Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 13

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 13

Post autor: Jack »

Premiera: 15 sierpnia 2021

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 13

Post autor: Umbastyczny »

I odcinek merdżowy za mną. Było ciekawie, ale edit wciąż koszmarny. Mieliśmy w zasadzie Hayley i George show, z lekkim dodatkiem paru osób. Nawet Chelsea dostała konfę xD Dla Andrew zabrakło czasu... I nawet zagrożona Laura była w zasadzie kompletnie niewidoczna.

Ale po kolei.

Dani była zła za to co się działo na radzie, z jednej strony się nie dziwię, ale z drugiej sama jest sobie winna, bo odwrócenie się od Simona było głupie.

Potem mieliśmy połączenie. Byłem zaskoczony, że nie ma tradycyjnej uczty, ale pomysł z zadaniem gdzie trzeba walczyć o każde miejsce też był spoko.

Potem ułożyły się nam dwa sojusze, Brawn + Cara i George vs. reszta. W sumie trochę przewidywalnie, ale dzięki planom George'a było ciekawiej. Na początku myślałem, że gra za plecami Cary, ale i ona była widoczna w którejś rozmowie z Hayley, czyli wie co i jak, no i musi się jakoś z tym godzić.

Kez znalazła HI, dobrze wypatrzyła ten kamień. Ale minus dla niej, że nie zagrała nim. Skoro wiedziała, że Hayley trafiła swoim, to powinna się bronić (albo kogoś), a nie wierzyć, że głosy pójdą na Dani (albo co ona tam myślała). Plus też dla Brainsów za ten jeden głos od Laury na Dani. Nie było to wyjaśnione, ale zakładam, że to miało wywalić Dani i uniknąć remisu, gdyby Kez użyła HI. Szkoda mi Kez, bo ją lubiłem i była pocieszna, ale jej eliminacja była do przewidzenia, bo od kilku odcinków pokazywali ją ciut negatywnie.
Plan George'a wypalił i ciekawe czy Brawn się domyślą, że szansa, że Brains zagrają swoim HI na Laurę i wywalą Kez z innym HI w kieszeni były minimalne bez szpiega.

Także rozgrywka ciekawa, ale edit ją zabija.

PS: Jak to jest z tymi HI i przekazywaniem po odpadnięciu? Myślałem, że to nie istnieje. Już nie myślę o innych krajach, ale nawet w Australii zdarzały nam się takie odpadki i nigdy nie mieliśmy transferów HI. Zakładam, że skoro nam pokazano tę scenę, to HI należy do Flick. Gdyby taki ruch był zakazany, to pewnie wycięliby to jakoś, a potem ktoś z produkcji powiedziałby Flick, że nie może tego używać i ma im oddać. Ciekawe czy po prostu nikt nigdy nie wpadł na to co Kez, czy też w tej edycji zmienili reguły...
Ostatnio zmieniony 16 sie 2021, 12:19 przez Umbastyczny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 13

Post autor: Duncan »

I musiało się zacząć walić gdy nadeszło połączenie eh :(
Bardzo polubiłem Kez i jej mocno kibicowałem. Szkoda, że nie użyła tego HII.
Mamy teraz George i Hayley show. Pierwszego nie znoszę, ale za to drugiej kibicuje. Też dziwna sprawa z tym przekazaniem HII. Myślałem, że tak nie można, a tu jednak. :o

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 13

Post autor: Jasasiek »

Merge nadszedł i fajnie, ale znowu będę narzekać, bo radość z oglądania psuje edit. Chelsea i Wai dostały konfę, Dani, Kez i Emmett coś tam mówili, a resztę czasu dostali Hayley i George, inni jakby ich tam nie było. Na 13 osób połowa nie istniała xD Przynajmniej zadanie zamiast aukcji dobrze się oglądało. Nazwa nowego plemienia jest straszna, już mogliby nazwać się Beauty żeby było śmiesznie.
Kez bardzo polubiłem, chciałbym żeby powróciła w jakimś All Stars. Odpadła nieoczekiwanie i mówiąc szczerze, myślałem, że wytrwa o wiele dłużej. Trochę zawaliła ten odcinek, niepotrzebnie mówiła innym o HII i szukała go przy wszystkich.
Przekazała HII Flick - dla mnie to było dziwne, chyba jeszcze coś takiego się nie zdarzyło, nawet w USA, ale skoro to pokazali, to raczej nie złamała zasad programu. Ciekawe czy to powszechnie wiadomo, czy po prostu do tej pory nikt na to nie wpadł albo po prostu nie chciał nikomu przekazywać. Może gdyby Dani nie powiedziała Simonowi o tym, że wiedziała o jego eliminacji przed zgaszeniem pochodni, to teraz miałaby jego dwa HII? :D Koniec końców, nie podoba mi się takie przekazywanie, niszczy to jednak zamysł flushowania idoli i za bardzo wpływa na rozgrywkę, ale zobaczymy co z tego jeszcze wyjdzie.
George w tym odcinku na plus. Ogólnie przestał już tak aktorzyć (albo przestano go tak przedstawiać) i przez to stał się bardziej znośny. Pomimo wszystko, wydaje mi się, że granie po obydwu stronach nie wyjdzie mu na dobre - Hayley już wie co ma z tym zrobić :)
Dani&Emmett są teraz główną opozycją dla Hayley. Mam wrażenie, że Flick pokrzyżuje ich plany, szczególnie teraz z tym HII, no i sama Hayley da im znać, że mają mole'a, co pewnie wprowadzi po ich stronie chaos.
Głos Laury na Dani trochę mnie zaskoczył i już się bałem, że zwaliła, ale na szczęście to był plan B.
Hayley jest jedyną kandydatką do zwycięstwa i jest eksponowana tak bardzo, że trudno jest mieć wątpliwości, że wyląduje w finale. Teraz moją zagwozdką jest to, z kim ona tam będzie siedzieć - Wai? Baden? Może Laura?
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 13

Post autor: ciriefan »

Okropny odcinek. Rozgrywka była ciekawa, ale ten edit dobija wszystko. Ciągle konfy o tym samym dostają te same osoby. Przez to odcinek mi się dłużył niemiłosiernie. Dramat.

Co do Kez - no super, że zauważyła, że kamień się wyróżnia na tle reszty krajobrazu. No ale oczywiście zamiast podpłynąć tam później sama, to zrobiła to na oczach wszystkich i wszyscy wiedzieli o jej HII. Po tym ruchu to było jednak zasłużone odpadnięcie, chociaż sympatyczna z niej dziewczyna i wolałbym odejście Dani.

No i też nie ogarniam tego przekazania HII pod odczytaniu głosów. Co to ma być wgl?!

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 13

Post autor: Saw »

Połączenie niby fajne, niby spore emocje. Ale edit na tyle to zabił, że odcinek mi się dłużył. Skoro na 13 osób, wszystko kręci się wokół dwóch, a połowa castu nawet nie dostała konfy to nie ma o czym mówić. Momentami nie da się tego oglądać. Uwielbiam aspekt socjalny i zawsze fajnie ogląda się po połączeniu gdy ludzie łączą się ze starymi sojusznikami czy poznają nowych ludzi. A tu tego nie ma, bo George i Hayley zabierają cały czas antenowy. I ja tak naprawdę nic nie wiem o większości ludzi.
Utworzyły się dwa sojusze Brawn + George i Cara oraz piątka Brains. George mniej irytował niż zawsze. Nawet fajnie pograł w tym odcinku. On idealnie pasuje do roli podwójnego agenta. Gdy zobaczył, że Kez znalazła HII to skierował cel na nią. Grając dalej z Brawn ustawił głosowanie tak jak chciał. Hayley prawidłowo obroniła Laurę immunitetem i razem ze swoją piątką zblindsidowali Kez. Na plus też ten jeden głos na Dani, w razie co gdyby Kez użyła idola. Ciekawe czy Brawn się skapną że George ich zdradził. Przecież to widać gołym okiem, że coś jest nie tak. Kez mi szkoda, bo bardzo lubiłem. Ale sama jest sobie winna, że znalazła ten immunitet przy wszystkich. Skoro ten kamień wydał się dziwny to mogła tam wrócić, gdy nikogo nie było. Też nie rozumiem dlaczego nie zagrała nim na radzie. Oczywiście głosy mogły pójść na pięć osób. Ale za duże ryzyko podjęła. Z innych osób: Dani wkurzona o głosy na poprzedniej radzie, ale sama jest sobie winna skoro wywaliła najbardziej zaufaną osobę. Chelsea w końcu dostała możliwość się wypowiedzieć, ale musieli się nad nią zlitować skoro wygrała taką nagrodę. Natomiast Flick dostaje HII od Kez :shock: To są jakieś nowe zasady czy po prostu wcześniej ludzie o tym nie wiedzieli. Już drugi raz widze taką sytuację, ale pierwszy raz w Aus.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 8 - Brains V Brawn 2021”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości