Survivor SA: Immunity Island - odcinek 7

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 7

Post autor: Umbastyczny »

Premiera: 15 lipca

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 7

Post autor: Umbastyczny »

Jakiś taki smutny odcinek.

VUNA

Miło było ich zobaczyć choć trochę, bo ze względu na zwycięstwa Zamba dostaje więcej czasu antenowego.

Renier dalej gra i kombinuje, założył kolejny ciekawy sojusz, Chappies może być jego tarczą przez jakiś czas. Nie jestem może wielkim fanem jego osoby, ale doceniam grę. O pozostałych mogę powiedzieć tylko, że miło się ich oglądało na nagrodzie.

ZAMBA

Tutaj mieliśmy takie dość oczywiste pożegnanie Qiean. Trochę mi jej szkoda. Widać było, że niby próbuje coś tam rozmawiać, ale jest przygaszona, nie wierzy w sukces tych rozmów i jest pogodzona z przegraną. W sumie edit dostawała kiepski, chyba najgorszy w tej edycji, a dziś całkiem przyjemnie i miło ją pożegnali, sporo czasu dostała i to takiego dość pozytywnego. Ale no nic, graczem nie była szczególnym, sama przyznała, że brakuje jej jakichś bliższych sojuszy i relacji, jej byłe plemię wolało ratować dwukrotnie Anelę zdając sobie sprawę, że wystawiają ją na odpadkę. Wardah spoko, że walczy i chce grać, ale jakoś nie przekonuje mnie do siebie. Fanem Tysona też nie jestem, ale jakąś tam pozycję ma. Kirana lubię, moim zdaniem jest mocno ogarnięty i trzymam kciuki. Santoni lubię, trochę przygasła po drugim swapie, ale może po merdżu odżyje i jeszcze pokaże kawałek ciekawej gry. A Anela dalej jest nudny. Poza tym jego nagroda była moim zdaniem zbyt duża. Po pierwsze nie musiał grać, po drugie dostał jedzenie, po trzecie dostał filmik i po czwarte ostał wskazówkę. Serio? Trochę to słabe porównując z poprzednimi rundami.

Za tydzień połączenie, niby mamy 6:6 patrząc na oryginalne plemiona. Ale patrząc na brak głosu Aneli, jego nagrodę oraz potencjalne wysłanie kogokolwiek na Immunity Island może być różnie. I też coraz więcej mówi się o sojuszu międzyplemiennym (Chappies, Shaun, Anela, Amy itd.). Ciekawe jak to się ułoży, ale mam nadzieję, że nie będzie nudnego pagoningu. W sumie mieliśmy aż 2 przemieszania i pierwsze bardzo szybko, więc może gracze nie będą tkwić w podziałach z dnia pierwszego.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 7

Post autor: Maw »

Ta eliminacja była heartbreaking. Bardzo mi szkoda Qiean, tym bardziej po tym, jaki edit dostała. W tym epie była świetna i była jedna z moich faworytek. :( Ratowała się jak mogła, ale niestety jej los był oczywisty. Co mnie wkurwiło to znowu uratowanie Aneli, moim zdaniem powinno być niedopuszczone, by ktoś mógł zostać uratowany dwa razy pod rząd, bo w ten sposób cały czas mogli go wysyłać. I gdyby nie to, pozegnelibysmy właśnie Anele, który jest razem z jego closest ally Amy najnudniejsza osoba w tym sezonie. Santoni za to jest cudowna. ❤️ Kocham ją i zdecydowanie jest najbardziej entertaining z całego sezonu, a też jest dobrym graczem, chociaż jak jest w zagrożonej pozycji to trochę zbyt ogarnia ją paranoja. Xd W przeciwnym plemieniu poza RenierxChappies oraz filmikami nie dostaliśmy w sumie nic, bardzo mało ich przez to, że ciągle wygrywają. Mam nadzieję, że w merge Nicole dostanie w końcu wiecej screentime, bo jej kibicuje. Poza tym Anesu, Chappies i Shaun icons. Cieszę się, że Chappies mimo bycia mięśniakiem zauważa, że gra jest głównie socjalna. ❤️

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 7

Post autor: ciriefan »

Był to najsłabszy odcinek jak do tej pory. Jego połowa to zadanie i reakcje na filmy od bliskich - nie przepadam za tym zbytnio. Pewnie normalnej wizyty przez Covid w tym sezonie nie będzie, więc mam nadzieję, że w ten sposób odhaczyliśmy już family visit. Zgadzam się, że Anela dostał za dużo nagród na Immunity Island nie musząc robić kompletnie nic, no ale jest jak jest. Potem już tylko przewidywalna eliminacja Qiean. No cóż, nie ma co więcej pisać o tym epie.

Podsumowując Qiean - produkcja chyba za nią nie przepadała. Można określić jej edit jako najbardziej "purple" w tym sezonie. W swoim finałowym odcinku dostała sporo czasu antenowego, ale czy pokazali ją od dobrej strony? Pokazali, jak kiepska jest socjalnie, jak je na oczach innych i się nie dzieli, jak nikt jej nie ufa, jak zdesperowana błaga drugie plemię o pomoc, a oni i tak mają ją w dupie i to Anelę ratują wysyłając go na Immunity Island. Pomimo tego miała też trochę smutnych wypowiedzi, co wzbudziło współczucie, więc pomimo słabego editu dostała przynajmniej solidne pożegnanie. No ale sezon na jej odejściu zbyt wiele nie straci.

Za tydzień połączenie, więc może być ciekawie. Ciekawe, jak rozłożą się siły i kto z kim będzie trzymał. Moi faworyci na ten moment to Nicole, Renier, Amy, Anesu, Chappies i Kiran, a więc aż połowa castu, co rzadko się zdarza, aby aż tyle osób wzbudzało we mnie tak mocną sympatię.

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 7

Post autor: Saw »

Odcinek całkiem dobry. Choć wszystko odbywało się raczej przewidywalnie. No ale i takie odcinki muszą się zdarzyć. Sezon i tak nadal ogląda się przyjemnie.

Vuna

Było ich mało. Na plus Ranier zakładający sojusz z Chappiesem. Taki układ może mu się opłacić po połączeniu, gdzie Chappies może być tarczą. Fajnie, że nie zamyka się tylko na sojusz z trzema paniami, ale szuka też innych opcji. A tak to głównie pokazano to plemię tylko na nagrodzie. Filmiki od rodzin nudne. Na mnie niestety już takie rzeczy nie działają i najchętniej bym je przesunął. Liczę, że jak już zobaczono te filmiki to nie będzie spotkań z rodziną.

Zamba

Oczywiste było że to Qiean odpadnie. Coś tam próbowała się bronić, ale kompletnie nie skutecznie. Była najbardziej purple z całej obsady, ale też nie ma się co czepiać, bo za wiele nie wnosiła do gry. Dostała większy edit na zakończenie. Choć zgodzę się z Ciriefanem, że nie był on za bardzo pozytywny. Pokazano jak gra na nerwach innym, a ziomki z pierwotnej Zamby ją mieli w dupie i woleli uratować Anelę. To świadczy o nie najlepszym socjalu i o tym że w grze nie nawiązała zbyt bliskich relacji z tymi ludźmi. Ale przyznam że smutny było obrazek na końcu jak widziało się jej bezradność. Ale nie ona pierwsza znalazła się w sytuacji bez wyjścia. Santoni zaczyna mi już grać na nerwach od jakiegoś czasu. Tak jak wcześniej nic do niej nie miałem tak teraz zaczyna być odpychająca. Gdzieś po cichu liczyłem że może ją wykopią przed połączeniem. No ale jednak jest zbyt kluczową postacią by odpadać na takim etapie. Ogólnie to oprócz Kirana to nikogo w tej drużynie nie lubię. No może jeszcze trochę Wardah, który spięła poślady i fajnie walczy od kilku odcinków. No ale taki Anela to dla mnie totalna mimoza. Aż przykre że dwa razy znalazł się na wyspie i walczył o przewagi. Tysona jakoś też nie trawię.

Po połączeniu liczę najbardziej na czwórkę Renier, Amy, Nicole i Marisha. Ale z pozostałych osób dobrze życzę też Kiranowi. Chappies i Anesu też są spoko i jakby doszli daleko to nie miałbym nic przeciwko. Ciekawe czy stare plemiona połączą siły i będzie podział 6:6. Ale jednak były aż dwa przemieszania więc doszło do sporych rotacji i nawiązały się nowe układy.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 7

Post autor: Jasasiek »

Odcinek przewidywalny, ale i tak oglądało się go lepiej od wszystkich postmergowych odcinków tegorocznego Survivor AU xD Wardah i jej "Read the fucking room" najlepszym momentem :lol:
Qiean mnie denerwowała od początku, mimo, że za wiele jej nie było. Została przedstawiona w negatywnym świetle i wyszła na samolubną, słabą socjalnie i ogólnie nieogarniętą - moim zdaniem trochę nad wyraz. Nie będę za nią tęsknić, ale już wolałbym żeby ona została zamiast Aneli, który w tym momencie jest moim #1 do wylotu. Jakiś taki cwany się wydaje, a ten tekst, że Wardah mu nie była potrzebna zaleciał arogancją. W tym programie każda relacja ma znaczenie, może kiedyś to właśnie od Wardah będzie zależało czy odpadnie czy nie? A jeśli zależy mu na wygranej, chyba powinien wiedzieć, że to od jury wszystko zależy, tym bardziej, że zaraz merge. Jeszcze mu się przyfarciło i za darmo się nażarł i zdobył kradzież głosu :x
Przy połączeniu najmocniej trzymam kciuki za Anesu, Santoni, Kirana i Wardah, ale tak naprawdę nie życzę nikomu jakoś szczególnie źle poza Anelą.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Immunity Island - Season 8”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości