S39E12 "Just Go For It"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S39E12 "Just Go For It"

Post autor: Jack »

DATA PREMIERY: 12 grudnia, 2019
Obrazek

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S39E12 "Just Go For It"

Post autor: Duncan »

W końcu wyjebali Dana <3
I jeszcze Elaine odpadła, z czego się ciesze, bo wolałem żeby to ona poleciała, a nie Królowa Noura <3
Finałowa piątka prezentuje się super. To jest jeden z najlepszych sezonów surva według mnie.
Tommy to oczywisty winner, ale jednak bardzo liczę na to, że sezon wygra kobieta Lauren, Janet albo jakimś cudem Noura <3
Dean to typowy goat, więc jemu szans żadnych nie daje, niech odpadnie następny, jest dumb!
Tak wygląda mój ranking finałowej piątki
1. Lauren/Noura lub Janet - naprawdę obojętne która z nich wygra, bo każda z nich to legenda 4. Tommy 5. Dean
Jak myślę, że będzie wyglądać finał:
1. Tommy/Lauren 3. Janet 4. Noura 5. Dean

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

S39E12 "Just Go For It"

Post autor: joeytribbiani »

O wywaleniu Dana mogę powiedzieć jedno- lepiej późno niż wcale. Szkoda tylko, że kolejna kobieta musiała paść ofiarą jego lepkich rąk, jednak dobrze, że teraz produkcja nie przeszła obojętnie. Podejrzewam, że oni wiedzieli, że udział Dana w programie skończy się czymś takim, dlatego zaklepali sobie Jacka w jury.
Co do odcinka, spoko. Eliminacja Elaine po mnie spływa, bo wiedziałem, że skończy ona podobnie jak Chrstian w DvG. Bardzo fajnie wypadła na radzie, ale chyba popłynęła za daleko gdy zaczęła opowiadać smutną historię i Janet i Lauren stwierdziły, że faktycznie jest za dużym zagrożeniem, żeby ją zostawić.
Finałowa 5 mi odpowiada. Dean jest komiczny i produkcja też kreuje go na takiego, który nigdy nic nie wie i cudem przechodzi dalej, Noura to Noura, Janet to chyba najmilsza osoba w Survivor od dłuższego czasu. Lauren i Tommy to dobry duet i jestem bardzo ciekawy czy któreś z nich ostatecznie odwróci się od drugiego przed FTC. Kibicuję Tommy'emu i Janet. Jeśli ktoś z nich wygra to będę zadowolony :D

Kelrik
7th voted out
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2017, 00:00
Kontakt:

S39E12 "Just Go For It"

Post autor: Kelrik »

Stacja się ośmieszyła z Danem. Albo się reaguje na czas, albo po czasie. Zresztą zobaczymy czy tam faktycznie były jakieś podstawy. Facet miał lepkie ręce, ale tak naprawdę tylko dla Kelee był to problem, który chciała to potem wykorzystać eliminując go. Łatwo dziś kogoś oczernić i zepsuć mu życie. Dla gry nie ma to większego znaczenia bo Dan i tak by nie wygrał. Trzymam kciuki za Janet, ale wygra pewnie Tommy lub Lauren. Fajny ciekawy sezon z dobrym castngiem, ale brakuje mi trochę zwrotów akcji. Nikt z pozostałych osób nie blysnal dotąd by być faworytem. Szkoda Elaine. Lubiłem ją. Dean był jednak nieco szybszy. Ciekawe czy się wyłoży na tej lipnej przewadze.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

S39E12 "Just Go For It"

Post autor: joeytribbiani »

Kelrik pisze:
12 gru 2019, 21:49
Dean był jednak nieco szybszy. Ciekawe czy się wyłoży na tej lipnej przewadze.
Mógł jej użyć jedynie na radzie z 6 osobami, a została ich 5. Więc raczej przepadło :) A szkoda, bo mógł być kolejny dobry moment z Deanem :D

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S39E12 "Just Go For It"

Post autor: Umbastyczny »

joeytribbiani pisze:
12 gru 2019, 19:28
Podejrzewam, że oni wiedzieli, że udział Dana w programie skończy się czymś takim, dlatego zaklepali sobie Jacka w jury.
Mam podobne odczucia i tylko zastanawiałem się czy ja tworzę teorie spiskowe, czy jednak jest to logiczne. Ale ciężko mi nie połączyć tego, że zrobili sobie niby jedenastego jurora, bo już od dawna planowali, że Dana wykopią. No i pewnie CBS uzna swoje działanie kolejny raz za sukces, a jak dla mnie kolejny raz się skompromitowali. No bo z tego co można wyczytać wszędzie, do incydentu doszło przy powrocie łodzią z zadania o immunitet. To znaczy, że pozwolili spędzić Danowi w grze jeszcze kilkanaście godzin zanim go wykopali. No tak, ale odcinek z radą jest ciekawszy niż bez rady... Żenua. Generalnie ciekawie jak się to potoczyło, ale no, wyczuwam, że CBS użył Dana jako kozła ofiarnego i trochę to wszystko wyreżyserowali, żeby mieć ciekawy motyw. Oczywiście Dan robił co robił, tego nie neguję, ale CBS zrobił sobie z tego chwytliwy motyw... Dana mi nie szkoda, bo byłem bardzo zniesmaczony jego zachowaniem. Syna mi szkoda, bo taki chłopak wpatrzony w tatę, a wszyscy w TV obejrzą jaki ojciec jest naprawdę... I ciekawe jak się czują takie Missy czy Elizabeth które zrobiły sobie szopkę z tej afery...


No a z bieżących rzeczy. Nawet ciekawy odcinek. Dean jest dalej pocieszny :D Śmieszyło mnie jak Rob i Sandra mieli z niego polew jak opowiadał o swojej przewadze. Ale w sumie zdobył anulacje HI, zdobył immu - no nieźle. Noura wciąż pocieszna. Lauren gra nieźle, ale wydaje mi się, że jej wypowiedzi, że panowie nie chcą jej w F3 i zgodzenie się z Elaine, że to ona ma rację może być zwiastunem jej klęski. Janet znalazła HI <3 ale czuję, że Dean (tzn. Tommy rękami Deana) się jej pozbędzie mimo HI. Nawet Tommy jak wymieniał w typ epie różne układy na F3 to nie widział tam miejsca dla Janet i chciał się jej pozbyć. Janet, czemu nie wiesz że rudym się nie ufa? :( Elaine odpadła, ale dostała piękną muzyczkę, którą żegnani byli tylko Cirie w S34 i Christian w S37 <3


No i finał za tydzień. Po pierwsze szkoda, że nie ma F6 i Dean nie wyskoczy z przewagą :D Ale cóż. Czuję, że odpadną Janet i Lauren. Noura i Dean moim zdaniem nie mają szans wygrać i każdy kto z nimi dojdzie do końca będzie zwycięzcą. Ciekawy finał musiałby zawierać co najmniej dwie osoby z trio Janet, Lauren i Tommy. Osobiście najbardziej trzymam kciuki za Janet, potem (za Nourę :3) za Lauren i najmniej Tommiego, ale czuję, że szansę sa dokładnie na odwrót, największe ma Tommy, potem Lauren i najmniejsze Janet.

Tommy ma najbliższą więź z Deanem i wie o jego nagrodzie i wie o HI Janet. To daje mu dużą przewagę na finałowy odcinek.

Jak to widzę? W F5 leci Janet po zagraniu HI i nulifiera. Nie wiem czy ją dopuszczą nawet do ognia, bo mogłaby tam wszystkich pokonać. W F4 odpadnie Lauren (po ogniu może z Deanem, może z Tommym) i finał to miażdżące zwycięstwo rudego.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S39E12 "Just Go For It"

Post autor: Jack »

Ta sytuacja z Jackiem w jury i wyrzuceniem Dana na etapie finałowej szóstki wydaje się dziwna. Ja nie chcę snuć żadnych teorii spiskowych, ale rzeczywiście wygląda to tak jakby "zabookowali" sobie dodatkowego jurora wcześniej.

W ogóle bardzo mi smutno dlatego, że biedny Dean nie będzie mógł użyć swojego legacy na etapie F6 XD Mina Sandry podczas rozmowy na wyspie idoli była cudowna.

Jestem ciekaw czy w CBS jakoś poruszą temat Dana na reunion. Zgaduję, że może gdzieś tam będzie przypomnienie i słowa Kellee, że czuła się bezpiecznie i produkcja świetnie wywiązała się ze swojej roli... A w rzeczywistości pewnie było zupełnie inaczej. Muszę poczytać amerykańskie portale, ale na jednym już zauważyłem, że Dan otrzymał zakaz komentowania tej sytuacji :D

Wracając do rady. Odpadła Elaine. Nie było jakiegoś mega zaskoczenia. Crazy Noura przebrnęła kolejny etap. W sumie to zabawne, bo pierwszego dnia pobiegła do Jasona mówiąc o tym jaki jest plan całego plemienia, czyli nie była osobą godną zaufania, a jest w F5. Janet mimo słabej sytuacji po połączeniu również udało się dotrwać do tego etapu. Jest pan Dean, który ma więcej szczęścia niż rozumu. Lauren, o której istnieniu dowiedzieliśmy się w połowie edycji i Tommy, który również mógł polecieć kilka rad temu.

Stawiam, że teraz odpadnie Janet, po tym jak Dean użyje swojego idol nullifier. Później, w rozpalaniu ognia polec może Lauren bądź Noura. W finale stawiam na pewne zwycięstwo Tommy'ego. Może nawet do zera.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S39E12 "Just Go For It"

Post autor: Maw »

Let's be honest - ta gra skończyła się po eliminacji Karishmy. Jestem pewien, że Janet odpadnie następna przez głupiego nullifiera, a potem Lauren w ogniu i Tommy wygra, pewnie unanimous. Koleś jest tak nudny, że porażka i strategicznie też kiepsko. Wkurwia mnie jak robią z niego jakiegoś mega smart, taki perfekcyjny edit, a Janet i Lauren idiotki, że go nie wywaliły. Może i to prawda, że to będzie kosztowało je milion dolarów, ale z Tommym wygrałyby w finale, a z Elaine chyba nikt nie miałby szans. Szkoda, że mieliśmy tak wiele ciekawych, mądrych, silnych kobiet w tym sezonie, a i tak wygra nudny facet, który nic ciekawego sobą nie reprezentuje... Edit jest naprawdę tragiczny - tak samo jak w australijskim tegorocznym sezonie. Tak naprawdę nie ma innego contender od Tommy'ego i wiadomo kto wygra. Gdyby nie to i akcje z Danem to mógłby być serio przyzwoity sezon, ale tak to szkoda słów... W dodatku Dean jako player of the week - za wygranie tego 'zadania' na IoI czy jak to nazwać? Przecież to było śmieszne. Survivor zamienia się w parodię.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S39E12 "Just Go For It"

Post autor: Jack »

Reunion show po jutrzejszym finale nie zostanie nadany na żywo. Będzie to nagrana wcześniej dyskusja uczestników z prowadzącym.
https://www.foxnews.com/entertainment/s ... ng-scandal

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S39E12 "Just Go For It"

Post autor: Umbastyczny »

Słyszałem o tym. Muszą mieć czas, żeby wyciąć negatywne wypowiedzi i krytykę CBSu i produkcji.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S39E12 "Just Go For It"

Post autor: ciriefan »

Odcinek taki sobie. Jak dla mnie końcówka zrobiła się słaba.

Odpadła Elaine, której w sumie mi szkoda nie jest. Fajna i pozytywna z niej babka, ale no miała szanse na wykonanie kilku ciekawych ruchów, a skończyła wybierając sojusz, który ostatecznie wyruchał ją. Jako zawodniczka moim zdaniem była naprawdę słaba.

Lauren i Janet - rozumiem, dlaczego mogły woleć eliminację Elaine od Noury, ale jednak sądzę, że zostawienie Elaine 1 radę dłużej by im nie zaszkodziło, bo Elaine jest kiepska w zadaniach. Wprawdzie obie decyzje niosły za sobą jakieś tam ryzyko, ale jednak Elaine każdy chciałby się pozbyć, a z Nourą może tak łatwo nie być. Moim zdaniem obie sflopiły na tej radzie.

Noura - łudziłem się, że może ma jakieś szanse, ale jak dla mnie ten odcinek ją pogrążył. Edit nie robi złudzeń, mamy ją widzieć jako irytującą wariatkę.

Dean - no jest przeuroczy i szkoda, że przez wywalenie Dana straciliśmy etap final 6, bo chciałbym zobaczyć jego minę, jak gra swoim fałszywym Legacy Advantage. A tak ogólnie to całkiem dobry odcinek w jego wykonaniu, gdyby nie to, że na głównego sojusznika wybrał sobie kogoś, kto go potencjalnie zmiażdży w finale. Decyzja z poprzedniego odcinka jak dla mnie przekreśliła jego szanse na zwycięstwo, no ale lubię go.

Tommy - jego zwycięstwo typuję gdzieś od 3 odcinka i to się nie zmienia. Tak właściwie to bardzo go lubię, podoba mi się jego styl gry, powinienem mu kibicować, ale no mam nadzieję na jakieś zaskoczenie, bo jego obvious winner edit jednak jest zbyt oczywisty. Bardzo chciałbym wygranej kogokolwiek z pozostałej czwórki tylko po to, żeby się zaskoczyć ;) Ogólnie jednak nie będę narzekać, bo lubię całą piątkę tych graczy i ktokolwiek z nich wygra, będzie dla mnie akceptowalnym zwycięzcą. Najbardziej kibicuję Janet, potem Lauren i Tommy'emu, najmniej Deanowi i Nourze, bo jednak pod kątem samej gry są najsłabsi z całej piątki, chociaż świetnie się ich ogląda w TV jako "characters".

Eliminacja Dana - no nie wiem, jak dla mnie CBS spieprzył. Jeśli Dan to stary zbok, to powinni byli zrobić z niego o wiele gorszą świnię w odcinkach, bo to co pokazali budziło wątpliwości. No ale że nie zareagowali na czas, to pokazali go wcale nie tak najgorzej. Na dłuższą metę to jest jednak bez sensu, bo w końcu zrobił coś, za co postanowili go ewakuować. I jak to załatwili? Dając jakiś głupi napis, że był kolejny incydent? Nie komentując sprawy? Nie podoba mi się to. Takie załatwienie sprawy jest bardzo confusing. Ta cała afera tak popsuła ten sezon. No i wg jakichś tam plotek cała ta afera z Danem sprawiła, że tuż przed rozpoczęciem sezonu 40 produkcja postanowiła w ostatniej chwili zrezygnować z udziału Richarda ze względu na kontrowersje z Sue w Al Stars, co w sumie akurat ma sens. Ciekawe, co tak naprawdę się wydarzyło i gdzie dokładnie leży prawda, ale tego pewnie się nigdy nie dowiemy, bo CBS wolało zamieść to pod dywan w bardzo niefajnym stylu.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

S39E12 "Just Go For It"

Post autor: Eska »

Kurde, naprawdę dziwna sytuacja. Wszystko to co się wokół tego działo. Jasna informacja ze strony Kellee, ale już zagmatwane informacje od Missy i Liz - raz Dan jest zły, a raz dobry. Więc wyglądało to, że ok... może Dan zły nie jest, źle to zostało wyedytowane, a Kellle po prostu jest bardziej wyczulona na tego typu zachowania niż pozostałe dziewczyny, co jest w porządku. Wizyta syna Dana - co też nie było spotykane wcześniej.

Ale samo to, że Jury zaczęło się wcześniej - powoduje, że ludzie zaczynają węszyć spisek. Ok, dali Danowi szansę po rozmowie z wszystkimi uczestnikami i nim samym, ok - mieli prawo stwierdzić, że część informacji pochodzących z obozu była nieco podkoloryzowana na potrzeby gry (co było moim zdaniem nieetyczne, i to, że jest to gra nie ma tu nic do rzeczy). Ale później sytuacja znowu się powtarza "off-camera" i co robi produkcja? Daje sobie czas na przeprowadzenie kolejnej rady i dopiero później reaguje... jest to na prawdę słabe... czemu nie zareagowali wcześniej? Czemu nie został wyrzucony z gry w trakcie rady albo przed nią? Czy chodziło o oglądalność? Czy o co? Sprawdzali czy nie pośpieszą się z decyzją? Myślę, że temat na długo zostanie jako jeden z bardziej kontrowersyjnych w tej grze.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S39E12 "Just Go For It"

Post autor: Davos »

Ech, no i znów odcinek, który pozostawił po sobie niezbyt dobre wrażenie z powodu afery z Danem. Tyle, że w sumie nie wiadomo nawet, za co go wyrzucili z programu. Dziwaczne to było... Jeśli odwalił coś paskudnego to powinni o tym wprost poinformować, a nie tylko dawać napisy, że zrobił coś "poza kamerami" i niech się widzowie domyślają. Mocno to nieprofesjonalne ze strony CBS. Zwłaszcza, że jak czytam w tym temacie, coś się ponoć zadziało na łodzi przewożącej graczy wracających z zadania, potem jeszcze odbyła się rada i dopiero następnego dnia wywalili Dana. Słabe to. Chciałbym poznać więcej szczegółów, bo jak by na to nie patrzeć, wyrzucenie kogoś z programu zdarzyło się dopiero po raz pierwszy po prawie 20 latach emisji Survivor…

Sama rada też jakoś ciekawa nie była, bo wiadomo było, że poleci Elaine. Ona sama była sympatyczna i dawało się ją lubić, ale nie miała już żadnych sojuszników więc jej eliminacja była oczywista, zwłaszcza że w finale byłaby zagrożeniem. Gwiazdą tego odcinka został za to Dean, który nie dość, że wygrał zadanie o immunitet to jeszcze trafił na wyspę idoli i zdobył nulifiera. No i rozbawił Boston Roba i Sandrę swoją fejkową przewagą, z której zrobił kolejnego fejka - miny Roba i Sandry były genialne, ledwo tłumili śmiech :D Szkoda w sumie, że Dean powiedział o tym nulifierze kilku osobom, bo mógłby zrobić zaskakujący ruch na radzie. Ale pewnie i tak go wykorzysta, bo teraz nie widzę innego scenariusza na finał jak to, że wszyscy wycelują w Janet, ona użyje HII, ale Tommy namówi wcześniej Deana do użycia nulifiera przeciw Janet przy głosowaniu i ona odpadnie. No chyba, że trzy kobiety zgrają się i wywalą Tommy'ego, ale za bardzo w to nie wierzę. Niestety, lubię Janet, ale dla mnie jedyną możliwością, żeby ona dotrwała do Top4 jest zdobycie przez nią immunitetu na zadaniu, a z tym pewnie będzie bardzo ciężko...
W Top4 zapewne Tommy będzie chciał pozbyć się Lauren więc doprowadzi do sytuacji, że ona będzie musiała rozpalać ogień. Pewnie przeciwko Deanowi. A w finale złożonym z Tommy'ego, Deana i Noury, Tommy odniesie miażdżące zwycięstwo. Z jednej strony mu tego życzę, bo od dawna uważam, że prowadzi świetną grę i lubię gościa, no ale z drugiej strony chciałbym zobaczyć coś, co mnie zaskoczy.
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S39E12 "Just Go For It"

Post autor: Saw »

No cóż, sezon mocno spadł w dół. Tak jak przez długi czas poziom był naprawdę dobry, tak teraz ciężko się ogląda. Nie dość że zrobiło się przewidywalnie, i nie chodzi tu tylko o osoby które odpadają, ale też o to, że łatwo idzie się domyślić kto do którego miejsca dotrze w finale i kto wygra. To jeszcze produkcja wcisnęła swoje łapy i tak z dupy wyrzuciła Dana. Bez sensu jest to że wcześniej dochodziło do incydentów i produkcja nie podjęła żadnych konkretnych kroków. Przecież należało już wtedy go wywalić. Ale no dobra zaczekali i niby coś znowu się wydarzyło podczas powrotu z zadania. Tylko czemu nie było natychmiastowej reakcji i nie wyleciał od razu, tylko zrobili to po radzie. Sensu nie widzę w tym żadnego. Nawet nikt konkretnego powodu nie podał i pewnie nigdy nie ujrzy światła dziennego. Można się tylko domyślać co ten Dan tam nawywijał. Ale mam nadzieję, że nikogo nie zgwałcił, ani nic. Chłop ma zjebaną reputacje do końca swoich dni. Po co było mu się pchać do programu. Współczuje synowi, bo pewnie w szkole ma przesrane. No i też podobnie jak poprzednikom daje mi do myślenia czemu Jack jest w jury. Też jestem zdania, że produkcja coś planowała od dawna i zabezpieczyła się.
Elaine odpadła co mnie cieszy. Jakoś była mi obojętna, a poza tym gracz z niej był słaby. Bardzo dużo debilnych decyzji podjęła. Pomogła Tommy'emu i spółce wywalić cały swój sojusz i sama została na dnie, bo nikt nie chciał jej przygarnąć.
Tak naprawdę całe show w tym odcinku skradł Dean. No trzeba przyznać, że urocza jest ta jego głupota. Ale ten odcinek miał dobry, bo zdobył nulifiera i immunitet. Jednak głupotą jest sojusz z Tommym z którym nie ma żadnych szans. Podejrzewam, że Tommy wykorzysta Deana i jego nulifiera do pozbycia się Janet z ukrytym immunitetem w F5, później Tommy odwróci się od Lauren, która odpadnie podczas rozpalania ognia i w finale Tommy wyraźnie pokona Deana i Nourę. Chciałbym jakiegoś zaskoczenia, ale chyba to mało prawdopodobne. Choć poprzedni sezon też miał mieć nudny przebieg finału, a nieoczekiwanie było zaskoczenie.
Trzymam kciuki za Janet. Niech się kochanej babci dobrze wiedzie. Ale szansą na przetrwanie może być tylko wygrany immunitet na etapie F5. Ewentualnie jeszcze pokibicuję panu Kowalskiemu, bo mimo wszystko go lubię.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 39: Island of the Idols”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości