S09E18 "Goat Mode"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E18 "Goat Mode"

Post autor: ciriefan »

Premiera: 16 sierpnia 2022

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E18 "Goat Mode"

Post autor: ciriefan »

Kolejny nudny ep. Przynajmniej nijaki Tejan odpadł.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E18 "Goat Mode"

Post autor: Jasasiek »

25 minut dramatycznego szukania HII, a reszta to nudna strategia z nudnym efektem końcowym. Jedynym ciekawym zakończeniem tej edycji byłoby wtf zwycięstwo Killarney. Nie wiem z czego oni stworzyli jeszcze tyle tych odcinków.
Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2138
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E18 "Goat Mode"

Post autor: Umbastyczny »

Po co rozciągali tę rundę na 2 odcinki, skoro w obu nic się nie działo?

Coraz bardziej kibicuje Killarney xD rozwaliło mnie jak zaczęła przypisywać sobie zasługi za blindside Steffi, o którym nie wiedziała :D :D :D

Marian, Shane i Dino zjebali, bo przecież mieli numerki, żeby wywalić tego Felixa.

Ciężko mi powiedzieć komu życzę dobrze xD Jeśli nie Killarney, to niech wygra sobie Phil albo Dino.

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S09E18 "Goat Mode"

Post autor: Prus »

W żadnym sezonie Survivora nie powinno być więcej odcinków niż jest uczestników, bo potem muszą to tak rozciągać. Te dwa ostatnie odcinki to najnudniejsze odcinki w tym sezonie i skończyły się eliminacją Tejana XD. Jeżeli tak bardzo chcą 24 odcinki, to niech zrobią sezon z 30 uczestnikami lol

Uczestnicy w kolejności od osoby, której kibicuje najbardziej, do osoby, której kibicuje najmniej: Phil, Killarney (dla beki), Dino, Shane, Marian, Felix, z czego mam nadzieję, że dwójka ostatnich nie wygra tego XD

Saw
8th jury member
Posty: 765
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E18 "Goat Mode"

Post autor: Saw »

Jestem wkurzony. Dwa odcinki gadają o tym by wywalić Felixa, a gdy ostatecznie pojawia się okazja i mają go podanego na tacy to wszystko psują i odpada Tejan. Marian i Dino zjebali po całości. Shane to w ogóle chyba tam nie ogarnia. Na cholerę on zagłosował na Tejana. Wygląda na to że ich zdradził, albo popełnił taką gafę. Tejana mi szkoda, bo lubiłem go najbardziej ze wszystkich osób jakie zostały. Przede wszystkim darzę go sporą sympatią za jego poprzedni start w Survivor. Tutaj tak dobrze już się nie pokazał i nie zawsze ogarniał co się dzieje w grze. No ale mimo wszystko go bardzo lubię i miał kilka zabawnych momentów. Z tym fałszywym immunitetem trochę przekombinował, bo inni wyczuli że to może być fałszywka. No ale też czuł że jest celem, a jak to mówią tonący brzytwy się chwyta. Felix też tak kozaczy i wie że Marian i Dino chcą go wywalić. A mimo to gówno robi, bo obrac sobie łatwy cel Tejana to żadne wyjście z sytuacji. Killarney to chorągiewka i nikt nie ogranie jej gry, więc może grać z każdym. Chyba najlepiej jako gracz wypada tam Phil i to jemu pozostaje kibicowac.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Return of the Outcasts - Season 9”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości