The Challenge

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

Hahahaha, jakoś nie jestem jej wielkim fanem :D Powiedziałem nawet, że jak któraś z sióstr wygra Survivor to przestaję oglądać ten program :P

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Roxy »

Hehe i przestałeś? 😂
Choć ja mam nadzieję że jej nie wezmą do sezonu ;)

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Kamel »

W sumie dobrze ze Natalie bedzie w cascie raczej, przynajmniej ktos bedzie mial szanse wywalic z gry tego Jennybota bez osobowosci
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

Roxy pisze:
26 sie 2020, 23:46
Hehe i przestałeś? 😂
Jak widać nie przestałem :D A ja mam nadzieję, że wezmą ją do sezonu :P W Surviorze ładnie powalczyła w wyzwaniach, udowodniła, że ma silny mental, poza tym nie boi się dram i fightów, więc pasuje idealnie.
Ciekawe jak wypadnie w porównaniu z psycho Lolo Jones. (Aż mi się przypomniał Celebrity Big Brother i te jej dramy xd)

W ogóle widział gdzieś ostatnio, że podobno Analyse Talavera została dropnięta przez produkcję i na jej miejsce wejdzie Amber z BB16.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Roxy »

Tak, wywalili Analyse, po tym jak wyciekły screeny z chatu grupowego ludzi z BB21 i w sumie coraz więcej osób które miały być pierwszy raz odpadają z castu ;)

Lolo brała już udział w The Challenge, ale takim charytatywnym gdzie brali udział uczestnicy The challenge konta zawodowi sportowcy, też ją trochę ponosiło :lol:t

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

The Challenge, sezony 10 oraz 13 niedługo pojawią się w ofercie polskiego Netflixa.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Roxy »

w końcu <3 :D choć 13 chyba widziałam :D ale dobrze będzie powtóreczka :D

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

The Challenge

Post autor: joeytribbiani »

ooo super, może nareszcie się wkręcę :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Roxy »

netflix kłamał...

ale jest nowy sezon, który jest dość hmm ciekawy :D fanom Natalie na pewno się spodoba :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

A to w sumie śmieszne, bo jeszcze wczoraj czy przedwczoraj widziałem ich tweeta z listą nowych tytułów i był tam "The Challenge".

Co do sezonu 36 to rozpoczął się ciekawie. Ja oczywiście będę trzymać kciuki za psycho Lolo.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Roxy »

no właśnie, na instagramie też dali że będzie :lol: ale to netflix 😅

a ja jej tak bardzo nie lubię 😂 swoją drogą śmieszne, że nikt jej nie chciał do pary od razu :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

36x01-03

Śledzę sobie ten sezon i muszę powiedzieć, że nawet się wciągnąłem, mimo odcinków trwających po 65 minut :D

Muszę przyznać, że po ostatnim epizodzie jestem wręcz przekonany, że Josh ma problemy natury psychicznej. Typa można wyprowadzić z równowagi jednym zdaniem. O ile jeszcze jego zachowanie w BB można było w jakiś sposób zrozumieć i tłumaczyć tym, że Cody/Jessica/Mark byli jego wrogami, a uczestnicy byli zamknięci ze sobą przez 3 miesiące, tak tutaj nagły wybuch po kilku dniach rozgrywki nienajlepiej o nim świadczy. Gdyby jeszcze doszło tutaj tylko do wymiany zdań, ale Josh pchał się z łapami do innych uczestników i ochrony. Serio? Nie było lepszych kandydatów do udziału w tej edycji?

Muszę też wspomnieć, że przykro mi z powodu, iż Natalie Anderson jest 3 razy więcej w odcinkach Natalie niż Amber B i Lolo razem wziętych :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Roxy »

Z tymi uczestnikami to jest tak, że zapraszają ludzi, którzy nie tylko coś pokażą, ale zrobią show... jak w każdym reality show w zasadzie 🤣 a Josh robi szum i afery ^^ a naprawdę jest dużo osób, zarówno starych uczestników jak i całkiem nowych, z innych RS, którzy chcieli by wziąć udział w edycji ;) choć teraz mieli dość okrojony wybór bo pandemia i w ogóle ;) może 37 sezon będzie miał troszkę inny cast i nie będzie tam Josha :D

Fajnie że się wciągnąłeś w oglądanie :)


ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości