Survivor Marquesas (Sezon 4)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Survivor Marquesas (Sezon 4)

Post autor: Davos »

Mam nadzieję, że przeżył. Szukałem przed chwilą o tym info, ale niczego konkretnego nie znalazłem.
Obrazek

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor Marquesas (Sezon 4)

Post autor: MaciekRS »

Małe Reunion z Marquesas.
Podcast z tego tygodnia gdzie udało się zgromadzić całkiem dużą paczkę Peter, Sarah, Gina, Boston Rob, John, Tammy, The General, Sean, Paschal, Kathy, Neleh & Vecepia
https://theoznetworkpodcast.wordpress.c ... s-reunion/

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor Marquesas (Sezon 4)

Post autor: Jack »

Dzięki za link. Jakiś czas temu Vecepia pojawiła się również w podcaście Roba, gdzie wspominała między innymi o jej relacjach z produkcją programu :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor Marquesas (Sezon 4)

Post autor: ciriefan »

Ooo Jack i co tam mówiła? Kurcze, zapomniałem wstawić link do listu, który napisała po tym, jak nie została zaproszona do udziału w sezonie 40. Do bidulki nikt nawet nie zadzwonił, czy wstępnie byłaby zainteresowana. Kurcze teraz nie mogę go znaleźć.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Survivor Marquesas (Sezon 4)

Post autor: joeytribbiani »

ciriefan pisze:
15 maja 2020, 19:29
Ooo Jack i co tam mówiła? Kurcze, zapomniałem wstawić link do listu, który napisała po tym, jak nie została zaproszona do udziału w sezonie 40. Do bidulki nikt nawet nie zadzwonił, czy wstępnie byłaby zainteresowana. Kurcze teraz nie mogę go znaleźć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor Marquesas (Sezon 4)

Post autor: Jack »

ciriefan pisze:
15 maja 2020, 19:29
Ooo Jack i co tam mówiła? Kurcze, zapomniałem wstawić link do listu, który napisała po tym, jak nie została zaproszona do udziału w sezonie 40. Do bidulki nikt nawet nie zadzwonił, czy wstępnie byłaby zainteresowana. Kurcze teraz nie mogę go znaleźć.
Mówiła, że po sezonie 4, tylko raz miała kontakt z produkcją. Zapytali ją przed 8 sezonem czy chciałaby wrócić, ona powiedziała, że tak i później już do niej nie zadzwonili.
Przed sezonem 40 miała żal do produkcji, że nie zadzwonili do niej nawet z informacją, że będą realizować sezon all winners i że przepraszają, ale wybrali już kogoś innego do programu.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Survivor Marquesas (Sezon 4)

Post autor: Stach »

Trochę przypał z tą Vecepią, to była najlepsza zwyciężczyni :D

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor Marquesas (Sezon 4)

Post autor: frasiek »

Czyli wierzy, że to była decyzja Boga, ale i tak próbuje rozpętać aferkę o to, że dyskryminują czarną kobietę? Ach, cóż za wartościowy z niej człowiek i to naprawdę niepożałowana strata, że nie było jej w 40 sezonie.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Survivor Marquesas (Sezon 4)

Post autor: Davos »

"As the first and only African American female to win Survivor and the first to win reality show".

No spoko, ale co to ma kurde za znaczenie, jakiej jest płci, koloru skóry i pochodzenia? Jeśli miałaby wrócić to tylko ze względu na jej grę, a nie na to, że była pierwszą afroamerykańską zwyciężczynią Survivor, no ludzie kochani...
Inna sprawa, że produkcja mogłaby ją jeszcze kiedyś zaprosić do jakiegoś sezonu, choćby ze względu na to, że do dziś wiele osób spiera się, czy Vecepia faktycznie była najlepsza w Markizach. Byłaby okazja to zweryfikować. Ale do 40 sezonu się nie zmieściła i trudno, niech to weźmie na klatę. Byli dużo lepsi od niej gracze, których nie wzięto do tego sezonu (choćby zwycięzca z Vanuatu).

A co do powrotów z sezonu Vecepii to może i 2 osoby to faktycznie mało, ale co mają powiedzieć ludzie z Tajlandii, z którego to sezonu wróciła tylko jedna osoba (Shi-Ann) i to tylko raz? :P
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor Marquesas (Sezon 4)

Post autor: tombak90 »

Ano właśnie. Tak jak Jeff bywa ciulem, tak nie chce mi się wierzyć, żeby bez szczególnego powodu zrezygnowali z usług jednej z pierwszych zwyciężczyń. Patrząc po jej retoryce z tych wpisów, przypuszczam, że chodzi raczej o jej ogólnie pojętą głupkowatość.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor Marquesas (Sezon 4)

Post autor: Maw »

Oczywiście, że ma znaczenie, bo REPRESENTATION MATTERS, a więc na pewno powinni zaprosić pierwszą czarnoskórą zwyciężczyni, a tym bardziej, że jest ich tak mało... Czarnoskórzy mają w Survivorze dużo trudniej i nie ukrywajmy, że tak nie jest, bo wystarczy spojrzeć na nowe sezony (dziwne, żeby to był przypadek, że w prawie każdym sezonie early bootami zostają POC).

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor Marquesas (Sezon 4)

Post autor: MaciekRS »

Dawajcie punkty (czyli idole) za pochodzenie wtedy będzie prawdziwy komunizm zwany teraz REPRESENTATION MATTERS czy BLM itp bzdury które niszczą obecnie USA

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor Marquesas (Sezon 4)

Post autor: frasiek »

MaciekRS pisze:
27 lip 2020, 23:33
Dawajcie punkty (czyli idole) za pochodzenie wtedy będzie prawdziwy komunizm zwany teraz REPRESENTATION MATTERS czy BLM itp bzdury które niszczą obecnie USA
Następny, który przedawkował prawicową publicystykę.

Demonic91
2nd voted out
Posty: 15
Rejestracja: 24 kwie 2022, 11:38
Kontakt:

Survivor Marquesas (Sezon 4)

Post autor: Demonic91 »

Jak dla mnie sezon bardzo dobry. Z sezonów 1-4 najwiecej w tym bylo strategii. Obsada dość zróżnicowana. Pare fajnych postaci. Nie będę jakos bardzo obszernie analizował każdej z nich czy pisal o strategii czy przebiegu sezonu. Baaardzo duzo już zostało napisane i sezonu zostal rozbity na kawałeczki. Fajnie to opisał kolega Davos Najbardziej sie z nim zgadzam. I tak bardzo krótko ode mnie -
Peter- gdyby nie wpadł na swój pomysł "obgadania" strategii na forum to pewnie by zostal dłużej
Patricia- mamuśka. Miała odpaść jako pierwsza. Nie odpadła. Za to poleciała jako druga. Za bardzo chciała być ta "mamuska" .
Hunter- silny facet, za bardzo wcielił się w rolę lidera. Ogolnie był zagrożeniem i poleciał
Sarah - nasza Kleopatra. Number Roba. Jak na to co reprezentowala to dlugo się utrzymała
Gabriel - Gabi , a moze lepij Gabuś. Przyjechal przeżyć przygodę . Nie chciał grac wiec John go wykosił
Gina - fajna babka. Szkoda, że tak szybko odpadła. Przy odrobinie szczęścia mogła zajść duzo dalej. Lubiłem ją
Rob - tego goscia akurat nie lubilem. Nie uważam go za jakiegoś super stratega ( przynajmniej nie w tym sezonie). Mieszał, kręcił i się zakrecil..
John - jedna z najciekawszych postaci sezonu. Ale zgubila go pewnosc siebie. Lubiłem go.
Zoe - ach ta Zoe.
Tammy - kolejna fajna babka. Bardzo ambitna, walczyła do konca o utrzymanie.
Robert- generał. Człowiek Johna. Nie wyróżniał się niczym specjalnie. Doszedł dalej od Johna bo się nie wychylal
Sean - krzykacz, furiat - bardzo charakterystyczny . Miał dobre momenty.
Paschal- Papi. mi ten człowiek nie przeszkdzal jak co niektórym. Strateg marny ale nie powinien w ten sposób odpaść - przez losowanie kamykow.
Keith- kolejna bardzo mocna osobowosc. Po słabym początku ogarnęła się w porę. Bardzo kombinowała , sporo myślała o strategii i jak najbardziej zasłużone Top3. Pewnie tylko top3. Mogła to spokojnie wygrac.
Neleh- nasza słodka blondyneczka. Kompan Paschala. Finalistka. Hmm, co tu dużo pisać. Ani mnie nie grzała ani ziebila. Dobra social game i kontrsojusz zainicjowany przez Seana dal jej final .
Vecepia - Ve . Z dwojga złego dobrze, że wygrała. Gdy miała być cicho - byla cicho, gdy miała atakowac - atakowała. No i dobrze. Wiedziała po co przyszla do programu .

Najdziwniejsze dla mnie rzeczy w tym sezonie. Po pierwsze - jakim cudem nie złapali żadnej kury, świni? ? Po drugie - wyłonienie Top4 poprzez losowanie kamyka ? Slabeee.

Poza tym sezon udany.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości