Australian Survivor: All Stars - Odcinek 4

Awatar użytkownika
russell_is_my_homie
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2020, 22:29
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 4

Post autor: russell_is_my_homie »

Witam! Chciałbym zapytać o opinie odnośnie najnowszego odcinka i jednocześnie przywitać się z tym forum :). Jestem nowy na forum, ale tylko dlatego, że wcześniej nawet nie wiedziałem o jego istnieniu. Jestem też ciekawy, dlaczego tematy o poszczególnych odcinkach pojawiają się tak późno po emisji. Pisałem już do redakcji, chętnie pomogę w prowadzeniu forum, itp. Show jest tak mało popularne w Europie, że nawet nie ma z kim wymienić uwag w "realu", bo mało kto ogląda ;). Mam nadzieję, że tutaj znajdę "fanatyków" Survivor, takich jak ja :D.

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 4

Post autor: Duncan »

Zobaczyłem przez przypadek na instagramie kto odpada i już mi przykro na samą myśl oglądania tego odcinka : (

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 4

Post autor: XanderDE »

Mat znalazł kolejnego Idola :roll:
Ech... te Idole, które trafiają to akurat tych osób, które je właśnie potrzebują. Ciekawe co to za magia?! ;)
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 4

Post autor: Maw »

Najgorszy odcinek z tej czwórki, ciągle tylko Mat, Mat, Mat. Na szczęście żółci poszli na radę to chociaż ich trochę zobaczyliśmy, ale za to odpadła moja faworytka Michelle. :( Zrobiła co mogła, ale niestety - tak jest jak do gry bierze się tyle sportowców, którzy nie mają wielkiego pojęcia o grze. Te odcinki "keep the tribe strong", są najgorsze, znów przez to straciliśmy strategic i entertaining player. U zielonych jak zwykle tylko Mat, który znalazł kolejne HII 🤢 i David (którego uwielbiam, więc jakoś mi to nie przeszkadza, ale kiedy w końcu dadzą Flick konfę?? Mam nadzieję, że będzie nowym Benjim, a nie Sam czy Benem), coś też Jaqueen przemówiła. ❤️ A w przeciwnym plemieniu Abbey w końcu dostała konfy. 😲 I niestety, jest wkurwiająca. Nic dziwnego, że ona i Lydia są psiapsi (może w show tak tego nie widać, ale np. na insta).

Sezon jak na razie ok, ale eliminacje - tragiczne. Odpadła trójka (Shane, Jericho, Michelle) ciekawych graczy, a to dopiero czwarty odcinek! Jeśli tak będzie dalej to może być najgorsza bootlist w historii surva. Sorry, ale jakoś nie ekscytowałby mnie finał Lydia/Mat/AK/Moana/Abbey.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 4

Post autor: Umbastyczny »

Smutny odcinek.

Po pierwsze zieloni mimo rady w zasadzie nie istnieli. Dostaliśmy trochę strategii już po przegranym zadaniu o immu, a wcześniej tylko scenki o Henrym plus jakieś tam żarcik z Lee.
Wszystko kręci się wokół żółtych. Owszem jest tam ciekawie, ale po pierwsze i tak pokazują tam w kółko te same osoby, a po drugie cierpią na tym zieloni. Na plusik sojusz Locky i Brooke

Kolejna smutna rzecz to realizacja pierwszego zadania, które zostało okrojone bardzo, bo ilość pojedynków pokazanych była mocno nielogiczna. Ale plus dla żółtych za strategie przy wystawianiu zawodników. Drugie zadanie ciekawe, szkoda, że Michelle tak krótko wytrzymała. Zdziwiłem się też z kiepskiej dyspozycji Sharn. I Shonee przegapila wskazowke/przewagę :(

No a w obozie irytowalo mnie to gadanie o mocnym plemieniu. Australijczycy zawsze kładą na to nacisk, to all stars, po drugie są różne zadania, a po trzecie i tak się możecie spodziewać pierdylioba twistow. Dodatkowo te inne słabsze zadaniowy osoby, jak Shonne czy chocby Sharn, która dała ciała, raczej powinny bronić Michelle, bo teraz to one są na zadaniowym dnie. Michelle pięknie walczyła. Henry strasznie słabo gra, nawet mnie nie irytuje to jego miotanie się, ale no, gra po prostu źle. Irytuje mnie też sojusz Abbey i Lydii...

_just_for_fun_
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2020, 05:56
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 4

Post autor: _just_for_fun_ »

Jayjay szkieletor pokazali Jak to genialnie jest umięśniona, a dla Mnie Ona wygląda jak wampir z babcinej szafy. No nie da się na to patrzeć :/ gdybym tam był na tej wyspie to obwiesiłbym się czosnkiem Just in case brrr to oczywiście nie ma znaczenia jak wygląda, liczy social skills. A tych ma na pewno więcej niż Moana. No Ta to ma w sobie tyle charyzmy co wóz z węglem. Widać że spina się w obecności kamer, nie może się rozluźnić. Moim zdaniem pewnie to Ją blokuje również do wykonania jakiegokolwiek ruchu (oprócz potakiwania głową dla Mata) na własną rękę. Próbuje tak bardzo być męska heh hilarious. Natomiast piękna, zabawna i tak cudownie głupiutka blondyneczka Shonee przesiedziała na nieświadomce Challenge z clue pomiędzy nogami hmm co za strata. Fajnie byłoby gdyby Jej sojusz z Nickiem i dirty Lodziarzem (śmieszkowie) dostał broń do wywalenia Henrego. Henrego który przy 5 dniu już popadł w paranoję na maks levelu. Pudzian pozabijam Was wzrokiem Lydia też kolejne wyzwanie i eeeeee zonk pobita. Ale podoba mi się Jej taktyka grana w obozie, podrzuca sugestie niezauważalnie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 4

Post autor: ciriefan »

Zdecydowanie najsłabszy odcinek do tej pory. Kompletnie mi się nie podobał.

ŻÓŁCI

Ciągle tylko Harry i Matt. Teraz jedynie dołączył Locky. Serio? Ile można ciągle te same gęby oglądać? Jedynie waste of space Moana dostała chociaż wizytówkę. Do tego Mat znowu ma HII...

ZIELONI

Keep tribe strong - rzygam. No te zadania w Aus Surv są widowiskowe, ale ile można dawać zadań czysto na siłę? To już się nudne robi. Potem się dziwić, że jednak strategia trzymania silnych zwycięża - no trudno się dziwić, nikt nie chce chodzić na rady. Nie przepadałem za Abbey po ostatnim sezonie, ale w tym to nie mogę jej zdzierżyć. Była bardzo irytująca z tymi swoimi wywodami o sile i głupimi minami. Razem z Lydią mogłyby odpaść pierwsze - no ładnie, kto by przypuszczał, że to nie Zachowi bym tego życzył? Właśnie tak żałosne one są. Shonee sflopiła z przewagą niestety. Henry słabo rozegrał ten odcinek. Nie dość, że wie, że jest na uboczu. Nie dość, że przeciwnicy sprzedali go, że dał Matowi Hii. To jeszcze mu mało. Zamiast iść grzecznie za większością i wyeliminować najsłabszą Michele, to na siłę próbuje ją ratować i namawiać innych na Sharn, czym sam jeszcze zwiększa celownik na swoich plecach. A wystarczyło siedzieć cicho. No i odpadła nam nudno i przewidywalnie Michele. Lubiłem ją w 2, ale do jej fanatyków nie należę. Jest spoko, ale bez szału, a w tym sezonie zagrała słabo. Widzi, że nikt z nią nie gada. Dobrze odczytuje sytuację, że jest na wylocie. To co robi? Chodzi tylko i prosi, aby na nią nie głosowali i że zagłosuje na kogokolwiek. Co byłoby może i dobre, gdyby ktoś jej coś mówił, ale jak sama zauważyła, nikt jej nie chciał podać imienia. No to zamiast obrać cel i wymyślić jakąś sensowną argumentację, to wolała po prostu żebrać o głosy. I na koniec mnie rozbawiła w final words, jak narzekała, że pozostali chcieli po prostu głosować z większością zamiast wykonać ruch, gdy sama przez cały odcinek powtarzała, że chce po prostu głosować z większością. Beczka.

Konfy:

KONFY:
David - 5 (23)
Mat - 4 (22)
Henry - 5 (15)
Phoebe - 1 (11)
Nick - 4 (10)
Harry - 0 (8)
AK - 1 (7)
Brooke - 2 (7)
Lee - 1 (7)
Locky - 4 (7)
Abbey - 4 (4)
Lydia - 0 (4)
Sharn - 0 (4)
Moana - 2 (3)
Tarzan - 0 (3)
Jacqui - 1 (2)
Shonee - 0 (2)
Zach - 0 (1)
Flick - 0 (0)
John - 0 (0)

Michelle - 6 (8)

Daisy - 7, Jericho - 7, Shane - 5

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 4

Post autor: Duncan »

Według mnie Michelle i tak zrobiła dużo żeby się uratować. Oczywiście takie osoby jak Abbey czy Lydia nie obchodzi, że ta gra nazywa się survivor tylko kto ma większe mięśnie to zostaje. ;)

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 4

Post autor: MaciekRS »

Michelle niestety miała marne szanse w tak strasznie fizycznej grze. Szkoda, ale jej odpadnięcie było do przewidzenia. Tak jak mówiono to był wyjątkowo "simple vote"

Nie podoba mi się że w drugim plemieniu pełno Matta, Davida, Lockego a nic na temat utraconego idola nie dali powiedzieć Brooke, nic ze strony Phoebe, Flick cały czas produkcja udaje że jej w tym programie nie ma.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 4

Post autor: MaciekRS »

Aha, znowu nie podoba mi się tworzenie sztucznych historii przez produkcję.
ZŁA Abbey spowodowała że Michelle odpadła mimo że Nick Harry i Shnee ja chcieli bronić a tymczasem uups w głosowaniu widać że Harry i Nick głosowali właśnie na Michelle gdyby zagłosowali inaczej odpadłaby Sharn lub Henry. Abbey nie ma w sobie tyle ikry aby rządzić kimkolwiek więc czemu na siłę z niej robią tą złą?

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 4

Post autor: Maw »

Abbey HBIC new sheriff in town Sierra Dawn Thomas 2.0!!!!!!!

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 4

Post autor: Saw »

Ale wkurzył mnie ten odcinek. Jestem strasznie rozczarowany, że odpadła Michelle i to tylko dlatego że była słaba w zadaniach. Do cholery przecież to jest sezon all stars i takie pierdoły nie powinny mieć żadnego znaczenia. Teraz zamiast ciekawej Michele będzie trzeba oglądać zaprogramowane roboty pokroju Lydii i Abbey, które nic ciekawego nie wnoszą. Michele nie miała praktycznie żadnych szans na przetrwanie. Nikt oprócz Henry’ego nie chciał mieć jej po swojej stronie. Wszyscy się na nią uwzięli jakby w tych zadaniach była jakaś tragiczna. Ona sama coś tam próbowała zdziałać i walczyć o siebie. Ale nie miała wystarczająco dobrych argumentów, by się uratować. Szkoda, że kolejny mój faworyt jest poza grą. Jeszcze trochę i nie będzie dla kogo oglądac tego sezonu. Choć już na ten moment cięzko się na to wszystko patrzy, przez kiepski edit. Cały czas na pierwszym planie mamy te same osoby. Wszystko się kreci wokół Mata, Davida, Henry’ego. Kilka jeszcze osób coś tam powie, a reszta to jest totalne tło. Flick naprawdę jest tak beznadziejna, że nie dostała jeszcze nawet jednej konfy? Już mogę sobie teraz odpowiedzieć, jaka będzie jej rola w tym sezonie. Za kilka odcinków dostanie wysyp konf, które będą oznaczały jej koniec. Pheobe i Brooke miały swoje momenty, ale zazwyczaj są pomijane. Bo ważniejszy jest Mat, kótry gada cały czas o tym samym. No i jakby jeszcze na złość znalazł HII. Produkcja coś za dużo ich podrzuca w tym sezonie. No i dziwnym trafem wpadają one w ręce tych zagrożonych.
Na plus u żółtych David robiący fałszywego idola.
Abbey sporo straciła w moich oczach po tym odcinku. A nawet powiem, że już jej nie lubię. To jak ona naciskała na eliminację Michele tylko dlatego że jest słaba w zadanaich, było beznadziejne. Ona i jej koleżaneczka Lydia niech ogarną że to nie zawody sportowe i że takie bestie zadaniowe jak one już nie długo staną się sporymi celami. Henry też pokazał jakim jest marnym graczem. Gosć jest w mniejszości i zamiast siedzieć cicho to próbuje wykonywać duże ruchy. Bardziej pokazać się jako zagrożenie nie można. Jeszcze dodatkowo wyszło na jaw, że przekazał HII Mat’owi. Ale spokojnie produkcja zrobi wszystko, by go uratować i przewiduje że za chwilę wpadnie jakiś idol albo jakaś przewaga w jego ręce.
U zielonych trzymam kciuki tylko za Shonee i Nicka. Mam nadzieję że ich sojusz z Harrym przetrwa i utrą nosy pozostałym.

Szkoda że AU Survivor zmierza w coraz gorszą stronę. Dwa pierwsze sezony były genialne, trzeci też na wysokim poziomie. Ale od czwartego cos zaczyna się psuć i widać też to tutaj. Głównie chodzi o prowadzenie historii. Znów mamy sytuację, że wszystko się kręci wokół kilku osób, a reszta to tło. Nierówno pokazują plemiona, tak jakby już teraz sugerowano, że plemię żółtych odegra kluczową rolę. Mam nadzieję że cos się zmieni na lepsze, bo inaczej ten sezon będzie ciężkostrawny.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 4

Post autor: MaciekRS »

Saw pisze:
15 lut 2020, 17:17
U zielonych trzymam kciuki tylko za Shonee i Nicka. Mam nadzieję że ich sojusz z Harrym przetrwa i utrą nosy pozostałym.
Przypominam że to Harry i Nick zagłosowali aby wywalić Michelle ;)

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 4

Post autor: Saw »

MaciekRS pisze:
15 lut 2020, 18:27
Saw pisze:
15 lut 2020, 17:17
U zielonych trzymam kciuki tylko za Shonee i Nicka. Mam nadzieję że ich sojusz z Harrym przetrwa i utrą nosy pozostałym.
Przypominam że to Harry i Nick zagłosowali aby wywalić Michelle ;)
A co mieli innego zrobić? Jak większość głosowała na Michelle. Nie zebraliby odpowiedniej ilości ludzi, by pozbyć się Henry'ego.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 4

Post autor: MaciekRS »

Saw pisze:
15 lut 2020, 18:42
MaciekRS pisze:
15 lut 2020, 18:27
Saw pisze:
15 lut 2020, 17:17
U zielonych trzymam kciuki tylko za Shonee i Nicka. Mam nadzieję że ich sojusz z Harrym przetrwa i utrą nosy pozostałym.
Przypominam że to Harry i Nick zagłosowali aby wywalić Michelle ;)
A co mieli innego zrobić? Jak większość głosowała na Michelle. Nie zebraliby odpowiedniej ilości ludzi, by pozbyć się Henry'ego.
Słucham?
Henry dostał 3 głosy od Shonee, Sharn i Johna, gdyby Nick, Harry i Michelle też zagłosowali na Henryego to to by było 6 głosow, większość. Michelle by miała wtedy 4 głosy od Zacha, Lydii, Lee i Abbey, Sharn jeden od Henryego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 7 - All Stars”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości