Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

To brzmi jakaś jakaś internetowa edycja forumowa gdzie za wirtualną kasę można było zdobyć przewagi 😁 Ale co kto lubi. Szkoda, że takie eksperymenty muszą pojawiać się akurat w edycji all-stars.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Roxy »

Jeff z braku pomysłu przejrzał fanowskie gry :lol: na bank zaglądnął na polskie fora zanim wszystkie zniknęły :lol:

A swoją droga to hmm eoe najgorszy pomysł ever! Okej, oglądanie ulubieńców cały sezon jest spoko, ale jak grają a nie kiszą się na jakiejś wyspie z nadzieją że wrócą przed samym finałem i zgarną główną wygraną :lol:

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: XanderDE »

Kiedy już ma się wrażenie, że Survivor sięgnął dna to Jeff jakimś cudem znajdzie sposób by zanurkować jeszcze głębiej ;D

Czekam, aż wprowadzą głosowanie widzów na zwycięzcę programu :)
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

There is going to be a whole lot of love going around on Survivor’s fortieth season, as every cast member is set to receive a family visit, according to Inside Survivor sources.

For the season 40 family visit, every castaway remaining in the game AND those living on the Edge of Extinction had loved ones flown out to Fiji. Furthermore, not just one family member was flown out as per usual, and not two either, like in Caramoan. Groups of family members were flown out per contestant. (It’s not yet clear the minimum or maximum number of loved ones per contestant overall.)

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: damian300d »

Wg najnowszych informacji, gracze na EoE również będą uwzględnieni podczas family visit. Co więcej, rozbitków odwiedzi nie jedna czy dwie osoby, a nawet kilka - niewiadomo jakie były ograniczenia co do ilości odwiedzających.

Czyli załóżmy, że razem z EoE będzie 20 osób w grze. Do każdego np przyjdzie minimum po 3 osoby czyli CBS ściągnie jakieś 60 ludzi na Fidżi xD

EDIT: zdublowałem się z Ciriefanem :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Fantastycznie zapowiada się ta edycja. Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć czy wyjdzie z tego hit czy kit :D

Jak dla mnie to te rodziny powinny żyć razem z nimi w obozie. Najpierw tak sobie po prostu, ale później pojawia się twisty, że uczestnicy danej rodziny mogą się wymieniać i np. Parvati zastępuje jej mąż XD

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Umbastyczny »

Trochę słabo, że nie rozdzielili niektórych duetów, które łatwo można byłobu rozdzielić. Wiadomo, że niektóre poprzednie występy nie mają wieljiego znaczenia (np. Sarah i Sandra), ale niektóre wydają się dość znaczące, jak Sarah i Tony czy Natalie i Jeremy.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

Taki działający na korzyść podział to Natalie i Jeremy. Jakoś nie widzę, żeby nie mieli działać razem. Z orangutanicą i Tonym dla Sandry wydaje się bardzo niekorzystne. Inne nie rzucają się jakoś mocno w oczy tj. Rob i przyjaciele.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Maw »

Wow Amber wygrała 😍😍😍

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

Wg najnowszych informacji EOE działa inaczej w tym sezonie.

W przeciwieństwie do S38 zwycięzcy nie mają wyboru z drogowskazem, tylko po prostu muszą udać się na EOE. Tam też nie mogą odejść w każdej chwili. Są tylko krótkie okresy czasu na odejście - tuż po tym, jak pojawi się tam nowa osoba. Jeśli nie podejmą decyzji w czasie, wtedy muszą czekać do kolejnego okna czasowego.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

Hahah, widzę, że Dżef postanowił ich na siłę trzymać XD Jakkolwiek idiotycznie to będzie działało to rozumiem cel tego zabiegu, bo skoro płacą im krocie to chcą zatrzymać wszystkich/możliwie jak najwięcej osób do panelu jurorskiego.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: tombak90 »

Ulala. Zbieram szczękę z podłogi, zębów już nawet nie szukam. Na początku nic sobie nie robiłem z tych ploteczek, przekonany, że przynajmniej część z tych nazwisk to czcze życzenia jakiejś redditowej stulejki z avatarem Parvati, która przy świetle piwnicowej żarówki codziennie wymyśla, aktualizuje i dopracowuje swoje survorankingi. No ale skoro już wjechało na oficjalu, to przyznam, że wzięli & mje zaskiknęli. Wydawało mi się, że Parvati, Ethan, Kim, Yul, czy Bostonowie odrzucali już wcześniej bajońskie sumy i ogrodzili swoje rezydencje kolczatką, co by się im probstowi headhunterzy więcej nie narzucali.

Ale potem przeczytałem o Edge od Extintion i aż mam ochotę wywalić przez balkon pierwszą rzecz, która wpadnie mi do ręki. Nożesz kurwen świsten, nie było już kiedy pakować tego syfu?! Przecież to wszystko rozdupczy. Czuję się trochę jak dziecko, które dostało cukierka w złotym papierku – już odwija, już się cieszy, już ślinka cieknie, a tu się okazuje, że tatuś zrobił go w karolka i zapakował do środka świeżą, parującą jeszcze srakę psa sąsiada wymieszaną z trawą i piachem.

Pozostaje wznosić modły do Matki Boskiej Fidżyjskiej, że a) ktokolwiek wróci z tego szajsu, dostanie w czambuł przed finałem, żeby nie zaburzyć uczciwego wyniku, b) jeśli nawet nie, to w takim sezonie jury będzie na tyle szanowało grę, że nie pozwoli sobie na takie pajacykowanie jak te wszystkie Srardogi i Sraurory w S38 i po prostu zagłosuje na osobę, która została ostatnim ocalałym.

Po adresach:

Z kategorii SZANUJĘ:
- Parvati, Rob – legendy, ikony, marinhosove love i tak dalej, byleby ich za szybko piach nie przysypał, bo ze swoja renomą będą szybkimi celami nawet w takim sezonie.
- Kim, Yul – noooo, po tylu latach survolud się w końcu doczekał. Mają jaja, bo mogli sobie pozostać obiektami westchnień fanów za swoje pojedyncze perfekcyjne występy, a tutaj Probst jeden wie, co ich czeka.
- Sandra – na jej miejscu ograniczyłbym chyba tegoroczną aktywność do bycia kołczką w S39, bo z każdym kolejnym występem jest jej coraz trudniej i mam nadzieję, że nie będzie to po mału zmierzało do całkowitego zszargania renomy. Mimo wszystko propsy za sianie rozpierduchy, uwielbiam ją i zawsze chętnie pooglądam.
- Tyson – trochę się po drodze nagimnastykował i nawywracał, ale w ostatnim sezonie nie dość, że pokazał klasę, to jeszcze niespodziewanie zdobył moją sympatię, sam więc jestem ciekaw jak będzie tym razem.
- Amber – jak dla mnie si, jedna z lepszych i trochę niedocenionych kobiecych triumfatorek, mimo że zaczynała jako outbackowe cielę. Tylko mam przeczucie, że pierwszą myślą wszystkich będzie tam rozdzielenie Bostonów, co może się dla niej skończyć rzezią w pre-mergu.
- Natalie – elegancka rozgrywka, miała już powrócić, ale zwiała nam na lotnisku, dobrze, że tym razem ją związali i przywieźli.
- Tony – tu też się jaram, jeden z najbardziej pozytywnych świrów, jakich surwajwory gościły. Oby tylko wyciągnął lekcję z poprzedniego głupeczkowania.

Z kategorii TROCHĘ SZANUJĘ, A TROCHĘ NIE:
- Ethan – nigdy nie byłem specjalnym fanem jego, jego gry i w ogóle, no ale przyniesie nam trochę klimatu prastarych surwajworów, więc niech sobie będzie.
- Danni – podobnie, jej wygrana to bardziej wynik immunitetów i głupoty Stephenie, ale Guatemala to jeden z moich pierwszych sezonów, więc po latach chętnie zobaczę.
- Denise – według mnie niezasłużona zwyciężczyni, ale nawet lubię ją za osobowość, więc tutaj z mojej strony bez specjalnego srania żarem.
- Sophie – ją jako ją mam raczej w dupsku, ale w związku z tym, że poprzednio przez cała grę była zespolona z Coachem i jej wygrana to raczej przejaw wkurwu na niego, to czysto teoretycznie jestem ciekaw, jak pójdzie jej tym razem.
- Ben – grał na kodach, więc nie traktuję go jako zwycięzcy, ale jako osobę nawet go lubię, więc jestem ciekawy co pokaże sam z siebie, bo kodów raczej teraz Probstowi dla wszystkich nie starczy.

Z kategorii WON:
- Wendell – też grał na kodach, a że jego już nie lubię, to kierunek Sybir.
- Adam – nekrolansiarz, zero szacunku, kierunek już nawet nie Sybir, tylko gdzieś dalej, możemy się umówić na Koreę.
- Michele – milutka buzia, ale przypadkowa zwyciężczyni, myślę, że to jednak stracone miejsce. Wolałbym już Natalie White, przynajmniej mielibyśmy w survonetach gnój między hantzami i antyhantzami, którzy patrzyliby jej na ręce, żeby sobie coś nawzajem udowodnić. O Aubry po dwóch ostatnich występach nikt się już tłukł nie będzie. Poza tym Jeff tak jej nienawidzi, że pewnie będzie chciał wszelkimi sposobami udowodnić, że jest beznadziejna, więc na jej miejscu bałbym się o własne bezpieczeństwo. Skrzaty nie śpią, a naciąć shelter w odpowiednim miejscu albo wysmarować masłem równoważnię to chwila moment.
- Nick – dopiero co wystąpił, a jest taki papierowy, że praktycznie już go nie pamiętam, aż musiałem sobie przypomnieć, jak ma na imię.
- Sarah – o ile pamiętam, obiecałem publicznie, że jeśli jeszcze kiedykolwiek usłyszę to gdakanie, to odgryzę sobie fiuta, a jednak nie chciałbym tego jeszcze robić.
- Jeremy – coś mi się w środku przewraca jak widzę tego typa, jest do bólu dżefowy, zresztą mam jakieś takie straszne przeczucie, że luby nasz gospodarz upatrzył sobie w nim dobrego kandydata na następcę Sandry i będzie chciał to zriggować właśnie pod niego.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

- Sarah – o ile pamiętam, obiecałem publicznie, że jeśli jeszcze kiedykolwiek usłyszę to gdakanie, to odgryzę sobie fiuta, a jednak nie chciałbym tego jeszcze robić
Haha rozwaliłeś mnie tym tekstem XD

Tak ostatnio myślałem nad tym, komu kibicuję najbardziej, a kogo nie trawię z tej 20. Mój osobisty ranking jest następujący:

NA TAK
1. Natalie 2. Denise (zaskoczyłeś mnie, że wg Ciebie jest niezasłużona, jak dla mnie najlepszy gracz tamtego sezonu) 3. Yul 4. Kim 5. Parvati 6. Sandra 7. Tony 8. Tyson 9. Nick
OBOJĘTNI
10. Sophie 11. Danni 12. Rob (uwielbiałem go do jego zwycięskiego sezonu, nie umniejszam ani trochę jego rozumieniu gry i umiejętności manipulacji, bardzo szanuję jego grę w All Stars, ale wygrana w 22 nie zrobiła na mnie kompletnego wrażenia biorąc pod uwagę poziom jego przeciwników, plus przez niego mieliśmy jeden z najnudniejszych sezonów w historii, poza tym obawiam się, jak bardzo Jeff będzie mu pomagał). 13. Amber 14. Michele (uważam, że jest niezasłużoną zwyciężczynią i pod tym względem powinna być "na nie", ale mimo nijakiej gry lubię ją jako osobę). 15. Wendell (tak jak z Robem, nie szanuję do końca jego zwycięstwa, tak jak napisałeś był wspierany przez produkcję, no ale jako osobę go lubię)
NA NIE
16. Ethan (ech, nijaki, nie lubię tego typu złotych chłopców) 17. Sarah (gamebot bez osobowości, ale szanuję jej grę w 34) 18. Jeremy (zgadzam się tutaj, że jest do bólu Jeffowy i że jemu też może pomagać produkcja)
TOTALNIE NA NIE
19. Adam (nie wiem, czy jestem w stanie się do niego przekonać. Wygrał chorą matką i tyle, jak dla mnie jeden z najgorszych zwycięzców). 20. Ben (on jest dla mnie najgorszym zwycięzcą ever, wygrał tylko i wyłącznie dzięki manipulacjom produkcji. Lubiłem go cały jego sezon, ale podrzucane ukryte immunitety skutecznie mnie do niego zniechęciły, nie zasłużył na udział w tak wyjątkowym sezonie, bo jego edycja była rigged).

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: MaciekRS »

Zastanawiałem się czy nie napisać czegoś podobnego ale nie. Mi bardziej zalezy na tym aby zwycięstwo było naprawdę zasłużone. Owszem pewnych graczy lubię, innych nie cierpię ale nawet jak taki Adam czy Ben wygrają po ładnej walce to nie będę miał z tym problemu, z drugiej strony jeśli jakiś mój ulubiony gracz wróci w final 5 z Extinction z 2 idolami i instrukcją co ma zrobić żeby wygrać to ja dziękuję za takie coś.
Niech Jeff zrobi w końcu uczciwy sezon, niech pokażą uczciwie jak najwięcej graczy a nie tylko swoich faworytów, niech pokażą różne wątki to powinno być OK. Jeśli nie to Survivor może nie dociągnąć do 50 sezonu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości