The Amazing Race 32

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 32

Post autor: Jack »

Stacja CBS przedłużyła The Amazing Race na kolejny sezon.
https://www.realityblurred.com/realityt ... -spillman/


Nie jest znana data premiery tego sezonu, jednak filmowanie rozpocznie w listopadzie 2018. Informację tę na swoim instagramie ogłosiła dyrektor castingów - Lynne Spillman.
Na jej post odpowiedziała Sugar z Survivor 17 :D
“My husband and I would be perfect, except, by the end of traveling for the first 24 hours, we’d be threatening divorce… but that’s probably good tv.”

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 32

Post autor: Meciek »

Sugar chyba zazdrości Corinne, że była w TAR 31 i nie chce być gorsza. xD Plus to nie jest Marriage Bootcamp tylko TAR, więc raczej nie do tego programu chce się dostać.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 32

Post autor: Jack »

W tym miesiącu rozpocznie się realizacja 32. sezonu "The Amazing Race".
Być może po raz kolejny pojawi się jakaś para z ostatniej edycji BB.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 32

Post autor: Jack »

Nowy sezon The Amazing Race zostanie wyemitowany w środku sezonu telewizyjnego 2019/20, co najprawdopodobniej oznacza emisję od stycznia bądź lutego.
W tym sezonie nie zobaczymy żadnej pary biorącej udział wcześniej w innym reality-show stacji CBS. Program nakręcono już w ubiegłym roku.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 32

Post autor: ciriefan »

Premiera sezonu 20 maja 2020 - program zajmie w ramówce miejsce Survivor Winners at War.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 32

Post autor: Jack »

Premiera sezonu 32 przełożona na nieokreślony termin.
https://nypost.com/2020/04/29/cbs-postp ... ity-shows/

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 32

Post autor: Meciek »

Zgodnie z ramówką stacji CBS - TAR powróci jesienią, w środy o 21. Dokładnej daty jeszcze nie podano.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 32

Post autor: Jack »

Premiera nowej edycji programu: 14 października. Program w nowym sezonie emitowany będzie w środy.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 32

Post autor: ciriefan »

32x01

Całkiem przyjemna premiera. Nie mam na razie żadnych sympatii ani antypatii. Miło, że pojawiło się nowe RS, które nie zapowiada się na katastrofę jak inne All Starowe Survy i Big Brothery tego roku. Musieliby się bardzo postarać, żeby wypaść gorzej. Także czekam na kolejny ep :) Ale może lepiej nie krakać, w końcu mamy rok 2020...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 32

Post autor: Jack »

31x01-02
Całkiem niezły początek. Mam nadzieję, jednak że sezon jeszcze bardziej się rozkręci.

Oczywiście było kilka nielogicznych decyzji i np. to dzielenie ludzi na dwie grupy na każdy etapie.

Na plus, to że po raz pierwszy w historii pojawił się Trynidad i Tobago. Z tego co pamiętam to też dwa zadania obywały się nocą, więc super, że chociaż częściowo wracają do konkurencji nocnych.

Co do uczestników to nie mam tutaj żadnych sympatii i antypatii. Szkoda mi trochę koleżanek z kadry Crystal Cox. Myślałem, że grają w TAR co najmniej tyle co ich znajoma w Survie.
Mam nadzieję, że Michelle i Victoria zrobią jakieś dramy w tym sezonie :D
Aaa, muszę też wspomnieć o siatkarzach, oni wyglądają jak takie idealne rodzeństwo, które zawsze osiąga to czego chce. Szkoda, że Riley nie wystąpił ze swoją partnerką - Carli Lloyd, wtedy na pewno byłyby jakieś dramy w programie co etap xD

Ucieszyłem się też z powrotu Yield do wersji amerykańskiej. Aż szkoda, że nikt nie użył :(

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 32

Post autor: Jack »

32x03
Chaotyczny ten etap, ale dzięki temu nieźle się to oglądało.
Szkoda, że jedna z drużyn totalnie się zgubiła i nawet nie miała szansy, żeby powalczyć o pozostanie w programie. Uwielbiam to że dwie drużyny zmarnowały u-turn już na tak wczesnym etapie gry :D

Warto zauważyć, że Hung & Chee znów znaleźli się na czele stawki, tym razem na drugim miejscu. Ciekawe czy inne teamy dostrzegają w nich potencjalnie spore zagrożenie na tak wczesnym etapie gry. Na razie początek mają wyśmienity.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 32

Post autor: ciriefan »

32x02-03

O tak, było sporo chaosu i trochę dramy, więc spoko, od razu lepiej. Z jednej strony Will & James głupio zrobili używając u-turn będąc na samym przodzie i do końca też nie wiedząc, jak daleko za nimi są Leo & Alana. Idealny sposób na zrobienie sobie potencjalnych wrogów. Leo & Alana mieli tutaj rację - jeśli wymierza się cios przeciwko mocnej parze, lepiej jest nie chybić. Z drugiej strony jak już to zrobili, to nie wiem, czy Kaylynn & Haley dobrze zrobiły ratując Leo & Alanę i używając u-turn na tak tragicznie słabej parze jak Jerry & Frank. No ok, miały dług do spłacenia, ale zawsze lepiej zostawić w grze takich słabiaków i wyeliminować mocniejszych, zwłaszcza że same są dosyć słabe. Mam też wrażenie, że Jerry & Frank byli tak daleko z tyłu, że i tak byliby ostatni, więc tym bardziej zmarnowany u-turn.

Szkoda mi też Kellie & Lavonne, mam przeczucie, że mogły być bekowe i dramogenne i miały szansę dołączyć do grona moich ulubionych murzynek, no ale niestety tak się nie stało.

Na razie miło się ogląda i to dobra odmiana po ostatnich tegorocznych Survach i Big Brotherach.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 32

Post autor: Jack »

32x04
Nawet niezły ten sezon, przynajmniej ja wkręciłem się w oglądanie.
Jak widać na razie mamy jeden dominujący sojusz, który chce eliminować pozostałe pary. Zobaczymy jak długo uda im się skutecznie realizować swoją misję.

Co do samego etapu, to dobrze, że wrócili do Paragwaju i wykorzystali dwa zadania z przeszłości. Na plus również Yield. Szkoda tylko, że znów nikt nie zdecydował się na jego wykorzystanie.

Teraz drużyny przenoszą się do Europy. Mam nadzieję, że poziom etapów nie spadnie.

Na ten moment nie mam jednej drużyny-faworyta, której kibicuję, co jest trochę dziwne :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 32

Post autor: ciriefan »

32x04-05

Naprawdę miło się ogląda. Etap w Paryżu, kocham to miasto <3 Dużo fuck upów było. Michelle i Victoria odpadły, szkoda, bo mogły być dramo i bekogenne. Z drugiej strony zasłużyły sobie. Gdyby miały opóźnienie 1, no 2 godziny, z rożnych przyczyn, można by to uznać za pecha. No ale błądzić po ulicach Paryża 6,5 godziny będąc 2 skrzyżowania od poszukiwanej przez nie rzeki? Ewidentnie świadczyło to o kiepskich umiejętnościach nawigatorki, no ale też nie mogły wcześniej się kogoś zapytać, tak jak to ostatecznie zrobiły? Kiepska drużyna.

Za to Kaylynn & Haley mają wielkie szczęście. Ostatnio NEL, teraz ta porażka brunetek. Dwa razy były w czarnej dupie i dwa razy przetrwały.

Jeśli chodzi o pary, to jest ok, jedynie Will&James na razie lekko irytują.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 32

Post autor: Jack »

32x05

Ten francuski etap nie był całkiem zły. Może to nie były zadania wymagające jakichś super umiejętności, ale w końcu mieliśmy dwa loty, no i jazdę po mieście. Zawsze zastanawiało mnie to poruszanie się Amerykanów po Europie samochodami, ostatnio nawet słuchałem podcastu, że sportowcy którzy pochodzą z USA i decydują się na grę w Europie bardzo często w swoich kontraktach dodają klauzulę, że klub musi zapewnić im samochód z automatyczną skrzynią.

Trochę mi przykro z powodu eliminacji sióstr, ale było widać, że to drugie miejsce ostatnio raczej było wypadkiem przy pracy.

Mnie też Will i James lekko irytowali, ale jakoś wciągnąłem się w tej konflikt między nimi, a Leo i Alaną, dlatego chcę aby obie drużyny jeszcze trochę powalczyły między sobą :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości