Big Brother Canada 8

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Maw »

Madeline, Minh-Ly i Rianne to queens tego sezonu, ciekawe jak bardzo są zmęczone dźwiganiem całej edycji na swoich barkach?

Dlaczego Jamar odpadł? Bo produkcja to rasiści. :) Żenada serio...

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: MaciekRS »

Jamar odpadł bo pokazał brzydki gest, gracze udali że się tego boją i przestraszona produkcja wolała się Jamara pozbyć. Potem nadeszła fala hejtu ze strony widzów że to było "rasistowskie" no to dla zachowania równowagi wywalono Kyla aby uspokoić niezadowolonych SJW. Efekt taki że produkcja wkurzyła swoimi działaniami wszystkich i nie zadowoliła nikogo. Sezon w zasadzie na starcie ma już gwiazdeczkę i ciężko się będzie z tego wygrzebać.


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Jack »

Stacja wyemituje jeszcze dwa odcinki tej edycji - 25 marca i 1 kwietnia.

Danfan
1st voted out
Posty: 7
Rejestracja: 13 mar 2020, 22:19
Winners at War: Nick
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Danfan »

No ten sezon to jest jakiś dramat. Za dużo ingerencji produkcji, dobrze, żę to anulowali bo ten sezon bo to byłogólny dramat. Po najlepszym w historii kanadyjskiego Big Brothera sezonie czyli BB Canada 7 dostaliśmy takie dziadostwo. Lepiej sobie rewacznąć tamten sezon niż to oglądać. Mam tylko nadzieję, że nie odbije się ta cała sytuacja na big brotherze w Kanadzie tak ogólnie i kolejna edycja pod szyldem BB Canada 8 powstanie.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: MaciekRS »

Serio uważasz BBCAN7 za dobry sezon, lepszy od 2,6 czy 3 itp? Mamy chyba totalnie odmienne kryteria :)

Danfan
1st voted out
Posty: 7
Rejestracja: 13 mar 2020, 22:19
Winners at War: Nick
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Danfan »

Oczywiście, że tak. Pisałem w swoim poście powitalnym, że moje odczucia różnią się kompletnie od odczuć innych ludzi, którzy tutaj piszą. Zdecydowanie BBCan7 był według mnie najlepszym sezonem kanadyjskiego BB, zaraz po nim BBCan1, o ile 2 czy 3 to były dobre sezone o tyle 6 to był dramat, ledwo dociągnąłem oglądając ten żałosny sezon, oczywiście przewijając ile się da.

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Duncan »

Ja tam żałuję, że go zakończyli. Myślę, że po eliminacji Carol by się dobrze rozkręcił.
Jestem trochę w szoku, że ktoś uważa, że sezon 7 był najlepszym sezon, jak dla mnie najgorszy sezon BB w historii jaki oglądałem wraz z BB USA19 :>
Obecny mój ranking BB Canada
6>2>3>5------------>4------------------------>7
liczę, że gdy BB CANADA wróci, to pojawią się uczestnicy z tej edycji którzy zostali oprócz Carol, która i tak chciała zrezygnować + dodadzą nowe osoby

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Kobra »

Danfan pisze:
25 mar 2020, 23:12
Mam tylko nadzieję, że nie odbije się ta cała sytuacja na big brotherze w Kanadzie tak ogólnie
To nie jest jedyny program, któremu się oberwało przez aktualną sytuację. I wydaje mi się, że BB Kanada ma wielu fanów jak i rozsądnych producentów, którzy nie pozwolą umrzeć programowi w taki sposób. Za rok czeka kolejna edycja.
Ze świata, jakieś bigbrothery anulowali, ale Niemcy i Makaroniarze odważnie ciągną swoje serie dalej.
Nie zgadzam się za to ze stwierdzeniem, dobrze, że anulowali, bo to dramat. Sezon nie został anulowany ze względu, bo komuś się nie podobają "ingerencje" produkcji tylko ze względów bezpieczeństwa.
Danfan pisze:
25 mar 2020, 23:12
kolejna edycja pod szyldem BB Canada 8 powstanie.
9. Numer 8 już dobiegł końca. Kolejna edycja to będzie 9. Świat nie działa w taki sposób, że ten sezon zostanie wymazany z bigbrotherowego uniwersum.

A w ogóle to go zostawcie. Każdy ma prawo wyboru, jedni lubią pierwszy, a inni siódmy. Nie ma co przeżywać.

Czy ktoś oglądał przedostatatni odcinek? Było coś ciekawego?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Jack »

Oglądałem przedostatni odcinek. Były wstawki Arisy dwa razy. Oczywiście Ariska pracuje z domu. Poza tym był to normalny odcinek z zadaniem o PoV i Veto Meetingiem. Uczestnicy dostali też update od produkcji na temat obecnej (21 marca) sytuacji związanej z koronawirusem. Erin przekazała info m.in. Vanessie, że jej rodzice są w domu i mają się dobrze. Również wspomniała o tym, że odwołane zostały główne wydarzenia sportowe.

Arisa wspomniała również, że ostatni odcinek, który wyemitowany będzie 1 kwietnia, będzie pożegnaniem uczestników z domem BB. Przekazała też informację, że wszyscy uczestnicy dotarli już do swoich domów.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Anja »

Jak dobrze, że ten sezon wcześniej się skończył. Czułam, że będzie żałosna powtórka z BB7. Tak to przynajmniej nie będę się męczyć i oglądać rok po zakończeniu tego dziadostwa. Minh Ly była jedyną osobą z charakterem w tym sezonie.
Ostatni dobry sezon w Kanadzie to 6, ale nie dorównywał 5 i 4 (pierwszych 3 nie widziałam). Ciężko będzie im wrócić do poziomu s5, wystarczy spojrzeć jaki tam cast był. A szkoda, że teraz jakoś ludzi odpowiednich nie potrafią wybrać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Jack »

Szczerze mówiąc to najlepsze sezony BB CAN to 2 i 3. Jeżeli nie masz co robić na domowej kwarantannie to polecam oba. Dwójka dla mnie jest lepsza, mimo tego, żepo pierwszych 4 odcinkach byłem zniechęcony i porzuciłem oglądanie tego sezonu. Wróćiłem po kilku miesiącach i się nie zawiodłem :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości