak myślę.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: ciriefan »

No dobra. Warto było zobaczyć odejście Angeli po to, aby zobaczyć, jak ją miażdżą filmikiem ze wspomnieniami jej osoby z udziału w BB XD Jej mina XD I jej żałosne teksty i miny podczas wypowiedzi Łukasza. Generalnie to jest taka Angelika, jakiej się spodziewałem w tym programie. Szkoda, że się tak hamowała. I tak by dłużej nie zaszła, a byłoby ciekawiej.

I teraz ciekawe, czy produkcja będzie chciała montażem pogrążyć albo Kaśkę albo Decybela. Podejrzewam, że zrobią to, aby utrzymać Justynę w programie - pewnie marzy im się za tydzień wspólna nominacja pary wege.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kamel »

Denerwuje mnie pawel :( nie dosc ze jest antypatyczny i nudny to tylko ciagnie jusie na dno, nie widze dla niej nadziei na przetrwanie tego tygodnia teraz xd
Kasia akurat zaczela sie odbijac od dna, kocham jej spontaniczne reakcje i smiech <3
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Angelika zachowała się na wyjściu i po wyjściu tragicznie. Powidziała Igorowi by uważał na tych, którzy myśli, że są okej. A później: uważaj na Bartka. Co on jej zrobił? Serio? Po co takie rzeczy? Dobrze, że odpadła.

Atmosfera w domu tragiczna :D Ci ludzie są toksyczni. Na ten moment uważam, że oprócz Madzi, Bartka, Izy nikt inny nie ma szans na wygraną.

Kaśka ostatnio bardzo zyskuje. A była rozmowa między Bartkiem, Brodą i Izą i mówili, że Kaśki już nie ma, heheheh. Ona się wycofała, ale oni nie widzą tego co my. Siłą Kaśki jest PZ, jej spostrzeżenia, ocena sytuacji, kąsliwy żart. A że lubi zjeść to nic :D

Ogólnie to ktoś tam oglądał BB US, bo była gadka o tym, że tam strategia i że tu nikt strategii nie ma. Wcale bym się nie zdziwił gdyby to była Kasia. Powtarzam się, ale obok Madzi to moja druga ulubienica.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Nominacje dość oczywiste.
Będą chcieli doprowadzić do sytuacji, w której są nominowane oba wegusy. Nie wiem, czy to jest wykonalne, bo przed Justysią kolejne trudne zadanie - Decybelowa. Dla mnie wymarzona sytuacja to eliminacja Decybelowej, chłopaka Justysi i niech reszta się rozstrzyga pomiędzy weteranami. Eliminacja marudnej Dżeli - genialna, ale przede wszystkim ze względu na minę Igora - w jednym tygodniu stracił dwójkę swoich przydupasów, a trzeci został nominowany ;) Dżela niby się spodziewała, że odejdzie, ale widać, że ją to zaskoczyło. Cieszę się, że odpadła także ze względu na Igora, bo teraz

Moje top:
1. Duża pupcia
2. gruba Kasia - ją muszę pochwalić po tym tygodniu sportowym zaczęła faktycznie
3. Blondyn
4.Iza
Zastanawiam się, dlaczego ciriefan zawsze pisze "długo nic", a teraz pojąłem, ze jest ogromna przepaść pomiędzy niektórymi miejscami
5/6.Igor i Justysia, którzy wbrew pozorom mają bardzo wiele wspólnego ze sobą
7. decybelowa
8. brodacz
9. chłopak Justysi
10. Oleh

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: ciriefan »

Bobaas, mogę mieć prośbę? Mógłbyś napisać na tym drugim forum (widzę, że się tam udzielasz), że pytanie Sołtysika o lody białobrzeskie nie jest pojazdem po Angelice? XD Akurat nasze lody są dosyć znane w regionie mazowieckim i czasami pytają mnie o nie różni ludzie, jak mówię, skąd pochodze "czy to tam są te słynne lody". Czasami mnie dziwi, że słyszeli coś o takim małym miasteczku XD No ale te lody są faktycznie znane. Dziwi mnie, że zna je nawet Sołtysik, który akurat jest z Krakowa, no ale w sumie często bywa w Warszawie (w której jest nawet ulica białobrzeska, ha!), do której jadąc z Krk przejeżdża się obok B-gów.

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: maniana92 »

Ooo ja to tam napisałem jak coś :)

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

No to mnie ktoś ubiegł ;) Może następnym razem się uda :D

Angelika w BB Nocą jakby się spokojniejsza zrobiła. Na live na youtubie się za to rozgadała i rozwiązał jej się język. Pewnie dostała reprymendę. Dużo mówiła o produkcji i o tym, że WB daje im do zrozumienia czego od nich oczekuje ;) Tak samo zdradziła, że zadzwonili do niej 30 marca i miała wejść już 31, ale ze względu na to, że nie mogła zostawić pracy z dnia na dzień to się to opóźniło. NIe oszukujmy się, ale tam jest sporo manipulacji i po częsci "odgrywania" ról. Uczestnicy nie są tam z przypadku, dobierani są pod pewien klucz. Najpierw była Natalia jako potencjalny romans dla Igora, niestety szybko odpadła. Później wprowadzili Decybela, ale nie pykło. No to się udało z Angeliką, która z tego co pisał ciriefan była w związku z kimś z kręgu bokserksiego czy coś i w dodatku mówiła, że jej przyjacielem jest inny pięściarz. Nie wierzę w przypadek.
To samo jest z "miłością" Oleha do Madzi. Ohme o tym mówiła od jakiegoś czasu, że ją nominuje bo się boi, że to uczucie do Madzi się przerodzi w coś głębszego, a na zewnątrz dziewczyna. Tam był plan od początku w tej kwestii i został on konsekwentnie realizowany.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kamel »

bobaas pisze:
06 maja 2019, 00:39
Ogólnie to ktoś tam oglądał BB US, bo była gadka o tym, że tam strategia i że tu nikt strategii nie ma. Wcale bym się nie zdziwił gdyby to była Kasia. Powtarzam się, ale obok Madzi to moja druga ulubienica.
o jaa, serio? to niech produkcja słucha tej rozmowy w kolko i moze na kolejny sezon zaserwuja nam zmiane formatu :> chociaz nie, tam za backdoor to widzowie by byli w stanie kogos ukamieniować xd
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Super było zobaczyć odejście Angeliki. Dla mnie ta dziewczyna jest niezwykle próżna. Ma wielkie mniemanie o sobie, a prezentuje marny poziom. Klasę pokazała podczas Areny gdzie podczas wypowiedzi Łukasza robiła głupie miny. Łukasz zgasił ją jak peta, za co wielki szacunek. Angela i Kuba odpadli, to teraz jeszcze czas na Decybela, Igora, Radka i milej będzie się to oglądać.

Niestety po raz kolejny nominowane są Kasia i Justyna, ale to już stało się tradycją. O Kasię jednak się nie boję, bo pewną kandydatką do odpadki jest Justyna, patrząc na to jak hejtowana jest w necie. Już ledwo co udało się jej pokonać Angelę. Ogólnie wprowadzenie Pawła do programu to był mega kiepski pomyśł. Justyna jak była sama to była fajna, ale teraz w parze z chłopakiem jest coraz bardziej irytująca. Wszędzie przebywają razem i wyraźnie odsunęli się od grupy. Nie wiedze dla nich przyszłości w programie. Paweł jest zdecydowanie odepchnięty od grupy. Ja tak ogólnie nic do niego nie mam, ale za wiele nie wniósł do programu, a dodatkowo ściąga Juszes na dno.

Moje grono faworytów się nie zmienia. Moje top3 to Kasia, Madzia i Bartek. Dalej są Iza i Justyna. Później jest długo, długo nic i znajdują się Oleh i Paweł, którzy są mi obojętni. Radka i Magdy nie lubię od początku. A Igor wiele stracił w moich oczach i staje się coraz większym burakiem.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: ciriefan »

I teraz ciekawe, czy produkcja będzie chciała montażem pogrążyć albo Kaśkę albo Decybela. Podejrzewam, że zrobią to, aby utrzymać Justynę w programie - pewnie marzy im się za tydzień wspólna nominacja pary wege.
No i cóż, wczorajszy odcinek potwierdził moje obawy. Byłem ogromnie zażenowany oglądając wspaniałą manipulację producentów, którzy przeplatali dwie sceny: całej grupy obgadującej wege i dwójkę wege w wannie wypowiadającą się jakże przemile na temat grupy. I już tworzy się obraz biednej, odrzuconej Justynki, która niesłusznie została skreślona przez grupę przez wejście Pawła. Tak jakby faktycznie nie zmieniła się po jego wyjściu i sama się nie izolowała i jakby nie miała nigdy nic złego na ich temat do powiedzenia. Żenada. Ten program to farsa.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Saw pisze:
07 maja 2019, 14:57
Klasę pokazała podczas Areny gdzie podczas wypowiedzi Łukasza robiła głupie miny. Łukasz zgasił ją jak peta, za co wielki szacunek. Angela i Kuba odpadli, to teraz jeszcze czas na Decybela, Igora, Radka i milej będzie się to oglądać.
Heh, mam zupełnie odwrotne spojrzenie na to wszystko :).
Szkoda mi było Angeli ale za to podobało mi się jak zjechała Łukaszka bo w 100% zgadzałem się z tym co mówiła. Teraz czas na Kasię (która dla mnie nic nie wnosi do programu, choć za Magdą też nie będę płakał) a za tydzień oczywiście okropny Paweł i będzie można na spokojnie dramy Justynki oglądać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości