Najlepszy i najgorszy strateg
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSZY:
Rob
NAJGORSZY:
Dante 0 -
Durao 12 +
Najlepszym strategiem Survivor South Africa: Island of Secrets zostaje Rob, a Najgorszym Durao.
Poszczególni zwycięzcy:
Survivor US
1 - Richard, Sean
2 - Tina, Kimmi
3 - Ethan, Brandon
4 - Rob, Gabriel
5 - Brian, Jan
6 - Rob, Matthew
7 - Sandra, Lillian
8 - Rob, Alicia
9 - Chris, Dolly
10 - Stephenie, Willard
11 - Stephenie, Blake
12 - Danielle, Bobby
13 - Yul, Brad
14 - Earl, Mookie
15 - Todd, Denise
16 - Parvati, Jason
17 - Corinne, Randy
18 - Stephen, Coach
19 - Russel H., Brett
20 - Sandra, Tyson
21 - Brenda, Dan
22 - Rob, Natalie
23 - Jim, Brandon
24 - Kim, Christina
25 - Malcolm, Jeff
26 - Cochran, Brandon
27 - Tyson, Katie
28 - Tony, Woo
29 - Natalie, Drew
30 - Carolyn, Nina
31 - Kelley, Keith
32 - Cydney, Tai
33 - David, Taylor
34 - Sarah, JT
35 - Devon, Cole
36 - Chelsea, Angela
37 - Kara, Jeremy
38 - Victoria, Wendy
39 - Tommy, Elizabeth
40 - Tony, Ben
Australian Survivor
3 - Phoebe, Kylie
4 - Michelle, Ziggy
5 - Shane, Russell
Survivor New Zealand
1 - Barb, Sala
2 - Lisa, Tara
Survivor South Africa
6 - Werner, PK
7 - Rob, Durao
Wyspa Przetrwania
1 - Farmer, Bartosz
Rob
NAJGORSZY:
Dante 0 -
Durao 12 +
Najlepszym strategiem Survivor South Africa: Island of Secrets zostaje Rob, a Najgorszym Durao.
Poszczególni zwycięzcy:
Survivor US
1 - Richard, Sean
2 - Tina, Kimmi
3 - Ethan, Brandon
4 - Rob, Gabriel
5 - Brian, Jan
6 - Rob, Matthew
7 - Sandra, Lillian
8 - Rob, Alicia
9 - Chris, Dolly
10 - Stephenie, Willard
11 - Stephenie, Blake
12 - Danielle, Bobby
13 - Yul, Brad
14 - Earl, Mookie
15 - Todd, Denise
16 - Parvati, Jason
17 - Corinne, Randy
18 - Stephen, Coach
19 - Russel H., Brett
20 - Sandra, Tyson
21 - Brenda, Dan
22 - Rob, Natalie
23 - Jim, Brandon
24 - Kim, Christina
25 - Malcolm, Jeff
26 - Cochran, Brandon
27 - Tyson, Katie
28 - Tony, Woo
29 - Natalie, Drew
30 - Carolyn, Nina
31 - Kelley, Keith
32 - Cydney, Tai
33 - David, Taylor
34 - Sarah, JT
35 - Devon, Cole
36 - Chelsea, Angela
37 - Kara, Jeremy
38 - Victoria, Wendy
39 - Tommy, Elizabeth
40 - Tony, Ben
Australian Survivor
3 - Phoebe, Kylie
4 - Michelle, Ziggy
5 - Shane, Russell
Survivor New Zealand
1 - Barb, Sala
2 - Lisa, Tara
Survivor South Africa
6 - Werner, PK
7 - Rob, Durao
Wyspa Przetrwania
1 - Farmer, Bartosz
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
Czas wybrać Najlepszego oraz Najgorszego Stratega sezonu Australian Survivor: Champions vs. Contenders II (2019).
Na Wasze nominacje w obu kategoriach (najlepiej z uzasadnieniami) czekam do soboty (15.08.2020) do godz. 20:00.
Na Wasze nominacje w obu kategoriach (najlepiej z uzasadnieniami) czekam do soboty (15.08.2020) do godz. 20:00.
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
Moje nominacje na zachętę.
NAJLEPSI:
Pia - zagrała bardzo dobrze i konsekwentnie, chowając się trochę w cieniu innych, ale mając decydujący wpływ na przebieg rozgrywki
Janine - grała ostro i była głową sojuszu
Abbey - sporo działała, była aktywna, szło jej naprawdę ładnie
Luke - też dobrze kombinował, sporo osiągnął w tym sezonie
NAJGORSI:
Daisy - grała chaotycznie, popełniała sporo błędów
Andy - często nie wiedział co się w ogóle dzieje, dużo chaosu i dużo błędów
Nova & Steven - idealny przykład jak nie grać, gdy jesteś na dnie
NAJLEPSI:
Pia - zagrała bardzo dobrze i konsekwentnie, chowając się trochę w cieniu innych, ale mając decydujący wpływ na przebieg rozgrywki
Janine - grała ostro i była głową sojuszu
Abbey - sporo działała, była aktywna, szło jej naprawdę ładnie
Luke - też dobrze kombinował, sporo osiągnął w tym sezonie
NAJGORSI:
Daisy - grała chaotycznie, popełniała sporo błędów
Andy - często nie wiedział co się w ogóle dzieje, dużo chaosu i dużo błędów
Nova & Steven - idealny przykład jak nie grać, gdy jesteś na dnie
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5716
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
Najlepsi:
Luke - całkiem nieźle pograł w tym sezonie, a miał target jako powracający gracz
Harry - sam nie wiem, nie jestem fanem, ale wypadł dość przyzwoicie
Janine - ikona, dzięki niej gra od etapu połączenia była dość ciekawa, a rady i jej starcia z Harrym przezabawne
Najgorsi:
Daisy - Totalnie nie moja, bajka, nie mój styl gry i nie powinienem tego pisać, ale jakoś jej nie polubiłem
Nova - OMG, pewnie wygra ten tytuł
Abbey - A ode mnie nominacja do najgorszego, mogła zdecydowanie inaczej to rozegrać. Działa za bardzo, za szybko i zbyt ostro
+ Nominacja do nagrody specjalnej "Duch Sezonu". Oczywiście jest tutaj jedna kandydatka, która przez 7 odcinków po 65 minut nie dostała żadnej wypowiedzi -> Samantha
Luke - całkiem nieźle pograł w tym sezonie, a miał target jako powracający gracz
Harry - sam nie wiem, nie jestem fanem, ale wypadł dość przyzwoicie
Janine - ikona, dzięki niej gra od etapu połączenia była dość ciekawa, a rady i jej starcia z Harrym przezabawne
Najgorsi:
Daisy - Totalnie nie moja, bajka, nie mój styl gry i nie powinienem tego pisać, ale jakoś jej nie polubiłem
Nova - OMG, pewnie wygra ten tytuł
Abbey - A ode mnie nominacja do najgorszego, mogła zdecydowanie inaczej to rozegrać. Działa za bardzo, za szybko i zbyt ostro
+ Nominacja do nagrody specjalnej "Duch Sezonu". Oczywiście jest tutaj jedna kandydatka, która przez 7 odcinków po 65 minut nie dostała żadnej wypowiedzi -> Samantha
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
Zaczynamy głosowanie na Najlepszego i Najgorszego Stratega sezonu Australian Survivor: Champions vs. Contenders II (2019)
Namiastka regulaminu:
- można oddać 1 głos na dobę
- dajemy po jednym plusie i minusie w obu kategoriach
- w tym głosowaniu oceniamy tylko grę strategiczną uczestników
- jeśli w danej kategorii wszyscy mają wynik dwucyfrowy to punkty dzielimy przez 2 (i zaokrąglamy w górę jeśli trzeba)
- w sprawach spornych i nieokreślonych w tym jakże wyczerpującym regulaminie decyduje Umbastyczny
GŁOSOWANIE ZACZYNAMY O PÓŁNOCY - głosy oddane wcześniej nie liczą się.
NAJLEPSI:
Abbey 5
Harry 5
Janine 5
Luke 5
Pia 5
NAJGORSI:
Abbey 5
Andy 5
Daisy 5
Nova 5
Steven 5
Namiastka regulaminu:
- można oddać 1 głos na dobę
- dajemy po jednym plusie i minusie w obu kategoriach
- w tym głosowaniu oceniamy tylko grę strategiczną uczestników
- jeśli w danej kategorii wszyscy mają wynik dwucyfrowy to punkty dzielimy przez 2 (i zaokrąglamy w górę jeśli trzeba)
- w sprawach spornych i nieokreślonych w tym jakże wyczerpującym regulaminie decyduje Umbastyczny
GŁOSOWANIE ZACZYNAMY O PÓŁNOCY - głosy oddane wcześniej nie liczą się.
NAJLEPSI:
Abbey 5
Harry 5
Janine 5
Luke 5
Pia 5
NAJGORSI:
Abbey 5
Andy 5
Daisy 5
Nova 5
Steven 5
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI:
Abbey 5
Harry 4 -
Janine 5
Luke 5
Pia 6 +
NAJGORSI:
Abbey 4 -
Andy 6 +
Daisy 5
Nova 5
Steven 5
Abbey 5
Harry 4 -
Janine 5
Luke 5
Pia 6 +
NAJGORSI:
Abbey 4 -
Andy 6 +
Daisy 5
Nova 5
Steven 5
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5716
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI:
Abbey 5
Harry 4
Janine 5
Luke 6 +
Pia 5 -
NAJGORSI:
Abbey 4
Andy 6
Daisy 5
Nova 6 +
Steven 4 -
Abbey 5
Harry 4
Janine 5
Luke 6 +
Pia 5 -
NAJGORSI:
Abbey 4
Andy 6
Daisy 5
Nova 6 +
Steven 4 -
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 5987
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI:
Abbey 4 -
Harry 4
Janine 5
Luke 6
Pia 6 +
NAJGORSI:
Abbey 3 -
Andy 7 +
Daisy 5
Nova 6
Steven 4
Abbey 4 -
Harry 4
Janine 5
Luke 6
Pia 6 +
NAJGORSI:
Abbey 3 -
Andy 7 +
Daisy 5
Nova 6
Steven 4
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI:
Abbey 4
Harry 4
Janine 5
Luke 7 +
Pia 5 -
NAJGORSI:
Abbey 2 -
Andy 7
Daisy 5
Nova 7 +
Steven 4
Abbey 4
Harry 4
Janine 5
Luke 7 +
Pia 5 -
NAJGORSI:
Abbey 2 -
Andy 7
Daisy 5
Nova 7 +
Steven 4
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI:
Abbey 4
Harry 3 -
Janine 5
Luke 7
Pia 6 +
NAJGORSI:
Abbey 1 -
Andy 7
Daisy 6 +
Nova 7
Steven 4
Abbey 4
Harry 3 -
Janine 5
Luke 7
Pia 6 +
NAJGORSI:
Abbey 1 -
Andy 7
Daisy 6 +
Nova 7
Steven 4
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5716
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI:
Abbey 4
Harry 3
Janine 5
Luke 8 +
Pia 5 -
NAJGORSI:
Abbey 1
Andy 7
Daisy 7 +
Nova 7
Steven 3 -
Abbey 4
Harry 3
Janine 5
Luke 8 +
Pia 5 -
NAJGORSI:
Abbey 1
Andy 7
Daisy 7 +
Nova 7
Steven 3 -
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości