Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

ODPOWIEDZ
damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: damian300d »

Amber i Rob w jednym sezonie? Trochę dziwne. Niespodzianką na pewno jest Ethan. Adama zaprosili pewnie, żeby obniżyć średnią wieku bo i tak jest dosyć spora.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

Zależy jak spojrzeć na tę listę. Fajnie, że doczekamy się sezonu ze zwycięzcami za nim show zstanie zdjęte z anteny przez głupie pomysły Dżefa. Z kobiet wiele nie dało się wycisnąć, przyznam, że bolą mnie dwie rzeczy; brak Natalie White, której powrotu byłem bardzo ciekawy oraz brak trzech pierwszych zwyciężczyń. Mamy dopiero Sandrę z 7 edycji. Z facetami dużo słabiej, Wendel, Ethan i Yul to fajne wybory, nie ma Cochrana ani JT co jest ogromnym plusem, ale Ben zamiast Mike'a? Adam i Nick razem? Dziwnym wyborem jest wspólny występ Amber i Roba. Niby nie ma dramatu, ale mogło być nieco lepiej.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

Czy te wszystkie Adamy Wendelle i Nicky się jakoś kolegują poza programem czy jadą jako mięsko armatnie dla plemienie złoczyńców z S20?

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: XanderDE »

No to ciekawe co Jeff wymyśli, żeby Rob został podwójnym zwycięzcą ;)
BDR 211 EBK

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: MaciekRS »

Kobiety to skład w zasadzie idealny. Natalie chciała pozostać poza kręgiem Survivor więc nie dziwię się że nie wystąpi. Ogromnie mile zaskoczony jestem że Amber jest w programie. Ale pewnie sporo kasy dostają za występ a wychowanie 4 dziewczynek kosztuje.

Wśród mężczyzn totalną porażką jest występ Adama Nicka i Bena. CBS się nie uczy na błędach. Dają taki sezon a na końcu okaże się że wygra taki jakiś Nick czy Adam (teraz Benowi już idoli nie będą podkładać)

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

Odnośnie facetów mam jeszcze jeden zarzut - nie postarali się o różnorodny skład. Mamy w zasadzie wszystkich zwycięzców z ostatnich sezonów - Jeremy 31, Adam 33, Orangutanica 34, Ben 35, Wendel 36, Nick 37, a brakuje chociażby Fabia czy pierwszego zwycięzcy Richarda, który jest kultową postacią dla programu. Rozumiem, że starali się ułożyć listę pod widzów, którzy oglądają ten program dziś i być może nie kojarzą kim jest zwycięzca Fiji, noale liczyłem, że przy tak dużej puli facetów postarają się bardziej. Czuję delikatne rozczarowanie.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: MaciekRS »

Widać że starali się pozbyć wszystkich z "problemami" zdrowotno, narkotykowo, prawnymi.
Hatch, Brian, Jenna, Tom, Todd, Fabio, JT, Mike.

Jestem naprawdę ciekaw Amber, od jej pierwszego występu minęło DZIEWIETNAŚCIE lat. Podczas Australii była 21 letnią panienką, teraz jest 40 letnią matką czworga dzieci. Jest w wieku Tiny kiedy ta wygrywała Australian Outback.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

Kobra pisze:
19 maja 2019, 10:15
Odnośnie facetów mam jeszcze jeden zarzut - nie postarali się o różnorodny skład. Mamy w zasadzie wszystkich zwycięzców z ostatnich sezonów - Jeremy 31, Adam 33, Orangutanica 34, Ben 35, Wendel 36, Nick 37, a brakuje chociażby Fabia
Aż boję się zapytać co się dzieje w tych ostatnich sezonach, że zateskniłęś za Fabio... :twisted:

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

frasiek pisze:
19 maja 2019, 11:11
Kobra pisze:
19 maja 2019, 10:15
Odnośnie facetów mam jeszcze jeden zarzut - nie postarali się o różnorodny skład. Mamy w zasadzie wszystkich zwycięzców z ostatnich sezonów - Jeremy 31, Adam 33, Orangutanica 34, Ben 35, Wendel 36, Nick 37, a brakuje chociażby Fabia
Aż boję się zapytać co się dzieje w tych ostatnich sezonach, że zateskniłęś za Fabio... :twisted:
Weź frasiek obejrzyj wreszcie ghost islandy albo inne eoelandy :D

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

Kobra pisze:
19 maja 2019, 11:17
frasiek pisze:
19 maja 2019, 11:11
Kobra pisze:
19 maja 2019, 10:15
Odnośnie facetów mam jeszcze jeden zarzut - nie postarali się o różnorodny skład. Mamy w zasadzie wszystkich zwycięzców z ostatnich sezonów - Jeremy 31, Adam 33, Orangutanica 34, Ben 35, Wendel 36, Nick 37, a brakuje chociażby Fabia
Aż boję się zapytać co się dzieje w tych ostatnich sezonach, że zateskniłęś za Fabio... :twisted:
Weź frasiek obejrzyj wreszcie ghost islandy albo inne eoelandy :D
Strona CBS:
Oops! This video isn't available in your region.

A ja nie będę instalował torrenta tylko po to, żeby ściągać Survivora, gdy mam YT premium pełne klipów z brytyjskich panel shows.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Skład kobiet nie jest zły. Szczerze mówiąc liczyłem, że jakimś cudem Jeff zadzwoni po Vecepię, ale widocznie nie w tym życiu :D

Mężczyźni w większości to w połowie sezony 30+ Szkoda, że z sezonów 1-10 jest tylko Ethan, z 11-20 tylko Yul. Wydaje mi się, że tutaj nie wykorzystano w całości potencjału zwycięzców mężczyzn. W dodatku wybrano ludzi za którymi nie przepadałem :D Jak tylko czytam: Jeremy, Tyson, Ben, Adam to mam już dość, a potem widzę Tony, szósty raz Boston Rob... Zawsze trzeba szukać plusów, więc cieszę się, że nie wpadli na pomysł przywrócenia JT :D

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: damian300d »

Jack pisze:
19 maja 2019, 13:10
Zawsze trzeba szukać plusów, więc cieszę się, że nie wpadli na pomysł przywrócenia JT :D
No i nie ma też Cochrana :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Z Cochranem to byłbym ostrożny. Zawsze może pojawić się jakiś twist :D Nie wspominając już o tym, że na 99,99% pojawi się na reunion.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

Nie ma tragedii. Mogło być dużo gorzej. Najbardziej na minus jest nieobecność Todda oraz obecność Bena. Reszta dla mnie jest ok. Fajnie byłoby zobaczyć Natalie W, ale nawet jeśli ja zaprosili to nie dziwię się, jeśli odmówiła. Z facetów nie lubię też Adama, ale też nie na tyle, aby mnie to draznilo. Rozgrywka może być ciekawa. Jedyne co mogę popsuć ten sezon to ingerencje produkcji.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Maw »

Uważam, że to jest mega słabe, że nie uwzględnili pierwszej female winner - Tiny. Szkoda słów... :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości