S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Post autor: Davos »

Niby fajny odcinek, ale martwi mnie tak duża ilość tych wszystkich przewag, które wyskakują na każdym kroku. Dwa immunitety w obozach, możliwość opuszczenia rady, a wcześniej jeszcze HII, który zgarnęła w poprzednim odcinku Sandra. Niby niektóre pomysły są ciekawe (jak ta ucieczka z rady przed głosowaniem czy przepołowione immunitety), ale jeśli w każdym odcinku ktoś na EoE będzie zdobywać jakiś bonus, który przehandluje z kimś w grze to zrobi się tego wszystkiego cholernie dużo. A obawiam się, że w kolejnym odcinku znów ktoś na EoE znajdzie jakąś przewagę... Swoją drogą nawet fajnie ukryto wskazówkę do tej znajdźki w wiadomości i dziwne, że żadna z dziewczyna na EoE tego nie odczytała, bo już w którymś z poprzednich sezonów jedna z wiadomości przy mergu zawierała podobny szyfr. Natalie miała w sumie fuksa, że przewagę ukryto akurat w studni, do której albo ona albo Amber musiały w końcu trafić. Swoją drogą Jeremy nieźle się obłowił dzięki Natalie - najpierw dostał jej token, a teraz zamienił go na możliwość opuszczenia rady.

Danni zaliczyła dwa wielkie faile i sama sobie skopała grę. Choć swoją drogą sojusz oldschoolowców mógł ją częściej dopuszczać do rozmów, a tak Danni dopadła paranoja i zaczęła mieszać. Wygadanie się przy Benie o istnieniu sojuszu oldschool było dużym błędem i boję się, że to może obrócić się w przyszłości przeciwko m.in. Ethanowi, któremu kibicuję. No a próba namówienia Roba na głosowanie na Parvati była kolejnym strzałem w stopę ze strony Danni - naprawdę ona uwierzyła, że on na to pójdzie? Zdziwiło mnie tylko, że wszyscy tak jednomyślnie zagłosowali. Niby Adam nazywa Boston Roba "Ojcem chrzestnym", Parvati uważa za ogromne zaskoczenie, no ale głosuje na Danni. Zobaczymy, czy mu się to opłaci. Na razie wydaje się być w dobrej pozycji i choć za nim nie przepadam to muszę przyznać, że dobrze gra.
Ben za to dla odmiany gra dość chaotycznie. Nikt do końca nie wie, z kim on trzyma. Teraz zdecydował się pomóc Denise w znalezieniu HII i choć niby mógł tym u niej zapunktować to jednak lepiej dla niego byłoby chyba szukać HII samemu. Teraz immunitet ma Denise, a drugą połówkę zamiast Bena dostał Adam, który z kolei już kombinuje, czy nie warto by było wywalić Bena, zanim ten wygada się komuś, że Denise i Adam mają dwie półówki HII. A Denise też mnie rozwaliła z tym pomysłem oddania drugiej połówki immunitetu Parvati :D Adam zaplusował, że wybił jej ten pomysł z głowy.
Dynamika w tym plemieniu cały czas mnie zadziwia - nie ma żadnych stałych sojuszy, a jedynie każdy skacze od jednej grupki do drugiej. W tym wszystkim bardzo fajnie odnajduje się Ethan, co mnie bardzo cieszy - gość bierze udział w prawie każdej rozmowie o strategii :) No a Boston Rob i Parvati też na zadziwiająco dobrej pozycji i mimo, że wszyscy uważają ich za zagrożenie to nikt ich na razie nie targetuje. Zobaczymy jak długo.

U czerwonych strategii prawie w ogóle nie było. Jedynie Tony z Sarah znów mają sojusz gliniarzy i o dziwo tym razem obydwoje wydają się go respektować ;) No i Kim, która jest na niecodziennej dla niej pozycji osoby na dnie, szuka sposobu, żeby się jakoś z tego dna wydostać. Fajnie, że znalazła HII, ale decyzja o oddaniu połówki HII Sophie, z którą wcześniej nie grała, jest dość ryzykowna. I coś mi się wydaje, że to się obróci w przyszłości przeciwko Kim. Yul dziś nie kombinował i skupił się jedynie na zbieraniu owoców. A drabina Tony'ego była genialna :D Nie mam pojęcia, jakim cudem on się z niej nie spie*dolił, ale jakimś cudem dał radę zebrać owoce i jeszcze przy tym przeżyć ;)

Zadanie o immunitet klasyczne, czyli część fizyczna + puzzle. Jak dla mnie całkiem spoko. Choć Boston Rob skopał te puzzle po całości. Oj starzeje nam się nasza survivorowa "legenda"... Choć charyzmę dalej ma dużą - jak podczas rady rzucił pomysłem, żeby wywalić wszystkie rzeczy z torby i pokazać, że się nie ma HII to każdy posłusznie wykonał to polecenie ;) Ale i tak najbardziej rozwalił mnie Adam, który nie wiedział, gdzie ma wsadzić pochodnię :D Niby strategicznie nieźle kombinuje, ale życiowo wychodzi z niego niezły nieogar :D


Pochwalę jeszcze edit, bo każdy dostaje trochę czasu antenowego i konfy mieli w tym odcinku chyba wszyscy. Choć niektórych trochę mi brakuje np. Michelle mogłaby być częściej pokazywana...
Obrazek

bootelka
2nd voted out
Posty: 16
Rejestracja: 16 lut 2020, 18:16
Winners at War: Sophie
Kontakt:

S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Post autor: bootelka »

Znalazłam taki fragment, który nie wszedł do odcinka. Parvati odgrywa z Ethanem scenki, żeby naturalnie wypadł rozmawiając z Dani. Uczy go dobrze kłamać :D Genialne!
https://www.youtube.com/watch?v=0wOSP0TPEKw

bootelka
2nd voted out
Posty: 16
Rejestracja: 16 lut 2020, 18:16
Winners at War: Sophie
Kontakt:

S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Post autor: bootelka »

Davos pisze:
21 lut 2020, 21:46
Ale i tak najbardziej rozwalił mnie Adam, który nie wiedział, gdzie ma wsadzić pochodnię :D Niby strategicznie nieźle kombinuje, ale życiowo wychodzi z niego niezły nieogar :D
Na poprzedniej radzie też miał problem z pochodnią, tylko tego nie wyemitowali. Słyszałam teorię, że granie takiego nieogara to jego strategia. Plemienny ciamajda nie będzie niczyim numerem jeden do eliminacji.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Post autor: Davos »

Jeśli to faktycznie jego strategia, a nie zwyczajne nieogarnięcie to może nie jest to taki głupi pomysł :)

A scenka z Parvati i Ethanem jest genialna :D I pokazuje, jak świetnym graczem jest Parvati.
Obrazek

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Post autor: MaciekRS »

Parvati ma talent do bycia zabawną i dawania świetnych konfesjonałów oraz tego typu scenek. Rzadki talent.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Post autor: Kobra »

Bez Tony'ego ten program dużo by tracił. Teraz dopiero widać, ile przez jego wczesną eliminację w GC straciliśmy. Jeszcze chciałbym odnieść się do relacji Sophie/Kim. Zastanawiam się, dlaczego uważacie, że ufając Sophie Kim popełniła błąd. Oczywiście ze względu na logikę, a nie, bo tak odcinek zmontowano. Kim w pierwszym odcinku nie miała nikogo, znalazła się w czystej rozpaczy. Teraz zaczęła szukać jakiegokolwiek sojusznika i Sophie zapewne wybrała ze względu na podobieństwo; wygrały Survivor w podobnym okresie, pokonały mężczyzn, to ich drugi powrót. Ponadto Sophie sprawiała w swoim sezonie wrażenie osoby lojalnej oraz silnej, a więc dlaczego niby nie miała uderzyć do niej, tylko do takiej orangutanicy albo Sandry? Z kolei nie rozumiem Sophie, która sugeruje chęć eliminacji Kim. Serio, jeśli ktoś zdesperowany przychodzi do ciebie, to dlaczego nie wejść z nim w sojusz?
Mam wrażenie, że edit Sophie wcale nie jest taki super i och, ach - jest nieco sarkastyczny jak Spencera.
W ogóle przed startem sezonu bałem się, że ludzie będą przedstawiani w negatywnym świetle i będę miał niesmak, ale poza ignorowaną Miszel jeśli już pojawia się jakaś głupota akcja to bardziej jako coś komediowego, niż negatywnego, np. Danni i jej rozmowa o sojuszu starych dziadyg albo Ben gadający od rzeczy. Jestem zaskoczony, że nie ma żadnych negatywnych emocji.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Post autor: ciriefan »

Uważam, że to był świetny odcinek. Szybko mi zleciał i nie nudziłem się ani przez chwilę.

EOE - o dziwo z tymi tokenami jak dla mnie ten twist funkcjonuje dużo lepiej i jest ciekawy. Brawo Natalie, jesteś moją ulubioną zwyciężczynią i mam nadzieję, że wrócisz do gry. Tylko po co dodatkowo są przewagi w obozie? Bez sensu.

CZERWONI

Kim jest zagrożona i nagle znajduje HII? Przypadek. Jedna z niewielu kobiet, którą Jeff lubi. Zabawna była ta jej konfa, że "szukała przy drzewach, które dawały jej dobre wibracje" i tak jakoś czułem, że miała na myśli drzewa, przy których kamerzyści bardziej się na niej skupiali. Podzieliła się połówką HII z Sophie - też nie uważam, żeby to była jakaś zła decyzja (choć edit stara się mówić inaczej). No bo jej jedynym sojusznikiem był Tyson, który na dodatek był gotowy sprzedać i ją i Amber w momencie, gdy tylko okazało się, że są w mniejszości. No ale poza tym HII może uratować tylko jedno z nich, a pozostali mają aż 7 głosów do podzielenia między ich dwójkę, więc wątpię, czy Tyson byłby skłonny ochronić Kim. Kim wybrała więc osobę, która w jej opinii jest najlepiej ustawiona, a więc dobre kontakty z nią mogą się jej opłacić. Chciałbym jednak, aby obie współpracowały - Sophie i Kim to byłby ciekawy duet. Tony i Sarah odbudowują sojusz Cops R Us - no mi się to nie podoba jako coś, co może potencjalnie utrzymać Sarah w grze, niech ona odpadnie. Tony i jego drabina - to się mogło skończyć źle, ale taki właśnie jest Tony. Przynajmniej dostarcza nam rozrywki.

NIEBIESCY

Tutaj HII znalazła Denise, ale zastanawiam się, jak bardzo produkcja chciała, aby znalazł go Ben, a Denise znalazła go przez przypadek, bo szukali razem XD Chociaż akurat Denise jest jedną z kobiet, które też Jeff bardzo lubi, więc no dobra. Pomysł podziału z Parvati był zły, no i tu o dziwo sytuację opanował Adam. Nie przepadam za nim, ale przyznam, że to był dobry odcinek w jego wykonaniu. To jednak zawsze będzie Adam no... Nie wiem, czy się do niego przekonam. Denise dostała jeszcze token od Dani, więc to dobrze, bo jest teraz moją ulubienicą w aktywnej grze po odejściu Natalie. Ben to jest mess, oby nikt mu nie zaufał, bo to jest po prostu chaos maker. Mogliby go wyeliminować. Do tego w New School Alliance są jeszcze Jeremy, za którym nie przepadam, a który dostał od Natalie ucieczkę z rady... Kurde. Michele natomiast, jak można było się tego spodziewać, na razie jest purple. Przy takim składzie New School ciężko jest nie kibicować Old School. Parvati zawsze lubiłem, do Ethana się mocno przekonuję, a Rob... no cóż. Nadal mam nim przesyt. Dani - ech, długo czekaliśmy na jej powrót, baaa, długo czekaliśmy na powrót kogokolwiek z osób grających w Gwatemali (Stephenie nie liczę, bo była w Palau). No i takie rozczarowanie - jedyne pocieszenie, że sama to na siebie sprowadziła, a nie odpadła przez jakieś HII Bena czy też Adama. Choć rozumiem, że mogła mieć poczucie bycia na dnie w tym sojuszu, to odwracanie się od nich na tym etapie było mocno nielogiczne - za wcześnie wykonała ten ruch, mogła poczekać, przecież ich trójka na ten moment jej potrzebowała, co gwarantowało jej jakieś tam bezpieczeństwo na pewien okres czasu. Tymczasem wygadała sojusz na oczach innego sojusznika, potem poszła celować w drugą sojuszniczkę w rozmowie z trzecim sojusznikiem. Co za mess, totalnie się pogubiła. Odpadła na własne życzenie.

KONFY
Adam - 5 (9)
Rob - 4 (8)
Tony - 2 (8)
Parvati - 2 (7)
Sandra - 0 (7)
Ben - 2 (6)
Jeremy - 2 (5)
Sophie - 3 (5)
Yul - 1 (5)
Ethan - 1 (4)
Sarah - 2 (4)
Tyson - 2 (4)
Denise - 2 (3)
Kim - 2 (3)
Michele - 0 (2)
Wendell - 1 (2)
Nick - 0 (1)

Danni - 1 (3)

Amber - 4 (7)
Natalie - 5 (12)

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Post autor: Maw »

Umbastyczny pisze:
20 lut 2020, 16:30
Maw - czytasz przed odcinkiem wszystkie spoilery itd.? Ciekawe :D
Jak się dowiedziałem, że Danni odpadła to musiałem się dowiedzieć, jak do tego doszło! I niby dostałem odpowiedź, ale i tak niesatysfakcjonującą mimo że odcinek sam w sobie był nawet ok (tylko zdecydowanie za dużo przewag). Danni miała drame i odpadła - i tyle. Mało jej było, nawet nie wiemy co i jak, a jakoś nie chce mi się wierzyć, że presja wdała się w nią tak mocno, że zaczęła siać paranoję. Tym bardziej widząc jej komentarze na social media - ciekaw jestem, co tak naprawdę się wydarzyło, ale na to przyjdzie nam czekać dopiero na koniec sezonu, bo teraz nie może o tym mówić.

Kim i Denise znalazły HII, co mnie cieszy, ale ten edit Kim jest tragiczny. Nie pokazano, że ma ona sojusz z Sophie i Yulem, więc oddanie części Sophie wydawało się logiczne, ale trzeba było zrobić z niej idiotkę i desperatkę. Po tym odcinku i po premierze myślę, że Kim może być przegraną finalistką, bo czemu pokazali jak Tyson się ratuje, a ona nieskutecznie kiedy jednak wszyscy jej nie ignorowali skoro powstał ten sojusz. 🙄 Tony jest po prostu genialny - i te jego pomysły! Błagam, niech on jeszcze nie odpada, mam nadzieję, że serio zajdzie daleko. Największy minus w tym plemieniu to zero Sandry. ☹️ Cieszę się z reaktywacji Cops R Us!!! U niebieskich rządził Rob, przynajmniej według editu, wkurzał mnie w IotI, ale tu to lubię. Parv i Danni też, dlatego wielka szkoda, że Benowi i Adamowi się upiekło, bo są tak tragicznymi graczami, że nikt nie chce ich wywalić. Z tym, że Ben przynajmniej zdaje sobie sprawę z tego i jest messy, a Adam ma się za nie wiadomo jakiego masterminda. 😐 I chciałbym zobaczyć więcej duetu Michele x Jeremy. Są oni mega cute i najbardziej im kibicuję w tym plemieniu. Ethan jest zabawny.

Preview do następnego odcinka trochę mnie niepokoi, wiedziałem, że jest powód dla którego nie lubię Tysona, a już chciałem mu odpuścić, ale targetowanie Sandry? To niedopuszczalne! Na szczęście królowa ma HII.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Post autor: Kobra »

Możemy na chwilę pochylić się nad setkami? O ile nie dziwi mnie, że hajpowane charaktery - Rob, Parvati, Sandra są w topce, tak mam jedno zasadnicze, co na szczycie robi Adam?! Czy Natalie jest nową Reem, czy straci przydomek robbed queen? I najważniejsze, Nick jest bardziej purpurowy od Miszel.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Post autor: frasiek »

Pierwsze 13 i pół minuty, ponad jedna czwarta odcinka jest poświęcona na znajdowanie i przekazywanie sobie przewag.

Znajdować i przekazywać sobie przewagi to równie dobrze mogliby nowi nieznani gracze. nie trzeba do tego "Greatest of Greats", którym trzeba było zapłacić za sam powrót do gry.

Pozostałe 3/4 całkiem przyjemne do oglądania, pomimo, że te wszystkie przewagi nie odegrały tam żadnej roli... dziwne. Przeglądanie toreb mogłoby wejść na stałe do gry, ale pewnie producenci zastąpiliby figurki jednorazowymi hasłami, żeby ratować te wszystkie swoje durne innowacje.

Rob i Parvatti niby tacy geniusze, a zapomnieli, żeby ustalać posunięcia swojego sojuszu z Danni i ta przestała w ten sojusz wierzyć. Szkoda, że to zbyt wczesny etap gry i new school pozostawiło im złudzenie, że kontrolują grę.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Post autor: Jack »

bootelka pisze:
21 lut 2020, 21:48
Znalazłam taki fragment, który nie wszedł do odcinka. Parvati odgrywa z Ethanem scenki, żeby naturalnie wypadł rozmawiając z Dani. Uczy go dobrze kłamać :D Genialne!
https://www.youtube.com/watch?v=0wOSP0TPEKw
Szkoda, że nie nauczyła Danni jak być lojalną sojuszniczką :(

Kelrik
7th voted out
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2017, 00:00
Kontakt:

S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Post autor: Kelrik »

Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi przypomniałem sobie dopiero, że w programie są Nick i Michelle... Rozumiem kiepski edit itd, ale nie dziwię, się, że tak słabi zwycięzcy są w cieniu reszty grupy. Jeśli tak się zastanowić, to nie kojarzę gorszego i bardziej przypadkowego zwycięzcy niż Michelle. Ok, jest ładna i sympatyczna...ale co więcej? Kibicuję Old School, no może poza Sandrą, która zawsze mnie irytowała. Nie chcę by wygrał ktoś taki jak Wendell czy Adam bazujący głównie na relacjach.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Post autor: frasiek »

bootelka pisze:
21 lut 2020, 21:48
Znalazłam taki fragment, który nie wszedł do odcinka. Parvati odgrywa z Ethanem scenki, żeby naturalnie wypadł rozmawiając z Dani. Uczy go dobrze kłamać :D Genialne!
https://www.youtube.com/watch?v=0wOSP0TPEKw
Najwyraźniej nie tak genialny jak 13 minut znajdowania różnych przewag.

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Post autor: damian300d »

Ten odcinek już mniej mi się podobał, głównie dlatego, że sporo było osób, za którymi nie przepadam (Ben, Adam - o nich za chwile). Dodatkowo EOE oczywiście zajmuje sporo czasu, a nic takiego szczególnego się tam nie dzieje. Edit niby jest w porządku ale jednak mamy Purple Nicka i Purple Michele, co w jej przypadku nie jest dziwne znając stosunek Jeffa do niej. Przykre trochę, zwłaszcza, że Michele w pewien sposób chciała się odkupić w tym sezonie. Mam nadzieję, że weźmie udział w jakiejś akcji, a nawet sama ją zainicjuje, że nie będą mieli wyboru i będą musieli ją pokazać.

DAKAL

Tu w sumie niewiele się działo. Najpierw Kim i jej immunitet - wybór Sophie może się wydawać dziwny, no ale jednak nie widzimy wszystkiego co się dzieje. Kim nie miała też wielkiego wyboru po ostatniej Radzie. Niby Tyson był jej sojusznikiem, ale pokazał, że w sytuacji zagrożenia wypnie się na każdego. Zobaczymy jak to się potoczy. Swoją drogą rozbicie ukrytego immunitetu na 2 części to fajny pomysł. Wiadomo, że immunitet najlepiej zachować dla siebie a tutaj wymusza to jakąś interakcję i zaufanie drugiej osobie. Zastanawia mnie jak to do końca działa (nie zwróciłem uwagi czy było wyjaśnione w odcinku). Jak wygląda połączenie immunitetów? Można to zrobić przed Radą czy dopiero w jej trakcie, przed odczytaniem głosów (tak jak np. w Koah Rong)? Jeśli to drugie to też może ciekawie wpływać na grę, bo osoby, które złączą swoje połówki pokazują, że w jakimś stopniu współpracują.
Potem mieliśmy akcję z drabiną. Całkiem miła odskocznia - w dzisiejszym Survivor rzadko oglądamy codzienne życie rozbitków itp. Wiadomo, że Tony jest barwną postacią, ale widzimy to teraz pod trochę innym kątem. Nawet mu kibicuję - tylko ten jego sojusz z Sarah nie przypadł mi do gustu. Oby nic z tego nie wyszło.

SELE
Zdecydowanie za dużo Adama - jest irytujący, ale trzeba przyznać, że ma łeb na karku i radzi sobie całkiem nieźle. Na początku był celem ale wyrobił sobie dobrą pozycję. Do tego współdzieli HII. Szkoda, że Denise nie oddała swojej połówki Parvati - chciałbym widzieć jej reakcję w tej sytuacji <3 Co do Bena - chciałem dać mu szansę i nie patrzeć przez pryzmat jego kontrowersyjnego zwycięstwa w S35, ale jego gra to totalny chaos. Najpierw pomaga Denise w szukaniu HII, a potem nagle wyskakuje z tematem na Radzie przez co mogło wyjść na jaw kto jest w jego posiadaniu. W pewnym momencie myślałem nawet, że wywala Bena ze względu na zamieszanie jakie robi wokół siebie. Coraz bardziej pokazuje, że lepiej mu nie ufać. Sojusz Old School podobał mi się, ale nie rozumiem jak tacy doświadczeni zawodnicy (zwłaszcza Parv i Rob) mogą robić tak poważny błąd, izolując się od pozostałych, nawet od swoich sojuszników. Pokazują, że są blisko i obawiam się, że faktycznie teraz będą na celowniku, zwłaszcza, że po eliminacji Danni totalnie nie mają numerków. Martwi mnie to bo Ethan i Parvati należą do moich ulubieńców. Danni - nie byłem jej jakimś wielkim fanem, ale ciekawiło mnie jak sobie poradzi po tak długiej przerwie. Niestety nie podołała tempie gry, czuła się wyobcowana i paranoja ją zjadła. O ile z tego ujawnienia sojuszu oldschoolowców mogła się jeszcze jakoś wybronić, to celowanie w Parvati było gwoździem do trumny. Mogła jakoś spróbować wytłumaczyć sytuację z samą Parvati - pokazałaby, że jest szczera i zależy jej na sojuszu mimo, że oni ją trochę olali. Próba dogadania się z Robem i zostanie jego przyboczną też mogła się opłacić, gdyby nie ta propozycja. Nie była nawet celem, a tak to sobie skopała grę.

EOE
Natalie ma spore szanse wrócić do gry. Ma sporą przewagę przewagę nad kolejnymi wyeliminowanymi, a nawet bez tego jest mocna w zadaniach. Nie miałbym nic przeciwko, ale zależy kto jeszcze trafi na Skraj Wymarcia.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Post autor: Kobra »

Jeszcze z bólem muszę przyznać, że najlepiej poza oczywistymi oczywistościami najlepiej radzi sobie Adam. Nie widzę sytuacji, w której miałby odpaść przed połączeniem. Po połączeniu tylko i wyłącznie przez brak numerków. Także f5 jak nic. Niestety umie w survivory. Powiedziałbym też, że Jeremy umie, ale w końcu oni sobie przypomną o queen Natalie na EOE i wyślą go do niej na audiencję. Nick jest tak purpurowy, że myśląc o purpurowym widzimy Miszel, a o nim zapominamy. A Danni wyszła trochę na taką typowąstarsząpaniąrunnerup tylko bez runnerup.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40: Winners at War”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości