Ben Driebergen

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ben Driebergen

Post autor: Meciek »

Obrazek

Miejsce zamieszkania: Boise, Idaho
Poprzedni sezon: Zwycięzca Survivor: Heroes vs Healers vs Hustlers
Zawód: Sprzedawca nieruchomości / ojciec

Jak Survivor zmienił twoje życie?
Więcej czasu z rodziną.

Co zmienisz w swojej grze?
Będę bardziej pokorny i cierpliwy, ale mimo wszystko kiedy trzeba walczyć - jeżeli nie jesteś pierwszy, to jesteś ostatni!

Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

Ben Driebergen

Post autor: Szewik »

Nie mogę patrzeć na niego, niech go będzie jak najmniej

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ben Driebergen

Post autor: Maw »

Całkiem przystojnie wygląda w tej koszulce, ale i tak meh. Wszyscy wiemy kto jest prawdziwym zwycięzcą z tego sezonu.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Ben Driebergen

Post autor: XanderDE »

Maw pisze:
16 sty 2020, 14:25
Wszyscy wiemy kto jest prawdziwym zwycięzcą z tego sezonu.
No oczywiście, że Devon :evil:

A co do Bena to z tym twistem to nawet nie mogę życzyć mu, żeby odpadł jak najszybciej, bo jeszcze się okaże, że wróci na koniec i to wygra :x
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Ben Driebergen

Post autor: joeytribbiani »

Mimo tego, że w życiu wydaje się być spoko gościem, to jednak nie kibicuje mu w tym sezonie (jak chyba większość), ale muszę przyznać, że jestem ciekawy jak sobie poradzi. Myślę, że szybko będą chcieli się go pozbyć, bo wszyscy wiedzą jak łatwo mu "przychodzi" znajdowanie idoli.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Ben Driebergen

Post autor: MD »

Wywiad dla ET Canada:

Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ben Driebergen

Post autor: Fenistil »

Szkoda, że zamiast niego w tym sezonie nie pojawił się Mike - obaj mieli bardzo podobny przebieg rozgrywki w swoim sezonie i pewnie przez to jeden z nich się pojawił, a drugi już nie. Tyle że o ile za Mike'a z przyjemnością trzymałem kciuki, to Ben ze swoim nieustającym idol huntem bardzo mnie irytował, już o twiście z ogniem nie wspominając.

W tym sezonie co prawda będą większe cele niż on sam, ale jednak łowców idoli ludzie boją się chyba bardziej niż innych rodzajów zagrożeń.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ben Driebergen

Post autor: Umbastyczny »

Dla mnie kiepski zwycięzca i jestem na NIE w kwestii jego powrotu. Zobaczymy jak sobie poradzi nie będąc pupilem produkcji (miejmy nadzieję!). Oby odpadł jak najszybciej.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Ben Driebergen

Post autor: Davos »

W przeciwieństwie do większości, ja nie hejtuję Bena a wręcz go lubię. Niestety wszyscy go postrzegają przez kontrowersje w końcówce sezonu (czemu się nie dziwię), ale moim zdaniem on w sezonie 35 prowadził naprawdę bardzo dobrą grę gdzieś tak do etapu Top6, gdy wszyscy zaczęli na niego polować, a on bronił się idolami. Ale wcześniej pokazał zarówno świetny socjal, jak i niezły zmysł strategiczny.
W tym sezonie raczej nie będzie ciągle znajdować HII, bo jest wielu graczy, którzy potrafią je znajdować więc producenci nie będą wiedzieli, komu pomagać :P Więc tu raczej nastawiam się na sprawiedliwą rywalizację i sam jestem ciekaw, jak daleko Ben zajdzie.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości