Max Dawson

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Max Dawson

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Max Dawson, Ph.D., 37
Plemię: białe kołnierzyki (Masaya)
Miejsce zamieszkania: Topanga, Calif.
Zawód: konsultant ds. mediów
Osobisty powód do dumy: Prowadziłem zajęcia o Survivorze na Northwestern University.
Życiowa inspiracja: Mój ojciec, który przetrwał wojnę w Wietnamie, chorobę serca, spartaczone operacje, gronkowca złośliwego i dużo więcej przez 40 lat życia z moją mamą i babcią.
Hobbies: chodzenie na plażę, treningi z odważnikami i kolekcjonowanie płyt winylowych
Irytują mnie: czekanie
3 słowa, którymi się opiszesz: szczery do bólu, błyskotliwy i brodaty
3 rzeczy, które byś zabrał na wyspę: 1. czarny kot. Bez względu na to, jak ciężko się robi w życiu, karmienie czarnego kota zawsze sprawia, że czuję się lepiej. 2. Główkę kapusty. Kapusta to jedzenie bogów. 3. Odrobinę wosku do brody. To, że głoduję na wyspie, nie musi oznaczać, że nie mogę wyglądać świeżo.
Zawodnik, którego przypominasz: Jonathan Penner. Obydwoje jesteśmy szczerymi do bólu, pewnymi siebie, prawdomównymi Żydami, którzy zarabiają na życie słowami. Tak jak on kocham Survivora i wszystko, co się z tą grą wiąże. Wierzę, że ta gra zasługuje na bycie uszanowaną przez osoby, które mają szczęście w nią zagrać.
Powód bycia w grze: Po pierwsze i przede wszystkim, gram żeby wygrać. Skoro zostało to już powiedziane, jestem też mocno zmotywowany perspektywą usłyszenia, jak Jeff mówi: "All the fixins".
Dlaczego przetrwasz: Przetrwam, bo jestem skupiony jak laser i dzięki mojej pewności siebie, przekonaniu i trzeźwości. Ach, i czy wspominałem o tym, że prowadziłem zajęcia o Survivorze?
Dlaczego wygrasz: Jestem naturalnym handlowcem. Produkt, w którego sprzedawaniu jestem najlepszy, to ja sam. Bez trudu radziłem sobie na każdej rozmowie kwalifikacyjnej, na jakiej byłem. Otrzymałem każdą pracę, o którą się ubiegałem. Sprzedałem setki i tysiące pomysłów wielkim korporacjom. W ostatnich latach świadomie pracowałem nad udoskonaleniem umiejętności czytania, rozumienia i wpływania na innych, uczenia się i udoskonalania nowych technik, które przyniosły mi świetne efekty w mojej karierze i życiu osobistym. Nie mam wątpliwości, że odczuję przyjemność osiągnięcia sukcesu na podobnym poziomie w Survivorze.

https://www.youtube.com/watch?v=n60o39r1oLk

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Kolejny bardzo pewny siebie :D

Ale do rzeczy, gościu wydaje się przede wszystkim rozsądny, inteligentny i bystry, jakoś go już polubiłem. I fajnie, że prowadził wykłady o Survie :D.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »


Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ej, boję się go :o Jest jakiś taki creepy. I jeszcze te igraszki z czarnym kotem jako sposób na odstresowanie :lol: Gdybym był reżyserem, obsadziłbym go w roli zamkniętego w sobie psychopaty, który w małym pokoju trzyma haki z ludzkim mięsem. Ewentualnie w roli Jezusa Chrystusa w jakimś filmie typu powtórne przyjście w czasach współczesnych.

W każdym razie, bardzo nawiedzenie i outsidersko. Ale nie oznacza to, że nieciekawie :D Choć może plemię także się go przestraszy i profilaktycznie chwycą go za tę bródkę, obkręcą i wypierniczą hen-hen-daleko już na pierwszej Radzie.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

cassiopeiae
5th voted out
Posty: 71
Rejestracja: 18 lis 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: cassiopeiae »

tombak90 pisze:Ej, boję się go :o Jest jakiś taki creepy. I jeszcze te igraszki z czarnym kotem jako sposób na odstresowanie :lol:
heh, a ja go uwielbiam, za jakieś 10 rzeczy które napisał, - co do kota, to kolor nie ma znaczenia, sama mam kota, i rozumiem o czym mówi , - kupił mnie tym " skupiony jak laser " - i chcę to zobaczyć

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Max Dawson

Post autor: Meciek »

Max wystąpił w drugim odcinku programu For Real: The Story of Reality TV

Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Max Dawson

Post autor: tombak90 »

No i co, warte coś te wszystkie wywiady? Opowiadają o jakichś przekupstwach, ustawkach, złamanych życiach i innych niespodziewanych rzeczach, czy takie tam pitu pitu, że było fajnie i że przeżyli grejt ekspiriens?
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Max Dawson

Post autor: Meciek »

Max ogólnie gadał o tym, że dopiero na starcie edycji dowiedział się, że został przypisany do "white collar", o innych kontrowersyjnych podziałach na plemiona (Cook Islands), komentował też różne sytuacje, które przebiły się do prasy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 30 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość