The Challenge

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

Bardzo mi szkoda Natalie :( Mam nadzieję, że w życiu wszystko jej się poukłada i jeszcze kiedyś będziemy mogli zobaczyć ją w jakimś reality.

W międzyczasie, szwajcarska straż graniczna zatrzymała Lolo Jones, która miała rywalizować tam na torze bobslejowym. W bobie znaleziono paczkę z tajemniczym proszkiem. Straż wzięła tę substancję za kokainę. Okazało się, że to kreatyna w proszku.
https://sportowefakty.wp.pl/bobsleje/91 ... eatyne-z-k

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

Kolejna "drama" z udziałem Lolo. Jones podzieliła się w mediach informacją, że została zmuszona przez MTV do rezygnacji z programu.
https://nypost.com/2021/02/26/lolo-jone ... challenge/

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

Sezon 36

To było moje 4 podejście do The Challenge i w końcu udało mi się dobrnąć do samego końca :D Ten sezon naprawdę nie był zły, a nawet wkręciłem się w ten format. Dla mnie największym minusem było to że niektóre challenge czasami się powtarzały, ale przynajmniej nie było powrotów do gry co dwa odcinki jak w jakieś wcześniejszej edycji sprzed 3 lat, gdzie po 6 odcinkach miałem dość, bo co chwila ktoś wracał albo miał szansę powrotu.
Muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z przebiegu finału i całego sezonu. Wygrała osoba która była w top 3 uczestników za których trzymałem kciuki. I muszę powiedzieć, wow. Nie spodziewałem się po niej takiego dobrego występu. Szkoda natomiast że Natalie i Lolo musiały zrezygnować z gry w trakcie sezonu :(
Fessy w finale po raz kolejny pokazał swoje prawdziwe oblicze. Jak to dobrze, że Haleigh przejrzała na oczy i po jakimś czasie od zakończenia BB, ta para się rozstała.
Kolejni irytujący ludzie to Kam która ciągle mówiła o tym co planuje robić po programie i jak świetnie będzie jej się żyło z Leroyem. Ten czas antenowy naprawdę można było przeznaczyć na coś innego, przynajmniej 80% tego czasu, bo słuchanie tego samego po kilka razy co odcinek było nużące.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

37x01

Tak bardzo czekałem na ten sezon i ludzi z Survivor i baaaaardzo się zawiodłem. To co się wydarzyło już na samym początku. Nawet nie wiem jak to opisać. Gdyby Ci ludzie rzeczywiście chcieli utworzyć jakiś sojusz między osobami uczestniczącymi w 'Survivor' i coś tam pękło po jakimś czasie to byłbym w stanie to zrozumieć. Ale taka akcja, że Emy wciela się w szpiega, a potem Michele i Michaela robią wszystko aby pozbyć się siebie nawzajem. Tego się nie spodziewałem :D
Myślałem, że Michaela będzie tutaj jedną z gwiazd sezonu, a tu eliminacja w pierwszym odcinku i to nie jest z powodu Jaya :D

Druga rzecz która mnie zdziwiła (albo w sumie i nie) to fakt, że całkiem olano odejście Nama. W sensie, pojawiło się bardzo dużo spekulacji że miał kontakt z osobą zarażoną na Covid, a produkcja miała przygotowany specjalny plan działania dla uczestników i gdyby umyślnie "uciekł" z kwarantanny czy coś takiego to zrozumiałbym tę decyzję. Ale z tego co widziałem Nam siedział normalnie na kwarantannie, testowali się tam kilka razy, następnie zaczęli realizację programu i wywalili kolesia już drugiego dnia. Dziwne to bardzo.

Na ten moment nie mam żadnych faworytów. Jednak Ci 'rookies' wydają się strasznie nieogarnięci. Szkoda, że produkcja nie znalazła kogoś więcej z show związanych ze strategią, a biorą jakichś z Ex On the Beach Holandia :D

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Kamel »

37x01

Jedynym plusem tego odcinka bylo zobaczenie napisu "Poland" przy Gabo, ktory nawet nie jest polakiem i to ze Michele ma już swoje pierwsze elimination win. a tak to bylo bardzo basic, noi na plus powrot amandy
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

37x02-04
Jakoś się wkręciłem w "The Challenge" po poprzednim sezonie i nadal oglądam program.
Oczywiście eliminacje osób z Surva są bardzo smutne :( Szkoda, że edycja rozpoczęła się od konfliktu Michaeli z Michele.
Muszę też dodać, że coraz bardziej lubię Amber B. W poprzednim sezonie udowodniła swoją wartość, teraz również rozpoczęła grę z przytupem. Teraz nie dziwię się w ogóle ludziom oglądającym The Challenge, którzy od kilku sezonów jadą na twitterze po Fessym. Ten typ to taki mess, że nie mogę. Zawsze musi wyżywać się na kimś innym, a na końcu robić z siebie ofiarę i upatrywać swojej porażki w kimś innym.
Chcę też powiedzieć, że niektórzy (właściwie sporo) tych international rookies to tacy nieogarnięci ludzie. Gabo czy ten Hiszpan nawet nie do końca rozumieją zasady :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących 38 sezonu programu. Wśród uczestników po raz kolejny nie zabraknie osób znanych z innych programów stacji CBS.
Spekuluje się m.in. o udziale poniżej wymienionych osób:
Amber Borzotra (Big Brother)
Analyse Talavera (Big Brother)
Kaycee Clark (Big Brother)
Michele Fitzgerald (Survivor)
Faysal Shafaat (Big Brother)
Jay Starret (Survivor)
Josh Martinez (Big Brother)
Tommy Bracco (Big Brother)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Roxy »

Wszyscy są w Argentynie, gdzie będzie 38 sezon, wszyscy sa na kwarantannie, ale niekoniecznie wszyscy będą brać udział. Sezon, podobno, ma mieć motyw Ride or Die i będzie rozgrywany w damsko-męskich parach. Michele i Jay oraz Tommy i Analyse mają być parami. Amber ma być ze swoim chłopakiem, Kaycee ze swoim bratem. Faysal z jakaś nieznaną mi kobietą, a do Josha, nigdzie nie podano pary.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Maw »

S37
Nie jestem za bardzo zaznajomiony z sezonami The Challenge, coś tam słyszałem, widziałem, ale tak w całości postanowiłem obejrzeć Lies, Spies and Allies. Było to słabe, targetowanie wszystkich rookies przez vets mega żenujące i nudne, ale nie zniechęca mnie to, bo to ponoć jeden z najgorszych sezonów ever. xd Poza naszymi survivorowymi dziewczynami Michele i Michaelą, które odpadły niestety dość szybko, bardzo lubiłem Nelsona, Kelza (kolejny, który odpadł za szybko!), Amber B, Ashley, Big T też spoko. Co do rookies, niektórzy mieli potencjał, mimo że był to pagonging i odpadali jeden po drugim, uważam, że część z nich pokazało się lepiej od większości vets, szczególnie Michaela, Michele, Kelz, Priscilla, Hughie dla dram też był spoko, nawet polubiłem Bettine, ale niestety jej edit był tragiczny. Natomiast część z nich jak Gabo to był TOTALNY niewypał, ale czego się spodziewać od kogoś z Warsaw Shore. xd Tacha/Esther/Bertha też żenada imo. Lauren to nawet nie wiadomo kto to, bo że została za coś removed z gry to oczywiście musieli ją całkowicie usunąć z odcinków i w ogóle się w nich nie pojawiła. Rozjebała mnie Tracy, która chyba średnio ogarniała angielski i jeszcze totalnie zjebała eliminację, szkoda tylko, że kosztem Kelza. :) Endgame to już totalna porażka:
CT - wygrywa każdy sezon, co musi być mega nieznośne, mnie tutaj nie irytował, ale to pewnie dlatego, że jestem "newbie" w oglądaniu TC i na pewno bardzo szybko mi się przeje.
Tori - może i gra dobrze, ale zbyt pewna siebie, trudno jej kibicować.
Devin - ten facet to tragedia, a ja mu na początku kibicowałem. xdddd
Emy - poza kilkoma odcinkami nie była najgorsza, plus, że jako jedyna rookie zaszła do finału, ale jakoś jej zbytnio nie polubiłem.
Nany - sympatyczna dziewczyna, ale za bardzo tam nie istniała. Szkoda, że bała się grać, żeby nie zranić przyjaciół..
Kaycee - ona chyba miała nawet gorszy edit niż jej dziewczyna, co jest jeszcze zabawniejsze pod tym względem, że wygrała sezon. xddd
Amanda - tragedia, nie znoszę jej. xddd

Teraz chyba może być tylko lepiej. :D Chociaż patrząc na to, że zaprosili Analyse do następnego sezonu to ja nie wiem co oni mają w głowach. Już Holly bylaby lepsza od niej.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

38x01
Jakie to było dziwne :D Przewiduję, że ten sezon będzie jednym wielkim bałaganem. I znów "prawdziwi fani" The Challenge zaczną twierdzić, że to z powodu rookies i osób z Big Brothera :D
W sensie, niektóre akcje były dość śmieszne, był też sporo żałosnych akcji.
- Drama z Turbo - nie oglądałem edycji w której on wcześniej występował, ale gdzieś kiedyś czytałem, że nie był lubianą osobą. Tam ludzie pisali że to jest typ, który już nigdy nie wróci. A jednak się pojawił :D
- Tori i Devin - ja ja nie lubię ich oglądać :D W dodatku jeszcze są razem w parze. Już samo słuchanie ich wypowiedzi, rzucanie komplementów wobec siebie i to całe spijanie sobie z dzióbków jest nie do strawienia
- Kaycee - lol To była zabawna akcja. W dwóch poprzednich edycjach była strasznie irytująca, na każdym kroku podkreślała jaka to nie jest wspaniała, więc tym bardziej cieszę się, że jest out w odcinku 1
- Dołączenie Nama - To również całkiem śmieszna akcja. Gość do tej pory nie pokazał niczego w programie (z różnych powodów, nie będę spoilerować) i po raz kolejny postanowiono go przywrócić xd
- Faysal i Nelson - Czy oni w każdym sezonie muszą mieć jakiś showmance? :D Oglądanie jak co sezon są z kimś innym staje się już nudne. Zwłaszcza w przypadku Fessiego :D

Edit: Aaa i zapomniałbym Michele :D Nasza królowa Survivor. W swoich wypowiedziach była tak pewna siebie. Zgaduję, że wyleci w epie 2 albo 3 :D

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Prus »

Nieźle sie Michele i Jay wtarabanili teraz XD. Ciekawe co teraz zrobią, skoro Laurel i Jakk wygrali elimination. Ale w dalszym ciągu kibicuje im i mam nadzieję, że coś zdziałają jeszcze. Tak czy siak, było śmiesznie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

Aż jestem ciekaw @Prus, co teraz myślisz o Michele i Jayu :D Ostatnim razem nieźle się wkopali, a to co odwalili teraz... Nawet nie wiem za bardzo jak to skomentować :D Ja na szczęście nie jestem jakimś ogromnym fanem Michele i Jaya i oglądając co wyprawiają po prostu śmieję się do ekranu, jednak dla ludzi którzy bardzo im kibicowali to musi być straszne :D Nie będę spoilerować tego co wydarzyło się w poprzedniej edycji, ale chyba ktoś tutaj nie wyciąga wniosków :D

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Prus »

Jack pisze:
19 lis 2022, 19:47
Aż jestem ciekaw @Prus, co teraz myślisz o Michele i Jayu :D
Nadrobiłem i widzę XD. Niby pomysł mieli okej (bo i tak już spalili mosty z Laurel i Jakk/Anessa i Jordan), ale wykonanie słabe, bo Michele w dalszym ciągu starała się być miła dla Nany, która według mnie jest najbardziej denerwującą uczestniczką. Michele i Jay powinni byli ich nominować tydzień wcześniej. + reakcja Nany na nominacje to absurd. Sama ich nominowała, a miała ból dupska, że Michele w końcu odpłaciła jej tym samym.

A w ostatnim odcinku Michele i Jay sobie odpadli. W zasadzie to oglądałem ten sezon tylko i wyłącznie dla nich, a skoro ich nie będzie to nie jestem pewien czy będzie mi się chciało. Niby jeszcze lubię Amber, ale cała ta ekipa Nany-Tori-Devin i kto tam jeszcze z nimi jest mnie niesamowicie denerwuje.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

Zgadzam się z Twoją opinią jeżeli chodzi o Nany. Również uważam, że jest jedną z najbardziej irytujących uczestniczek. W sumie dałbym ją na drugim miejscu zaraz po Kaycee, której na razie w tym sezonie jest stosunkowo niewiele.
Tori, Devin, Nelson - Ich też mam dość :D

Podobnie jak Ty kibicuję również Amber. Mam nadzieję, że uda jej się przetrwać jeszcze kilka odcinków. Pewnie już z przyzwyczajenia będę oglądać ten sezon do końca.

Btw, widziałem że w australijskiej wersji The Challenge mamy survivorowy akcent, więc może niedługo nadrobię tamtą edycję.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Maw »

Ja coś tam obserwuję ten sezon, ale nie chce mi się tego oglądać i dziwię się, ile The Challenge ma fanów. Od kilku sezonów to jest kółko wzajemnej adoracji i lizanie sobie tyłków przez weteranów. Szkoda mi Michele, bo była jedną z nielicznych osób, którym dało się kibicować. Tak samo szkoda mi Amber, która również jest bullied przez pewną grupę. Kiedy oni w końcu zrozumieją, że nikt nie chce oglądać cały czas przemądrzałych mord Nany, Aneesy, Kaycee, Devina, Bananas itd. Może Bananasa jeszcze lubią casuals, ale takiej Kaycee i tak w ogóle nie ma w odcinkach to nie rozumiem po co ją w ogóle brać do tylu sezonów... Same buce, a jak pojawia się ktoś sympatyczny to oczywiście odpada szybko, bo jak śmie spiskować przeciwko królom tej gry.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości