Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: tombak90 »

Jack pisze:
24 lis 2019, 20:32
Aż mi się przypomniał triumf Włodarczyk w Jak Oni Śpiewają. Ah, co to kiedyś były za gwiazdy. Nawet pani poseł śpiewała w tej samej edycji co Agnieszka :D

Ołje ołje, uszy swoje wycierpiały, ale ten program sam w sobie był bekowy. Byłem mocno team Halinka Kiepska, która nawet nie udawała, że uczy się tekstu, tylko śpiewała angielszczyznę w swoim własnym jomaha jomaso dialekcie.

Niejaki Kordas tyle triumfuje, a ja dalej tak bardzo go nie znam :oops:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Polsat potwierdził oficjalnie udział pierwszego męskiego uczestnika. Jest nim aktor Marcin Bosak. Wcześniej podczas finału poprzedniej edycji oficjalnie ogłoszono udział wokalistki Anny Karwan nazywanej przez zazdrosne koleżanki Anną Kurwan.

Ponadto plotkuje się o udziale takich osób jak Tomasz Oświeciński, Sara Boruc, Karolina Gilon, Julia Wieniawa, Edyta Zając czy Ronnie Ferrari (ale Boruc chyba już zdementowała).

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Kobra »

To ja już chcę obstawić Oświecińskiego do top 4.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Polsat oficjalnie potwierdził udział kolejnych osób:
- Bogdan Kalus - aktor i kabareciarz, Hadziuk z Rancza
- Edyta Zając - modelka, wcześniej brała udział w Agent Gwiazdy
- Tomasz Oświeciński - aktor, trener personalny, zawodnik MMA, wcześniej też był w Agent Gwiazdy
- Nicole Bogdanowicz - aktorka, gwiazda serialu Przyjaciółki
- Sylwester Wilk - uczestnik Warior Ninja Polska, który uległ wypadkowi i ma amputowaną nogę
- Julia Wieniawa - aktorka, chyba też wokalistka XD

To mamy już oficjalnie 8 uczestników

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Polsat ogłosił oficjalnie ostatnią trójkę uczestników i w ten sposób mamy już pełną obsadę. Są to:
- Mikołaj Jędruszczak - zwycięzca reality show Love Island Wyspa Miłości
- Sylwia Lipka - wokalistka, youtuberka
- Milena Rostkowska-Galant - pogodynka Polsatu

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: tombak90 »

Amputowany na prezydenta, Wszędobylska niespodziewanie na drugie miejsce, a Hadziuk do top 5 za to, że jest Hadziukiem i śmiesznie dyszy. Następny sezon proszę.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Meciek »

ciriefan pisze:
27 sty 2020, 21:25
- Mikołaj Jędruszczak - zwycięzca reality show Love Island Wyspa Miłości
Warto zauważyć, że Polsat sobie tutaj dobrze wykombinował, bo jego partnerką jest jego partnerka z Love Island, która jest również tancerką.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Edycja została odwołana ze wzgledu na koronawirusa, a raczej przeniesiona na jesień.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Edycja polskiego TzG została wznowiona bez Marcina Bosaka. Do tej pory odpadł Tomasz Oświeciński, a wczoraj z udziału w programie z powodów zdrowotnych musiał zrezygnować Sylwester Wilk, który moim zdaniem jako jedyny mógł odebrać Wieniawe szanse na zwycięstwo. Niestety wydaje mi się, że nikt nie ma tak aż tak dużej bazy fanów jak ona. Jej prawdopodobne zwycięstwo mi nie przeszkadza, bo ją lubię i dotrze tańczy, ale niestety fakt braku konkurencji oznacza też brak emocji przy eliminacjach i trochę nudny przebieg sezonu. Tanecznie moim zdaniem najlepsza jest Ania Karwan, Wieniawa na drugim miejscu i trzeci był właśnie Wilk. Najsłabszy jest zdecydowanie Jędruszczak, który wczoraj został overscored. Moja ukochana Milena niestety tańczy tak bardzo przeciętnie, do tego jako pogodynka nie ma fanbase'u jak inni, więc zapewne odpadnie następna. No ale z tak kiepskim tańczeniem to jestem z tym już pogodzony.

Tymczasem kolejne edycje ruszą też w USA i UK. W USA start już w poniedziałek. Produkcja postanowiła odświeżyć show i zwolniła dotychczasowych prowadzących. 29 edycję poprowadzi Tyra Banks, a oto skład edycji:
- Monica Aldama - trenerka cheerledearek i bohaterka serialu dokumentalnego Netflixa "Cheer"
- Carole Baskin - działaczka na rzecz praw wielkich kotów i dyrektor generalny organizacji non profit Big Cat Rescue, bohaterka dokumentu Netflixa "Tiger King"
- Kaitlyn Bristowe - gwiazda reality-show The Bachelorette
- Vernon Davis - zawodnik futbolu amerykańskiego
- Anne Heche - aktorka, scenarzystka i reżyserka
- Skai Jackson - aktorka dziecięca, gwiazda Disney Channel
- Justina Machado - aktorka, najbardziej znana z ról w serialach "Sześć Stóp Pod Ziemią" i "One Day At A Time"
- Jeannie Mai - prezenterka telewizyjna i stylistka
- AJ McLean - wokalista, jeden z Backstreet Boys
- Jesse Metcalfe - aktor najbardziej znany z seriali "Gotowe na wszystko" i "Chesapeake Shores"
- Nelly - raper
- Charles Oakley - zawodnik koszykówki
- Nev Schulman - producent i prezenter telewizyjny
- Chrishell Stause - aktorka najbardziej znana z opery mydlanej "Days of our lives" i serialu "Selling Sunset"
- Johnny Weir - łyżwiarz figurowy

W październiku rusza też skrócony 18 sezon brytyjskiego Tańca z Gwiazdami, a uczestnicy to:
- Bill Bailey - komik, aktor
- Caroline Quentin - aktorka i prezenterka telewizyjna
- Clara Amfo - prezenterka BBC Radio 1
- HRVY - wokalista i prezenter telewizyjny
- Jacqui Smith - polityk, członkini Partii Pracy, była pierwszą kobietą na stanowisku ministra spraw wewnętrznych Wielkiej Brytanii
- Jamie Laing - gwiazda reality show "Made in Chelsea", podcaster
- Jason Bell - zawodnik futbolu amerykańskiego
- JJ Chalmers - prezenter telewizyjny, medalista Invictus Games
- Maisie Smith - wokalistka, aktorka z opery mydlanej EastEnders
- Max George - wokalista, jeden z The Wanted, grał też w Glee
- Nicola Adams – bokserka, mistrzyni olimpijska, medalistka mistrzostw świata oraz Europy amatorek w wadze muszej i koguciej
- Ranvir Singh - dziennikarka, prezenterka programu śniadaniowego

Rider Girl
7th voted out
Posty: 138
Rejestracja: 30 mar 2017, 08:50
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Rider Girl »

Tę edycje programu wygrali Edyta Zając i Michał Bartkiewicz

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Zakończyła się ta dziwaczna edycja. Była półroczna przerwa, była rezygnacja Bosaka, były żenujące dramaty pary z Love Island, były dwie kwarantanny uczestników, było skandaliczne przywrócenie po miesiącu usuniętego przez medical Wilka i eliminacja najlepszej Ani Karwan, były dalsze próby niszczenia programy tą "przasnością" Polsatu, było na koniec skrócenie edycji, no ale ostatecznie jakoś dało radę. Ostatecznie top 3 to: 1. Edyta Zając 2. Julia Wieniawa 3. Sylwester Wilk.

Jestem bardzo zadowolony z wyniku - jednocześnie zszokowany (2 miliony followerów Wieniawy do marnych kilkuset tysięcy Edyty). Wieniawa może i była lepsza pod kątem samej techniki, ale po tym, jak odpadła Milena, całkowicie byłem za Edytą. Rzadko ktoś ma w sobie takie coś, że aż tak przyciąga uwagę, wciąga w swój świat, no naprawdę taniec w jej wykonaniu to była magia. Ciekawe co dalej z programem - czy zrobią kolejną edycję z powodu Covidu. Wątpię, aby szukali w aktualnej sytuacji uczestników, więc pewnie kolejny sezon co najmniej za rok i to przy dobrych wiatrach. No ale i tak większe szanse są na TzG niż na Survivor...

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Saw »

Ja również jestem bardzo zadowolony w wyniku finału. Nie oglądam już od lat na bierząco Tzg, bo po prostu poziom Polsatowskich edycji jest na poziomie dna. Ta edycja też była tragiczna. Nie dość że pandemia, która przerwała program, to dwie pary musiały się wycofać z powodu zakażeń, no i to totalnie debilne przywrócenie Wilka do programu. Tak swoją drogą ten pan bez nogi pokazał że nie ma honoru. Tu już wcale nie chodzi o to że wrócił, choć ja na jego miejscu bardzo bym się zastanowił. Ale najgłupsze było jak tłumaczył swoją decyzję tym, że on wcale przez ten czas poza programem nie odpoczywał tylko jeżdził od lekarza do lekarza i ten powrót mu się należy. No kurwa żałosne to. Kogo obchodzi w ogóle to tłumaczenie. Dobrze że zaraz odpadł i nie namieszał. Irytująca też była para islandersów. Najbardziej żenujący ludzie, którzy brali udział w reality/talent show. Justynie Zyle czy Niecikowi to powinni buty czyścić. Od dawna udawali parę, bo chemii to nie było nigdy u nich widać. Później jeszcze zagrali tym rozstaniem i wylewaniem na siebie pomyj. Mikuś i Sysia największe błazny w telewizji. Mam nadzieje że ich kariera w show biznesie skończy się tak szybko jak się zaczeła.
Ale wracając do finału to wygrana Edyty bardzo mnie cieszy. Tak naprawdę tylko dla niej włączałem w piątkowe wieczory ten program. Edytke bardzo polubiłem już w agencie. Miała w sobie coś przykuwającego uwagę. Ale w tzg rozwaliła system. Ona wspólnie z Michałem stworzyła niesamowitą parę. Normalnie czuć było od nich tą chemię, radość, emocje. No niesamowite. Choć czasem od strony tecznicznej jej tańce były słabsze, to nadrabiała osobowością. Ta dziewczyna jest taka prawdziwa, nikogo nie udaje. Na dodatek jej wielka klasa i mądrość wypowiedzi. Jestem totalnie nią zauroczony i bardzo dziękuję za to że mogłem ją oglądać, bo była to wielka przyjemność. Mam nadzieję że Polsat otworzy przed nią drzwi i ujrzę ją jeszcze w jakimś programie.
No i super że utarła nosa faworytce Wieniawie. Jakoś za nią nie przepadam. Ona ma wielkie ego i wydaje się być jakaś taka niemiła. Niby uśmiecha się i ma wielu fanów, ale do mnie nie przemawia.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Zakończyła się 29 edycja amerykańskiego DWTS. Ostateczne wyniki sezonu:
1 miejsce: Kaitlyn Bristowe - gwiazda reality-show The Bachelorette
2 miejsce: Nev Schulman - producent i prezenter telewizyjny
3 miejsce: Nelly - raper

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Zakończyła się 18 edycja brytyjskiego Strictly Come Dancing. Zwyciężył Bill Bailey - komik, aktor.
W finale pokonał 3 pary, ale nie ogłoszono, które dokładnie miejsca zajęły: HRVY - wokalista i prezenter telewizyjny; Jamie Laing - gwiazda reality show "Made in Chelsea", podcaster; Maisie Smith - wokalistka, aktorka z opery mydlanej EastEnders.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

Polsat oficjalnie ogłosił, że jesienią zrealizuje kolejną edycję show. Program emitowany będzie w poniedziałki o 20:00.

Potwierdzono również pierwszą uczestniczkę show. Będzie nią Oliwia Bieniuk.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości