Big Brother 24

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 24

Post autor: Jack »

Premiera 24 edycji show przewidziana jest na 6 lipca 2022

Program emitowany będzie w środy, czwartki i niedziele

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 24

Post autor: Jack »

24x01
To był mój pierwszy i chyba ostatni odcinek tego sezonu. W przedsezonowych wypowiedziach Julie zapowiadała nowe twisty, pierwszy odcinek który zaskoczy wszystkich... i tak dalej.
Niestety, dostaliśmy to samo co zawsze. Odcinek bardzo przypominający premierowy epizod z ubiegłego roku. Znów wizytówki uczestników w tym samym sztucznym stylu, później wyzwanie o HoH podzielone na kilka części i główny twist sezonu, który może wprowadzi trochę zamieszania w jednym tygodniu, ale okaże się czymś kompletnie zbędnym.

Co do uczestników, to trudno powiedzieć coś więcej po pierwszym odcinku, jednak nikt nie zapadł mi w pamięć. Wiem tylko że jest tam jakaś Alyssa i jakaś Paloma :D

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 24

Post autor: Kamel »

24x01-02

O boze ale to byly dwa okropnie nudne odcinki, choć nie powiem na feedsach się działo i to dużo, ale ani to bylo pozytywne ani odkrywcze. Na razie ludzie są irytujący albo nudni, faworytow brak no ale to tylko poczatek.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 24

Post autor: Maw »

Ep. 1-4

No na razie ten sezon jest średni, a to za sprawą castu. Obserwuję na bieżąco feedsy i mogę powiedzieć, że Daniel, Pooch, Turner, Jasmine są mega obrzydliwymi osobami, a Ameerah straszną suką. Współczuję Taylor i cieszę się, że nie odpadła, bo jest jedną z nielicznych rootable uczestników w tym sezonie. Nie pokazali w TV tego jak Paloma wariowała, ale ona naprawdę miała jakieś problemy na tle psychicznym. Gadała o jakimś metaverse, mówiła, że wygra i podzieli się z innymi wygraną, pierdoliła głupoty typu Edyty Górniak, no ogólnie widać, że coś było nie tak i dziwię się, że ona w ogóle przeszła testy psychiczne. Według mnie tutaj zawiniła produkcja i współczuję jej, jeśli jest na jakichś lekach i naprawdę jest chora. Daniel rzucał rasistowskie komentarze typu że jak Taylor wejdzie na blok to wybuchnie. Nie można inaczej tego nazwać no bo sorry, ale ona tam jest jedną z najbardziej calm osób. xd Ten twist sflopił, czekamy na następny. Nie tylko oglądając TV, ale obserwując też feeds to jedyne osoby, którym aktualnie kibicuję to Taylor, Michael, Brittany (chociaż jej gra to trochę mess xd), Indy i Alyssa. Oby nie odpadli jeden po drugim.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 24

Post autor: ciriefan »

ep. 1-4

Taki sobie ten początek. Premiera to była taka jak zawsze. Potem kolejne 2 epy straszna nuda - serio nie da się znaleźć ludzi z osobowością? Wszyscy są tak samo nijacy. Osobą, która najbardziej wyróżniała się osobowością i dawała dobra konfy, o heca, była Paloma. Trochę coś tam czytałem, jak nakręciła hejt na Taylor i było mnóstwo mikroagresjii uczestników wobec niej, więc szkoda mi było, że to właśnie najciekawsza osoba jest taką suczą. No ale potem też coś czytałem, że okazało się, że Paloma miała odstawione jakieś leki (na anxiety???) i dlatego totalnie zaczęło jej odwalać, więc jednak ostatecznie zrzucam to na winę problemów ze zdrowiem psychicznym a nie na bycie suczą. No szkoda, że tak wyszło i musiała wyjść z domu. No ale teraz chociaż Taylor ma szansę, bo przykro się obserwowało, jak wszyscy ją atakowali tak naprawdę za nic. Sam odcinek z eliminacją był nawet ciekawy. Kolejny "wielki twist" im nie wyszedł, a szkoda, bo brzmiał ciekawie. No ale BB i to jak im nie wychodzą twisty to jest odwieczna beka.

Kto dla mnie osobowościowo wyszedł na plus? Wyjątkowo polubiłem bardziej facetów, laski zlewają mi się w jedną całość. Przede wszystkim nerd Michael oraz Kyle - to chyba moi faworyci. Z lasek polubiłem Britney, ale jej gra to była tragedia w tym tygodniu XD Sprzedała informacje z dupy komuś, z kim nie gadała o grze, sprzedała sojusz, a potem szoker, że to się rozniosło XD No cóż, Brit raczej długo nie pogra. Ameerah też wydaje się być bardziej charyzmatyczna od reszty. Natomiast poza tą czwórką wszyscy pozostali zlewają mi się w nijaką całość. No cóż, może będzie ciekawiej.

Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 24

Post autor: Maw »

Ep. 4-7

Obserwuję feedsy i ta zmiana targetu z Taylor na Poocha była naprawdę interesująca, a w TV jakoś słabo tak to wypadło. xd Może to też wina Jasmine, która była HOH, a jej konfy wydają się tak bardzo scripted, że ciężko się ich słucha. Totalnie nie rozumiem osób jak Pooch, czyli "jeśli odpadnę to będzie najgłupszy ruch, ale jeśli zostanę - najlepszy". Co jest dobrego w pchaniu się na blok? xd I zostanie zblindsidowanym 12-0, gratulacje głupoty. Jedynie mogę go pochwalić za to, że serio dobrze zniósł porażkę, ale sam ją na siebie ściągnął. Twist z festie bestie słaby, taka trochę powtórka z BB13. Jeszcze gdyby to trwało tydzień, max dwa, a to ponoć ma być dłużej. Tym bardziej tego nie rozumiem, bo rozkład sił przestał być taki oczywisty, na feedsach zrobił się podział i te twisty są zwyczajnie niepotrzebnie. I takie to trochę żenujące jak 50-letnia kobieta wymawia tą nazwę "festie bestie". Cieszę się, że Taylor przetrwała i nie rozumiem hejtu na nią. Kibicuję najbardziej Taylor, Brittany, Michaelowi, Kyle'owi, Josephowi i Indy. <3 Moje BTM3 na ten moment to Daniel, Nicole (jeden z najgorszych duetów ever, może w TV tego nie widać, ale serio wydają się paskudnymi osobami) i Ameerah (strasznie arogancka osoba). Życzę im szybkiego odpadnięcia. Monte jest niewiele lepszy, a Turner też meh. Jasmine może trochę zostać dla memów, poza tym chcę ją zobaczyć w jury, bo czuję, że ona totalnie skompromitowałaby się w Jury House. xd

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 24

Post autor: ciriefan »

4-7

Drugi tydzień był dużo ciekawszy. Śmiesznie było patrzeć jak Pooch się ośmiesza coraz bardziej. Sam zgłosił się na blok jako pionek, a był targetem. Szkoda, bo go nawet polubiłem, był sympatyczny i pocieszny w tej swojej głupotce. Szkoda, że na bloku był z Taylor, bo ją też lubię. No i z Taylor jednak może być ciekawiej, więc dobrze, że tak to się potoczyło. Moi faworyci to o dziwo faceci: Kyle i Michael, a z lasek Ameerah i Alyssa. Twist z parami coś tam urozmaici może, ale nie oczekuję tego, bo znająć BB to twist tradycyjnie popsuje cały sezon i będzie worst case scenario XD

Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 24

Post autor: Maw »

WEEK 3

No w końcu zaczęło się coś dziać! Epicki tydzień! Rzadko zdarzają się takie blindsidy w BB, więc super się to oglądało. Bardzo się cieszę, że po izolowaniu Taylor w końcu ktoś dał jej szansę i ludzie zauważyli swoje błędy. Zaczynam lubić Turnera. The Leftovers jest świetny i nie byłbym nawet zły, gdyby zaszli do końca, bo inni są insufferable. Daniel i Nicole to jest taka porażka, że brak słów. Napiszę tylko najdelikatniej, że czuję do nich obrzydzenie. Alyssa jest cringowa z jej zalotami do Kyle'a, a Indy ostatnio niestety mocno rozczarowująca (pod kątem osobowości oczywiście, bo gry ona nie miała nigdy). Ameerah mi nie szkoda, dawała mi takie mean girl vibes i to zabawne, że nadal uważa się za tak świetnego gracza, mimo że odpadła jako trzecia, bo każdy widział, że jest "zagrożeniem". xd Bardzo przeceniona pod tym względem imo, ale w porównaniu do jej sojuszników to rzeczywiście wydawała się najbardziej ogarnięta, no ale proszę, nietrudno jest być mądrzejszym niż Alyssa/Indy/Jasmine/Nicole. Te miny na eviction i jak cały czas udawali, że nie wiedzą o co chodzi - cudo. <3 Ale moja faworytka w tej kwestii to chyba Brittany. xddd

Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 24

Post autor: ciriefan »

Tydzień 3

Wow, rozkręciło się. Dawno nie mieliśmy tak dobrego blindsidu. A sądziłem, że ten sezon będzie nudny. Miło się zaskoczyłem.

Turner wydawał mi się totalnym pionkiem, waste of space, a po tym tygodniu to jeden z moich ulubieńców. Ogólnie cały ten sojusz Leftovers jest super. No i Turner nie tylko jako HOH zrobił super blindside, to jego przemowa na veto meeting była epicka. Nicole i Daniel nakręcający całą tę dramę na Taylor - to było obrzydliwe. Naprawdę żal mi było Taylor, która chciała być życzliwa, a całkowicie to obróciło się przeciwko niej. Oby Nicole i Daniel odpadli, a potem mogą być jakieś przetasowania, żeby było ciekawiej. Z resztą tak duży sojusz i tak pewnie zbyt długo nie jest w stanie przetrwać. Co tam jeszcze - hmmm, Terrance to ogromne rozczarowanie. Trafia na blok i postanawia się poddać, gdy nawet nie jest celem XD Waste of space z niego.

Ameerah nawet lubiłem. Szkoda, że to ona była celem a nie Nicole czy Daniel, ale blindside był wyśmienity, więc nie ma co narzekać. Moje top 3 to Kyle, Michael i Taylor.

Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 24

Post autor: ciriefan »

Tydzień 4

Naprawdę dobry tydzień. Miło było patrzeć, jak Nicole i Daniel sami się podkładają, choć już miała odejść Alyssa. Nicole chciała ograć wszystkich, zgłosiła się na pionka, a sama została ograna. Do tego naprawdę fajny gameplay - w sumie byłem ciekawy wybuchu, jak sojusz w końcu ewidentnie wypłynie na jaw, a tymczasem oni uknuli plan i zmanipulowali sojuszniczki Nicole tak, aby to ona odpadła 9:1 i sojusz pozostał ukryty. Kawał dobrej gry. Leftovers to w końcu sojusz, któremu można kibicować. Najbardziej kibicuję Kyle'owi, Michael'owi z sojuszu i Alyssie spoza sojuszu. Daniela nie cierpię, Jasmine nie lubię, więc mogliby odpaść. Ewentualnie Terrance, bo jest waste of space. No ale w końcu sezon, który się dobrze ogląda i oby to się nie zmieniło.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 24

Post autor: Jack »

24x02-13
Słyszałem mnóstwo pozytywnych rzeczy o tym sezonie w ostatnim czasie, więc postanowiłem się przełamać i dać programowi kolejną szansę.
Powiem szczerze, że się nie rozczarowałem. Sezon jest naprawdę w porządku. Na pewno lepszy niż 3 ostatnie edycje. Szczególnie 3 i 4 tydzień. Jaka to miła odmiana po poprzednim sezonie - widzieć w końcu, że ludzie próbują grać i eliminować zagrożenia.

Jestem bardzo ciekaw jak w kolejnych tygodniach radzić sobie będzie Taylor. Na początku kompletnie jej nie lubiłem, jednak teraz życzę jej jak najlepiej. W sumie śmiesznie byłoby gdyby udało jej się ugrać coś więcej niż jury.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 24

Post autor: Maw »

WEEK 5

Okej, więc po najgorszej bootlist ever w BB22 zapowiada się najlepsza bootlist w BB24. :D To pre-jury jest dla mnie idealne, nikogo z nich nie lubiłem, w dodatku dwa największe clowny sezonu - Nicole i Daniel - odpadli przed samym jury. Daniel jest żałosnym człowiekiem. Jak dla mnie LO mogliby zajść takim składem jak najdalej, co prawda może jest to "boring", ale ci ludzie z przeciwnej strony i tak są tak tępi, że za każdym razem są w pewny sposób blindside, więc nie ogląda się tego źle. xd Bardzo polubiłem ostatnio Turnera. Miażdży Jasmine swoimi tekstami. To teraz Indy i Terrance mogliby odpaść, bo najmniej wnoszą. Jasmine też, ale ona nie jest żadnym zagrożeniem ani w kwestiach comps, ani w strategii, więc myślę, że ją raczej będą ciągnąć tak daleko, jak się da.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 24

Post autor: Jack »

Tydzień 5
Zgodzę się z prawie wszystkim co powiedział Maw. Mam nadzieję, że sojusz który rządzi grą zacznie grać przeciwko sobie. W końcu ktoś kiedyś będzie musiał zrobić pierwszy ruch, prawda?

Jeżeli chodzi o Jasmine to mam nadzieję, że wyleci kolejna. Serio. Nie mogę oglądać jak co odcinek roztrząsają Muffin Gate sprzed kilku dni, albo pokzaują to że Jas nic nie robi :D Ja wiem, że dla niektórych to może być zabawny kontent i ludzie potem o tym twittują, ale bez przesady :D
Natomiast, jeżeli mowa o Indy. To rzeczywiście w ostatnich odcinkach praktycznie jej nie ma, a na początku zapowiadała się na najbardziej "rozrywkową" uczestniczkę :D Może jeszcze będzie w stanie coś zaprezentować w tym sezonie... W każdym razie, z nią wiążę większe nadzieje niż z Jasmine.

Aaaa, i zapomniałbym. Nasz showmance :D To już robi się nudne. Gadanie co odcinek, że w sumie nie są pewni czy to showmance/że nie mogą być razem, bo sojusz/strategia. Mam tego dość :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 24

Post autor: ciriefan »

Tydzień 5

Kolejny spoko tydzień. Odpadł okropny Daniel. Teraz niech odpadną irytująca Jasmine i waste of space Terrance. Niestety produkcja chce namieszać kolejnym twistem. Jak przez kilka sezonów dominowały nudne, nielubiane sojusze, to nie, absolutnie żadnych twistów mieszających siły. Jak w końcu jest likeable sojusz, któremu się kibicuje, to będą wymyślać durne twisty, żeby ten sojusz miał ciężej przetrwać. Oby jak większość twistów ten też im nie wyszedł XD Nadal kibicuję Michael'owi, Kyle'owi i Alyssie.

Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 24

Post autor: ciriefan »

Tydzień 6

Spokojny i przewidywalny tydzień, chociaż Taylor pokazała, że nie do końca ogarnia grę. Ostatecznie odpadła kompletnie nieistotna Indy. Wolałbym eliminację Terrance'a, który jest nudny jak flaki z olejem. Indy przynajmniej miała jakąś osobowość. No i oczywiście Terrance jest jednym z dwóch HOHs xD No cóż. Twist w sumie ciekawy, zobaczymy, czy namiesza. Mam nadzieję, że odpadną Jasmine i Alyssa, bo w obu grupach to dwie najmniej lubiane przeze mnie osoby (nie licząc Terrance'a, który odpaść nie może).

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości