S40E03 "Out For Blood"

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: damian300d »

Ehhh.. no szkoda Ethana. Bardzo się cieszyłem na jego powrót i chciałem zobaczyć jak sobie poradzi :( Myślę, że spory wpływ na jego eliminację miało to, ze ludzie spodziewają się przemieszania w najbliższym czasie. Zabierając ze sobą Roba i Parvati będą mieli niezłą tarczę w ich postaci. Na Ethana raczej nikt by nie polował jako duże zagrożenie. Dużym błędem tez ze strony old School Alliance było takie izolowanie się - oświadczenie gracze, a nie widzą ze trójka im przecież nie wystarczy.
Taki plus, że Adam dostał szmatą po ryju - już się obawiałem, ze to on będzie głównym rozgrywającym w tym plemieniu. Oby odpadł czym prędzej.
Michelle została gwiazdą odcinka i jestem w ogromnym szoku. Po pierwsze spiskowała z Jeremym i równie dobrze mogli to pokazać z jego perspektywy - wybrali jednak Michele. Do tego Jeff nawet uśmiechnął się na jej komentarz podczas Rady, a tytuł odcinka był jej cytatem. Co tu się dzieje?
Nie spodziewałem się, że jakaś akcja (kamuflaż) z uczestnictwem Sarah wywoła u mnie tyle śmiechu. No ale to głównie zasługa Tonego, którego z odcinka na odcinek coraz bardziej lubię.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: Kobra »

Teraz zaczynam mieć wrażenie, że Adam może być zerówką w finale. Niby jest aktywnym graczem, ale nikt nie szanuje jego strategii. Od kilku sezonów osoba, która zajmuje 3 miejsce zwykle działa jak Adam - niby z początku wszystko okej, ale im dalej w las tym gorzej, coraz większe błędy, a inni patrzą jak na debila, ewentualnie w okolicach przemieszania zaczyna być niewidzialna.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: ciriefan »

Ło matko. Co tu się wyrabia?

Michele strategicznym mózgiem odcinka z dużą ilością konf. Czy ja na pewno włączyłem dobry program? No niezłe jaja. Szkoda. że ostatecznie nie padło na Adama, którego nie da się znieść. Jak długo ten sezon będzie mi psuł razem z Benem? Tymczasem odpadł Ethan. Nie jestem fanem tego typu graczy (mam na myśli jego występ w Africa), więc jakoś mnie to strasznie nie boli, aczkolwiek no przykre jest, że odpadają sami ci najbardziej old schoolowi gracze, a w grze są nadal Adam, Ben czy Sarah... Rob i Parvati są teraz w czarnej dupie - kolejni old schoolowcy. No jakoś to takie o nieciekawe.

W drugim plemieniu strasznie dużo Sarah. Natalie jak plusuje co odcinek rozwalając system na EOE i zdobywając tokeny, to zaminusowała sprzedaniem przewagi Sarah. Aczkolwiek dobrze wytypowała osobę, która postanowiła kupić przewagę, a to faktycznie była taka nienajciekawsza przewaga i to z misją do wykonania, że może nie każdy by się zgodził, więc no dobra. Sandra i Tyson zamiast ratować resztę old schoolowców to celują w siebie nawzajem. Jakoś taki ten odcinek był dla mnie nijaki i tyle.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: Jack »

Zacznę od eliminacji Ethana. Również tak po ludzku jest mi go szkoda. Wrócił do gry po bardzo długiej przerwie, podobnie jak Danni czy Amber, i od razu out. Na pewno musiało to być dla nich bolesne. Ethan dla wielu jest legendą,a tutaj został wykoszony dlatego, że Adam poleciał do wszystkich z planem głosowania na Parvati...

Mam nadzieję, że jako kolejni nie odpadną Yul i Sandra, bo jeżeli tak się stanie to już nie będzie nikogo ze starej szkoły komu można kibicować :(

Z kolei Natalie bardzo szybko przystosowała się do nowej roli i zbiera wszystko co tylko możliwe. W The Amazing Race nie byłem jej fanem, ale tutaj naprawdę trzymam za nią kciuki. Niech siedzi tam jak najdłużej i zbiera jak najwięcej tokenów.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: Saw »

Odcinek ciekawy i przyjemny. Ale zaczyna mnie już ostro wkurzać to, że kolejny mój faworyt odpadł. Serio? Cztery osoby odpadły i za wszystkich z nich trzymałem kciuki. A taki Ben, Adam, Tyson czy Sarah nadal są w grze i nawet nie widać nadziei że szybko polecą. Zaczyna mnie to już frustrować.
DAKAL
Nie wiele się tu działo. Tyson zaczął celować w Sandrę :? Nie ukrywam, że niezbyt mi się to podoba. Ale taki Yul chyba wcale nie jest chętny na taki plan. Liczę, że jeszcze nie wywalą królowej z gry. O dziwo zaskoczyło mnie że to wlaśnie ona została żywicielką plemienia. Kim nie było w tym odcinku, Nick nadal pozostaje purple. Chyba najbardziej istotne u nich było poszukiwanie HII przez Sarah. Echhh... Nie chciałem żeby przewaga trafiła akurat w jej łapska. No ale juz dobra, jakoś to przeboleję. Ta przewaga i tak nie wydaje się być jakoś mocno istotna. Znów było zadanie z zakradaniem się do obozu. Jakoś nie jest to zbyt porywające. Może gdyby została nakryta to inaczej by się to oglądało. Po raz kolejny rozwalił mnie Tony. Najpierw akcja z tym rekinem, a później to namaszczanie Sarah. Koleś dostarcza sporo rozrywki. Niech jeszcze pobędzie w grze, bo z nim to zawsze ciekawie.
SELE
Ubolewam nad tym że Ethan odpadł. Była taka okazja by wywalić tego beznadziejnego Adama. No ale cóż. Sojusz old school znów znalazł się na celowniku. Szkoda, że padło akurat na Ethana. Facet tak długo czekał na kolejną szansę. Widać było że jest pełen zaangażowania i coraz lepiej idzie mu nauka nowego Survivora. Dodatkowo jego bliski sojusz z Parvati zapowiadał się genialnie. Tak bardzo chcieli osłabić Roba, to czemu go nie wyrzucili. Tak naprawdę zabierają się za to jak takie cioty. W końcu więcej było w odcinku Michele, co też dla mnie jest szokujące. Przez wiekszość odcinka sobie myślałem, że ta biedna dziewczyna znów będzie pominięta przez edytorów. Ale przegrali zadanie i ona przed radą skradła całe show. Sporo kombinowała i byla główną rozgrywającą. Aż dziwne że pokazali ją w tak dobrym świetle. Podoba mi się jej bliski sojusz z Jeremym. Uważam, że akurat oni podjęli słuszną decyzje co do eliminacji. Pokazano nam że kombinują coś z Robem i Parvati i mają z nimi coraz bliższą relację. Dodatkowo nie wyrzucili Adama, z który nadal są w tym sojusz new school. Ethan była chyba dla nich najbardziej odpowiednią opcją. Ogromnie się cieszę że Michele wyszła z cienia. I aż się chce krzyczeć oby tak dalej. Ona bez wątpienia musi coś robić w grze, by zostać zauważoną. Denise chyba zrozumiała że bliski sojusz z Adamem się jej nie opłaci, więc zaczeła się od niego nieco odsuwać. Ben nadal irytujący. A Adam po dobrym odcinku, teraz wrócił na właściwe tory i znów jest tragiczny. Zrobił dokładnie ten sam błąd co Danni w poprzednim odcinku. Koleś naprawdę jest idiotką, że wygadał o planie eliminacji Parvati właśnie Robowi. Na co on liczyl? Przecież ktoś taki jak Rob, to nie pionek, którym można sobie od tak sterować. Szkoda, że ostatecznie nie odwróciło się to przeciwko niemu i nie musiałbym oglądać już dłużej tej paskudnej gęby. Ale przynajmniej został zaskoczony na radzie i chyba nikt już mu w pełni nie zaufa.

Na EoE Natalie wymiata. Bardzo zaangażowała się dziewczyna w poszukiwaniu tych przewag na wyspie. Życzę dziewczynie by wróciła do gry. Tak patrząc jest na to spora szansa. Amber też się wzięła w garść i pokazała się z dobrej strony. No ale Natalie była sprytniejsza. Jedyny minus, że wytypowała Sarah.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40: Winners at War”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość